Kelionės į Kalabriją

Kelionės į nuostabiausias pasaulio vietas visada įkvepia žmones naujiems darbams ir iššūkiams. Keliaukite ir Jūs, patirkite atostogų džiaugsmą vykdami į Kalabriją, Italiją. Kelionės į Kalabriją – nebrangus būdas atostogauti taip, kaip dar nesate atostogav
Ko reikia gerai kelionei? Pasidalinsime nuostabiausių atostogų receptu.

  1. Gera nuotaika ir teigiamas požiūris. Nors kelionės į Kalabriją vyksta sklandžiai, gera nuotaika ir pozityvus nusiteikimas pravers susidūrus su kiek kitokia kultūra, bendravimo stiliumi ir papročiais.
  2. Jauskitės kaip svečiai, ne kaip savininkai. Labai dažnai kelionė į Italiją apkarsta, kai turistai pradeda jaustis savininkais, o ne tiesiog svečiais, kurie atvyko pailsėti, pamatyti, ką šalis turi geriausio, patirti naujų įspūdžių, paragauti įmantresnių patiekalų. Juk svečiai visose šalyse ir kultūrose yra sutinkami išskėstomis rankomis, net jei paprastai vieni su kitais ir nesutaria.
  3. Gerbkite vietos tradicijas. Jei jūsų mieste įprasta vaikščioti be kelnių į restoraną, nereiškia, kad ir kitose vietose laikomasi tokių tradicijų. Kultūringas požiūris į vietos tradicijas, tikėjimą, papročius ir gyvenimo būdą – pats geriausias būdas pabendrauti su vietos žmonėmis ir pažinti šalį, bei patirti tik malonius pojūčius.
  4. Nepalikite fotoaparato! Kelionės į Kalabriją metu, niekada nesiskirkite su savo fotoaparatu ar išmaniuoju telefonu. Viską fotografuokite, net mažiausias smulkmenas. Po 10 metų, kai būsite išmaišę pusę pasaulio, tik nuotraukose užfiksuotos jūsų teigiamos emocijos ir vaizdai padės prisiminti, kokios tos kelionės į Italiją yra šaunios ir nepakartojamos.
  5. Saulės kremas – būtinybė. Moksliškai įrodyta, kad lietuviams trūksta vitamino D, kuris gaunamas iš saulės. Tačiau persistengti nereikėtų. Kelionės į Kalabriją metu būkite pasiruošę intensyvioms saulės vonioms. Vėsus oras nuo jūros sukelia apgaulingą pojūtį, kad odai nekaršta, nors iš tikrųjų vakare galite pakeitę savo spalvą. Naudokite saulės kremą visur ir visada – jis praleidžia saulės spindulius, tačiau neleidžia odai sudegti.

Patarimus galime dalinti ir toliau, tačiau reikia atminti tai, kad atostogos yra jūsų metas, kai visas dėmesys yra skirtas jums. Taip namie jaustis greičiausiai negalite, todėl naujos emocijos ir teigiamų dalykų pliūpsniai – garantuoti. Išmokite tuo džiaugtis ir kelionė į Kalabriją bus pati geriausia ir įsimintiniausia. Užsisakykite kelionę į Italiją jau dabar ir ramiai planuokite savo atostogas.

Booking.com
Reikia automobilio kelionėje? Užsakyti