Deja, bet šis pasiūlymas jau nebegalioja. Apačioje rasite panašių pasiūlymų šia arba panašiomis kryptimis. Jeigu neradote Jums tinkamo pasiūlymo, rašykite mums į atostogos@alfaturas.lt

Pažintinė programa Balis+Java - keliaukite ten, kur veda Jūsų širdis

1577€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +32


Keliaudami mes atrandame vietas, kurios įtraukia, niekada nebepaleidžia ir tartum magnetas traukia sugrįžti atgal - dalelė Jūsų šiose salose pasiliks visiems laikams, kviesdama sugrįžti vėl ir vėl. Ši pažintinė kelionė - tai unikali kelionė į save, pažįstant ne tik begalinius tolius ir naujas vietas, bet ir plačiai atidaranti duris į Jūsų nuotykių geidžiančias širdis. Mistišku apsiaustu apsigaubę, protu nesuvokiama didybe stulbinančios šventyklos, žydromis liepsnomis mirgantys ugnikalniai, natūralios gamtos harmonija ir net patiems iškalbingiausiems žodžius atimantis grožis, rožiniai basas pėdas glostantys paplūdimiai, slibinus primenantys driežai bei ne tik išore, bet ir savo siela besišypsantys vietiniai gyventojai... Taip - tokia yra TIKROJI EGZOTIKA!

 

DĖMESIO:

Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Primename, kad pamatę Jums patinkantį pasiūlymą iš karto skubėtumėte rezervuoti kol kelionės kaina nepakilo. O jei atsitiko taip, kad Jūsų norima kelionė pabrango, visada galite susisiekti su mumis ir mes su malonumu surasime kitų kelionių alternatyvų asmeniškai Jums.

 

Kelionės datos: 


2018.04.21 - 05.04 - kaina 1577€/asm.;

2018.09.08 - 09.21 - kaina 1589€/asm.;

2018.06.30 - 07.13 - kaina 1710€/asm.


Kelionės trukmė: 11 nakvynių


Kelionės organizatorius: Itaka

KELIONĖS PROGRAMA: 

1 diena

Iš Varšuvos oro uoto išvykstate į Indoneziją.

2 diena

Atvykimas į Džakartą. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena. Džogjakarta – Prambananas

Pusryčiai. Išsiregistruojame iš viešbučio. Kelionė į oro uostą. Skrydis į Džogjakartos miestą, esantį Javos saloje. Apsilankymas DŽOGJAKARTOJE. Džogjakarta - aukštų sienų apsuptas senas miestas, kuris atveria savo nepaprastą grožį vos peržengus pirmąjį sienų žiedą, kurio viduje slypi daugybė batikos dirbtuvių, amatų įmonių, nedidelių prekybviečių, mečečių. Laisvas laikas. Apsilankymas Kratone, arba sultono rūmuose. Apsilankymas į UNESCO sąrašą įtrauktose PRAMBANANO šventyklose. PRAMBANANO šventyklos - IX a. pastatytas šventyklų kompleksas, vienas gražiausių ir didžiausių Indonezijos šventyklų kompleksų. Ypatingo dėmesio yra vertos dievų Višnaus, Šivos ir Brahmos statulos bei išorės papuošimai. Pietūs. Registracija viešbutyje, laisvas laikas. Nakvynė viešubtyje.


4 diena. Borobuduras

Pusryčiai. Kelionė iki BOROBUDURO šventyklos, kurią drąsiai galima pavadinti meno kūriniu ir budistų architektūros brangakmeniu. Visas kompleksas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Šventykla, suprojektuota kaip mandala, yra savotiškas labirintas. Kelias, einantis per šventyklą yra suprojektuotas pagal budizmo filosofiją ir turi simboliškai palydėti lankytoją link išminties, arba suvokimo, kuris yra viena iš pamatinių budizmo sąvokų. Pietūs. Grįžtame į viešbutį, laisvas laikas. Vakare norintiesiems (už papildomą mokestį): pasirodymas Ramajanos epo motyvais. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.


5 diena

Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Mojokero (traukiniu). Vakarienė. Pervežimas prie Bromo vulkano (autobusu). Apgyvendinimas svečių namuose, nakvynė.

6 diena. Bromo-Tengger-Semeru nacionalinis parkas

Anksti ryte mikroautobusais arba vietos automobiliais keliaujame į BROMO-TENGGER-SEMERU NACIONALINĮ PARKĄ. Saulės tekėjimo stebėjimas iš KALDEROS – tai kvapą gniaužiantis bundančio pasaulio spektaklis: tekanti saulė pamažu apšviečia visą KALDERĄ, apšviesdama ugnikalnių kūgius, išsidėsčiusius kone dykumos kraštovaizdyje. Laisvas laikas pusryčiams (maistas - paketo pavidalo). Kelionė prie Bromo ugnikalnio. Laisvas laikas, kurio metu norintieji turės galimybę užkopti į ugnikalnio viršūnę. Atstumas tarp pakalnės ir ugnikalnio viršūnės - tik 130 metrų, nepaisant to, vaizdas yra nepamirštamas. Dulkėtas kelias, iš pradžių takeliu, o po to laiptais, veda į pačią viršūnę, iš kurios vienoje pusėje galime pamatyti visą KALDERĄ, o kitoje – ugnikalnio kraterio, kuris atrodo tarsi gyvas organizmas, gilumą. Grįžtame į svečių namus, išsiregistruojame. Keliaujame į Kalibarą. Po kelionės – pietūs. Atvykus į viešbutį – registracija ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. 


7 diena. Kalibaru - Tanah Lot

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas KALIBARU apylinkės plantacijoje, kurioje yra auginamas cinamonas, vanilė, pipirai, kavamedžiai ir kakavmedžiai. Keliaujame į uostą, iš kurio išvykstame į Balio salą. Pietūs atvykus į Balį. Apsilankymas vienoje gražiausių Balio šventyklų - TANAH LOT. Šventykla yra ant uolos, skalaujamos vandenyno vandenų, tai - vienas dažniausiai fotografuojamų objektų Balyje. Laisvas laikas prie šventyklos. Keliaujame į viešbutį Kutos apylinkėje. Registracija viešbutyje, nakvynė.


8 diena. Ulun Danu – Ubudas

Pusryčiai. Laisvas laikas vietos turguje, kur galima nusipirkti originalių Balio suvenyrų ir egzotinių vaisių. Keliaujame prie šventyklos Taman Ayun, kurioje yra garbinama daugybė kalnų dievybių. Vėliau keliaujame į apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria gražūs ryžių terasų vaizdai. Keliaujame toliau ir aplankome šventyklą ULUN DANU, vaizdingai išsidėsčiusią ant Bratano ežero krantų. Pietūs. Po pietų apsilankome Puri Saren Agung rūmuose UBUDO mieste. Toliau – laisvas laikas. Ubudas garsėja daugybe amatininkų dirbtuvių, meno galerijų ir nesuskaičiuojama galybe šventyklų. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.


9 diena. Klungkung - Goa Lawah - Tenganan - Bukit Jambul - Pura Besakih

Pusryčiai. Laisvas laikas, kurį galite praleisti paplūdimyje arba laisvai pasirenkamoje ekskursijoje (už papildomą mokestį, vietoje). Keliaujame į KLUNGKUNGĄ, aplankome XVII m. pastatytus rūmus. Klestėjimo laikais rūmus, skendinčius parko žalumoje, juosė griovys, čia buvo daugybė kiemelių ir pavėsinių. Iki šių dienų išliko tik keli statiniai, nes daugumą jų XX amžiaus pradžioje sugriovė olandai. Vėliau - apsilankymas GOA LAWAH šventykloje, XI amžiuje pastatytoje indų vienuolio. Šventykla yra netoli urvo, kuriame gyvena daugybė šikšnosparnių. Toliau programoje numatytas sustojimas nedideliame TENGANANO kaime - vietos gyventojai iki šiol puoselėja senovės tradicijas, dėmesio verta ir charakteringa namų architektūra. Po to kelias veda į BUKIT JAMBUL apžvalgos aikštelę. Pietūs. Baigiantis dienai aplankome PURA BESAKIH -  svarbiausią ir didžiausią Balio šventyklą. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.


10-12 dienos. Floresas - Rinča - Kanava – Komodo sala - Pink Beach

Pusryčiai. Laisvas laikas, kurį galite praleisti paplūdimyje arba laisvai pasirenkamoje ekskursijoje (už papildomą mokestį vietoje; ekskursiją veda vietinis anglakalbis gidas). Keliaujame į oro uostą. Skrydis į Lauban Bajo FLORESO saloje. Susitikimas su vietos gidu. Keliaujame iki prieplaukos, lipame į laivą, iš uosto išvykstame RINČOS kryptimi. Atvykę sustojame vienoje iš salelių, kur galima sutikti malajinę skraidančiąją lapę - tai yra viena didžiausių šikšnosparnių rūšių, kurių ilgis siekia 35 cm, o svoris – virš 1 kg. Keliaujame į Rinčą. Pietūs. Pasukame prieplaukos link. Išvykstame ieškoti varanų, vadinamųjų Komodo slibinų, jiems natūralioje aplinkoje. Grįžtame į prieplauką, trumpa kelionė nedidelės KANAVOS salelės krantų link. Laisvas laikas nardymui skaidriuose Floreso salą supančiuose vandenyse. Komodo pakrantė – viena geriausių nardymo vietų pasaulyje. Vakarienė ir nakvynė laive. Pusryčiai. Išvykstame KOMODO link. Kelionė į salos gilumą ieškant „Komodo slibinų“ ir daugybės kitų Komodo nacionaliniame parke gyvenančių rūšių. Po pietų grįžtame į prieplauką. Keliaujame į vieną gražiausių Indonezijos paplūdimių - PINK BEACH - tai yra vienas iš nedaugelio pasaulio paplūdimių, kurių smėlis yra rožinis. Laisvas laikas paplūdimyje, nardymas. Pietūs. Grįžtame atgal į Floresą. Lipame iš laivo. Kelionė į viešbutį, vakarienė, įsikūrimas kambariuose ir nakvynė. Pusryčiai. Išsiregistruojame iš viešbučio. Keliaujame į oro uostą. Skrendame į Balį. Keliaujame į viešbutį. Nakvynė.


13 diena

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Išvykimas į Varšuvą.

14 diena

Atvykimas į Varšuvą.
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Lenkiškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Skrydžiai: Varšuva - Džakarta, Denpasaras - Varšuva;
 • Perkėlimas keltu į Balį;
 • Pervežimas; 
 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose;
 • 11 pusryčių, 6 pietūs, 1 vakarienė;
 • Registruotas (20 kg) ir rankinis (5 kg) bagažas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Įėjimo bilietai ir vietiniai gidai (apie 75€/asm.);
 • Vidinis skrydis: Džakarta - Džogjakarta (apie 85€/asm.);
 • Kelionės draudimas;
 • Arbatpinigiai (apie 5€/asm. per dieną);
 • Asmeninės išlaidos.

PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (užsakomos vietoje):

 • Ekskursija į rytinę Balio dalį (Klungkung, Goa Lawah, Tenganan, Bukit Jambul, Pura Besakih) - apie 45€/asm.;
 • Flores Rinca Komodo (kelionė organizuojama susirinkus mažiausiai 2 asmenims) - apie 570€/asm.; keliaujant 4 asmenims ir daugiau - apie 515€/asm.

PASTABOS:

 • Turint su savimi amerikietiškus dolerius, reikėtų atsiminti, kad pinigų keitimo atveju priimami neaprašinėti, nepažeisti, nuo 2001 metų išduoti banknotai;
 • Bagažo limitas vidinio skrydžio metu: registruotas bagažas - 20 kg, rankinis bagažas - 5 kg.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Balis – lankomiausia Indonezijos sala

Balis iš kitų Indonezijos salų išsiskiria tuo, kad čia iki šių dienų praktikuojama hindu religija ir papročiai. Sala žavi smilkalų aromatais ir šventyklomis pačiose netikėčiausiose vietose. Nors Balis nėra didelis, tačiau jame rasite gausybę pramogų ir lankytinų objektų. Neretai į Balį traukia banglenčių sporto mylėtojai – vandenyno bangos čia visada tam palankios. Nors sala dažnai asocijuojasi su rojaus kampeliu, kurį matome atvirukuose, tačiau būkite pasirengę ir turistinėms spūstims. Judriausias miestas – šalies sostinė Denpasaras, kuri pasižymi itin greitu tempu ir dideliais žmonių srautais. Vis dėlto, saloje atrasite ir trokštamą ramybę – ne tik fizinę, bet ir dvasinę. Balis yra vadinamas Dievų sala, kurioje kiekvieną dieną yra švenčiamas gyvenimas. Kelionė į Balį– tikra atgaiva kūnui ir sielai, – būkite nusiteikę įsilieti į salos gyvenimo ritmą.

KLIMATAS

Balyje dominuoja du sezonai – drėgnasis ir sausasis, ištisus metus laikosi aukšta oro temperatūra (27-30°C). Sausasis sezonas prasideda gegužę ir tęsiasi iki rugsėjo, o drėgnasis sezonas trunka nuo spalio iki balandžio. Daugiausiai turistų Balį aplanko sausuoju sezonu, didžiausias jų antplūdis – liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Jei norite išvengti didelių turistų srautų, kelionei palankūs balandžio, gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiai. Drėgnuoju sezonu saloje taip pat šilta, tačiau tikėtinos dažnos liūtys, kurios trunka kelias valandas (kartais – ir kelias dienas). Jei į Balį keliausite drėgnuoju sezonu, rinkitės pietinę salos dalį, nes čia klimatas yra kiek sausesnis.

Vidutinė oro ir vandens temperatūra:

Mėnuo

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

26

26

27

27

28

27

27

27

27

27

27

27

Vandens temperatūra

29

29

28

28

28

27

27

27

27

27

27

27

KAIP PAŽINTI BALĮ?

Jei laiką leisite tik kurorte, galėsite išsiversti be transporto priemonių, o tuomet, jei norėsite pamatyti daugiau, rekomenduojama išsinuomoti motorolerį arba automobilį (būtina turėti tarptautines teises). Eismas yra intensyvus tik didžiuosiuose miestuose, kitur keliauti bus tikrai paprasta. Vis dėlto, būkite labai atsargūs palikdami transporto priemones stovėjimo aikštelėse, nes pasitaiko vagysčių atvejų. Visada rinkitės specialiai įrengtas stovėjimo aikšteles ir nepamirškite užrakinti transporto priemonės. Jei važiuosite taksi, iš karto atkreipkite dėmesį, ar automobilyje yra taksometras: jei jo nebus, dėl kainos tarkitės dar prieš pradedant važiuoti. Taip pat yra galimybė samdyti vairuotoją, kuris jus nuveš į norimas vietas. Įprasta vairuotojui palikti arbatpinigių ( apie 20 000 rupijų).

BALIO VIRTUVĖ

Patarimas: pirmosiomis kelionės dienomis rinkitės ne aštrų maistą (tidak pedas”).
Balio saloje rasite tikrai gausų restoranų, kavinių ir užeigų pasirinkimą. Balyje ruošiami patiekalai iš įvairių mėsos rūšių: nors kartais gali atrodyti, kad tai turėtų apriboti religija, tačiau ji mėsos vartojimą apriboja tik tam tikrų laikotarpių metu. Balietiški patiekalai yra gana aštrūs, europiečių skrandžiai paprastai nėra pripratę prie tokio maisto, todėl pirmomis dienomis rekomenduojama rinktis „tidak pedas“(ne aštrų) maistą. Ruošiant maistą prieskoniai naudojami labai gausiai. Itin populiarūs prieskoniai – ciberžolė, koriandras, kafrų laimas, cinamonas, kardamonas. Nepakeičiamas patiekalų komponentas – ryžiai, kurių paruošimo būdų baliečiai žino tikrai daug.

Tradiciniai patiekalai, kuriuos verta paragauti nuvykus:

 • Nasi goring – kepti ryžiai;
 • Mie goring – kepti makaronai;
 • Bakso – makaronų ir mėsos kukulių sriuba;
 • Babi guling – kiaulienos kepsnys;
 • Nasi campur – garuose ruošti ryžiai su mėsa arba daržovėmis;
 • Urutan – aštri kiaulienos dešra;
 • Lawar – daržovių salotos su įvairiais prieskoniais. Gali būti patiekiamos su mėsa;
 • Lilit – keptos maltos jūros gėrybės ant citrinžolės stiebelių;

Tradiciniai gėrimai:

 • Tuak – alus iš palmių žiedų sulčių;
 • Arak – filtruota palmių degtinė (gali būti gaminama ir iš ryžių);
 • Brem – saldi ryžių trauktinė.

NAUDINGA INFORMACIJA

Viza: į Balio salą keliaujantiems lietuviams viza yra reikalinga.
Kalba: Balyje kalbama bendrine bahasa indonesia kalba, tačiau kurortuose tikrai galima susikalbėti anglų ar rusų kalbomis.
Valiuta: Indonezijos rupija ( 1 € - 14194 IDR). Kai kur galima atsiskaityti doleriais, tačiau turistams skaičiuojamas nepalankus kursas.
Sveikata: negerkite vandens iš čiaupo, rinkitės parduotuvėse siūlomą vandenį buteliuose.
Dienos trukmė: Balio sala yra vos 6 laipsnius nuo ekvatoriaus, todėl čia diena ir naktis trunka po 12 valandų. Saulė kyla 6 h, o leidžiasi – 18 h.
Arbatpinigiai: restoranuose įprasta palikti arbatpinigių, kurių suma svyruoja nuo 10 000 rupijų iki 10 procentų išleistos sumos.
Lauktuvės: įvairūs rankdarbiai ir meno dirbiniai yra populiariausi suvenyrai iš Balio salos. Taip pat draugus, giminaičius ar kolegas galite palepinti džiovintais prieskoniais ar kava, šių prekių rasite ir vietinėse parduotuvėse, ir turguje.
Draudimai: už narkotinių medžiagų laikymą ir vartojimą gresia mirties bausmė. Jei būsite su kompanija, kuri vartoja narkotikus ar jais prekiauja, būsite laikomas įtariamuoju.

PRAMOGOS BALI SALOJE

Sanuro kurortas patiks ramaus poilsio mylėtojams. Kurorte net 15 km nusidriekę balto smėlio paplūdimiai, galima apsilankyti viename geriausių Balio vandens sporto centrų. Sanuro kurortas – tai ideali vieta norintiems išmokti čiuožti banglente ar nardyti.

Kutos kurortas yra kiek judresnis nei Sanuras. Jame galima rasti gausybę klubų ir barų, dažnai šiame kurorte lankosi jaunimas. Kutos pakrantė yra audringa, todėl idealiai tinka banglenčių sporto entuziastams.

Nisa Dua kurortas pateisins prabangos mėgėjų lūkesčius. Čia rasite aukščiausio lygio viešbučių, gausybę kavinių, restoranų ir nuostabių paplūdimių. Kurorte puoselėjamas natūralus kraštovaizdis, Nisa Dua puošia tropiniai sodai ir didelė augalų įvairovė.

Ubudas yra vienas didžiausių traukos objektų pietinėje Balio dalyje. Ubudas dažnai vadinamas kultūrinio turizmo vieta: čia rasite daugybę šventyklų ir galėsite pasimėgauti nuostabiais šokių ir muzikos pasirodymais. Dažniausiai turistai į Ubudą atvyksta dienai ar porai dienų, tačiau neretai susigundoma čia pasilikti ilgiau. Tai – puiki vieta pažinti Balio kultūrą, čia galima apsilankyti senovinėse vietovėse ir kaimuose, kur daugiausiai užsiimama rankdarbiais. Ubude ir aplink jį tikrai rasite daugybę dėmesio vertų suvenyrų, kuriuos norėsite parsivežti namo.

Balio šventyklos yra tie objektai, kuriuos tiesiog privaloma aplankyti. Įvairiose salos vietovėse šventyklų yra tikrai labai daug, dažnai jos pastatytos visiškai netikėtose vietose. Išskiriamos 7 svarbiausios Balio šventyklos: Tirta Empul, Ulun Danu, Goa Lavah, Taman Ayun, Tanah Lit, Besakih, Pura Lihur. Besakih šventykla yra didžiausia, ji įsikūrusi ant Agungo ugnikalnio šlaito, 900 m aukštyje. Šventykla įkurta dar priešistoriniais laikais. Taman Ayun šventykla stovi mažame Mengvi kaimelyje. Tai – įspūdinga šventovė, kurią supa sodų terasos ir tvenkiniai su lelijomis.

Agungo ugnikalnis yra pati aukščiausia salos vieta, jo viršūnė siekia net 3148 m. Tai – veikiantis ugnikalnis, tačiau paskutinį kartą jis buvo išsiveržęs prieš daugiau nei 50 metų. Vietiniai gyventojai tiki, kad Agungo ugnikalnis saugo juos nuo ligų.

Kintamani kaimas yra įsikūręs kalnuose, 1400 m aukštyje. Iš čia atsiveria nepakartojama apylinkių panorama, kuri tiesiog užgniaužia kvapą. Pagrindinis šio kraštovaizdžio akcentas – Batur ugnikalnis.

Batur ugnikalnis yra salos šiaurės rytinėje dalyje. Kai keliaujama iš salos pietų į šiaurę, atsiveria nepakartojama ugnikalnio panorama. Galima įkopti ir į šio ugnikalnio viršūnę – turistams yra organizuojami žygiai. Pietrytinėje ugnikalnio dalyje rasite Kalderos ežerą.

Lovina – šiaurinėje Balio dalyje esantis miestelis. Lovina – patogi vieta apsistoti, jei planuojate ilgesnį laiką tyrinėti šiaurinę Balio dalį. Šiaurinė Balio dalis yra kur kas ramesnė nei pietinė, ji idealiai tinka norintiems pasyvaus poilsio. Lovinos miestelyje organizuojamos delfinų stebėjimo išvykos, kurios trunka apie valandą (paprastai kelionė organizuojama ankstų rytą). Rekomenduojama aplankyti netoliese esantį Munduk miestelį, kuris garsėja itin aukštu kriokliu ir dideliu budistų vienuolynu.

Uluvatu – tai viena gražiausių salos vietų, esanti Balio pietuose. Uluvatu garsėja ypatingai stačiais skardžiais, uolėtais paplūdimiais, prabangiais viešbučiais ir restoranais. Lankantis šioje salos dalyje rekomenduojama pamatyti Uluvatu šventyklą, esančią ant vandenyno skardžio. Jei norėsite ramaus poilsio, apsilankykite nuostabaus grožio balto smėlio paplūdimiuose – Dreamland, Suluban, Balangan, Padang-Padang, Bingin.

Padangbai – rami graži vieta, idealiai tinkanti stebėti saulėtekį, leisti laiką paplūdimyje ir pasimėgauti vietiniais patiekalais.

Šventasis beždžionių miškas turistams palieka bene didžiausią įspūdį. Čia pamatysite daugybę egzotiškų augalų, makakų, pasigrožėsite įspūdingomis religinėmis skulptūromis ir induistų šventyklomis.

Bratan ežeras yra vienas gražiausių saloje, jis yra susiformavęs vulkano krateryje. Šalia ežero stūkso Ulum Danu šventykla, į kurią vietiniai gyventojai nuolat neša aukas.

Tikad Unda užtvanka – tai dar vienas Balio objektas, turistams paliekantis nepakartojamus įspūdžius. Įdomu tai, kad nuo užtvankos krintantis vanduo sudaro krioklių įspūdį.

Goa Gojah ola yra vienas lankomiausių Balio objektų. Ši T formos ola yra skirta išminties ir mokslo dievui Ganešai. Spėjama, kad olos istorija siekia vienuoliktąjį amžių, šiandien čia galima pasigrožėti įspūdingais raižiniais.

Gunung Kawi kapavietės įkurtos Pakiresano upės tarpeklyje. Kapavietę sudaro 10 išraižytų koplytstulpių, kurie uždengia kapaviečių nišas.

Bedugalo botanikos sodas garsėja paukščių įvairove ir egzotiškais augalais.
Pažintinė programa Balis+Java - keliaukite ten, kur veda Jūsų širdis

1577€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +32


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Maldyvai (7 naktys) - Eriyadu Island Resort 4* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

Maldyvai (7 naktys) - Eriyadu Island Resort 4* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

 • Eriyadu Island Resort 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1677€
Omanas (14 naktų) - Rotana Salalah Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Omanas (14 naktų) - Rotana Salalah Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Rotana Salalah Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1628€
Madagaskaras (7 naktys) - Vanilla & SPA 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Madagaskaras (7 naktys) - Vanilla & SPA 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Vanila & SPA 4*
 • 7 n.
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1662€
Zakintas (14 naktų) - Azure Memories 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Azure Memories 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Azure Memories 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1329€
Maldyvai (7 naktys) - Gangehi Island Resort 4.5* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

Maldyvai (7 naktys) - Gangehi Island Resort 4.5* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

 • Gangehi Island Resort 4.5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1666€
Zanzibaras (7 naktys) - Sandies Baobab Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Sandies Baobab Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sandies Baobab Beach 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1656€
Omanas (14 naktų) - Fanar & Residences 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Omanas (14 naktų) - Fanar & Residences 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Fanar & Residences 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1673€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Oasis Atlantico Salinas Sea 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Oasis Atlantico Salinas Sea 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Oasis Atlantico Salinas Sea 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1469€
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
Zanzibaras (7 naktys) - Bluebay Beach Resort & SPA 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Bluebay Beach Resort & SPA 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Bluebay Resort & SPA 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1604€
Zakintas (14 naktų) - Cavo Orient Beach Hotel & Suites 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Cavo Orient Beach Hotel & Suites 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Cavo Orient Beach Hotel & Suites 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1429€
Zanzibaras (14 naktų) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (14 naktų) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Sea View Lodge 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1557€
Zakintas (14 naktų) - Sentido Alexandra Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Sentido Alexandra Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sentido Alexandra Beach Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1389€
Zanzibaras (7 naktys) - Zanzibar Queen 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (7 naktys) - Zanzibar Queen 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Zanzibar Queen 4.5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1559€
Tasas (14 naktų) - Thassos Grand Resort 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Tasas (14 naktų) - Thassos Grand Resort 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Thassos Grand Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1357€
Zanzibaras (7 naktys) - Veraclub Sunset Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Veraclub Sunset Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

 • Veraclub Sunset Beach 4*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1434€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Dunas Beach Resort & Spa 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1712€
Zanzibaras (7 naktys) - Sultan Sands Island Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Sultan Sands Island Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sultan Sands Island Resort 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1527€
Dominikos respublika (7 naktys) - Grand Sirenis Punta Cana Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Grand Sirenis Punta Cana Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 •  Grand Sirenis Punta Cana Resort 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1542€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Tortuga Beach 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1712€
Zanzibaras (7 naktys) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Kiwengwa Beach Resort 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1460€
Madeira (14 naktų) - Castanheiro Boutique 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (14 naktų) - Castanheiro Boutique 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Castanheiro Boutique 4.5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1349€
Šri Lanka (14 naktų) - Mermaid 3.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Šri Lanka (14 naktų) - Mermaid 3.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Mermaid 3.5*
 •  14 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1591€
Zanzibaras (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Uroa Bay Beach Resort 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1651€
Dominikos respublika (7 naktys) - Lopesan Costa Bavaro 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Lopesan Costa Bavaro 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Lopesan Costa Bavaro 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1803€
Madeira (14 naktų) - Saccharum Resort & SPA 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (14 naktų) - Saccharum Resort & SPA 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Saccharum Resort & SPA 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1459€
Zakintas (14 naktų) - Golden Coast Family Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Golden Coast Family Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Golden Coast Family Resort 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1279€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Sol Dunas 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Sol Dunas 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sol Dunas 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1488€
Maldyvai (7 naktys) - Fihalhohi Island Resort 4* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

Maldyvai (7 naktys) - Fihalhohi Island Resort 4* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

 • Fihalhohi Island Resort 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1720€
Madeira (14 naktų) - Savoy Palace 5* viešbutyje su pusryčiais

Madeira (14 naktų) - Savoy Palace 5* viešbutyje su pusryčiais

 • Savoy Palace 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1509€
Dominikos respublika (7 naktys) - Be Live Collection Punta Cana 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Be Live Collection Punta Cana 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Be Live Collection Punta Cana 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1631€
Dominikos respublika (7 naktys) - Serenade Beach & Spa Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Serenade Beach & Spa Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Serenade Beach & Spa Resort 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1593€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Hilton Cabo Verde Sal Resort 5* viešbutyje su pasirinktu maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Hilton Cabo Verde Sal Resort 5* viešbutyje su pasirinktu maitinimu

 • Hilton Cabo Verde Sal Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1621€
Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Llana Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Llana Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Llana Beach Resort & Spa 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1368€