Deja, bet šis pasiūlymas jau nebegalioja. Apačioje rasite panašių pasiūlymų šia arba panašiomis kryptimis. Jeigu neradote Jums tinkamo pasiūlymo, rašykite mums į atostogos@alfaturas.lt

Pažintinė kelionė Šri Lankoje (2019/20) - arbata ir vandenynu kvepiantys įspūdžiai

1399€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +30
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis
 • Pusryčiai ir vakarienė


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą

Indijos vandenyne patogiai įsitaisiusi Šri Lanka = nesuskaičiuojamas kiekis naujų pojūčių! Pajuskite kaip į Jūsų odą skverbiasi drėgna šiluma, vietinių šypsenos ištirpdo Jūsų širdį, istorijos lobiai atima žadą, o egzotiška gamta persipina su Jūsų siela. Ši ašaros formą primenanti sala privers iškristi susižavėjimo ašarą iš Jūsų džiaugsmu spindinčių akių. Džiaugsmu, kuris aplankys išvydus nepakartojamus gamtos ir architektūros šedevrus, kurių čia apstu bei pajutus kerinčius ore sklandančius kvapus. Taigi pasiruoškite būti nustebinti! „Palaiminta žemė“ Jus pakerės savo ypatingu arbata, vanile bei muskatu kvepiančiu žavesiu.


Kelionės datos:
 

2020.01.14 - 01.27 - 1259Eur/asm. IŠPARDUOTA

2020.01.18 - 01.31 - 1259Eur/asm. IŠPARDUOTA

2020.01.23 - 02.05 - 1259Eur/asm. IŠPARDUOTA

2020.03.10 - 03.23 - 1399 Eur/asm. LIKO 2 VIETOS

 

Kelionės trukmė: 14 dienų (11 nakvynių viešbučiuose)
 

Skrydis: Ryga - Kolombas - Ryga (Skrydis vykdomas Turkish Airlines avialinijomis; su persėdimu Stambule)


KELIONĖS PROGRAMA: 


NEGOMBAS – DAMBULA – KANDIS – NUVARA ELIJA - PAPLŪDIMIO POILSIS

1 diena

Skrydis į Kolombą


Skrydis Ryga – Stambulas 19:00 - 22:55. Skrydis iš Stambulo į Kolombą – 04:25.

2 diena

Kolombas - Negombas


Ayubowan! Sveiki atvykę į Šri Lanką – šypsenų šalį. Atvykimas į Kolombo tarptautinį oro uostą 18.00 val., susitikimas oro uoste su organizatorių atstovu, kelionė į Negombą ir apsistojimas Beacon Beach Hotel 3* arba panašaus lygio viešbutyje. Laisvas laikas ir vakarienė viešbutyje.

3 diena

Negombas – Pinavela – Dambula


Papusryčiavę viešbutyje mes pradėsime nuostabią kelionę po Šri Lanką. Šiandien mes aplankysime Pinavelos dramblių prieglaudą - tai - puiki galimybė asmeniškai ir artimai susipažinti su šiais gyvūnais. Dramblių prieglauda yra maždaug valanda kelio nuo Kandžio. Čia pamatysite daugybę dramblių, besimaudančių upėje ir stebėsite jaunesnius nei 6 metų amžiaus drambliukus, žindomus pienu iš buteliukų. Drambliai visuomet buvo ir bus labai svarbi Šri Lankos kultūros dalis, nes jie yra pagrindiniai pagalbininkai atliekant sudėtingus ir sunkius darbus. Po ekskursijos Pinaveloje aplankysime Dambulos šventyklos olų kompleksą. Dambula yra viena įspūdingiausių Šri Lankos šventyklų, esanti ant 350 metrų aukščio uolos. Šventyklą sudaro penkios olos su unikaliais sienų ir lubų piešiniais, iki šiol nepraradusiais savo tikrųjų spalvų. Čia pamatysite didelę Budos statulų kolekciją - daugelis iš jų yra senesnės nei 2000 metų amžiaus. Išvykę iš Dambulos pajudėsime Polonaruvos link. Apsistosime viešbutyje, kur Jūsų lauks vakarienė ir nakvynė Pelwehera Village Resort 3* arba panašaus lygio viešbutyje.


4 diena

Polonaruva – Sigirija


Pusryčiai viešbutyje. Šiandien aplankysime viduramžių sostinę Polonaruvą. Polonaruva buvo salos sostinė tarp 11-ojo ir 13-ojo amžių ir buvo pastatyta šalia didžiulio senovinio dirbtinio ežero. Polonaruvoje pamatysite puikiai išlikusius rūmų griuvėsius, maudynėms skirtus baseinus ir prabangias Budos akmens skulptūras Gal Viharoje. Po ekskursijos Polonaruvoje aplankysime legendinę dangaus citadelę – Sigiriją. Sigirijos tvirtovė – tai įspūdingas kompleksas, esantis ant 200 metrų aukščio uolos, pastatytas 4-me amžiuje karaliaus Kasiapo. Mūsų laikais ši tvirtovė yra vertinama kaip aštuntasis architektūrinis pasaulio stebuklas. Sigirija taip pat garsėja „Dangaus mergelių“ freskomis. Nepaisant statumo ir būtinybės įveikti daugybę laiptelių, freskos ir nuo uolos atsiveriantis vaizdas yra vertas visų įdėtų pastangų. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


5 diena

Kandis


Pusryčiai viešbutyje. Šiandien mes tęsiame kelionę į Kandį, pakeliui aplankysime Matalos prieskonių sodą, kuriame auga įvairios prieskoninių augalų rūšys, tokios kaip cinamonas, pipirai, muskato riešutai, dėl kurių Šri Lanka buvo žinoma nuo senų laikų ir kolonizuota portugalų, olandų ir anglų. Taip pat galėsite aplankyti batikos fabriką ir stebėti meninių audinių gamybą. Toliau tęsime savo kelionę į Kandį ir aplankysime Budos Danties šventyklą. Nuo pat šventyklos įkūrimo 16 amžiuje, joje laikoma viena švenčiausių budizmo relikvijų – Budos dantis, kuris kontrabandiniu būdu princesės plaukuose buvo atvežtas į Šri Lanką. Mes turėsime galimybę pamatyti palaiminimo ceremoniją, kurios metu vienuoliai atlieka savo apeigas. Vakare – kultūrinis šou. Po to laukia vakarienė ir nakvynė Oakray Regency 3* arba panašaus lygio viešbutyje.


6 diena

Kandis – Nuvara Elija


Papusryčiavę viešbutyje, vyksime į ekskursiją po Paradenijos Karališkąjį botanikos sodą. Šiame sode auga 4000 skirtingų augalų rūšių, tarp jų daugybė palmių, orchidėjų ir kitų egzotinių augalų - tai tikra ramybės oazė triukšmingajame Kandyje. Pasimėgavę pasivaikščiojimu po sodą nuvyksime į Nuvarą Eliją, aplankysime arbatos fabriką ir arbatos plantacijas. Fabrike pamatysime, kaip džiovina ir rūšiuoja arbatos lapus, daugiau sužinosime apie įvairias arbatos rūšis. Galėsite pasimėgauti trumpa pertraukėle ir išgerti šviežios arbatos puodelį. Po to mūsų laukia ekskursija po Nuvarą Eliją, kurį taikliai pavadinta Mažąja Anglija. Nuvara Eliją kalnuose įkūrė anglai, kurie žemumoje ieškojo prieglobsčio nuo karščio. Miesto lankytina vieta yra gausiosios arbatos plantacijos, kurios tarsi antklodė dengia kalnų linijas. Anglų architektūra, prižiūrėti sodai ir nutiesti takai byloja apie palyginti neseniai pasibaigusią britų epochą. Vėliau apsistosime Summer Hill Breeze 3* arba panašaus lygio viešbutyje. Po to mūsų laukia vakarienė ir nakvynė.


7 diena

Nuvara Elija – Poilsis paplūdimyje / Аmbalangoda


Ryte, po pusryčių, išvykstame į Indijos vandenyno pakrantės kurortą. Pakeliui galėsite pasigrožėti nuostabiais kalnų, arbatos plantacijų ir kvapą gniaužiančių krioklių vaizdais. Į kurortą atvyksime dienos pabaigoje. Dabar galėsite mėgautis vienu gražiausių pasaulyje baltojo smėlio paplūdimių bei degintis ir maudytis dangaus mėlynumo vandenyne. Čia jūs norėsite pasilikti ilgam. Vėliau apsistosime Juce Hotel 3+* arba panašaus lygio viešbutyje. Po to mūsų laukia vakarienė ir nakvynė.


8 – 12 dienos

Poilsis paplūdimyje / Аmbalangoda


Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena, skirta poilsiui viešbutyje ant Indijos vandenyno kranto. Vakarienė ir nakvynė.

13 diena

Ambalangoda – Коlombas


Papusryčiavę išvykstame iš viešbučio ir keliaujame į Kolombo miestą. Kolombas, kaip ir daugybė kitų besivystančių šalių sostinių, labai greitai keičiasi, ir neilgai trukus, vietoje senų pastatų čia akimirksniu išdygsta dangoraižiai. Pakeliui pamatysite daugybę budistų ir induistų šventyklų, Nepriklausomybės aikštę, senąją olandų bažnyčią, Parlamento pastatą, taip pat važiuosime pro išskirtiniausią ir stilingiausią Kolombo priemiestį – “Cinnamon Gardens”. Atvykimas į oro uostą. Skrydis su „Turkish Airlines“ Kolombas – Stambulas 21:30.


14 diena

Į Stambulą atvyksite 06:25. Skrydis Stambulas – Ryga 09:20 - 11:20.


Viešbučiai, kuriuose apsistosite:

Beacon Beach Hotel 3* su pusryčiais ir vakariene

Viešbutis įsikūręs Negombo mieste, apie 1,5 km nuo Negombo paplūdimio parko, apie 2,8 km nuo Šv. Antano bažnyčios, apie 4,2 km nuo Maris Stella koledžo. Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra, restoranas, baras, sodas, terasa, baseinas. Numeriuose yra oro kondicionierius, vonios kambarys (nemokami higienos reikmenys, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, virdulys, nemokamas belaidis internetas. Kai kuriuose numeriuose yra svetainės zonos.


Pelwehera Village Resort 3* su pusryčiais ir vakariene

Viešbutis įsikūręs Dambulloje, apie 10 minučių kelio automobiliu nuo Dambulos šventyklų olose ir 25 minutės kelio automobiliu nuo Sigirijos. Viešbutyje yra restoranas, kuriame veikia nemokamas belaidis internetas ir patiekiami Šri Lankos ir vakarietiški patiekalai lauko baseinas, masažas, valiutos keitykla. Šiuolaikiškuose įrengtuose numeriuose yra oro kondicionierius, kabelinė televizija, mini baras, vonios kambarys; dideli langai, pro kuriuos į kambarius patenka daug. natūralios šviesos.


Oakray Regency 3* su pusryčiais ir vakariene

Viešbutis įsikūręs apie 2,8 km nuo „Ceylon“ arbatos muziejaus, apie 3,1 km nuo Kandy geležinkelio stoties; Kandy karališkasis botanikos sodas yra vos už 1,3 km. Viešbutyje yra restoranas „Kandy“, kepsninės, baras, nemokama belaidžio interneto prieiga, sodas, konferencijų salės, parduotuvės ir lyginimo paslaugos. Numeriuose yra oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, plaukų džiovintuvas), televizorius, mini baras, elektrinis virdulys.


Summer Hill Breeze 3* su pusryčiais ir vakariene

Viešbutis įsikūręs Nuvara Elijoje, apie 1,7 km nuo Gregorio ežero, apie 8 km nuo Hakalos botanikos sodo. Viešbutyje yra restoranas, baras, terasa, sodas, nemokamas belaidis internetas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Numeriuose yra oro kondicionierius, vonios kambarys, plokščiaekranis televizorius ir vaizdas į kalnus.


Hotel J 3* su pusryčiais ir vakariene

Viešbutis įsikūręs šalia Ambalangoda paplūdimo, apie 15 km nuo Hikkaduwa miesto. Viešbutyje yra restoranas, kuriame patiekiami įvairūs vietiniai ir tarptautiniai patiekalai, baras (gėrimai ir lengvi užkandžiai), lauko baseinas su baseino baru, masažo paslauga ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Numeriuose yra oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, vonios reikmenys), šaldytuvas, balkonas, iš kurio atsiveria vaizdai į Indijos vandenyną.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai iš Rygos per Stambulą (su Turkish Airlines avialinijomis);
 • Maitinimas ir gėrimai skrydžio metu nemokamai;
 • Registruotas bagažas 30 kg ir rankinis bagažas 8 kg;
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis;
 • Rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Pervežimas iki Rygos oro uosto ir atgal;
 • Lankytini objektai – apie 125 Eur/asm. (mokama atvykus į šalį);
 • Pietūs, gaivieji gėrimai ir alkoholiniai gėrimai;
 • Kalėdų ir Naujųjų metų vakarienės (*jei viešbutis siūlo);
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (DRAUDIMĄ GALITE UŽSAKYTI ČIA);
 • Pervežimas iki Rygos oro uosto ir atgal;
 • Arbatpiningiai, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.

Pastabos:

 • AVANSINIS MOKĖJIMAS 20%;
 • Apgyvendinimas vienviečiame (SGL) kambaryje - už papildomą mokestį (480 Eur);
 • Informaciją apie skiepus rasite čia;
 • Organizatorius pasilieka teisę keisti viešbučius ir programos seką, taip pat išvykimo laiką ir vežėją.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Šri Lanka – egzotiškoji Indijos Ašara

Netoli pusiaujo įsitaisiusi, Indijos vandenyno skalaujama egzotiškoji Šri Lankos sala yra geidžiama atostogų vieta ištisus metus. Ji užburia čia atvykusius savo žaliuojančiomis arbatos plantacijomis bei stūksančiais kalnais, įspūdingomis šventyklomis, senoviniais statiniais, turtinga gyvūnija ir augalija. Nors Šri Lanka dydžiu prilygsta Lietuvai, tačiau čia kur kas daugiau gyventojų, nusiteikusių svetingai priimti atvykėlius ir supažindinti su Šri Lankos tradicijomis. Atvykę į dar vadinamąjį ,,Indijos vandenyno perlą” galėsite prisiragauti aštraus salos maisto ir užsigerti nacionaline Ceilono arbata, pavažinėti vietiniais tuktukais, pamatyti įdomias šalies ceremonijas, susipažinti su Ajurvedos mokslu ir, žinoma, pasilepinti maloniu klimatu.

KLIMATAS

Šri Lanka – tikras rojus šiltojo klimato mėgėjams, joje galima lankytis ištisus metus ir būti patenkintam geru oru, šildančia saulute bei šiltu vandenynu, iš kurio net nesinori išlipti. Šri Lankos klimatas – tropinis, nors sala lepina šiltu klimatu, pučiant musonų vėjams čia iškrenta nemažai kritulių. Salos vakarinėje ir pietinėje dalyse sausiausia nuo gruodžio iki kovo mėnesio, o šiaurinėje ir rytinėje dalyse gegužės - rugsėjo mėnesiais. Na, o temperatūra čia skųstis neteks - aukštesnėse vietovėse temperatūra būna maždaug 16-20 laipsnių, kitur laikosi apie 27 laipsniai šilumos.

VIDUTINĖ ORO IR VANDENS TEMPERATŪRA:

Mėnuo

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

27

27

28

29

29

28

28

28

28

27

27

27

Vandens temperatūra

28

28

29

30

29

28

28

28

28

28

29

28

ĮDOMŪS FAKTAI

 • Šri Lankos vėliava – viena seniausių pasaulyje. Jos spalvos žymi šalyje išpažįstamas tris skirtingas religijas;
 • Kadangi saloje gausu krioklių, Šri Lankoje elektra išgaunama naudojant hidroenergiją;
 • Šri Lanka buvo pirmoji šalis pasaulyje, kurioje išrinkta premjerė ministrė moteris;
 • Anksčiau šalis buvo vadinama Ceilonu, dabar tai tradicinės Šri Lankos arbatos pavadinimas.

KAIP PAŽINTI ŠRI LANKĄ?

Vykstant į Šri Lanką, reikia nusiteikti, jog eismas čia judės lėtai. Keliai pilni automobilių, motorolerių, tuktukų, pėsčiųjų, dviratininkų, tad norint kur nors nuvykti reikia apsišarvuoti kantrybe. Kelionės autobusais nėra itin patogios, autobusai seni, pilni vietinių gyventojų, tačiau tai yra pigi susiekimo priemonė, jais galima pasiekti net atokiausias miestų vietas. Autobusų bilietų kainos nuo 50LKR (Šri Lankos rupija) iki 80LKR (0,3-0,5€). Kelionės traukiniais gali tapti ilgesnėmis negu autobusais, be to, galimi dažni traukinių vėlavimai. Na, o norintieji išsinuomoti automobilį, dėl sausakimšų kelių ir siaurų gatvelių, turėtų nusiteikti tikram išbandymui. Vietiniai pataria, jog pasiruošusiems vairuoti Šri Lankos gatvėse reikalingi ,, geri stabdžiai, geras signalas ir sėkmė”. Taip pat, išdrįsusiems išbandyti Šri Lankos gatves vairuojant, reikės pasirūpinti papildomu leidimu vairuoti saloje. Jei ketinate važiuoti taksi, kainą patartina susitarti su vairuotoju prieš įsėdant į automobilį. Kelionė tuktukais -nepamainoma patirtis, nors jie nėra itin patogūs važiuoti ilgesnius atstumus, tačiau tai itin linksmas nuotykis, o kainą su vairuotoju galima išsiderėti.

ŠRI LANKOS VIRTUVĖ

Dar viena iš Šri Lankos pravardžių – ryžių ir kario sala. Jie papildo daugelį Šri Lankos patiekalų ir be jų salos virtuvėje neapsieinama nuo pusryčių ligi vakarienės. Kaip ir Indijos virtuvėje, čia dominuoja prieskoniai ir, verta žinoti, jog dauguma patiekalų būna išties aštrūs. Taip pat gausus šviežių daržovių, vaisių ir jūros gėrybių pasirinkimas.

Tradiciniai patiekalai, kuriuos verta paragauti nuvykus:

 • Lamprais – ryžių, kario ir mėsos kukuliai, kepami suvynioti į bananų žieves;
 • Appam (hoppers) – blynai iš ryžių miltų ir kokoso pieno, patiekiami su keptu kiaušiniu;
 • Kool – jūros gėrybių troškinys, į kurį įeina palmių miltai, krevetės, krabai, kalmarai ir įvairios daržovės.

Šri Lankos gėrimai:

 • Arakas – likeris, pagamintas iš palmių sulos;
 • Lion – Šri Lankos alus;

Šri Lankoje alkoholis parduodamas nuo 21 metų, o pilnaties metu alkoholis neparduodamas.

Šri Lanka garsėja kaip daugiausia arbatos eksportuojanti šalis, tad atvykus, paragauti čia išgaunamos Ceilono arbatos tiesiog privaloma - tai šalies nacionalinis gėrimas. Taip pat saloje labai pamėgtas kokosų vanduo, palmių sultys ir imbierinis alus.

NAUDINGA INFORMACIJA

Arbatpinigiai. Viešbučiuose arbatpinigiai dažniausiai būna įtraukti į bendrą paslaugų kainą, o restoranuose, kavinėse palikti arbatpinigių nėra būtina, tačiau už gerą aptarnavimą paliekama apie 10 proc. nuo visos sumos. Taip pat arbatpinigiai paliekami ir taksi vairuotojams.
Kalba. Šalyje kalbama Sinhala ir Tamil kalbomis, anglų kalbą moka tik 10 procentų šalies gyventojų.
Sveikata. Vandens iš krano gerti nerekomenduojama, jį galima gerti tik pavirinus. Geriamuoju vandeniu galite pasirūpinti ir iš parduotuvių, kavinių ar restoranų. Nepasterizuotas pienas taip pat turėtų būti virintas. Prieš atvykstant, patariama pasiskiepyti nuo hepatito A, B ir E, difterijos, denge karštligės, o svečiuojantis šalyje atidžiai žiūrėti, ką valgote – kartais maistu, perkamu gatvėse, galima apsinuodyti.
Lauktuvės. Iš Šri Lankos leidžiama išsivežti iki 10 kilogramų arbatos.

PRAMOGOS ŠRI LANKOJE

Kolombas. Šalies vakaruose esanti sostinė, tiesiog privaloma aplankyti, atvykus į Šri Lanką. Kadaise buvusiame kolonijiniame mieste, istorija susipina su naujaisiais laikais. Sostinėje rasite viską, ko tik užsigeisite – čia pilna gerų viešbučių, kavinių, restoranų, parduotuvių, čia stūkso Senieji Parlamento rūmai, fortas, budistų ir induistų šventyklos, daugybė muziejų, galerijų, o gatvėse zvimbia visos, kokias tik galite įsivaizduoti transporto priemonės. Kolombas gali būti tiek pirmoji, tiek paskutinioji jūsų stotelė Šri Lankoje, čia niekuomet nestigs idėjų, ką nuveikti.

Kandis. Tai salos kultūros, meno ir religijos centras, iškilęs pačiame salos viduryje, taip pat ir paskutinioji Šri Lankos karalystė. Nors tai yra antrasis pagal dydį Šri Lankos miestas, Kandis atrodo tarsi mažas kaimelis, žavintis nuostabaus grožio gamta ir turtingu istoriniu paveldu. Čia stovi Budos danties šventykla, ko gero labiausiai gerbtina budistų šventykla visame pasaulyje. Taip pat svarbu paminėti, jog liepos ir rugpjūčio mėnesiais čia vyksta Esala Perahera festivalis, į kurį žmonės suplaukia iš viso pasaulio. Ši šventė trunka 10 dienų, kurios metu didžiulis išpuoštas dramblys ant savo nugaros neša Budos danties relikviją, o jį lydi gausus būrys šokėjų, būgnininkų, ugnies rijikų ir, žinoma, dramblių.

Kalnuotosios vietovės (The Hill Country). Viena gražiausių Šri Lankos vietų, esanti Kandis miesto pakraštyje, vilioja keliautojus nuostabia gamta, nacionaliniais parkais bei botanikos sodais, nesibaigiančiomis arbatos plantacijomis ir galimybe jose įsigyti vietinės Ceilono arbatos, bei susipažinti su jos gamyba. Taip pat čia galima apžiūrėti bažnyčias, išlikusias nuo kolonijinių laikų, visur knibždančius egzotinius gyvūnus ir išgirsti gatvėse skambančius tradicinių šokių ritmus. Kalnuotose vietovėse galima išvysti ir vieną aukščiausių kalnų Šri Lankoje – Adomo viršukalnę, dar kitaip vadinamą ,,Šventąja pėda”. Tai vienas didžiausių piligrimystės centrų Šri Lankoje, į kurią traukia tikintieji iš viso pasaulio, norintys prisiliesti prie šventosios relikvijos. Tikima, jog Buda šio kalno viršūnėje paliko savo pėdą, o anot Katalikų pasakojimų, šis pėdos antspaudas priklauso pirmajam vyrui Adomui, kuris kalno viršūnėje bandė išpirkti savo nuodėmę, už kurią buvo išvarytas iš rojaus. Šis kalnas supamas gausios atogrąžų žalumos ir čia mėgstančių skraidyti margaspalvių drugelių, tad šis kalnas taip pat yra vadinamas ir ,,Drugelių kalnu”.

Sigirijos uola. Įspūdinga magmos tvirtovė, pastatyta V a. karaliui Kasjapai, o dabar įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat priimkite iššūkį užkopti 1200 senovinių spiralinių laiptelių, kuriais lipdami, galėsite pasigrožėti prieš 1500 metų nupieštomis freskomis, bei, užlipę į kalvos viršūnę - gėrėtis žaliuojančių džiunglių platybe.

Džiunglių viduryje pasislėpusi viduramžių salos sostinė Polonaruva – senovinių skulptūrų miestas. Čia, užvertę galvas aukštyn, galėsite pasigrožėti milžiniškomis Budos statulomis, o tropiniai parkai puikiai tiks pasivaikščiojimams.

Svajojantiems apie pabėgimą į gamtą, smagų golfo žaidimą bei atgaivą nuo karšto Šri Lankos oro, Nuvara Elija miestelis, esantis 1990 metrų aukštyje yra tam pats tinkamiausias. Įkurtas kolonijiniais laikais čia gyvenusių britų, dirbusių arbatų plantacijose, dabar šis miestelis žavi įstabiais žaliuojančiais kalnais, puikiu golfo lauku ir Hakgala botanikos sodu, kuriame žiedus skleidžia net 10 000 įvairiausių rūšių augalų.

Prie Nuvara Elija esantis Hortono lygumų nacionalinis parkas – tai 2000 metrų aukštyje plytinti lyguma, kurioje stūkso žymioji ,,Pasaulio pabaigos” uola, nuo kurios atsiveria neapsakomas vaizdas į parko augaliją bei gyvūniją.

Anuradhapura. Kadaise buvusiame viename didingiausių Šri Lankos miestų, dar vadinamų Sinhalos karalių miestu, nuobodžiauti neteks – didžiulės dagobos (varpo pavidalo statiniai, kuriuose laikomos budizmo relikvijos), šventyklos, senoviniai baseinai – tikras architektūrinių šedevrų miestas. Čia taip pat galėsite aptikti patį seniausią pasaulyje išlikusį šventąjį Bo medį, po kuriuo, pasak legendos, bemedituojantį Budą aplankė nušvitimas.

Gale. Šis uostamiestis - puikus olandų įtakos kolonijiniais laikais atspindys. Keliautojai čionai susirenka apžiūrėti kalnuotų pakrančių, galingąjį Europiečių pastatytą fortą, Nacionalinį jūrų muziejų, Šv. Marijos katedrą, prašmatnųjį Armangala viešbutį, apgyvendinantį svečius jau nuo 1684 metų, bei populiarųjį kriketo stadioną.

Yala Nacionalinis parkas. Šio parko flora ir fauna tiesiog kerinti. Čia apsilankiusieji gali pajusti, kas yra tikroji laukinė gamta, apžiūrėti nenustygstančias įvairiausių rūšių beždžiones, į medžius įsliuogusius tinginius, prie vandens saulėje besišildančius krokodilus bei vėžlius. O būriai vaikštančių dramblių ir leopardų yra pagrindinės šio parko ,,puošmenos”.

Dar vieną vietą, patartina aplankyti dramblių mylėtojams – tai Pinavala dramblių prieglauda. Tarp sostinės Kolombo ir šventojo Kandis miesto esanti viena didžiausių pasaulyje dramblių prieglauda rūpinasi ką tik gimusiais drambliukais, sužeistaisiais, bei suaugusiais drambliais.

Alankunda paplūdimyje galėsite ne tik išsitiesti ant šilto balto smėlio, čia galima vykti apžiūrėti vandenyne plaukiojančių banginių ir delfinų, išbandyti jėgos aitvarus ir banglentes, panardyti, pažvejoti.

Dambula. Miestas, garsėjantis uolų gilumoje iškaltomis budistų šventyklomis, įrengtomis I a.pr.Kr., bei spalvingomis freskomis ir įspūdingomis skulptūromis.

Matalė miestas garsėja savo prieskonių plantacijomis. Čia susipažinsite su įvairiausiomis prieskonių rūšimis, sužinosite, kaip jie yra auginami. Atvykėlius svaigins gardūs vanilės, kakavos, čili pipirų, kardamono ir kiti kvapai.

Paplūdimių mėgėjai kojas galės panardinti į šiltą smėlį Negombo kurortiniame miestelyje, patinginiauti nenusakomo grožio paplūdimiuose, pasisvečiuoti jaukiose miestelio kavinėse ir restoranuose, kur galima prisiragauti gardžių jūros gėrybių. Šis miestelis tikras žvejų rojus, čia labai populiarus žuvų turgus, o nuo senų laikų Negombas garsėja ir kaip vienas geriausių cinamoną gaminančių miestų.

Salos pietryčiuose esanti Arugama įlanka – tikras banglentininkų rojus. Šis mažas žvejų miestelis keri didelėmis bangomis, baltu smėliu ir jaukia atpalaiduojančia atmosfera.

Bambarakanda krioklys – didžiausias visoje Šri Lankoje. Iš 240 metrų krentantis vanduo atims daugelio keliautojų žadą, tačiau nepatariama vykti apžiūrėti šio krioklio iškart po lietingojo sezono – vandens lygis bus pakilęs, o blogas kelias apkartins važiavimą.
Pažintinė kelionė Šri Lankoje (2019/20) - arbata ir vandenynu kvepiantys įspūdžiai

1399€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +30
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis
 • Pusryčiai ir vakarienė


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Tailandas (14n.) - tajų virtuvės paslaptys bei gundantis rytietiškos kultūros šydas
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Cha-Da Krabi Thai Village Resort 5*
Kenija (14n.) - gana svajoti - pažinkite egzotiką, kurią sunku įsivaizduoti
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Kenya Bay 3*
Maldyvai - pati tobuliausia ir romantiškiausia atostogų vieta pasaulyje
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Gangehi Island Resort 5*
Bankokas + Krabis - begalybė pojūčių viename nepakartojamame Tailande
 • +31
 • Išvykimas: iš Rygos
 • Kelionės trukmė: 12 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
Šri Lanka (10n.) - viliojanti drambliais ir šnaranti arbatos lapeliais
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Viešbutis: Jie Jie Beach By Jetwing 4*
Filipinai (14n.) - tūkstančiai viliojančių salų ir viena nepakartojama meilė
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Pacific Cebu Resort 4*
Zanzibaras - jaukūs žvejų kaimeliai su arabiško stiliaus architektūra
 • +28
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Sultan Sands Island Resort 4*
Majamis (14n.) - būgnų ritmai pilnatyje ir įdegusios kojos paplūdimyje
 • +20
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Pestana South Beach 4*
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
Kuba - laikui nepavaldi ir Karibų jūra kvepianti Hemingvėjaus mylimoji
 • +28
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Grand Muthu Cayo Guillermo 5*
Pažintinė kelionė Kinijoje „Drakonas įžengia“ - tradicijų ir modernumo derinys
 • +20
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
Zanzibaras (11n.) - šiltos atostogos gvazdikėliais ir cinamonu dvelkiančioje saloje
 • +28
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Paradise Beach Resort 4*
Brazilija (10n.) - poilsis žymiausiame pasaulio paplūdimyje
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Viešbutis: Windsor Plaza 4*
Madagaskaras - baobabai milžinai, smalsuoliai lemūrai ir pilnos saujos įspūdžių
 • +34
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Palm Beach Resort & Spa 4*
Meksika (11n.) - romantiškos serenados ir turtingas actekų palikimas
 • +34
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Riu Lupita 5*
Zanzibaras - egzotiškas kokteilis gaivinantis bangomis ir šildantis saule
 • +26
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Sea View Lodge 4*
Kuba (10n.) - judinkite savo klubus pagal aistringus salsos ritmus
 • +27
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Viešbutis: Gran Caribe Sunbeach 3*
Balis (11n.) - ramybės ir harmonijos pliūpsnis smilkalais dvelkiančiame pasaulyje
 • +30
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Bali Garden Beach Resort 4*
Žaliojo Kyšulio salos - saldus ir šiltas poilsis toli nuo pilkos kasdienybės
 • +26
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Sol Dunas 5*
Panama (10n.) - saulės išbučiuotos panoramos ir indėniška kultūra
 • +33
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Viešbutis: Riu Plaza Panama 5*
Pažinkite Vietnamą ir ilsėkitės Fukuoko saloje - mmm... Fantastiška
 • +31
 • Išvykimas: iš Rygos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
Balis (14n.) - tobulos atostogos žaliame nepriekaištingos gamtos glėbyje
 • +25
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Four Points By Sheraton 4*
Madagaskaras - viena unikaliausių vietų žemėje, kur pasijusite lyg atradėjas
 • +33
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Royal Beach 4+*
NEPAMIRŠTAMAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, TAILANDĄ IR KAMBODŽĄ
 • +32
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 2 n. Singapūre
 • 7 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
Šri Lanka (10n.) - kvapni, šilta ir viliojanti kaip puodelis juodosios arbatos
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Viešbutis: Ranweli Eco Holiday Village 3*
Zanzibaras - atostogos ten, kur šiltas ne tik oras, bet ir vietiniai gyventojai
 • +26
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Kiwengwa Beach Resort 4*
Balis (11n.) - tradicijų sala, persismelkusi įkvepiančiais ritualais
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Sadara Boutique Beach Resort 4*
Omanas - prabangus, karštas ir šviežiais vaisiais kvepiantis sultono poilsis
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Hilton Salalah 5*
Seišeliai (11n.) - amžinai besitęsianti vasara ir laikui nepavaldus grožis
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Berjaya Beau Vallon Bay Resort 3*
Maldyvai - šviesus pasaulis, kur dominuoja šiluma, grožis ir ramybė
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Holiday Island Resort 4*
Zanzibaras - atostogos ten, kur vandenynas šiltas, smėlis baltas, o šypsenos plačios
 • +27
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Uroa Bay Beach Resort 4*
Kiurasao - užburianti Karibų jūros ir plačių paplūdimių harmonija
 • +32
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Corendon Beach Resort 5*
ĮSPŪDINGAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, MALAIZIJĄ IR TAILANDĄ
 • +33
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 2 n. Singapūre
 • 7 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
Balis (11n.) - tai daugiau nei vieta, tai - įkvėpimas, ramybė ir tropinė proto būsena
 • +31
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Grand Kuta Hotel & Residence 4*
Kuba (14n.) - laike užstrigusi ir gyvybingais salsos ritmais kunkuliuojanti
 • +28
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Memories Flamenco 5*
Tailandas - neišsenkantis jaudinančių nuotykių ir neišdildomų įspūdžių šaltinis
 • +34
 • Išvykas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Deevana Plaza Phuket - Patong 4*
Bankokas + Puketas - nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau
 • +31
 • Išvykimas: iš Rygos
 • Kelionės trukmė: 12 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
Maldyvai - tūkstantis palaimos salų ir nesuskaičiuojama daugybė šypsenų
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7n.
 • Viešbutis: Sun Island Resort & Spa 5*
KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, TAILANDĄ, KAMBODŽĄ IR MALAIZIJĄ
 • +27
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 1 n. Singapūre
 • 14 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
Indija - Goa (11n.) - dievybė manyje sveikina ir susivienija su dievybe tavyje
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Bloom Suites 4*
Omanas - perlais, smilkalais, šilku ir prabanga alsuojantys lobynai
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Rotana Salalah Resort 5*