Madagaskaras (14n.) - egzotiška pažintinė kelionė "Vizitas pas lemūrus"

1815€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +34
 • Skrydis
 • Viskas įskaičiuota
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą

Atraskite ir pažinkite Madagaskarą kartu su visais jo gyventojais. Ši sala kelionės metu savo svečiams atsiskleis visu savo grožiu. Unikalūs augalai ir gyvūnai, kurių nerasite niekur kitur, paliks ryškų pėdsaką Jūsų sieloje… Nepaprastai nuoširdūs vietiniai pasitiks nuotaikingomis dainomis ir šokiais, apdovanos tikru rūpesčiu bei nuginkluos savo šypsenomis… Tobulas oras, skaidrus Indijos vandenynas, sušildytas vietinės saulės bei balti ir platūs paplūdimiai suteiks palaimą Jūsų kūnui. Madagaskaras – įspūdinga sala, kitaip nepasakysi – net ir apkeliavę atokiausius pasaulio kampelius negali nustoti žavėtis salos ypatingumu. 


DĖMESIO:

Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Primename, kad pamatę Jums patinkantį pasiūlymą iš karto skubėtumėte rezervuoti kol kelionės kaina nepakilo. O jei atsitiko taip, kad Jūsų norima kelionė pabrango, visada galite susisiekti su mumis ir mes su malonumu surasime kitų kelionių alternatyvų asmeniškai Jums.

 

Kelionės datos:


2019.11.21 - 12.06 - 1946€ 
2019.11.28 - 12.13 - 1932€ 
2019.12.05 - 12.20 - 1932€ 
2020.01.02 - 01.17 - 1846€
2020.05.07 - 05.22 - 1815€
2020.05.14 - 05.29 - 1815€
2020.05.21 - 06.05 - 1815€
2020.05.28 - 06.12 - 1815€
2020.06.04 - 06.19 - 1846€
2020.06.11 - 06.26 - 1853€
2020.06.25 - 07.10 - 1916€
2020.07.02 - 07.17 - 1935€
2020.07.16 - 07.31 - 1935€
2020.07.23 - 08.07 - 1935€
2020.07.30 - 08.14 - 1935€

DĖMESIO! Kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje!
      

Kelionės trukmė: 14 nakvynių (7 nakvynės pažinties metu ir 7 nakvynės poilsio metu Nosy Be)
 

Skrydis: Varšuva - Nosy Be - Varšuva (Tiesioginis skrydis Blue Panorama)


KELIONĖS PROGRAMA: 


Bė sala - Ankifai - Antsiranana - Amber Mountain nacionalinis parkas - Tsingy Rouge kanjonas - Sakalavos įlanka - The Dunes įlanka - Pigeons įlanka - Montagne des Français rezervatas - Ramena - Ankaranos nacionalinis parkas - Bė sala

1 DIENA

Skrydis į Bė salą.

2 DIENA. BĖ SALA

Atvykimas į Bė salą. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvas laikas poilsiui. Pietūs. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį vietoje): kelionė į paplūdimį. Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė, nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. ANKIFAI - KAKAVOS PLANTACIJA - ANTSIRANANA (maršrutas: apie 250 km.)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į uostą ir kelionė keltu į Madagaskarą - ANKIFUS. Visą dieną trunkanti kelionė į ANTSIRANANĄ. Sustojimas pietums ir laisvalaikis vietiniame turguje. Apsilankymas kakavos plantacijoje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


4 DIENA. AMBER MOUNTAIN NACIONALINIS PARKAS (atstumas: apie 90 km)

Pusryčiai. Kelionė į Joffreville, kur prasidės ekskursija į vieną gražiausių ir garsiausių Madagaskaro nacionalinių parkų - AMBER MOUNTAIN (Nacionalinis Gintarinio kalno parkas). Šis parkas garsėja savo gražiais vešlios laukinės augmenijos kraštovaizdžiais. Lankytojų dėmesį prikausto kriokliai, ežerai ir nepaprastai turtingas gyvūnijos pasaulis. Jei pasiseks, čia pamatysite mažiausią chameleoną pasaulyje - miniatiūrinį chameleoną (Brookesia micra). Pietūs. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


5 DIENA. TSINGY ROUGE KANJONAS – SAKALAVOS ĮLANKA – THE DUNES ĮLANKA – PIGEONS ĮLANKA (maršrutas: apie 170 km)

Pusryčiai. Kelionė visureigiais į TSINGY ROUGE KANJONĄ - dar vieną ypatingą vietą ne tik Madagaskaro, bet ir viso pasaulio žemėlapyje. Įžengusį į Nacionalinio parko teritoriją, kurioje yra kanjonas, lankytoją apsupa neįprastas, siurrealistinis kraštovaizdis, suformuotas kalkių uolų, kurias per milijonus metus išgraužė Irodo upė ir atmosferiniai reiškiniai. Pietūs. Kelionė į Les Trois Baies arba Tris įlankas. Kiekviena įlanka turi savo unikalius bruožus ir kraštovaizdį. Visos jos vilioja baltais smėlio paplūdimiais ir krištolo skaidrumo vandeniu. SAKALAVOS ĮLANKA yra žinoma dėl vieno gražiausių paplūdimių Madagaskare. Paplūdimys yra apie 2 km ilgio, nuo jūros atkirstas nuostabaus koralų rifo. DUNES ĮLANKA - tai 4 km ilgio paplūdimys, idealus pasivaikščiojimams ir gausiai šiame rajone gyvenančių paukščių stebėjimui. PIGEONS ĮLANKA apsupta miško, kuris yra daugelio endeminių paukščių rūšių namai. Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


6 DIENA. MONTAGNE DES FRANÇAIS - RAMENA (atstumas: apie 50 km)

Pusryčiai. Kelionė į MONTAGNE DES FRANÇAIS aukštumos apylinkes. Tai yra saugoma teritorija dėl čia gyvenančių gyvūnų rūšių - gekonų, lemūrų, chameleonų ir kitų. Būdingas kraštovaizdžio elementas yra unikalus sausas miškas su dominuojančiais didingais baobabais. Pasivaikščiojimas nuostabios gamtos apsuptyje. Vėliau Jūsų laukia vaizdingas maršrutas į Diego įlanką ir Antsiranana miestą. Kelionė į nedidelį žvejų kaimą RAMENA, kur vis dar galima sutikti žvejų, rankomis mezgančių tinklus, laivų dailidžių, kurie taiso ir rankomis gamina pirogas. Pietūs. Laisvas laikas maudynėms šiltame vandenyne. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 


7 DIENA. ANKARANOS NACIONALINIS PARKAS (atstumas: apie 100 km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas ir apsilankymas ANKARANOS NACIONALINIAME PARKE. Apsilankymas parke kartu su gidu, kuris padės geriau susipažinti su nepaprastais šių vietų floros ir faunos turtais. Čia bus galima pamatyti keliasdešimt rūšių roplių ir varliagyvių, įskaitant ir krokodilus, beveik šimtą rūšių paukščių, tokių kaip madagaskarinis ibis (Lophotibis cristata), taip pat keliolika rūšių lemūrų jų natūralioje aplinkoje. Parko teritorijoje yra didžiausias Afrikoje olų tinklas su neįprastomis uolinėmis formacijomis, vadinamaisiais „tsingy“. Ilgametė erozija kalkinėms uoloms suteikė fantastiškas formas. Pietūs. Apgyvendinimas lodžijoje greta parko, vakarienė ir nakvynė.


8-15 DIENA. BĖ SALA (atstumas: apie 150 km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į Ankifus. Pakeliui - pietūs. Persikėlimas valtimis į Bė salą. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas poilsiui, vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Toliau lauks savaitė poilsio 3+* viesbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu.


16 DIENA

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvas laikas (priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko), vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.


Viešbutis, kuriame apsistosite poilsio metu Nosy Be saloje:

ORANGEA 3+* SU VISKAS ĮSKAIČIUOTA MAITINIMO TIPU

Viešbutis įsikūręs Bė saloje, atogrąžų sodo apsuptyje, šalia paplūdimio, apie 4 km nuo Dzamandzaro kaimo, apie 6 km nuo Ambatoloaka miesto, kur rasite parduotuvių, barų ir restoranų, apie 15 km nuo Hell-Ville, 1 km nuo viešbučio yra 18 skylių golfo aikštynas "Pearls International"; apie 30 km nuo Bė salos oro uosto; autobusų stotelė maždaug 350 m nuo viešbučio. Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra, restoranas (vietinė ir itališka virtuvė, vegetariški patiekalai), baras prie baseino, automobilių stovėjimo aikštelė, terasa, baseinas, skėčiai nuo saulės, gultai ir rankšluosčiai prie baseino, stalo tenisas, paplūdimio tinklinis, vandens sportas, nemokamas belaidis internetas (viešosiose vietose). Numeriuose yra oro kondicionierius, vonios kambarys, tualetinis stalelis, televizorius, belaidis internetas, terasa.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Varšuva - Nosy Be - Varšuva (Tiesioginis skrydis Blue Panorama, skrydžio trukmė – apie 11 val., maitinimas lėktuve (2 k.) įskaičiuotas į kainą);
 • Pervežimai;
 • Pervežimas mikroautobusu;
 • 14 nakvynių 3* viešbučiuose (7 nakvynės pažinties metu ir 7 nakvynės poilsio metu Nosy Be);
 • Maitinimas pažintinės kelionės metu: pusryčiai, pietūs, vakarienė (suderinti su programa);
 • Maitinimas poilsio metu: viskas įskaičiuota;
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Viza (apie 35 Eur/asm. - mokama atvykus į oro uostą Bė saloje).

PASTABOS:

 • Į kelionę gali vykti vaikai nuo 7 metų;
 • Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo bilietai, vietiniai gidai, keltas: apie 130 EUR, arbatpinigiai;
 • Vizos: privalomos. Turistinę vizą, galiojančią 30 dienų (įskaitant įvažiavimo ir išvažiavimo dieną), galima gauti oro uoste, Bė saloje;
 • Dokumentai, reikalingi vizai gauti: pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo į Lietuvą dienos, su 3 tuščiais puslapiais,atgalinio kelionės bilieto patvirtinimas (kelionės dokumentas);
 • Oro uoste būtina užpildyti vizos prašymo formą ir migracines atvykimo korteles. Vizos kaina: apie 35 EUR;
 • Rekomenduojama valiuta  - eurai;
 • Rekomenduojama pasiimti patogius turistinius (trekingo) batus ir lengvą striukę, apsaugančią nuo lietaus;
 • Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Madagaskaras – sala, į kurią norėsite grįžti dar ne vieną kartą

Madagaskaras – tai ketvirta pagal dydį sala pasaulyje, žavinti neįprasta augmenija ir gyvūnija. Net trys ketvirtadaliai visos Madagaskaro floros ir faunos nerasite niekur kitur, todėl šią salą galima pagrįstai vadinti išskirtine. Čia rasite ir drėgnuosius atogrąžų miškus, ir pusdykumes, pasigrožėsite rečiausiais paukščiais ir ant šakų besikarstančiais lemūrais, skleidžiančiais neįprastus garsus. Kiekvienas keliautojas Madagaskare ras savo ramybės oazę, į kurią norėsis grįžti dar ir dar. Nors saloje tikrai nestinga kaimelių, kurių gyventojai niekada nėra nematę baltaodžių, tačiau čia taip pat rasite prabangių viešbučių, į kuriuos atvyksta keliautojai iš įvairių pasaulio šalių.

KLIMATAS

Madagaskaro klimatas labai įvairus: pakrantėse vyrauja tropinis klimatas, vidurinėje salos dalyje – vidutinis, o pietuose – sausas. Skiriami du Madagaskaro sezonai: karštasis ir lietingasis, trunkantis nuo lapkričio iki balandžio, ir vėsesnis bei sausesnis, kuris tęsiasi nuo gegužės iki spalio. Rytinėje salos dalyje yra karščiau, čia iškrinta daugiausia kritulių (iki 3,5 m per metus). Centrinėse aukštumose klimatas yra kiek vėsesnis ir ne toks drėgnas, o salos pietuose kritulių iškrinta mažiausiai – tik iki 300 mm per metus. Tinkamiausias metas keliauti į Madagaskarą – nuo balandžio iki spalio, daugiausia turistų čia apsilanko liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Vidutinė oro ir vandens metinė temperatūra:

Mėnuo

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra dieną

32

32

33

34

33

32

31

33

34

34

34

33

Pro temperatūra naktį

24

24

24

23

21

19

18

20

22

22

24

24

Vandens temperatūra

27

27

27

27

25

24

23

23

23

23

24

25

ĮDOMŪS FAKTAI APIE MADAGASKARĄ

 • Madagaskaras – ketvirta pagal plotą sala, už kurią didesnės tik Grenlandijos, Naujosios Gvinėjos ir Borneo salos;
 • Madagaskare yra 250 000 augalų ir gyvūnų rūšių;
 • Madagaskare žmonės įsikūrė prieš 2000 metų. Nuo tada iki dabar buvo išnaikinta net 90 procentų Madagaskaro miško;
 • XVII amžiuje Madagaskare dar buvo galima pasigrožėti didžiausiais pasaulyje paukščiais, kurių aukštis siekė net tris metrus.

KAIP PAŽINTI MADAGASKARĄ?

Madagaskaro keliai yra gana prasti, gatvėse vyrauja tik vietiniams gyventojams suprantamos taisyklės. Saloje yra penkios traukinių linijos, kurių gražiausia veda maršrutu Antanarivas–Toamasina. Keliaudami tarp šių miestų galėsite pasigrožėti atogrąžų miškais, nedideliais kaimeliais ir stačiais kalnais. Svarbu žinoti, kad kondicionieriai veikia tik pirmos klasės vagonuose – kituose vagonuose ištverti karštį gali būti pernelyg sunku. Turistai neretai renkasi salos svečiams pritaikytus traukinukus, kurių maršrutai gali būti labai įvairūs. Nors autobusų tinklas yra labai platus, tačiau vairuotojai nesilaiko nustatytų grafikų, be to, autobusai dažniausiai būna sausakimši. Vairavimas Madagaskare gali tapti tikru iššūkiu net ir labai patyrusiems vairuotojams, nes keliai neretai yra sunkiai pravažiuojami. Galite rinktis automobilio nuomą su vairuotoju arba motociklo nuomą (jei turite A kategorijos teises). Madagaskare populiarūs du taksi tipai: taxi-be, kurie yra pakankamai nebrangūs bei greiti, ir taxi-brousse autobusiukai, kurie yra lėtesni, bet pigesni. Galima rinktis taksi paslaugas visai dienai – tai gali kainuoti nuo 10 eurų. Jei norisi egzotikos, galite išbandyti kelionę rikšomis (pousse-pousse), kurios dažniausiai yra traukiamos žmonių. Saloje labai gerai išvystytas vandens transportas (ir vandenyne, ir upėse).

MADAGASKARO VIRTUVĖ

Madagaskaro virtuvėje gausiai vartojami vaisiai (čia suskaičiuojama šimtai bananų rūšių), įvairios daržovės, jūrų gėrybės (omarai, austrės, krabai, krevetės), žuvis, taip pat ir mėsa. Vegetarams gali būti sunku rasti valgių, kuriuose nebūtų mėsos (ji naudojama net ir gaminant padažus), todėl užsakydami valgius naudokite frazę „Tsy misy hena“ („Be mėsos“). Vietinių gyventojų „duona“ – ryžių paplotėliai. Desertui dažniausiai valgomi švieži vaisiai ir geriamos jų sultys (itin populiarios ličių ir Tiko vaisių sultys). Po pietų ar vakarienės įprasta gerti kavą su kondensuotu pienu.

Tradiciniai patiekalai, kurių verta paragauti nuvykus:

 • Romazava – mėsos ir daržovių troškinys, pagardintas imbieru;
 • Ravitoto – nacionalinis Madagaskaro patiekalas. Tai – kiaulienos troškinys su manijoku;
 • Lasopy – tiršta daržovių sriuba, kuria įprastai pradedamas valgis;
 • Laoka – ryžiai su vištiena, pupelėmis ir ryžių nuoviru;
 • Vary Amin Anana – ryžiai su prieskoniais ir daržovėmis bei labai aštriais raudonaisiais pipirais.


Madagaskaro alkoholiniai gėrimai:

 • Betsabetsa – iš cukranendrių sulčių pagamintas alkoholinis gėrimas;
 • Trembo – stiprios fermentuotos kokosų sultys;
 • THB (Three Horses Beer) – populiariausias Madagaskaro alus (gana stiprus);
 • Queens – silpnesnis Madagaskaro alus.

Taip pat paragaukite vietinio romo ir vyno.

NAUDINGA INFORMACIJA

Valiuta: Malagaso ariaras (MGA), atitinkantis 0, 0003 €. Vykdami į Madagaskarą pasiimkite pakankamai grynųjų pinigų, nes atsiskaityti kortele ar išsigryninti pinigų bankomate galima tik didžiuosiuose miestuose. Išsikeisti pinigų galėsite bankuose, viešbučiuose arba oficialiose valiutos keityklose.

Kalba: Madagaskare kalbama dviem valstybinėmis kalbomis – prancūzų ir malagasų.

Religija: 52 procentai salos gyventojų laikosi malagasų religinių įsitikinimų, 41 procentas gyventojų yra krikščionys, o likę 7 procentai – musulmonai.

Kelionės dokumentai: Lietuvos gyventojams yra reikalinga viza, kuri daroma 10-14 dienų laikotarpiui (vizos kaina – apie 200 €). Vizos gamybai bus reikalingas pasas, lėktuvo bilietų rezervacijos kopija, dvi 3x4 cm nuotraukos, ir užpildyta asmens duomenų anketa.

Kainos: Madagaskare kainos yra mažesnės nei Lietuvoje. Pietūs gerame restorane kainuoja 5-10 €, užkandžiai – nuo 1 iki 3 €, litras vandens butelyje – apie 0,5 €, butelis alaus – nuo 1 iki 2 €.

Arbatpinigiai: nors arbatpinigiai nėra privalomi, tačiau įprasta aptarnaujančiam personalui palikti apie 10 procentų nuo išleistos sumos.

Sveikata: negerkite vandens iš čiaupo, rinkitės parduotuvėse siūlomą išpilstytą vandenį buteliuose.

Mandagumas: žmones fotografuokite tik gavę jų leidimą. Vietinius gyventojus (ypač vaikus) tikrai nudžiugins padovanota jų pačių nuotrauka (tikėtina, kad vaikai pirmą kartą pamatys savo atspausdintą atvaizdą).

Lauktuvės: vanilė, rankų darbo saldumynai, suvenyrai iš aliuminio, akmens ar medžio, laukinio šilko gaminiai, vietiniai alkoholiniai gėrimai.

KĄ PAMATYTI? KUR PAILSĖTI?

Analavorio geizeriai – tai viena įdomiausių Madagaskaro vietovių. Šios geizerius rasite centrinėje salos dalyje, Itasio regione. Jus nustebins spalvingos travertino terasos, kurias formuoja karbonizuotas ir geležimi praturtintas vanduo.

Isalo nacionalinis parkas, esantis salos pietvakariuose, turistus džiugina lemūrų gausa. Šiuos mielus gyvūnėlius galite sutikti tik Madagaskare. Taip pat šiame parke galėsite pasigrožėti nuostabiais kanjonais ir įspūdingais uolų dariniais.

Akmenų miškas yra įsikūręs Tsingy de Bemaraha gamtos parke. Šiai vietovei toks pavadinimas buvo suteiktas dėl aukštų klinties darinių, kurių įspūdingas aukštis primena medžius. Dantytos 80-120 metrų uolos susiformavo dar prieš milijonus metų, kada nuosėdinės uolienos plaunantis vanduo suteikė joms visiškai naujas formas.

Baobabų alėja nustebins masyviais, iki 30 metrų aukščio medžiais, kurių skersmuo gali siekti net 7 metrus. Vietiniai Afrikos bušmėnai tiki, kad atsigėrus vandens, kuriame buvo mirkomos baobabų sėklos, apsisaugoma nuo krokodilų.

Pangalanes kanalas – tai maždaug 600 km besitęsianti natūralių vandens telkinių ir kanalų sistema. Plaukdami galėsite pasigrožėti ne tik nuostabiu gamtovaizdžiu, bet taip pat ir nedideliais pakrantėse įsikūrusiais kaimeliais bei įvairiausių dydžių valtimis ir laivais.

Ranomafanos nacionalinis parkas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą ir yra laikomas vienu gražiausiu visoje saloje. Šis parkas garsėja retais auksiniais bambukiniais lemūrais, margaspalviais drugeliais ir driežais, gyvenančiais nacionalinio parko medžiuose. Ranomafanos nacionaliniame parke ištisus metus šilta ir drėgna, daugiausia kritulių iškrinta gruodžio – gegužės mėnesiais.

Itafy pakrantė sužavės nardytojus ir ramaus poilsio mylėtojus. Čia galėsite pasidžiaugti smėlėtais paplūdimiais, pasigrožėti koraliniais rifais ir į Mozambiko kalną atsiveriančiu vaizdu.

Borahos sala kadaise buvo piratų gyvenviete. Ši sala nuo Madagaskaro nutolusi tik 6 kilometrus, todėl kelionės metu tikrai verta čia apsilankyti. Viena didžiausių Borahos salos įžymybių – piratų kapinės, kurios yra vienintelės visame pasaulyje. Borahos saloje taip pat galėsite paragauti tradicinio piratų gėrimo – romo.

Fianarantsoa – tai vidurio pietų Madagaskaro miestas, kuris yra svarbiausias kultūrinis ir intelektualinis salos centras. Miestas garsėja unikaliu senamiesčiu, kuris tikrai patiks ieškantiems architektūrinių šedevrų. Fianarantsoa mieste pastatytos vienos seniausių protestantų ir liuteronų katedros, čia veikia seniausia liuteronų seminarija. Taip pat miestas yra laikomas Madagaskaro vyno sostine, nes pagrindinė vyno pramonė yra susitelkusi būtent šiame mieste.

Nosy Be – tai sala, nuo šiaurinės Madagaskaro pakrantės nutolusi 8 km. Tai yra didžiausia ir geriausiai žinoma Madagaskaro sala, kuri stebina retomis gyvūnų rūšimis ir nepakartojamais gėlių aromatais. Turistus džiugina nepaprastai gyvybingas Nosu Be salos turgelis, kuriame galima įsigyti šviežių vaisių, daržovių, žuvų ir prieskonių. Viešėdami Nosy Be saloje aplankykite Lokobe rezervatą, Dzamandzary cukranendrių spirito gamyklą, šventą krioklį, taip pat ir fantastiško grožio Madirokely bei Ambatoloaka paplūdimius.

Nosy Tanikely sala – tai saugomas jūrų draustinis, kurį iš Nosy Be salos laiveliu pasieksite per pusvalandį. Čia galėsite pasigėrėti nepakartojamo grožio povandeniniu pasauliu, vėžliais ir spiečiais spalvingų žuvų.
Madagaskaras (14n.) - egzotiška pažintinė kelionė "Vizitas pas lemūrus"

1815€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +34
 • Skrydis
 • Viskas įskaičiuota
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
PRIESKONIAIS KVEPIANTIS KRUIZAS PO MALDYVUS, ŠRI LANKĄ IR INDIJĄ
 • +21
 • Laivas: Costa Victoria
 • Kelionės trukmė: 14 n. laive
 • Skrydis: iš Vilniaus
Meksika (11n.) - romantiškos serenados ir turtingas actekų palikimas
 • +34
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Riu Lupita 5*
KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, TAILANDĄ, VIETNAMĄ, HONKONGĄ
 • +33
 • Laivas: Quantum of the Seas
 • Kelionės trukmė: 2 n. Singapūre
 • 9 n. laive :
 • 2 n. Honkonge :
 • Skrydis: iš Vilniaus
KRUIZAS PO INDIJĄ IR MALDYVUS + POILSIS MALDYVUOSE
 • +29
 • Laivas: Costa Victoria
 • Kelionės trukmė: 7 n. laive
 • 4 n. arba 5 n. Maldyvuose :
 • Skrydis: iš Vilniaus
KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, TAILANDĄ, KAMBODŽĄ IR MALAIZIJĄ
 • +27
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 1 n. Singapūre
 • 14 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, MALAIZIJĄ IR TAILANDĄ + POILSIS BALYJE
 • +32
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 2 n. Singapūre
 • 7 n. laive :
 • 5 n. Balyje :
 • Skrydis: iš Vilniaus
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
EGZOTIŠKAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, VIETNAMĄ, KINIJĄ IR JAPONIJĄ
 • +31
 • Laivas: Quantum of the Seas
 • Kelionės trukmė: 1 n. Singapūre
 • 12 n. laive :
 • 2 n. Pekine :
 • Skrydis: iš Vilniaus
Filipinai (14n.) - tūkstančiai viliojančių salų ir viena nepakartojama meilė
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Boracay Tropics Resort 4*
Tailandas - tajų virtuvės paslaptys bei gundantis rytietiškos kultūros šydas
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Cha-Da Krabi Thai Village Resort 5*
KRUIZAS PO HONKONGĄ, FILIPINUS, VIETNAMĄ, SINGAPŪRĄ
 • +33
 • Laivas: Quantum of the Seas
 • Kelionės trukmė: 2 n. Honkonge
 • 9 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
Naujieji metai Kenijoje - palydėkite senuosius metus su laukine jėga
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7n. arba 14n.
 • Viešbutis: Reef 3*
KALĖDINIS KRUIZAS PO DUBAJŲ, DOHĄ, SIR BANI JASĄ, ABU DABĮ, MUSKATĄ, MUMBAJŲ
 • +26
 • Laivas: Azamara Quest
 • Kelionės trukmė: 11 n. laive
 • Skrydis: iš Vilniaus
KRUIZAS PO ARTIMUOSIUS RYTUS + POILSIS JAE (SU VISKAS ĮSKAIČIUOTA)
 • +27
 • Laivas: Jewel of the Seas
 • Kelionės trukmė: 7 n. laive
 • 4 n. JAE :
 • Skrydis: iš Vilniaus
KRUIZAS PO MALDYVUS, OMANĄ, IZRAELĮ, JORDANIJĄ, GRAIKIJĄ, KROATIJĄ, ITALIJĄ
 • +30
 • Laivas: Costa Victoria
 • Kelionės trukmė: 21 n. laive
 • Skrydis: iš Vilniaus