Didysis Vietnamo turas (2019/20) - du viename - pažinimas ir poilsis

1999€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +31
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis
 • Pusryčiai


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą

Ši šalis - Kinijos, Laoso ir Kambodžos kaimynė, besididžiuojanti tūkstančius metų skaičiuojančia istorija, giliais ir įsišaknijusiais papročiais, tvirtomis tradicijomis, puošniomis šventyklomis, kurių kraštai svajingai žvelgia į dangų, žodžiais neapibūdinamais skoniais ir kvapais, ryškiomis spalvomis pavergiančiais turgumis, švelniais tartum aksomas paplūdimiais, gaiviai žaliuojančiomis drakono vaisių plantacijomis, tykiais ežerais, globojančiais nebyliai plūduriuojančias šilkines lelijas bei vingiuotomis upėmis, kuriose mažytėmis valtelėmis ramiai plaukioja vietiniai gyventojai, galvas prisidengę kūgio formos kepuraitėmis. Patys vietnamiečiai sako, jog Vietname galima rasti viską, ko ieškai, tad kas žino, kas Jūsų šioje kelionėje laukia... Galbūt, supami harmoningos gamtos, atrasite vidinę ramybę, galbūt, apsilankę skurdžiuose kaimuose, suprasite kokie laimingi esate, galbūt Jūs tiesiog atsiribosite nuo namuose paliktos realybės ir atsiduosite pojūčiams, kurių šioje šalyje bus begalybė, o galbūt čia išmėginsite savo drasą, suvalgydami vis dar plakančią kobros širdį. Taigi, pasiruoškite pajusti tai, ko dar niekada nejautėte, paragauti, ko niekada gyvenime neteko ragauti ir pamatyti tai, ko net sapnuose neregėjote.


Kelionės datos:

 

2020.01.14 - 01.26 - 1999 Eur/asm. IŠPARDUOTA

2020.02.04 - 02.16 - 1999 Eur/asm. IŠPARDUOTA

2020.02.11 - 02.23 - 1999 Eur/asm. IŠPARDUOTA

2020.02.18 - 03.01 - 1999 Eur/asm. 
 

Kelionės trukmė:  13 dienų (10 nakvynių viešbučiuose)


Skrydis: Ryga - Hošiminas - Ryga (skrydis vykdomas Turkish Airlines oro linijomis; su persėdimu Stambule)


KELIONĖS PROGRAMA: 


Hošiminas - Mekongo turas - Hanojus - Halongas - Paplūdimio poilsis Fanthiete (Mui Ne)

1 diena. Išvykimas iš Rygos

Skrydis: Ryga - Stambulas 19:00 - 22:55.

2 diena. Atvykimas į Hošiminą.

Iš Stambulo išvykstate 02:25, atvykimas į Hošimino oro uostą 17:10. Paso ir muitinės kontrolės perėjimas. Susitikimas su atstovu, pervežimas į viešbutį Le Duy Grand 3* arba kitą panašaus lygio viešbutį.

3 diena. Mekongas (pusryčiai, pietūs)

Vienos dienos ekskursija po Mekongo deltą. Plauksite kateriu Mekongo upe, apsilankysite salose, kur galėsite paragauti egzotinių vaisių, pasivažinėti poniais kinkytais vietnamietiškais vežimais, susipažinti su vietiniu gyvenimu ir amatais: pamatysite, kaip gaminami saldainiai iš kokosų ir medaus, ryžių paplotėliai bei suvenyrai iš kokoso medžio. Mekongo kanalais plauksite džonka (džonka - burlaivis su aukštai iškeltu priekiu ir laivagaliu.). Pietums paragausite vietinio delikateso - žuvies, vadinamos “dramblio ausimi”. Po pietų apsilankysite kurortinėse vietose, kur galėsite paragauti vietinio gėrimo iš kokoso vandens. Sugrįžimas į Hošiminą.


4 diena. Hošiminas - Hanojus (pusryčiai)

Po pietų apžvalginė ekskursija Hošimine (Saigone), kuriame aplankysite centrinį paštą ir Notre Dame de Saigon katedrą, Vienybės rūmus, kinų kvartalą bei Tien Hau šventyklą. Turėsite galimybę aplankyti lakuotų gaminių fabriką ir apsipirkti Ben Thanh centriniame turguje. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Hanojų. Atvykus - pasų ir muitinės kontrolė. Susitikimas su įmonės atstovais ir pervežimas į viešbutį  Flower 3* ar kitą panašaus lygio viešbutį.
Hanojus – Vietnamo sostinė, tūkstantį metų skaičiuojantis miestas su ramiais ežerais, prancūziško stiliaus pastatais, senaisiais kvartalais, bulvarais, ryškiaspalvėmis  bažnyčiomis ir šventyklomis.


5 diena. Hanojus - Halongas - Staigmenų urvas (Sung Sot) arba Dangaus rūmai (Thien Cung) (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

7.45 – 8.15 Susitikimas viešbutyje ir pervežimas į Halongą (su gidu)

10.00 Trumpas sustojimas 20 min.

12.00 Atvykimas į laivelių prieplauką.

12.15 Įlaipinimas į laivelį  3*. Pasisveikinimo gėrimas ant denio.

12.30 Apsilankymas Halongo įlankoje. Apgyvendinimas kajutėse.

13.00 - 14.00 Pietūs (vietnamiečių virtuvės patiekalai).

14.30 Apsilankymas Staigmenų urve (Sung Sot) arba Dangaus rūmuose (Thien Cung). 45 min. trukmės pasivaikščiojimas po urvą.

16.00 Laisvas laikas ant denio, maudynės paplūdimyje.

19.00 – 20.00 Vakarienė (vietnamiečių virtuvės patiekalai). Naktis ant denio.


6 diena. Titovo sala - Hanojus (pusryčiai, vakarienė) 

6.00 Gėrėsitės įlankos vaizdais saulėtekio metu.

7.15 Pusryčiai.

08.00 Apsilankysite Titovo saloje. Aplankysite Halongo įlanką. Laisvas laikas poilsiui bei maudynėms saloje.

9.30 Sugrįžimas į laivą. Išsikraustymas iš kajučių. Laisvas laikas poilsiui.

10.45 Pietūs iš pasirenkamų patiekalų valgykloje ant denio (gerėsitės peizažu, plaukdami pro kitas olas). Antras variantas: pietūs restorane šalia uosto. Sugrįžimas į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Flower 3* arba kitame panašaus lygio viešbutyje.


7 diena. Hanojus - Hošiminas (pusryčiai)

Apžvalginė ekskursija Hanojuje. Tūkstantį metų minintis Hanojaus miestas - Vietnamo sostinė ir širdis. Pačiame Hanojaus centre aplankysite Literatūros šventyklą - pirmąjį Vietnamo universitetą ir Pagodą ant vieno stulpo - unikalios architektūros šventyklą, pastatytą karaliaus Ly Thai To (1028-1054) valdymo metais. Po 5 minučių kelio pėsčiomis iš šios šventyklos išeisite į Badin aikštę, kurioje yra Hošimino, pirmojo Vietnamo prezidento, mauzoliejus. Po to aplankysite Tao šventyklą Chun Vo - vieną švenčiausių Hanojaus šventyklų bei Vakarų ežerą - plačiausią Hanojaus ežerą su jo vaizdingomis pakrantėmis, kuris kadaise buvo Vietnamo karalių pasivaikščiojimų ir poilsio vieta. Galiausiai, važiuodami rikša arba mikroautobusu, aplankysite žymųjį Senąjį kvartalą, apsipirksite jo judriose gatvėse, iš kurių kiekviena yra žinoma dėl savo specifiškų gaminių. Po ekskursijos pervežimas į oro uostą, skrydis į Hošiminą. Susitikimas su vairuotoju, pervežimas į Fanthiete esantį Mui Ne kurortą. Apgyvendinimas viešbutyje Ocean Star 4* arba kitame panašaus lygio viešbutyje, laisvas laikas.


8 - 11 dienos. Fanthietas (Mui Ne)

Paplūdimio poilsis Fanthiete (Mui ne). Pusryčiai viešbutyje. Pas kelionės vadovą pageidaujantys galės įsigyti papildomas ekskursijas.


12 diena Fanthietas - Hošiminas. IŠVYKIMAS

Pusryčiai. Pervežimas į Hošimino oro uostą. Skrydis Hošiminas - Stambulas 21:30 val.

13 diena. Hošiminas - Ryga

Atvykimas į Stambulą 04:35. Skrydis Stambulas - Ryga 09:20 - 11:20.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Ryga - Hošiminas - Ryga (su persėdimu Stambule);
 • Vietiniai skrydžiai Hošiminas - Hanojus - Hošiminas (Registruotas bagažas 20 kg ir rankinis bagažas 5 kg);
 • Pervežimai (pagal programą);
 • 13 dienų (10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais); 
 • Pietūs ir vakarienės (nurodytos programoje);
 • Programoje numatytos ekskursijos;
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos;
 • Registruotas bagažas 30 kg ir rankinis bagažas 8 kg;
 • Maitinimas skrydžio metu (Ryga - Hošiminas - Ryga).

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Vietnamo viza - 42 Eur/asm. (Norint gauti vizą, Jums reikia: paso, kuris galioja 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos, 1 nuotraukos 3.5x4.5 ir užpildytos paraiškos formos. Vizos užsakymas vyksta dviem etapais: 1. Vizos iškvietimas internetu - 17 Eur/asm.; 2. Vizos gavimas atvykus į Vietnamo oro uostą - 25 Eur/asm.);
 • Pervežimas iki Rygos oro uosto ir atgal;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (DRAUDIMĄ GALITE UŽSAKYTI ČIA);
 • Pietūs ir vakarienės (jei jie nėra įtraukti į programą);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai;
 • Kalėdų ir Naujųjų metų vakarienė (jei viešbutis siūlo).

PASTABOS:

 • AVANSINIS MOKĖJIMAS 20%;
 • Apgyvendinimas vienviečiame (SGL) kambaryje - už papildomą mokestį (440 Eur).
 • Informaciją apie skiepus rasite čia;
 • Organizatorius pasilieka teisę keisti viešbučius ir programos seką, taip pat išvykimo laiką ir vežėją.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Vietnamas – intriguojanti nuotykių šalis

Pietryčių Azijoje esantis Vietnamas – nuostabaus grožio gamtos, draugiškų vietinių gyventojų ir fantastiškos virtuvės šalis. Tai turistų rojaus kampelis, stebinantis savo dinamiškumu – čia įsikūrę niekad nerimstantys miestai, viliojantys įvairiomis pramogomis, o nuostabi Vietnamo gamta atskleidžia, kiek daug gamtos stebuklų yra šiam pasaulyje. Kinijos, Kambodžos ir Laoso kaimynystėje įsikūrusi valstybė atspindi komunizmo bei kolonializmo laikų įtaką, čia labai saugomos ir vertinamos tradicijos, svarbią vietą užima žemdirbystė. Leiskitės į kelionę po Vietnamą ir atvykę čionai pasijusite apsupti ne tik aukštų kalnų, besidriekiančių ryžių laukų, dangišku ramumu atsiduodančių paplūdimių bei stūksančių istorinių šventyklų; jus čia taip pat sveikins visur ir visados zvimbiantys motoroleriai ir nuoširdžios vietinių gyventojų šypsenos.

KLIMATAS

Dėl Vietnamo geografinės padėties, klimatas šioje šalyje itin skiriasi šiaurėje ir pietuose. Nors apie šaltą žiemą čia niekas nėra net girdėjęs , tačiau, vykstant pasisvečiuoti į Vietnamą, svarbu žinoti, jog dėl musoninių vėjų šaliai kartais tenka mirkti lietuje. Tropiniai musonai apsilanko šalies viduryje nuo spalio iki balandžio mėnesių, o šiaurėje ir pietuose, nuo gegužės iki iki rugsėjo mėnesio. Iš tiesų, šiltas klimatas čia lepina ištisus metus – pietuose karšta ir drėgna nuolatos, šalies šiaurėje tik žiema būna vėsesnė ir drėgnesnė, šalies viduryje vidutinė temperatūra apie 27°C. Tad geriausias metas norintiems keliauti po visą šalį yra nuo lapkričio iki balandžio mėnesio.

VIDUTINĖ ORO IR VANDENS TEMPERATŪRA:

Mėnuo

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

22

23

25

28

29

31

30

29

28

26

24

23

Vandens temperatūra

26

23

23

23

25

28

28

29

29

26

27

24

ĮDOMŪS FAKTAI

 • Vietnamo keliais kiekvieną dieną praūžia apie 10 milijonų motorolerių;
 • Vietnamas - daugiausia anakardžių riešutų pasaulyje eksportuojanti šalis;
 • Šioje šalyje Naujieji Metai – pati didžiausia ir labiausiai laukiama šventė ir jie čia kasmet vyksta vis kitu metu.

KAIP PAŽINTI VIETNAMĄ?

Keliaujantiems Vietname didesnius atstumus, pavyzdžiui, iš šiaurės į pietus, itin patogu skristi lėktuvu. Vietinių skrydžių kainos nėra didelės ir tai – sutaupantis laiko keliavimo būdas. Kelionės traukiniais nėra populiarios, tačiau tai puikus būdas išvengti spūsčių keliuose. Bilietus patartina pirkti iš anksto, kaina priklauso nuo pasirenkamos klasės ir važiuojamo atstumo. Vietiniai autobusai laikomi arba tikru košmaru, arba labai linksma pažintimi su vietnamietiškąja kultūra. Taigi, prieš įlipdami į autobusą nusiteikite, kad gali tekti stovėti, apsuptiems žmonių ir suspaustiems, lyg silkėms statinėje. Didesniuose miestuose stotelės aiškiai matomos, tačiau mažesniuose miesteliuose sunku nuspėti, kur sustos autobusas. Kainos dažniausiai parašytos autobusų stotelėse ir yra nedidelės, mažiau nei 10 000 vietnamietiškų dongų (0,4€), tačiau kartais jas pavyksta dar labiau nusiderėti. Taksi važinėti Vietname labai populiaru, kainos neaukštos – nuo 12 000 iki 15 000 VND (0,5 – 0,6€) už kilometrą, tačiau kainą reikėtų susitarti prieš įsėdant į automobilį. Xe om – motoroleris taksi, tinkantis keliauti trumpus atstumus ir neturint su savimi daug daiktų. Dėl kainos susitariama prieš važiuojant. Turistai, norintieji išsinuomoti automobile, to padaryti čia negalės, dėl tai draudžiančių įstatymų, tačiau galima išsinuomoti automobilį su vairuotoju, kuris jus nuveš, kur tik panorėsite. Automobilių nuomos kainos yra nuo 500 000 iki 10 000 000 VND ( 20-40€) už dieną.

VIETNAMIETIŠKA VIRTUVĖ

Vietnamietiški patiekalai – lengvi, subtilaus skonio, dažniausiai verdami ar troškinami, kuriuose naudojama daugybė įvairiausių žolelių bei prieskonių. Be ryžių ir makaronų čia nė dienos negalima įsivaizduoti. Taip pat gausu įvairių egzotiškų vaisių bei daržovių, jūros gėrybių. Be to, atvykę į Vietnamą galite prisiragauti ir niekur neregėtų ,,skanėstų”, pavyzdžiui šunienos arba vištų vidurių su neišsiritusiais kiaušiniais.

Tradiciniai patiekalai, kuriuos verta paragauti nuvykus:

 • Pho – ryžių miltų makaronų sriuba, gaminama iš vištienos arba jautienos sultinio su daržovėmis ir prieskoniais;
 • Bun cha – Hanojuje gaminamas patiekalas – ant grotelių kepta kiaulienos sriuba su makaronais ir šalia patiekiamomis salotomis bei padažais;
 • Banh xeo – blyneliai, gaminami iš ryžių miltų, svogūnų laiškų ir kokosų pieno, įdaromi su kiaulienos, krevečių ir šparaginių pupelių įdaru.

Vietnamiečių gėrimai:

 • Bia hoi – vietnamietiškas alus.

Arbatos gėrimas Vietname – ritualinis procesas – stipri žalia arbata mažuose puodeliuose čia patiekiama visiems atvykusiems. Kavą čionykščiai taip pat geria stiprią ir nedideliais kiekiais, kartais su šiek tiek kondensuoto pieno. Iš gaiviųjų gėrimų Vietname populiariausios šviežios kokosų, laimo ir apelsinų sultys, taip pat mia da cukranendrių sultys.

NAUDINGA INFORMACIJA

Arbatpinigiai. Viešbučiuose arbatpinigių palikti nebūtina, nebent už itin gerą priėmimą. Restoranuose ir kavinėse galioja ta pati taisyklė; kai kurių prašmatnesnių restoranų sąskaitose 5 -10 proc. arbatpinigių jau būna įtraukti į sąskaitą. Taksi vairuotojams arbatpinigių palikti nebūtina.
Kalba. Oficiali kalba – vietnamiečių. Anglų kalba čia darosi vis populiaresnė, tad ir ja gali pavykti susišnekėti su vietos gyventojais.
Sveikata. Gerti vandenį iš krano Vietname nepatartina, taip pat nesiūloma gerti gėrimų su ledukais, išskyrus aukštos klasės viešbučiuose. Užterštas vanduo čia dažnas atvejis, tad patariame būti atsargiems ir vandenį pirkti buteliuose. Privalomų skiepų, vykstant į Vietnamą, nėra. Taip pat dėl čia būdingos kaitrios saulės nepamirškite galvos apdangalų ir kremo nuo saulės.
Saugumas. Nepamirškite gatvėse ir viešajame transporte laikytis visų atsargumo priemonių, būti budriems, saugoti savo daiktus. Čia vagystės ir smulkios apgaulės nutinka kasdien!

PRAMOGOS VIETNAME

Hanojus. Raudonosios upės deltoje esanti šalies sostinė – tai vieta, kur šalies tradicijos susipina su miestietišku gyvenimu. Čia nuolat zvimbia motoroleriai, gatvėse kvapu vilioja vietinis maistas, o vaikštinėjant po sostinės gatves galima nusikelti į praeitį, kai ryžtingieji Hanojaus gyventojai priešinosi kinų ir prancūzų okupacijai. Miesto centro senajame rajone galima pasivaikščioti po atviru dangumi esantį Prancūzijos ir Azijos kolonijinės architektūros muziejų, susipažinti su vietiniais produktais ir amatais judriajame sostinės turguje bei įsigyti ten keletą suvenyrų. Taip pat rekomenduojama apžiūrėti prezidento rūmus, pagodas, iškilmingąjį operos teatrą, didingąją neogotikinio stiliaus Šv. Juozapo katedrą.

Halongo įlanka. Tik įsivaizduokite – akvamarino spalvos vanduo, gausybė mažų, jūros drakonus primenančių iškilusių salelių ir visoje įlankoje žaižaruojanti žalia spalva. Atvykę į šią šalies šiaurėje esančią įlanką, pasijusite tarsi pasakoje. Apžiūrėti mažąsias saleles, kurių čia yra net virš 2000, geriausia valtelėmis arba laivais, iš kurių galėsite grožėtis unikaliais urvais, grotais, čia esančiais ežeriukais bei smegduobėmis.

Hojanas. Gražus savo paprastumu, senovinis Vietnamo miestelis, įsikūręs rytų pakrantėje. Šiame nedidukame miestelyje aptiksite daug mažų klaidinančių gatvelių, tradicinių medinių namukų, o senamiestyje galėsite praleisti valandų valandas vaikštinėdami po mažas parduotuvėles, kuriose galėsite įsigyti tradicinių drabužių, papuošalų ir rankų darbo suvenyrų.

Apsuptas aukštų kalnų, tarsi iš paveiksliuko į jus žvelgia Sapa miestas. Tai ramus, nedidelis miestelis, kuriame žaliuoja bekraštės ryžių terasos, o keliautojai kviečiami pasivaikščioti kalnų trasomis ir pasigrožėti didingais kriokliais. Vietinės gyventojų gentys mielai supažindins su miesto papročiais ir tradicijomis, bei vietnamietiškais patiekalais.

Hujė. Tai kadaise Vietname gyvavusios Ngujen dinastijos sostinė. Dabar šalies architektūra, kultūra ir vietinė virtuvė primena apie buvusiuosius laikus ir kviečia keliautojus susipažinti su miesto istorija. Šio miesto ,,įžymybė” – Citadelė - didingų rūmų, šventyklų, senoviškų vartų ir galerijų kompleksas. Čia atvykus taip pat galima leistis į kelionę Kvepalų upe, kuria plaukdami galėsite apžiūrėti buvusių imperatorių kapus bei miesto simbolį – Tien Mu pagodą.

Hošiminas. Didžiausiame Vietnamo mieste, dar kitaip žinomame kaip Saigonas, nuobodžiauti neteks. Šiame dinamiškame mieste susipina istorija ir modernieji laikai, mieste pilna naujų restoranų, naktinių klubų ir viešbučių, tačiau čia vietos netrūksta ir mažoms medinėms parduotuvėlėms, kolonijiniams statiniams. Čia verta aplankyti Vietnamo karo liekanų muziejų, Nepriklausomybės rūmus, Noterdamo katedrą, Saigono operos namus, spalvinguosius Binh Tay ir Ben Thanh turgus, užkopti į Bitekso bokšto 49-tąjį aukštą ir pasigrožėti miesto panorama. O norintiems praleisti laiką šmirinėjant po parduotuves ir skaniai pavalgyti kolonijinių laikų architektūros apsuptyje, kviečiame užsukti į šurmuliuojančią Dong Khoi gatvę.

Atsidūrę Mekongo Deltoje, išties pasijusite tarsi būtumėte kitame pasaulyje. Vietnamo ryžių krepšiu vadinamame regione išvysite vandenyje plūduriuojančius turgus, ryžių laukus, cukranendrių plantacijas, vaisių sodus ir egzotiškų paukščių draustinius. Čia pagrindinis eismas vyksta vandenyje - kanalų labirintais, o šiame regione užauginamų produktų užtenka pamaitinti trečdaliui visos šalies.

Niačangas bus puikus kelionės tikslas tiems, kas neįsivaizduoja atostogų be paplūdimio ir palmių pavėsio. Viena iš gražiausių Azijos pakrančių bus tikras rojus nardymo fanatikams, vandens pramogų mėgėjams, bei tiesiog norintiems išsitiesti ant balto smėliuko ir pasigrožėti nuostabiais kalnais ir žaliuojančia augalija.

Dalatas. Kadaise šiame slėnių apsuptame miestelyje vasaras leisdavo Vietnamo imperatoriai ir prancūzai kolonistai, o šiandien čia atvykę keliautojai mėgaujasi vėsesniu, nei visame Vietname oru ir leidžiasi į klajones po nuo kolonijinių laikų išlikusias gatveles, užsiima alpinizmu, žaidžia golfą ar maloniai plaukioja baidarėmis.

Norintiems pabėgti nuo turistų srauto Vietname, kviečiame užsukti į uostamiestį Kuinioną. Šis miestas patrauks savo tvarkingomis gatvelėmis ir ilgais pasivaikščiojimais po nuostabaus grožio paplūdimį.

Fongniakebangas. Šis nacionalinis Vietnamo parkas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Ten dunkso patys seniausi visoje Azijoje karstiniai kalnai, susipynę įvairiausių urvų ir grotų labirintai, šniokščia požeminės upės. Parke taip pat leidžiama vaikštinėti po čia nusidriekusius miškus bei išsinuomoti kalnų dviračius.

Danangas. Greitai besivystantis miestas yra apstatytas naujais prašmatniais viešbučiais, restoranais ir tiltais. Čia esantis Kinijos paplūdimys taip pat vertas dėmesio. Marmūriniai kalnai privers pakelti akis į dangų ir pasigrožėti gamtos stebuklais, o Cham muziejus supažindins su viena geriausių Cham meno kolekcijų pasaulyje. Miesto centrą labiausiai patartina apžiūrėti sutemus, kuomet visas miestas paskęsta mirgančiose šviesose.

Mietuotas. Tai vieta kavos mėgėjams. Šiame regione yra gaminama viena geriausių vietnamietiškųjų kavų, o kovo mėnesį kavos garbei net surengiamas festivalis, kurio metu vyksta dramblių lenktynės. Šalimais yra 115 000 hektarų užimantis žaliuojantis Yok Don nacionalinis parkas, šniokšiantys kriokliai ir gausybė vietinių kaimelių, kuriuose gyvena apie 44 skirtingų etninių grupių atstovų.
Didysis Vietnamo turas (2019/20) - du viename - pažinimas ir poilsis

1999€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +31
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis
 • Pusryčiai


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Madagaskaras (14n.) - egzotiška pažintinė kelionė
 • +34
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, TAILANDĄ, VIETNAMĄ, HONKONGĄ
 • +33
 • Laivas: Quantum of the Seas
 • Kelionės trukmė: 2 n. Singapūre
 • 9 n. laive :
 • 2 n. Honkonge :
 • Skrydis: iš Vilniaus
Jamaika (11n.) - skambanti lengvais Bobo Marlio ritmais ir stebinanti savo energija
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Royal Decameron Club Caribbean 3*
Meksika (11n.) - karšti ritmai, šlamančios džiunglės ir ryškus temperamentas
 • +28
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Bluebay Grand Esmeralda 5*
Zanzibaras - įkvėpkite egzotikos ir vanile prisodrinto oro
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Melia Zanzibar 5*
KRUIZAS PO INDIJĄ IR MALDYVUS + POILSIS MALDYVUOSE
 • +29
 • Laivas: Costa Victoria
 • Kelionės trukmė: 7 n. laive
 • 4 n. arba 5 n. Maldyvuose :
 • Skrydis: iš Vilniaus
KRUIZAS PO MALDYVUS, OMANĄ, IZRAELĮ, JORDANIJĄ, GRAIKIJĄ, KROATIJĄ, ITALIJĄ
 • +30
 • Laivas: Costa Victoria
 • Kelionės trukmė: 21 n. laive
 • Skrydis: iš Vilniaus
PRIESKONIAIS KVEPIANTIS KRUIZAS PO MALDYVUS, ŠRI LANKĄ IR INDIJĄ
 • +21
 • Laivas: Costa Victoria
 • Kelionės trukmė: 14 n. laive
 • Skrydis: iš Vilniaus
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, TAILANDĄ, KAMBODŽĄ IR MALAIZIJĄ
 • +27
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 1 n. Singapūre
 • 14 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
KRUIZAS PO HONKONGĄ, FILIPINUS, VIETNAMĄ, SINGAPŪRĄ
 • +33
 • Laivas: Quantum of the Seas
 • Kelionės trukmė: 2 n. Honkonge
 • 9 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
EGZOTIŠKAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, VIETNAMĄ, KINIJĄ IR JAPONIJĄ
 • +31
 • Laivas: Quantum of the Seas
 • Kelionės trukmė: 1 n. Singapūre
 • 12 n. laive :
 • 2 n. Pekine :
 • Skrydis: iš Vilniaus
KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, MALAIZIJĄ IR TAILANDĄ + POILSIS BALYJE
 • +32
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 2 n. Singapūre
 • 7 n. laive :
 • 5 n. Balyje :
 • Skrydis: iš Vilniaus