Deja, bet šis pasiūlymas jau nebegalioja. Apačioje rasite panašių pasiūlymų šia arba panašiomis kryptimis. Jeigu neradote Jums tinkamo pasiūlymo, rašykite mums į atostogos@alfaturas.lt

KRUIZAS PO INDIJĄ IR MALDYVUS + POILSIS MALDYVUOSE

1999€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +29
 • 7 n. laive ir 4 n. Maldyvuose


ATKREIPKITE DĖMESĮ! Į kelionės paketo kainą įskaičiuotas skrydis Vilnius - Mumbajus (Indija) ir Malė (Maldyvai) - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų)!

 

SKRISK + PLAUK + PAŽINK + ILSĖKIS


Kelionės datos: 

 

2020.02.28 - 2020.03.11

Vidinė kajutė - 1999 Eur/asm.

Kajutė su langu - 2099 Eur/asm.

Kajutė su balkonu - 2399 Eur/asm.


DĖMESIO! KAINA NURODYTA ASMENIUI GYVENANT DVIVIETĖJE KAJUTĖJE!


Kelionės trukmė:


13 dienų (7 nakvynės laive + 4 nakvynės Maldyvuose)

14 dienų (7 nakvynės laive + 5 nakvynės Maldyvuose) - keliaujant data: 2019.12.20 - 2020.01.02!!!

Skrydis: Vilnius - Mumbajus ir Malė - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų)


Laivas: Costa Victoria
 

Kelionės organizatorius: Rudolf Reisen
 

Kelionės programa:

Mumbajus (Indija) - Mangalūru (Indija) - Kočis (Indija) - Malė (Maldyvai)

1 DIENA

Išvykimas iš Vilniaus oro uosto į Mumbajų (su persėdimu viename iš Europos miestų). 

2 DIENA

MUMBAJUS (INDIJA). Atvykimas į Mumbajų. Savarankiška kelionė iš oro uosto į uostą. Laisvas laikas. Nakvynė laive.

SVARBU: Pervežimas iš oro uosto į uostą nėra įskaičiuotas. 

3 DIENA

MUMBAJUS (INDIJA). Laisvas laikas Mumbajuje. 21:00 išplaukiate iš Mumbajaus uosto.


Mumbajus (Indija) - (buvęs Bombėjus, kai kurių vietinių iki šiol taip ir vadinamas) yra didelis miestas, labai didelis, didžiausias Indijoje ir vienas iš didžiausių visame pasaulyje. Jis pilnas svajojančių apie geresnį gyvenimą ir sunkiai dirbančių žmonių, žvaigždžių ir gangsterių, benamių šunų ir egzotiškų paukščių, menininkų ir tarnautojų, žvejų ir milijonierių (vadinamų „crorepati“)... Čia į vieną visumą susilieja daugybė žmonių, nuotaikų, veiklų ir veiksmų... Mumbajus – tvirtai suaugęs su indiškuoju Holivudu – Bolivudu, čia gimsta daugiau kino filmų nei bet kuriame kitame pasaulio mieste.... Taip pat šis miestas ir Indijos finansinis centras bei mados sostinė... Tai – lyg indiškasis Holivudas ar Manhatanas, daugelio vietinių laikomas svajonių miestu.
Šis miestas nėra grėsminga ar pavojinga vieta, tačiau jo neišsemiama energija, pakankamai sudėtingas naudojimasis viešuoju transportu bei ore tvyrantis smogas, tampa šiokiu tokiu iššūkiu miesto svečiams, tad su tuo reikia susitaikyti ir priimti tai kaip dalį indiškos kultūros. Tačiau tiems, kurie nebijo iššsūkių ir yra pasiryžę apžiūrėti ne tik populiarias turistines vietas, Mumbajus su malonumu atskleis savo savitą žavesį.


4 DIENA

Diena jūroje. Šią dieną galėsite išbandyti pramogas laive bei mėgautis saulės voniomis. 

5 DIENA

MANGALŪRU (INDIJA). Atvykimas į Mangalūru - 08:00, išvykimas - 18:00.


Mangalūru (Indija) – kava, anakardžiais, santalu ir prieskoniais kvepiantis miestas ir savrbus jūrinis uostas, įsikūręs pietų Indijoje, Arabijos jūros pakrantėje. Miestas garsėja savo gerais paplūdimiais, tad jei mylite paplūdimio poilsį, jums čia tikrai patiks. O jei vis tik vien gero paplūdimio jums neužtenka, tuomet galėsite aplankyti čia esančias šventyklas, susipažinti su vietinių kasdienybe arba (rekomenduojame) įsigyti vietinių keramikos gaminių – tai bus šiltas prisiminimas iš kelionės arba unikalios lauktuvės.


6 DIENA

KOČIS (INDIJA). Atvykimas į Kočį - 08:30, išvykimas - 18:00.


Kočis (Indija) - miestas Keraloje, jau daugiau nei 600 metų prie savo krantų traukiantis prekybininkus, tyrinėtojus ir keliautojus. Niekur kitur Indijoje nepavyktų surasti tokio intriguojančio mišinio: milžiniški kinietiški žvejybos tinklai, 450 metų senumo sinagoga, senovinės mečetės, portugalų ir olandų valdymo laikų pėdsakai ant tropinės pakrantės. Visa tai sudėjus į vieną vietą gauname neįtikėtinai įspūdingą aplinką. Tai puiki vieta tyrinėti, pasimėgauti akimirka meniškose kavinėse ar tiesiog atsipalaiduoti prie vandens. Mėgaukitės!


7 DIENA

Diena jūroje.

8 DIENA

MALĖ (MALDYVAI). Atvykimas į Maldyvus - 07:00. Laisvas laikas. Nakvynė laive.


Malė (Maldyvai) – mažytė (rodos tilptų į kišenę) Maldyvų sostinė ir nuolatos šurmuliuojanti, gyvybinga Maldyvų širdis... Čia turėsite galimybę pažinti tikrąjį Maldyvų veidą (ne vien tik išpuoselėtus kurortus, viešbučius bei "infinity" baseinus). Kavinės, restoranai, parduotuvės, energingi turgeliai, aukšti ir spalvingi pastatai, iš visų pusių apsupti mėlyno vandens bei nuolatos vykstanti veiksmas... Malė – lyg avilys arba Maldyvų ekonomiką į priekį varantis variklis. Taigi, kaip jau supratote, ir jūs čia atvykę tapsite šio egzotiško ir gyvybingo mechanizmo dalimi...


9 DIENA

MALĖ (MALDYVAI). Pusryčiai laive. Išsiregistravimas iš kajučių. Pervežimas iš uosto į viešbutį, nakvynės viešbutyje.

10 - 12 DIENOS

Paplūdimio poilsis Maldyvuose.

13 DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Skrydis Malė - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų). 

 

KELIAUJANT DATA 2019.12.20 - 2020.01.02:

10 - 13 DIENOS

Paplūdimio poilsis Maldyvuose.

14 DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Skrydis Malė - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų). 

KRUIZO PROGRAMA:

Diena Uostas Atvykimas Išvykimas
1 Mumbajus (Indija)    
2 Mumbajus (Indija)   21:00
3 Diena jūroje    
4 Mangalūru (Indija) 08:00 18:00
5 Kočis (Indija) 08:30 18:00
6 Diena jūroje    
7 Malė (Maldyvai) 07:00  
8 Malė Maldyvai    


SUSIPAŽINKITE SU LAIVU, KURIUO KELIAUSITE: 

„Costa Victoria“ - žavingas, prabangiai dekoruotas laivas su nuostabiais panoraminiais vaizdais.
Laive yra: diskoteka, kazino, teatras, grilio restoranas, švediško stalo restoranas, italų restoranas, picerija, kavinė, baseino baras, interneto kavinė, mokamas „Wi-Fi“, kirpykla, medicinos punktas, kosmetologo kabinetas, SPA centras, masažas, sauna, sūkurinė vonia, lauko ir vidaus baseinai, sporto salė, futbolas, bėgimas / vaikščiojimas, vaikų klubas / vaikų darželis, vaizdo žaidimai, kabinos, skirtos neįgaliesiems.VIDINĖ KAJUTĖ

Kajutės plotas: apie 12 m².
Kajutėje yra: vonios kambarys (dušo kabina, tualetas,  plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, radijas, telefonas, minibaras (už papildomą mokestį), kondicionierius, seifas, „Wi-Fi“ ryšys (už papildomą mokestį).
ATKREIPKITE DĖMESĮ! Vidinė kajutė yra paprasčiausias kajučių tipas. Vidinėje kajutėje nėra lango.

KAJUTĖ SU LANGU

Kajutės plotas: apie 14 m².
Kajutėje yra: langas, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas,  plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, radijas, telefonas, minibaras (už papildomą mokestį), kondicionierius, seifas, „Wi-Fi“ ryšys (už papildomą mokestį).

KAJUTĖ SU BALKONU

Kajutės plotas: apie 14 m².
Kajutėje yra: balkonas (su lauko baldais), vonios kambarys (dušo kabina, tualetas,  plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, radijas, telefonas, minibaras (už papildomą mokestį), kondicionierius, seifas, „Wi-Fi“ ryšys (už papildomą mokestį).

VIDINĖ KAJUTĖ KRUIZAS PO INDIJĄ IR MALDYVUS + POILSIS MALDYVUOSE
KAJUTĖ SU LANGU KRUIZAS PO INDIJĄ IR MALDYVUS + POILSIS MALDYVUOSE
KAJUTĖ SU BALKONU KRUIZAS PO INDIJĄ IR MALDYVUS + POILSIS MALDYVUOSE


VIEŠBUČIAI, KURIUOSE APSISTOSITE POILSIO MALDYVUOSE METU:

Paradise Island Resort & Spa 4* su pusryčiais ir vakariene


Ženkite į verandą ir akis į akį susidurkite su vandenynu! Idiliškoje vietovėje įsikūręs kompleksas siūlo kokybišką poilsį. Svečiai kviečiami apsistoti atskirose vilose ir vasarnamiuose. Viešbutyje yra lauko baseinas, 4 restoranai, kuriuose pateikiami itališki, japoniški ir kitų pasaulio virtuvų patiekalai, baras „Paradise“, kuriame gyvai koncertuoja grupės, didžėjai ir įrengta šokių aikštelė, SPA centras, treniruoklių salė, teniso kortai, paviršinio bei giluminio nardymo įrangos nuoma bei ekskursijų informacijos punktas. Iš Malės tarptautinio oro uosto iki viešbučio greitaeigiu kateriu nuplauksite per 20 minučių. Visuose numeriuose grindys išklotos plytelėmis, yra oro kondicionieriai, palydovinius kanalus rodantys televizoriai, seifai, šaldytuvai, arbatos ir kavos virimo aparatai bei atskiros terasos, iš kurių atsiveria vandenyno vaizdai.

ARBA


Sun Island Resort & Spa 4* su pusryčiais ir vakariene


Viešbutis įsikūręs Nalaguraidhoo saloje, esančioje Pietų Ari Atoll, apie 107 km nuo tarptautinio Malės oro uosto. Pervežimas į viešbutį trunka apie 35 min. (pervežimas greitaeigiu kateriu). Viešbutyje yra 2 pagrindiniai restoranai, 5 barai (veikiantis visą parą), kavinė (užkandžiai, ledai, gėrimai), nemokamas bevielis internetas, konferencijų ir verslo centras, grožio salonas, dovanų parduotuvės, vaistinė, kambarių tarnyba, baseinas, skėčiai nuo saulės, gultai prie baseino, saulės terasa, teniso kortai, sporto klubas, dviračių nuoma, golfo laukas (9 duobučių), vandens sporto inventorius. Numeriuose yra individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, pakabinamas ventiliatorius, vonios kambarys (vonia arba dušas, plaukų džiovintuvas), telefonas, palydovinė televizija, mini baras, seifas, terasa su gultais (Ocean View). 


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius - Mumbajus ir Malė - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų);
 • Pervežimas Maldyvuose (uostas - viešbutis - oro uostas);
 • 7 nakvynės „Costa Victoria“ laive pasirinktoje kajutėje;
 • 4 arba 5 nakvynės pasirinktame viešbutyje su pusryčiais ir vakariene;
 • Pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) kruizo metu;
 • Pramoginė programa laive;
 • Dauguma paslaugų teikiamų laive;
 • Arbatpinigiai laive;
 • Uosto ir kuro mokesčiai;
 • Bagažo pervežimas įlaipinant/išlaipinant;
 • Bagažas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Indijos viza (apie 80$/asm.);
 • Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai;
 • Maistas tam tikruose restoranuose;
 • SPA paslaugos (masažai ir t.t.) bei kai kurie sporto užsiėmimai kruiziniame laive;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Apžvalginės ekskursijos uostuose;
 • Internetas;
 • Medicininės išlaidos;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (DRAUDIMĄ GALITE UŽSAKYTI ČIA).

DĖMESIO:

Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Primename, kad pamatę Jums patinkantį pasiūlymą iš karto skubėtumėte rezervuoti kol kelionės kaina nepakilo. O jei atsitiko taip, kad Jūsų norima kelionė pabrango, visada galite susisiekti su mumis ir mes su malonumu surasime kitų kelionių alternatyvų asmeniškai Jums.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Indija – šalis, kerinti vaizdais, garsais ir kvapais

Indija garsėja ne tik Bolivudo filmais – net ir patyrusius keliautojus ši šalis kas kartą nustebina. Stiprūs prieskonių aromatai, magiška muzika, skirtingų religijų samplaika paprasčiausiai nepalieka abejingų, ir kartą apsilankę Indijoje čia nori grįžti dar ir dar. O kaip gi kitaip – juk norint pažinti šią šalį ir jos kultūrą prireiks tikrai nemažai laiko: šalies plotas yra didesnis nei trys milijonai kvadratinių kilometrų, o savitos tradicijos šalyje gyvuoja iki šių dienų. Indijoje nestinga įvairiausių šventyklų, modernių ir senovinių pastatų – kontrastai šalį paverčia dar įdomesne ir paslaptingesne. Kiekvienas keliautojas bent kartą turėtų apsilankyti Indijoje– tikėtina, kad šia viena kelione nesinorės apsiriboti.

KLIMATAS

Indijoje vyrauja tropikų klimatas. Ryškūs trys sezonai – vasara, žiema ir musoniniai lietūs (pastarieji prasideda nuo gegužės vidurio ir tęsiasi iki spalio mėnesio). Į Indiją rekomenduojama vykti spalio – balandžio mėnesiais, kada šalyje oras yra gana vėsus ir sausas. Indija – labai didelė šalis, todėl skirtingose jos dalyse klimatas gali labai skirtis: pavyzdžiui, kai Delyje siaučia šaltas vėjas, 1000 kilometrų piečiau, Keraloje, gali būti šilta ir saulėta.

Vidutinė oro ir vandens temperatūra:

Mėnuo

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

25

26

27

29

29

27

26

26

26

27

27

27

Vandens temperatūra

27

28

29

29

27

27

27

27

28

28

27

26

Įdomūs faktai apie Indiją

 • Šalies pavadinimas kilo nuo Indo upės (sanskrito kalba upė būtų vadinama „Sindhu”);
 • Dešimtainė skaičiavimo sistema – indų išradimas. Jiems priskiriamas ir skaičiaus „0“ sukūrimas;
 • Indijoje karvės yra laikomos šventomis. Taip yra dėl to, kad kadaise jos buvo pagrindinėmis šeimos išlaikytojomis – iš karvių gaunamas pienas naudotas įvairių produktų gamybai, o karvių išmatos – namų statybai;
 • Oficialus nacionalinis Indijos sportas – žolės riedulys;
 • Mėgstamiausios indų gėlės – medetkos, kurios yra laikomos laimės simboliu;
 • Induistai ir budistai lotoso žiedą laiko šventu. Indijos sostinėje pastatyta lotoso žiedo šventykla su 27 milžiniškais lotoso žiedais, pagamintais iš marmuro.

KAIP PAŽINTI INDIJĄ?

Indijoje susisiekimas tarp atskirų miestų ir miestelių yra gana gerai išvystytas. Galima keliauti autobusais, keltais, laivais, laivais-taksi, traukiniais, taip pat ir lėktuvu. Bilietus patartina užsisakyti iš anksto – tai padės išvengti stumdymosi nusidriekusioje eilėje prie kasų. Jei keliausite autobusu, svarbu atkreipti dėmesį į užrašus – „a/c“ reiškia, kad autobuse yra oro kondicionierius, o „video coach“ reiškia, kad autobuse yra garso ir vaizdo įranga – net ir keliaujant naktį gali tekti klausytis garsiai grojančios indiškos muzikos. Indijoje eismas vyksta kairiąja kelio puse, išsinuomoti automobilį nėra labai brangu, tačiau net ir patyrusiems vairuotojams tai tampa tikru iššūkiu. Eismas yra gana chaotiškas, kelyje sutiksite įvairių transporto priemonių – autobusų, krovininių sunkvežimių, motorolerių, motociklų, vežimų, ir, žinoma, karvių. Galima pasinaudoti ir taksi paslaugomis, tačiau dėl kainos reikėtų tartis iš anksto. Paprastai kilometro kaina siekia 8 rupijas (maždaug 0,11 €).

IINDIJOS VIRTUVĖ

Indijos virtuvė itin mėgstama vegetarų – šalyje augalinis maistas yra labiausiai paplitęs. Indai maisto gamyboje naudoja vaisius, daržoves ir riešutus, mėsos valgoma nedaug (tam turi įtakos religija). Kai kuriuose Indijos regionuose mėsa yra toleruojama, o pajūrio ir upių regionuose itin populiarūs žuvies patiekalai. Maisto gamyboje prieskoniai naudojami itin gausiai, kas paverčia Indijos virtuvę dar patrauklesne. Įdomu tai, kad ruošiant patiekalus laikomasi seniausių Indijos tekstų – Vedų aprašytų taisyklių. Patiekalai yra skirstomi į tris rūšis: dorybės maistu laikomas suderinti valgiai iš grūdų, pieno produktų ir daržovių, aistros maisto sudėtyje yra afrodiziakų, o neišmanymo maistu laikomi labai aštrūs, perkepti, per šalti ar per karšti patiekalai. Populiariausias indų virtuvės patiekalas – karis, kurio gamyboje gali būti naudojama nuo 5 iki 50 komponentų.

Tradiciniai patiekalai, kurių verta paragauti nuvykus:

 • Pilau – saldus ryžių plovas, pagamintas iš Basmati ryžių, vaisių, riešutų, razinų, Ghi sviesto, jogurto ir prieskonių;
 • Tali Hui Paneer – keptas Panyro sūris su prieskoniais;
 • Nimbu Chawal – citrininiai ryžiai;
 • Mahi- Tandoori – jogurte marinuotas upėtakis, keptas krosnyje;
 • Palak Chawal – ryžiai su špinatais ir riešutais;
 • Dahi Maach – kepta varškėje marinuota tilapijų filė;
 • Louki Hari Matar Sabji – troškinta cukinija su žaliaisiais žirneliais;
 • Kulfi – indiški ledai;
 • Jalebis – saldus kepinys, patiekiamas ant vynuogių lapų.

Tradiciniai alkoholiniai gėrimai:

 • Toddy – palmių vynas;
 • Ryžių alus.

NAUDINGA INFORMACIJA

Valiuta: Indijos rupija, kuri atitinka 0,01 €.

Kalba: skiriamos dvi valstybinės kalbos – hindi ir anglų. Atskirose šalies valstijose dar 22 kalbos yra pripažintos oficialiomis. Taip pat pripažįstama 17 kitų kalbų – bengalų, tamilų, sanskrito, ir t.t.

Religija: didžioji dalis gyventojų yra induistai (80,5 proc), taip pat išpažįstamos ir kitos religijos – islamas, budizmas, krikščionybė, ir t.t.

Dokumentai: Lietuvos keliautojams reikalinga viza ir pasas.

Etiketas: jei valgysite rankomis, viską imkite dešine ranka. Eidami į svečius nusiaukite batus – tą darykite kairiąja ranka (kaip ir nešdami šiukšles ar atlikdami kitus „nešvarius“ darbus).

Arbatpinigiai: arbatpinigių („baksheesh“) tikisi ne tik restoranų darbuotojai, bet visas aptarnaujantis personalas – masažuotojai, durininkai, taksistai, ir t.t.

Sveikata: negerkite vandens iš čiaupo. Rekomenduojama rinktis žinomų tarptautinių kompanijų vandenį buteliuose (pirkdami įsitikinkite, ar ant kamštelio yra gamyklinis lipdukas). Kavinėse ir restoranuose negerkite gėrimų su ledukais, nes jie paprastai būna sušaldyti iš netinkamo gerti vandens.

Draudimai: daugumoje vietų draudžiama viešai rūkyti (Delio ir Keralos valstijose tokia taisyklė yra itin griežta). Taip pat gali būti draudžiama rūkyti ir viešbučiuose.

Lauktuvės: prieskoniai, arbata, šilkas, saldumynai, egzotiški papuošalai, rankų darbo kilimai.

PRAMOGOS INDIJOJE

Šiaurės Indija

Delis – tai unikalus miestas, kuris yra jau aštuntasis šioje vietovėje įkurtas miestas. Pirmasis miestas čia buvo įkurtas dar dešimtame amžiuje prieš mūsų erą. Niu Delis garsėja XVII amžiuje pastatytu Raudonuoju Fortu, Bchairano šventovės liekanomis, Kutb Minaro ansambliu, Lalkoto griuvėsiais ir daugybe kitų istorinių pastatų. Niu Delyje galima pamatyti beveik visų pasaulio religijų šventyklų, kurių žymiausios – Jogmajos džainistų šventykla Digambra Džain, su unikalia paukščių ligonine seniausia šalyje baptistų bažnyčia Čandni Čouke, ir t.t. Muziejų skaičius Niu Delyje – tikrai įspūdingas, žymiausiems galima priskirti Nacionalinį muziejų, Nacionalinę šiuolaikinio meno galeriją, Indiros Gandi memorialą, Tarptautinį lėlių ir Nacionalinį vaikų muziejus, akvariumą Vaikų rūmuose.

Agra yra laikoma Didžiųjų Mongolų imperijos sostine ir Indijos perlu, esančiu 204 km nuo Delio. Lankytinų vietų šioje vietovėje tikrai nestinga – populiariausiais objektais laikomi Tadž Mahalo mauzoliejus, XVII amžiaus Perlinė mečetė, Jetamad ud Dauli laidojimo rūsys. Dar vienas įdomesnių objektų – tai Fatihpur Sikri miestas-vaiduoklis, nuo Agros nutolęs maždaug 40 kilometrų.

Pradešas garsėja įvairiomis budistų šventyklomis ir bendruomenėmis.

Amritsaras garsėja pagrindine sikchų šventove – Auksine šventykla, kuri buvo pastatyta 1577 metais. Ši šventovė yra apsupta šventuoju gyvojo vandens telkiniu.

Vakarų Indija

Mumbajus, dar vadinamas Bombėjumi, garsėja architektūra: čia šalia kolonijinių vilų kvartalų stovi dangoraižiai, sudarydami kvapą gniaužiantį kontrastą. Lankydamiesi Mumbajuje aplankykite Indijos vartų arką, XVIII a. fortą, šv. Jono ir šv. apaštalo Fomos cerkvę, šv. Tomo soborą, Velso princo muziejų, Chadži Ali mečetę ir mauzoliejų, Bombėjaus universitetą, didžiausią Bombėjuje Kroufordo turgų. Taip pat Mumbajuje veikia geriausias Indijoje akvariumas, vakarų Indijos muziejus ir Šiuolaikinio meno galerija.

Malbaro kalva garsėja Kabančiaisiais sodais ir Kamalneru parku.

Radžastano valstija labiausiai garsėja karo istorija, čia galima rasti gausybę tvirtovių. Radžastano valstijoje pastatyti spalvingi miestai: Džaipūras, Džaisalmeris, Džodhpuras ir Bikaneras, kurie laikomi vienais įdomiausių. Džaipūras – tai miestas, kuris buvo įkurtas 1727 metais. Įdomu tai, kad didžioji dalis miesto namų buvo statomi iš rožinio smėlio, todėl miestas buvo vadiamas Rožiniu. Viešėdami Džaipūre aplankykite Čandra Mahalo, Radž Mahalo, Džal Mahalo, Chalva Mahalo ir Rambagho rūmus. Netoli šio miesto taip pat rekomenduojama aplankyti Dilvar Mandri šventyklų kompleksą – tai šventoji džainistų vieta.

Pietų Indija

Čeanaus – tai miestas, kuris buvo įkurtas 1639 metais. Jo architektūroje vyrauja britiškas stilius, nes miestas įkurtas kaip Britanijos forpastas. Didžiausiomis miesto įžymybėmis laikomi Šv. Jurgio fortas, pastatytas 1653 metais, šv. Apaštalo Fomos katedra, šv. Mergelės Marijos bažnyčia, vieno seniausių Indijoje universiteto pastatas, Madraso valstybinis muziejus. Netoli Bengalijos įlankos aplankykite Machabalipuramo šventyklų kompleksą (jį sudaro apie dvidešimt šventyklų). Į pietvakarius nuo Čenajaus įsikūręs maldininkų traukos centras Madurajus, kuris garsėja Menakši šventykla ir Šivos šventyklų kompleksu. Malabaro pakrantės paplūdimiai yra laikomi vienais geriausių visoje šalyje, todėl čia gali atvykti ir norintys ramaus poilsio.

Rytų Indija

Kalkuta yra didžiausias šalies miestas, kuris yra įtrauktas ir į didžiausių pasaulio miestų dešimtuką. Kalkutoje lankytinų objektų tikrai nestinga, garsiausiais laikomi Nacionalinė biblioteka, Memorialinis karalienės Viktorijos muziejus, Viljamo fortas, Indijos muziejus, Kalkutos universitetas, Kali šventykla ir XVIII amžiuje įkurtas Botanikos sodas.

Varanasis – tai miestas, kuris beveik du tūkstančius metų buvo Indijos religijos centru. Miestas įkurtas Gango pakrantėje, čia nusiprausti atvyksta daugybė maldininkų, nes tikima, kad Gango vanduo yra šventas. Gango pakrantėje yra gausybė šventų objektų – akmeninė kolona ir Dharmaradžiko laiptai, Damekho laiptai, Srijansantho džainistų šventykla, Višvanatho, Anapurano ir Manmandiro šventyklos.

Sikimi valstija yra įsikūrusi aukštuose kalnuose. Čia rasime gausybę budistų šventyklų. Valstijos sostine laikomas Gantukas, garsėjantis unikaliu tibetologijos muziejumi ir Cuk La Han varpine.

Oriso valstija garsėja trimis didžiaisiais šventyklų miestais – tai Bhubanešvaras, Puris ir Konarakas. Bhubanešvare rasime vieną didžiausių Indijos šventyklų – Lingaradžą, Konarake verta pamatyti Saulės šventyklą, o Puryje – Džaganath Mandir šventyklą (svarbu žioti, kad Langaradžas ir Džaganathas europiečiams nėra atviros šventyklos, tačiau jas galima apžiūrėti iš išorės).
Maldyvai – tūkstantis svajonių salų

Maldyvų Respublika, tai valstybė įsikūrusi Indijos vandenyne, į vakarus nuo Šri Lankos. Čia atrasite dievišką orą, balto smėlio paplūdimius, šiltą turkio spalvos vandenį ir iki ausų išsišiepusius vietinius gyventojus. Visa šalis sudaryta iš daugybės atolų – mažų salelių, išsibarsčiusių Indijos vandenyne. Maldyvuose iš viso yra apie 1190 mažų koralinių salelių ir iš jų tik pora šimtų yra neapgyvendintos. Maldyvai yra žinomi kaip žemiausia vieta pasaulyje, kurios maksimalus žemės lygis tesiekia 2,3 metrus virš jūros lygio.
Salose augantis vandens lygis – rimta problema. Jau keletas salų buvo evakuotos, tačiau yra nemažai nedžiuginančių pranašysčių, jog ateityje jos gali atsidurti po vandeniu, tad norintieji atvykti poilsiauti į Maldyvus – suskubkite! Vietiniai maldyviečiai gyvena vos trijose salose, visos likusios skirtos turistams. Tad, jei jūs norite pabėgti nuo civilizacijos, pagyventi mažuose jaukiuose namukuose ant vandens kranto, susipažinti su kerinčiu povandeniniu pasauliu ir pasimėgauti užburiančio grožio saulėlydžiais, Maldyvai – kaip tik jums!

KLIMATAS

Maldyvuose visus metus vyrauja tropinis klimatas, čia oras lepina, temperatūra niekad nenukrenta žemiau 25°C. Šiose salose musoninis sezonas yra nuo gegužės iki lapkričio mėnesio, tuomet iškrenta nemažai lietaus, pučia stiprūs vėjai ir siaučia audros. Dėl arti pusiaujo įsikūrusios salų padėties, jose visuomet drėgna ir kepina saulė, krantus skalauja šiltas vanduo. Geriausias metas apsilankyti Maldyvuose – nuo sausio iki balandžio mėnesio, tuomet vyrauja sausasis periodas, dangus nuostabiai žydros spalvos, vanduo šiltas ir ramus.

VIDUTINĖ ORO IR VANDENS TEMPERATŪRA:

Mėnuo

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

27

28

29

29

28

28

28

28

27

27

27

27

Vandens temperatūra

28

28

29

30

30

29

29

29

29

28

29

20

ĮDOMŪS FAKTAI

 • Maldyvuose savaitgaliu laikomi penktadienis ir šeštadienis;
 • Maldyvuose įvyko pirmasis susirinkimas... po vandeniu! 2009 metais šalies prezidento suburtas susirinkimas svarstė klausimus, susijusius dėl klimato kaitos poveikio saloms.

KAIP PAŽINTI MALDYVUS?

Ko gero pats geriausias būdas pažinti salas – pėsčiomis. Maldyvų salos nėra didelės ir atstumai jose lengvai įveikiami pėsčiomis. Vietiniais keltais patogu persikelti nuo vienos salelės iki kitos už 30-75 Maldyvų rupijų (2-4,5€), priklausomai nuo atstumo, tačiau jie itin dažnai neplaukioja. Susisiekti vandenyje taip pat galima plaukiojant dohi valtelėmis bei kateriais, tačiau pastarųjų kainos yra gana aukštos. Maldyvų sostinėje Malėje galite išvysti ir prazvimbiančių motorolerių, bet važiavimas jais siauromis ir chaotiškomis gatvelėmis gali būti pavojingas. Taksi čia taip pat važinėja ir jų kainos – net širdį glosto. Už kelione taksi sumokėsite apie 20 MVR (1,20€) ir papildomus 5 MVR (0,3€), jei turėsite su savimi bagažo.

MALDYVŲ VIRTUVĖ

Nenuostabu, kad šalyje, kurioje 99 % apima vanduo, pagrindinis naudojamas ingredientas – žuvis, dažniausiai tunas. Žinoma, be jūros gėrybių ir šviežių vaisių irgi neapsieinama. Mėgstamiausias ingredientas kiekviename patiekale – kokosas. Maldyvų kaimynė Indija turėjo nemažai įtakos salose gaminamam maistui - ryžiai ir karis, pagardinti gausybės prieskonių, taip pat itin mėgstami salose.

Tradiciniai patiekalai, kuriuos verta paragauti nuvykus:

 • Garudhiya – žuvies sultinys su ryžiais, svogūnais, žaliosiomis citrinomis bei čili pipirais;
 • Mashuni – tunas, sumaišytas su kokosais, čili pipirais ir svogūnais, ir pateikiamas su vietine roshi duona;
 • Kavaabu – keptas ryžių, tuno, lęšių, kokoso ir įvairių prieskonių užkandis;
 • Dhonkeyo kajuru – keptų bananų pyragėliai, paskaninti vanile arba rožių vandeniu.

Maldyviečių gėrimai:

Maldyvuose draudžiama gerti alkoholinius gėrimus už poilsiaviečių ribų, mat šioje šalyje vyrauja Islamo religija. Alkoholiniai gėrimai pardavinėjami tik kurortuose, asmenims nuo 18 metų.
Mėgstamiausias gėrimas Maldyvuose – sai arbata. Kokosų vanduo – gaivinantis gėrimas karštomis dienomis, taip pat čia dažnai geriamas iš palmių išgaunamas punšas Raa.

NAUDINGA INFORMACIJA

Arbatpinigiai. Palikti arbatpinigių nėra būtina, 10 proc. nuo sumos dažniausiai būna įtraukti į sąskaitą.
Kalba. Nacionalinė kalba Divehi. Kurortuose galima susišnekėti anglų, prancūzų, vokiečių, rusų, italų ir kiniečių kalbomis.
Sveikata. Vandenį, teikiamą kurortuose yra saugu gerti, tačiau, jei keliausite už kurorto ribų, vandenį geriau gerkite nuvirintą arba iš buteliukų, pirktų parduotuvėse. Atvykstant į Maldyvus rekomenduojama pasiskiepyti nuo Hepatito A ir B, poliomelito ir vidurių šiltinės. Taip pat nepamirškite su savimi atsivežti nuo saulės apsaugančių priemonių bei keleta tinkamų drabužių, jei netyčia užkluptų lietus.

PRAMOGOS MALDYVUOSE

Malė. Tai Maldyvų sostinė, kuioje gyvena apie trečdalį visų Maldyvų salų gyventojų. Čia nerasite gražių paplūdimių nusėtų palmėmis, Malėje verda gyvenimas kaip tikrame didmiestyje. Restoranai, kavinės, suvenyrų parduotuvėlės, dangoraižiai ir muziejai, o visa tai supa žydras žydras vanduo. Malėje esantis Maldyvų nacionalinis muziejus supažindins su salų istorija bei leis pamatyti, kaip gyveno, kadaise jas valdę sultonai. Kiekvienas čia apsilankęs taip pat privalo pamatyti ir prezidento rūmus (Mulee Aage), nuo XVII a. išlikusią Penktadienio mečetę (Hukuru Miskiiy), bei praeiti pro žymųjį žuvų turgų. Žvejyba Maldyvuose yra vienas svarbiausių pragyvenimo šaltinių, tad nuo žuvų, jūros gėrybių kiekio ir rūšių šiame turguje tiesiog raibsta akys.

Biyadhoo. Tai viena iš daugelio egzotiškųjų Maldyvų salelių, garsėjančių jaukių žemų namelių, kuriuose apsistoja keliautojai, gausa. Spalvingųjų koralinių rifų tyrinėjimas nardant po vandeniu, žvejojimas mažose dhoni valtelėse, delfinų stebėjimas – tai tik keletas iš pramogų, kuriomis galima užsiimti šios salos kurorte.

Dar vadinamas ateities miestu, Hulhumalė pranašaujama būsianti naujuoju salų centru, jei vandens lygis Maldyvuose dar labiau pakils. Šiame mieste įrengti nauji būstai, viešbučiai, restoranai bei daugybė nardymo centrų, suteiksiančių galimybę keliautojams atrasti užburiantį pasaulį po vandeniu. Tai rami ir jauki sala, čia galima pavaikštinėti po vietinį turgų bei parduotuvėles.

Ranalhi sala. Viena iš fantastiškiausių pramogų čia – plaukiojimai su Indijos vandenyne gyvenančiais jūros gyvūnais. Tik įsivaizduokite, jūs vandenyje, o jums iš šonų plaukia didžiosios rajos, įvairios spalvotos žuvelės bei jūrų vėžliai. Skamba taip, lyg būtumėte pasakiško filmo herojus!

Utheemu. Šioje saloje yra istorinė sultono Mohamedo rezidencija Utheemu Ganduvaru. Jis Maldyvuose labai gerbiamas už tai, kad išgelbėjo šalį nuo Portugalijos užkariautojų.

Rihiveli sala. Balti paplūdimiai, skaidrus turkio spalvos vanduo ir netrikdoma ramybė – puikus receptas atpalaiduojančioms atostogoms. Už šimto metrų esanti negyvenama sala vilios apsižvalgyti po žmonių nepaveiktą žemės plotelį, o kino vakarai po atviru Maldyvu dangumi užbaigs romantiškas dienas šiame rojaus kampelyje.

Addu Atoll. Labiausiai į pietus nutolusios, širdies formos salelės įžymios dėl gražiausių visoje šalyje koralinių rifų bei patogaus kelio, jungiančio Ekvatoriaus kaimelio kurortą bei Hithadhoo miestelį, kuriuo labai smagu pasivažinėti dviračiais.

Alimatos sala. Baltutėlis paplūdimys, daugybė mažų namukų, žvejyba bei nardymas – štai kaip gyvena šioje saloje apsistoję keliautojai.

Pati geidžiamiausia nardytojų vieta Maldyvuose - bananų rifas. Kaip galima suprasti iš pavadinimo, šis rifas taip pavadintas dėl jo formos, besitęsiančios 300 metrų iš šiaurės į pietus. Čia atvykusius žavės turtinga flora ir fauna, vanduo, knibždėte knibždantis žuvų, išmargintų visomis vaivorykštės spalvomis, bei įspūdingieji koralai.

Puikią popietę praleisite prie kopos vandenyne (Sandbank), besigrožėdami supančiu vandeniu ir užsiimdami paviršiniu nardymu. Tik nepamirškite būdami tenai apsisaugoti nuo kaitrių saulės spindulių.
KRUIZAS PO INDIJĄ IR MALDYVUS + POILSIS MALDYVUOSE

1999€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +29


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Maldyvai (14 naktų) - Gangehi Island Resort 4.5* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

Maldyvai (14 naktų) - Gangehi Island Resort 4.5* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

 • Gangehi Island Resort 4.5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2245€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Dunas Beach Resort & Spa 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1712€
Madagaskaras (14 naktų) - Orangea 3.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Madagaskaras (14 naktų) - Orangea 3.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Orangea 3+*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2092€
Zanzibaras (14 naktų) - Sultan Sands Island Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (14 naktų) - Sultan Sands Island Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sultan Sands Island Resort 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2028€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Tortuga Beach 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1712€
Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Diamonds Mapenzi Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Diamonds Mapenzi Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Diamonds Mapenzi Beach 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
2149€
Madagaskaras (14 naktų) - Royal Beach 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Madagaskaras (14 naktų) - Royal Beach 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Royal Beach 4+*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2122€
Maldyvai (7 naktys) - Diamonds Athuruga Beach & Water Villas 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Maldyvai (7 naktys) - Diamonds Athuruga Beach & Water Villas 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Diamonds Athuruga Beach & Water Villas 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2165€
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
Madagaskaras (7 naktys) - Palm Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

Madagaskaras (7 naktys) - Palm Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

 • Palm Beach Resort & Spa 4*
 • 7 n.
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1963€
Dominikos respublika (7 naktys) - Grand Bavaro Princess 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Grand Bavaro Princess 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 •  Grand Bavaro Princess 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2004€
Dominikos respublika (7 naktys) - Occidental Punta Cana 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Occidental Punta Cana 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Occidental Punta Cana 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1706€
Madagaskaras (14 naktų) - Vanilla & SPA 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Madagaskaras (14 naktų) - Vanilla & SPA 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Vanila & SPA 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2099€
Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Kiwengwa Beach Resort 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
2159€
Dominikos respublika (14 naktų) - Grand Sirenis Punta Cana Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (14 naktų) - Grand Sirenis Punta Cana Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Grand Sirenis Punta Cana Resort 5*
 •  14 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1963€
Dominikos respublika (14 naktų) - Serenade Beach & Spa Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (14 naktų) - Serenade Beach & Spa Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Serenade Beach & Spa Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2062€
Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Dongwe Club 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Dongwe Club 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

 • Dongwe Club 4.5*
 •  7 naktys
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
2049€
Maldyvai (7 naktys) - Paradise Island 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota (soft) maitinimu

Maldyvai (7 naktys) - Paradise Island 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota (soft) maitinimu

 • Paradise Island 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1901€
Zanzibaras (7 naktys) - Melia Zanzibar 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Melia Zanzibar 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Zanzibar 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2026€
Madagaskaras (14 naktų) - Andilana Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Madagaskaras (14 naktų) - Andilana Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Andilana Beach Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2290€
Maldyvai (7 naktys) - Sandies Bathala Maldives 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Maldyvai (7 naktys) - Sandies Bathala Maldives 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sandies Bathala Maldives 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2069€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Hilton Cabo Verde Sal Resort 5* viešbutyje su pasirinktu maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Hilton Cabo Verde Sal Resort 5* viešbutyje su pasirinktu maitinimu

 • Hilton Cabo Verde Sal Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2030€
Zanzibaras (7 naktys) - Royal Zanzibar Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Royal Zanzibar Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Royal Zanzibar Beach Resort 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1922€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Llana Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Llana Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Llana Beach Resort & Spa 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1952€
Zanzibaras (14 naktų) - Zanzibar Queen 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (14 naktų) - Zanzibar Queen 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Zanzibar Queen 4.5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2178€
Zanzibaras (14 naktų) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (14 naktų) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Kiwengwa Beach Resort 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1978€
Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Uroa Bay Beach Resort 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1799€