Deja, bet šis pasiūlymas jau nebegalioja. Apačioje rasite panašių pasiūlymų šia arba panašiomis kryptimis. Jeigu neradote Jums tinkamo pasiūlymo, rašykite mums į atostogos@alfaturas.lt

EGZOTIŠKAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, VIETNAMĄ, KINIJĄ IR JAPONIJĄ

1899€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +31
 • 1 n. Singapūre, 12 n. laive, 2 n. Pekine


ATKREIPKITE DĖMESĮ! Į kelionės paketo kainą įskaičiuotas skrydis Vilnius - Singapūras ir Pekinas - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų)!

 

SKRISK + PLAUK + PAŽINK 


Kelionės data: 2020.04.28 - 05.14


Vidinė kajutė - 1899 Eur/asm.

Kajutė su langu - 1999 Eur/asm.

Kajutė su balkonu - 2199 Eur/asm.


DĖMESIO! KAINA NURODYTA ASMENIUI GYVENANT DVIVIETĖJE KAJUTĖJE!


Kelionės trukmė: 17 dienų (15 nakvynių: 1 nakvynė Singapūre + 12 nakvynių laive + 2 nakvynės Pekine)

Skrydis: Vilnius - Singapūras ir Pekinas - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų)


Laivas: Quantum of the Seas


Kelionės programa:

Singapūras - Hošiminas (Vietnamas) - Chan May (Vietnamas) - Honkongas (Kinija) - Nakagusuku (Okinava, Japonija) - Pekinas (Kinija)

1 DIENA

Išvykimas iš Vilniaus oro uosto į Singapūrą (su persėdimu viename iš Europos miestų). 

2 DIENA

SINGAPŪRAS. Atvykimas į Singapūrą. Savarankiška kelionė iš oro uosto į viešbutį. Viešėdami Singapūre apsistosite 4* viešbutyje su pusryčiais. Nakvynė viešbutyje.
SVARBU: Pervežimas iš oro uosto į viešbutį nėra įskaičiuotas. Viešbutį lengvai ir patogiai pasieksite su taksi (taksi paslaugų kainos Singapūre yra nedidelės).

3 DIENA

SINGAPŪRAS. Pusryčiai viešbutyje, išsiregistravimas iš viešbučio, savarankiška kelionė į uostą. 17:00 val. išplaukiate iš Singapūro uosto.
SVARBU: Pervežimas iš viešbučio į uostą nėra įskaičiuotas. Uostą Singapūre lengvai ir patogiai pasieksite su taksi.


Singapūras – kosmopolitiškas miestas – valstybė, nestabdomai skubantis į naują rytojų, apsukantis galvą savo tviskančiu, ultra moderniu įvaizdžiu bei futuristiniais pastatais... Tačiau tereikia žengti vos vieną žingsnį į šoną nuo išdabinto paradinio Singapūro veido ir prieš Jūsų akis atsivers kitoks, pažintį su istorija ir įvairialype kultūra dovanojantis pasaulis, kur rasite skubančius ir triukšmaujančiu turgus bei paslaptinguose dūmuose skendinčias kinų šventyklas. Kaip jau žinome, kadaise čia plytėjusios džiunglės dabar užleidžia vietą naujutėlaičiams, įmantriausiams dangoraižiams, kylantiems kaip ant mielių.
Taigi, ką galima nuveikti miesto džiunglėse? Vienas iš dalykų, kuriuos privaloma padaryti (žinoma visų pirma susipažinus su kultūra ir istorija) - leistis į prabangių daiktų ir drabužių geriausių kainų medžioklę. Na, o jei esate gamtos ar paplūdimių mylėtojas – nenusiminkite, nes čia rasite ir žalias džiungles, ir skaidrių bangų skalaujamus paplūdimius...


4 DIENA

Diena jūroje. Šią dieną galėsite išbandyti pramogas laive bei mėgautis saulės voniomis.

5 DIENA

HOŠIMINAS (VIETNAMAS). Atvykimas į Hošiminą - 07:00, išvykimas - 20:00.


Hošiminas (anksčiau vadintas Saigonu) - pietų Vietname, prie Saigono upės įsikūręs didžiausias šalies miestas. Hošiminas kupinas energijos ir gyvybės... Kvėpuojantis, judantis, niekada nemiegantis, chaotiškas, milijonus gyventojų turintis miestas į savo veiksmo sūkurį įtraukia kiekvieną čia atvykusį. Hošiminas – atradimų miestas, čia galima rasti visko: nuo saldžiame smilkalų rūke skendinčių šventyklų iki blizgių, žymiausių dizainerių prekių ženklais mirgančių parduotuvių ir elegantiškų dangoraižių, nuo prašmatniausių viešbučių iki pigiausių ir paprasčiausių svečių namų, nuo prabangiausių restoranų iki gatvėje pardavinėjamo maisto... Hošimino miesto paveikslas žavus tuo, kad jame susilieja labai daug spalvų, istorijos sluoksniai darniai dera su dabartimi, o čia atvykę svečiai puikiai įsimaišo į vietinių minią.  


6 DIENA

Diena jūroje

7 DIENA

VIETNAMAS (CHAN MAY). Atvykimas į Chan May - 07:00, išvykimas 20:00.


Chân Mây – uostas, įsikūręs pietrytiniame Thừa Thiên – Huế provincijos kampe. Pagrindinė priežastis, dėl kurios kruiziniai laivai čia sustoja yra aplinkinės vietovės. Ką rekomenduojame aplankyti atvykus į Chân Mây? Huė (Hujė) miestas, kuris pasižymi turtingu kultūriniu paveldu, čia rasite karalių rūmų, citadelių, pagodų, budistų šventyklų, vienuolynų bei imperatorių kapus; Hoi An (Hojanas) -  ilgą laiką buvo vienas svarbiausių Vietnamo miestų, taip pat (kaip ir Hujė) žymus savo istorinės architektūros paveldu, dauguma šiame mieste esančių pastatų yra XIX–XX a. tradicinės medinės architektūros, čia gausu pagodų, šventyklų, turgų, parduotuvėlių; Lăng Cô paplūdimys (apie šį paplūdimį galime pasakyti vieną žodį – gražu!); Hải Vân (apie 21 km ilgio kelias, vingiuojantis kalnais – iš čia atsiveria įspūdingi žalių kalnų vaizdai). Įsimintinų vietų aplink šį uostą daug, visos jos vertos dėmesio - tik suspėk visas aplankyti!


8 DIENA

Diena jūroje.

9 DIENA

HONKONGAS. Atvykimas į Honkongą - 07:00, išvykimas - 20:00.


Honkongas arba Honkongo specialusis administracinis regionas, arba Siangangas (kin. 香港, Xiānggǎng 'Kvapnusis uostas'), jį sudaro trys dalys: Honkongo salos, esančios pietinėje Honkongo dalyje, Kaulunas (miesto dalis), naujosios teritorijos, į kurias įeina ir 235 aplinkinės salos. Honkongas užima ketvirtą vietą tarp tankiausiai apgyvendintų vietų visame pasaulyje, čia gyvena apie 7 401 941 gyventojų, o gyventojų tankis - 6480 žm./km² (sunku net suvokti, tiesa?), taip pat savo dangoraižių skaičiumi Honkongo regionas pirmauja visame pasaulyje.
ĮDOMU: Vietiniai gyventojai Fengšui praktiką laiko itin svarbia, o vyriausybė net kompensuoja žalą tiems gyventojams, kurie gyvena vietovėse, nesuderinamose su Fengšui... Galbūt dėl šios priežasties žmonės čia gyvena taip ilgai ir galbūt nuvykę į Honkongą ir jūs imsite praktikuoti fengšui?


10 DIENA

Diena jūroje.

11 DIENA

Diena jūroje.

12 DIENA

NAKAGUSUKU (OKINAVA, JAPONIJA). Atvykimas į Nakagusuku - 09:00, išvykimas - 19:00


Nakagusuku (Okinava, Japonija) - kaimas, įsikūręs Okinavos prefektūroje, garsėjantis gusuku (グスク, 城, okinavų k.: gushiku) - pilys ar tvirtovės Ryukyu salose, kuriose yra akmeninės sienos) Nakagusuku pilies griuvėsiais bei senoviniu šokiu Tafaku, kuris buvo perduodamas iš kartos į kartą. Ką čia galima nuveikti? Pasimėgauti ramybe, aplankyti jau minėtą Nakagusuku pilį, paragauti čia augančių baltų ar geltonų morkų (nejuokaujame), pasigrožėti egzotišku ir paslaptingu Tafaku šokiu arba paskraidyti parasparniu tarp mėlynos jūros ir žydro japoniško dangaus.


13 DIENA

Diena jūroje.

14 DIENA

Diena jūroje.

15 DIENA

TIANDZINAS - PEKINAS (KINIJA). Atvykimas į Tiandzino uostą - 05:00. Pusryčiai laive. Išsiregistravimas iš kajučių. Pervežimas iš Tiandzino uosto į viešbutį, įsikūrusį Pekine. Laisvas laikas Pekine. Nakvynė 4* viešbutyje su pusryčiais.

16 DIENA

PEKINAS (KINIJA). Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Pekine. Nakvynė viešbutyje.


Pekinas (kin. 北京, pinyin: Běijīng; Beidzingas) – Kinijos sostinė ir milijonus gyventojų turintis miestas. Tai miestas, sparčiais ir dideliais žingsniais bėgantis į modernią ateitį, tačiau neišsižadantis savo turtingos praeities. Neslėpsime, galimas daiktas, jog Pekine patirsite kultūrinį šoką... Čia – viskas yra kitaip: europietiškos dvasios – nė kvapo, vos tik čia atvykus, pasitinka kinų hieroglifais mirgantys užrašai, sukeliantys daugiau klausimų, nei duodantys atsakymų, čia jums gali prireikti respiratoriaus, čia neveikia „Google“ ar mums įprasti socialiniai tinklai (žinoma tam yra alternatyva – įvairios vietinės programėlės), o vietiniai anliškai kalba nelabai sklandžiai... Taigi, į Pekiną atvykti reikia atvira naujovėms širdimi!

P.S. 1. Iš Pekino galite nesunkiai nuvykti prie legendinės Didžiosios kinų sienos (tai padaryti, svečiuojantis Pekine, tiesiog privaloma!).
P.S. 2. Būtinai paragaukite Pekino anties! Tai - patiekalas, kilęs iš Pekino, gaminamas nuo imperatoriškosios eros laikų ir garsėjantis savo traškia odele.


17 DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Savarankiška kelionė iš viešbučio į oro uostą. Skrydis Pekinas - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų).
SVARBU: Pervežimas iš viešbučio į oro uostą nėra įskaičiuotas.

KRUIZO PROGRAMA:

Diena Uostas Atvykimas Išvykimas
1 Singapūras   17:00
2 Diena jūroje    
3 Hošiminas (Vietnamas) 07:00 20:00
4 Diena jūroje    
5 Chan May (Vietnamas) 07:00 20:00
6 Diena jūroje    
7 Honkongas (Kinija) 07:00 20:00
8 Diena jūroje    
9 Diena jūroje    
10 Nakagusuku (Okinava, Japonija) 09:00 19:00
11 Diena jūroje    
12 Diena jūroje    
13 Tiandzinas (Pekinas, Kinija) 05:00  


SUSIPAŽINKITE SU LAIVU, KURIUO KELIAUSITE: 

Novatoriškas ir elegatiškas laivas, sulaukęs geriausių įvertinimų ir atsiliepimų. Laivas „Quantum of the Seas“ savo svečius žavi naujovėmis... Šiame laive turėsite galimybę pakilti iki 90 metrų aukščio virš jūros ir mėgautis unikaliais vaizdais. Taip pat laivas siūlo įspūdingą 270 laipsnių panoraminį vaizdą.
Laive yra: 3-D/4-D kinas, kinas po atviru dangumi, teatras, buferiniai automobiliai, diskoteka, kazino, gyva muzika, interneto kavinė, konferencijų salė, „grill“ restoranas, azijietiškas restoranas, itališkas restoranas, japoniškas restoranas, picerija, švediško stalo restoranas, mėsainių restoranas, restoranas „Steakhouse“, pagrindinis restoranas (fiksuotas stalo laikas), ledainė, kavinė, kokteilių baras, baras prie baseino, vyno baras / vyno parduotuvė, baseinas, grožio salonas, Spa centras, sūkurinė vonia, sporto klubas, krepšinis, futbolas, laipiojimo siena, mini golfas, tenisas, tinklinis, vandens pramogų parkas, vandens kalneliai, vaikų ir paauglių klubas, vaikų darželis, vaikų baseinas, paauglių diskoteka paaugliams, vaizdo žaidimai, kabinos, skirtos neįgaliesiems.VIDINĖ KAJUTĖ

Kajutės plotas: apie 15 m².
Kajutėje yra: virtualus balkonas (didelės raiškos ekranas su realaus laiko vandenyno ir kelionės tikslo vaizdais), svetainės erdvė, tualetinis staliukas, oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija radijas, telefonas, minibaras (už papildomą mokestį), seifas, internetas „Wi-Fi“ (už papildomą mokestį).
ATKREIPKITE DĖMESĮ! Vidinė kajutė yra paprasčiausias kajučių tipas. Vidinėje kajutėje nėra lango!

KAJUTĖ SU LANGU

Kajutės plotas: apie 17 m².
Kajutėje yra: panoraminis langas, svetainės erdvė, tualetinis staliukas, oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija radijas, telefonas, minibaras (už papildomą mokestį), seifas, internetas „Wi-Fi“ (už papildomą mokestį).

KAJUTĖ SU BALKONU

Kajutės plotas: apie 16 m² (apie 6 m² užima balkonas)
Kajutėje yra: svetainės erdvė, balkonas (kėdės), tualetinis staliukas, oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija radijas, telefonas, minibaras (už papildomą mokestį), seifas, internetas „Wi-Fi“ (už papildomą mokestį).

VIDINĖ KAJUTĖ EGZOTIŠKAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, VIETNAMĄ, KINIJĄ IR JAPONIJĄ
KAJUTĖ SU LANGU EGZOTIŠKAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, VIETNAMĄ, KINIJĄ IR JAPONIJĄ
KAJUTĖ SU BALKONU EGZOTIŠKAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, VIETNAMĄ, KINIJĄ IR JAPONIJĄ


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius - Singapūras ir Pekinas - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų);
 • Pervežimas iš Tiandzino uosto į viešbutį;
 • 1 nakvynė Singapūre 4* viešbutyje su pusryčiais;
 • 12 nakvynių „Quantum of the Seas“ laive pasirinktoje kajutėje;
 • 2 nakvynės Pekine 4* viešbutyje su pusryčiais;
 • Pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) kruizo metu;
 • Vanduo, kava, arbata, šalta arbata ir naminis limonadas (maitinimo metu);
 • Pramoginė programa laive;
 • Kai kurios pramogos laive;
 • Dauguma paslaugų teikiamų laive;
 • Uosto ir kuro mokesčiai;
 • Bagažas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Vietnamo viza - 42 Eur/asm. (Norint gauti vizą, Jums reikia: paso, kuris galioja 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos, 1 nuotraukos 3.5x4.5 ir užpildytos paraiškos formos. Vizos užsakymas vyksta dviem etapais: 1. Vizos iškvietimas internetu - 17 Eur/asm.; 2. Vizos gavimas atvykus į Vietnamo oro uostą - 25 Eur/asm.);
 • Kinijos viza (apie 120 Eur/asm.);
 • Pervežimai (oro uostas -  viešbutis - uostas; viešbutis - oro uostas);
 • Arbatpinigiai laive (apie 8 €/asm./ dienai);
 • Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai;
 • Maistas tam tikruose restoranuose;
 • SPA paslaugos (masažai ir t.t.) bei kai kurie sporto užsiėmimai kruiziniame laive;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Apžvalginės ekskursijos uostuose;
 • Internetas;
 • Medicininės išlaidos;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (DRAUDIMĄ GALITE UŽSAKYTI ČIA).

DĖMESIO:

Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Primename, kad pamatę Jums patinkantį pasiūlymą iš karto skubėtumėte rezervuoti kol kelionės kaina nepakilo. O jei atsitiko taip, kad Jūsų norima kelionė pabrango, visada galite susisiekti su mumis ir mes su malonumu surasime kitų kelionių alternatyvų asmeniškai Jums.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Kinija – didingų miestų ir nuostabios gamtos lopšys

Kinija – šalis, kurios kultūros ir istorijos šaknys buvo suleistos dar 2000 m. prieš mūsų erą. Tai yra viena didžiausių valstybių ne tik plotu, bet taip pat ir gyventojų skaičiumi – statistika rodo, kad kas penktas pasaulio gyventojas yra kinas. Nors Kinijos kultūra ir gyvenimo tempas vakariečiams yra sunkiai suprantami, tačiau smalsūs turistai šią kelionių kryptį renkasi vis dažniau. O kaipgi kitaip – juk tokia gigantiška šalis tikrai turi, ką pasiūlyti keliautojams: Kinija pavergia senoviniais paminklais, įdomiomis istorinėmis vietomis, didingais miestais bei nuostabia gamta.

KLIMATAS

Kinija užima labai didelę teritoriją, todėl klimatas skirtingose vietovėse yra labai įvairus. Kinija patenka net į penkias klimato zonas, tačiau apibendrinus galima teigti, kad žiemos būna šaltos ir sausos, o vasaros – karštos ir lietingos. Į Kiniją rekomenduojama vykti kovo-gegužės arba rugsėjo-spalio mėnesiais, tačiau tai priklauso ir nuo turistus dominančio regiono.

Vidutinė oro ir vandens metinė temperatūra:

Mėnuo

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

4

6

9

15

20

24

29

29

24

19

13

7

Vandens temperatūra

9

8

9

12

16

21

24

25

22

21

16

12

ĮDOMŪS FAKTAI APIE KINIJĄ

 • Kinijos ekonomika yra antra pagal dydį pasaulyje (ji nusileidžia tik JAV);
 • Honkongas yra daugiausiai dangoraižių turintis miestas;
 • Kinams yra priskiriama daugybė išradimų: popierius, kompasas, mechaninis laikrodis, dantų šepetėlis, ir t.t.;
 • Kinija stebina technologiniu pažangumu – net ir perkant iš gatvės prekeivių įprastai galima atsiskaityti naudojantis išmaniąja programėle;
 • Didžioji kinų siena yra didžiausias žmogaus rankomis sukurtas statinys, besitęsiantis net 8 850 km.

KAIP PAŽINTI KINIJĄ?

Kinijos kelių infrastruktūra yra puikiai išplėtota, todėl turistams rekomenduojama rinktis viešąjį transportą – juo naudotis yra patogu ir nebrangu. Studentams yra suteikiamos nuolaidos naudotis viešuoju transportu – mėnesio abonementas kainuoja 15-30 €. Visus šalies miestus galima pasiekti keliaujant autobusais ar taksi automobiliais, o didžiuosiuose miestuose yra puikiai išvystyta metro sistema. Jei tektų įveikti didelius atstumus, pravartu rinktis keliones lėktuvu arba traukiniu (modernūs traukiniai gali išvystyti net 300 km/h greitį). Naudotis taksi paslaugomis yra ganėtinai nebrangu, tačiau mažesniuose miestuose vairuotojai neretai nesupranta angliškai, todėl pravartu pasiruošti svarbiausių frazių atmintinę kinų kalba.

KINIJOS VIRTUVĖ

Kinų virtuvėje vyrauja keturios pagrindinės taisyklės: suteikti valgiams tinkamą skonį, spalvą, kvapą ir formą. Šioje virtuvėje naudojama viskas, ką duoda gamta, – neretai teigiama, kad nėra nevalgomo maisto, yra tik netikę virėjai. Maisto ruošime naudojami produktai turi būti natūralūs ir kuo mažiau apdoroti, kad juose būtų išsaugoma gyvybinė energija. Visi patiekalų ingredientai yra supjaustomi kąsnio dydžio gabalėliais, mėsa, daržovės ir žuvis yra apdorojami kiek įmanoma trumpiau, kad maisto produktai neprarastų skonio ir maistinių savybių. Įprastai valgiai yra ruošiami gana nedidelėmis porcijomis (atsižvelgiama į svečių skaičių), tačiau labai iškilmingų vakarienių metu įprasta ruošti net 18 valgių! Kinijoje populiaru valgyti keptą antį, jūros gėrybių sriubą, ryklio pelekus su migdolais, varlių šlauneles. Restoranuose užsakomo maisto porcijos dažniausiai yra skirtos dviems asmenims.

Tradiciniai patiekalai, kurių verta paragauti nuvykus:

 • Bō cài miàn – tradiciniai ryžių makaronai su špinatais ir pagardais;
 • Kǎo ròu – ant grilio kepta mėsa;
 • Liáng cài – šaltas vegetariškas užkandis;
 • Chòu dòu fu – tofu sūris su padažu (nors šio patiekalo kvapas nėra pats maloniausias, tačiau skonis tikrai neblogas);
 • Jiǎo zi – kiniški koldūnai.

Kinijos alkoholiniai gėrimai:

 • Tsingtao alus;
 • Baijiu – stiprus tradicinis likeris.

NAUDINGA INFORMACIJA

Kalba: kinų.

Valiuta: Kinijos juanis (1 € - 7,72 CNY).

Kelionės dokumentai: keliaujantiems į Kiniją reikia turėti pasą ir Kinijos vizą. Nuo 2018 metų liepos 24 d. norintys keliauti į Kiniją turi atvykti į konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų atspaudus).

Religija: didelė dalis Kinijos gyventojų nepriskiria savęs nė vienai religijai. Dauguma jų tiki į dvasią, o maldos namuose lankosi tik dėl tradicijų išsaugojimo. Kas trečias Kinijos gyventojas save įvardina kaip religingą asmenį, du trečdaliai jų priskiria save daoistams-budistams, o likusi dalis – krikščioniams ir musulmonams.

Etiketas: kai kuriuose Kinijos regionuose nemandagu palikti visiškai tuščią maisto lėkštę, nes tokiu gestu tarsi sakoma, kad maisto buvo patiekta per mažai. Įprastai pirmas turi pradėti valgyti vyriausiasis asmuo, o vėliau prisijungia ir kiti. Kinai yra labai prietaringi, todėl tuomet, jei norėtumėte įteikti dovaną, venkite dovanoti laikrodį (kinų manymu, tokiu gestu linkima mirties).

Arbatpinigiai: Kinijoje arbatpinigių dažniausiai nepaliekama, nes toks iš pažiūros mandagus gestas gali įnešti gana nemažai sumaišties. Arbatpinigių galima palikti ekskursijos gidui ir vairuotojui, tačiau nenustebkite, jei jūsų duodamų arbatpinigių bus atsisakyta.

Sveikata: negerkite vandens iš čiaupo. Nors skiepai nėra privalomi, tačiau likus 2 mėnesiams iki kelionės rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatito A, hepatito B bei vidurių šiltinės.

Saugumas: turistai Kinijoje yra gerbiami, tačiau patartina saugotis kišenvagių.

Lauktuvės: arbata, smulki elektronika, šilko dirbiniai, indai, saldumynai, popieriniai karpiniai.

KĄ PAMATYTI? KUR PAILSĖTI?

Uždraustasis miestas – viena didžiausių Kinijos turizmo įžymybių. Tai yra didžiausi ir geriausiai išsilaikę rūmai visame pasaulyje – prieš 500 metų šiuose rūmuose gyveno šalį valdę Mingų ir Čingų dinastijų imperatoriai, kurių valdymo laikais kitiems asmenims į rūmus buvo draudžiama įeiti. Šių rūmų kompleksą sudaro net 980 pastatų! Priešais Uždraustąjį miestą puikuojasi didžiausia pasaulyje Tiananmeno aikštė, kuri gali sutalpinti net milijoną žmonių. Viešint Pekine nepamatyti Uždraustojo miesto būtų tikra nuodėmė!

Didžioji Kinijos siena – vienas populiariausių objektų, kurį tikisi pamatyti kone kiekvienas keliautojas. Tai – vienas iš septynių pasaulio stebuklų, kuris palieka tikrai didelį įspūdį net ir nesidomintiems istorija. Didžiosios Kinijos sienos statybos buvo pradėtos valdant pirmajam Kinijos imperatoriui Čin Ši Huangdi ir truko ne vieną amžių (statybos buvo pabaigtos valdant Mingų dinastijai 1368-1644 m.)

Didysis Lešano Buda – tai didžiausia pasaulyje stačioje uolienoje išskaptuota Budos skulptūra, kurios dydis siekia net 70,7 m. Šią skulptūrą galima pamatyti Sičuano provincijoje tarp trijų upių (Min, Dadu ir Čingji) sankirtos.

Geltonasis kalnas, kitaip dar vadinamas Huan Sanu, – tai kalnas, esantis rytinėje Kinijos dalyje, į pietvakarius nuo Šanchajaus. Jei kelionės į Kiniją metu norėsite pasigrožėti nuostabia gamta, šis objektas neabejotinai paliks tikrai didelį įspūdį. Įdomu tai, kad Geltonąjį kalną sudaro ne viena viršūnė – jų yra net 72!

Dziudžaigou slėnis – tai dar viena Kinijos vieta, kuri pavergs gamtos mylėtojų širdis. Dziudžaigou slėnis priklauso Mino kalnams, esantiems Tibeto kalnyno pakraštyje. Šios vietovės kraštovaizdis tikrai džiugina akį: čia lankydamiesi pamatysite vešlias medžių giraites, spalvingus ežerėlius (jų suskaičiuojama net 114), krioklius bei smailas uolas.

Terakotos armijos kapavietė – tai vieta, kuri bene labiausiai apipinta legendomis. Ši vietovė buvo atrasta tik 1974 metais. Atliekant kasinėjimus buvo rasta net 8000 žmogaus ūgio molinių figūrų, molinių arklių bei vežimų. Manoma, kad šioms figūroms galėtų būti daugiau nei 2000 metų. Šią vietovę rasite netoli Sianio miesto kalvotų apylinkių esančioje Lintongo gyvenvietėje.

Lotoso kalnai tokį pavadinimą gavo dėl formos panašumo į besiskleidžiantį lotoso žiedą. Šie nuostabaus grožio kalnai stūgso šalia senosios Kinijos sostinės Siano. Keliaujant naujuoju greitkeliu iš Huajino miestelio į Sianą pateksite per maždaug 1,5 h, o pakeliui galėsite aplankyti Terakotos armijos kapavietę.

Jungango urvai – tai olose iškaltos budistų šventyklos ir skulptūros. Kompleksą sudaro net 252 urvai, kuriuose galima išvysti daugiau nei 51 000 statulų. Juntango urvai yra nutolę maždaug 16 km į Vakarus nuo Datongo miesto.

Juanjango ryžių terasos – viena lankomiausių vietų Kinijoje. Tai – pasakiško grožio kampelis, esantis Kinijos pietuose, maždaug 50 km nuo Vietnamo. Šioje vietovėje ryžiai pradėti auginti maždaug prieš 1300 metų, o šiandien čia išsidriekusios milžiniško dydžio ryžių terasos su modernia drėkinimo sistema. Juanjango ryžių terasos įspūdingiausiai atrodo lapkričio-balandžio mėnesiais, tačiau čia apsilankyti galima ištisus metus.

„Avataro“ kalnai – tai po Džeimso Kamerono filmo „Įsikūnijimas“ pasirodymo išgarsėjusi vietovė. Šie kalnai yra Džangdziadzie Kinijos nacionalinio parko dalis, kuri džiugina nuostabaus grožio kanjonais, miškais ir kriokliais. Į kalnus galima pasikelti funikulieriumi, Bailongo liftu arba kopti pėsčiomis.

Čengdu pandų veisimo ir tyrimo centras tikrai sužavės gyvūnų mylėtojus. Čia galėsite pasigrožėti Didžiosiomis pandomis, kurios yra laikomos Kinijos nacionaliniu turtu. Didžiųjų pandų laukinėje gamtoje gyvena vos pusantro tūkstančio, todėl į jų globą ir veisimą investuojamos milžiniškos pinigų sumos.

Pingjao miestelis jus nukels kelis šimtus metų į praeitį. Pingjao miestelis 1997 metais buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, ir nuo to laiko buvo dedamos ypatingai didelės pastangos išsaugoti miestelio autentiškumą. Tai – geriausiai išlikęs siena apsuptas miestas visoje Kinijoje, kuris naktį apšviečiamas raudonais kiniškais žibintais. Vos tik praversite miestelio vartus, pasijusite atsidūrę visiškai kitame pasaulyje, o šį įspūdį galėsite dar labiau sustiprinti, jei apsistosite tradiciniuose svečių namuose – čia savo kailiu pajusite, kaip Kinijoje buvo gyvenama prieš kelis šimtus metų.

Fudziano provincija garsėja klestinčiais uostais, nuostabiais kalnais ir ypatingai vertinama Ulongo arbata. Ši arbata yra naudojama arbatos gėrimo ceremonijose, kurių metu stengiamasi atskleisti pačias geriausias arbatos savybes.
Japonija – užburianti tekančios saulės šalis

Japonija kasmet pritraukia milijonus turistų iš įvairių pasaulio šalių, ir taip nutinka tikrai ne be priežasties. Tekančios saulės šalis vilioja išskirtine kultūra, nuostabia architektūra, puikiu maistu ir, žinoma, daugybe lankytinų objektų, kurių Japonijoje tikrai nestinga.

KLIMATAS

Japonijoje vyrauja vidutinių platumų klimatas. Šalis yra labai ištįsusi, todėl keliaujant iš Šiaurės į Pietus klimatas yra kintantis. Čiūgoku ir Šikoku kalnai nuo vėjų apsaugo dalį Japonijos, todėl šiai teritorijai yra būdingas švelnesnis klimatas. Šioje šalyje geriausia lankytis pavasarį arba rudenį, nes birželio mėnesį prasideda lietingasis sezonas, o liepą ir rugpjūtį termometro stulpelis gali rodyti net 40 laipsnių Celsijaus. Įdomu tai, kad meteorologinės tarnybos kovo pradžioje pateikia prognozes, kada prasidės sakurų žydėjimas.

Vidutinė oro ir vandens metinė temperatūra:

Mėnuo

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

5

5

8

14

18

21

25

27

23

17

12

7

Vandens temperatūra

17

16

16

17

20

22

24

26

25

23

21

19

ĮDOMŪS FAKTAI APIE JAPONIJĄ

 • Maždaug 70 procentų Japonijos teritorijos užima kalnai. Šioje šalyje suskaičiuojama net 200 ugnikalnių;
 • Nedarbo lygis Japonijoje yra mažesnis nei 4 procentai;
 • Archeologai nustatė, kad Japonijoje buvo gyvenama dar prieš 30 000 metų iki mūsų eros;
 • Arbūzai Japonijoje yra vieni brangiausių vaisių. Už kilogramą arbūzo tektų sumokėti maždaug 20 eurų;
 • Japonijoje gyvena apie 50 000 žmonių, kurie yra vyresni nei 100 metų;
 • Japonijoje beveik nėra imigrantų – jie sudaro vos 2 procentus gyventojų.

KAIP PAŽINTI JAPONIJĄ?

Japonija garsėja itin puikiu susisiekimu: miestuose ir tarp jų yra pritaikyta moderni traukinių sistema (traukiniai gali išvystyti net iki 320 km/h greitį). Kelionės autobusu yra pigesnės nei traukiniu, toks transportas tinkamas ir tada, kuomet tenka įveikti gana didelius atstumus. Jei norima kuo greičiau pasiekti tolimas šalies vietas, taip pat galima rinktis keliones lėktuvu. Japonija yra sudaryta net iš 6800 salų – daugelį jų galima pasiekti plaukiant laivu. Taip pat keliautojai turi galimybę rinktis automobilių nuomos paslaugas, tačiau toks pasirinkimas nėra labai populiarus (nuomos kaina yra gana didelė, o viešasis transportas šalyje yra puikiai išvystytas).

JAPONIJOS VIRTUVĖ

Japonijos virtuvės valgiai yra vieni sveikiausių. Patiekalų gamyboje yra naudojama nedaug riebalų ir padažų (sojų padažas yra pats populiariausias). Maisto ruošime gausiai naudojami ryžiai, batatai ir kitos daržovės, vaisiai, jūros gėrybės, sojos, žuvis. Kiauliena ir jautiena Japonijoje vis dar nėra labai populiari, tačiau pastebėta, kad jos suvartojimas gerokai išaugo padidėjus turistų skaičiui. Ruošiant valgius yra laikomasi trijų pagrindinių taisyklių: rūpinamasi, kad maistas būtų natūralus, atsiskleistų geriausios skonio ir kvapo savybės, o patiektas valgis atrodytų estetiškai. Japonijoje įprasta kiekvienam asmeniui maistą serviruoti prie atskiro stalelio. Maistas patiekiamas smulkiai supjaustytas, visi valgiai patiekiami atskiruose indeliuose. Įprasta valgyti pagaliukais (lazdelėmis valgoma net ir sriuba – pirmiausia suvalgomi tirščiai, o tuomet išgeriamas skystis).

Tradiciniai patiekalai, kurių verta paragauti nuvykus:

 • Tempura Maki – žuvų skraiduolių ikrai su traškia tešlos plutele;
 • Yaki Mariawase – ant iešmelių suvertos krevetės;
 • Suši – ryžių ritinėliai su žuvimi, agurkais, grybais, tofu, ir t.t.;
 • Kacudon – kiaulienos šašlykas, gaminamas iš mėsos maltinių;
 • Yakitori – vištienos šašlykas su daržovėmis;
 • Ramen – sultinys su makaronais ir kiauliena;
 • Gyoza – tradiciniai koldūnai.

Japonijos alkoholiniai gėrimai:

 • Sake – tradicinis Japonijos alkoholinis gėrimas, gaminamas iš ryžių;
 • Vietinis alus.

NAUDINGA INFORMACIJA

Kalba: 99 proc. Japonijos gyventojų gimtoji kalba yra japonų. Miestų gyventojai bei turizmo centrų darbuotojai moka anglų kalbą.

Valiuta: jena (1 jena – 0,01 €).

Kelionės dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga, tačiau keliaujant būtina turėti pasą (asmens tapatybės kortelė netinka). Beviziu režimu 180 dienų laikotarpiu galima išbūti ne daugiau nei 90 kalendorinių dienų.

Religija: pagrindinė Japonijos religija – šintoizmas.

Etiketas: Japonijoje nėra įprasta pernelyg ilgai žvelgti pašnekovui į akis, nes tai laikoma agresijos ženklu. Jei valgydami naudosite lazdeles, jomis nebarbenkite, ir šiukštu nesmeikite lazdelių į indelį su ryžiais, nes japonams tai reiškia užuominą apie mirtį.

Arbatpinigiai: Japonijoje nėra įprasta palikti arbatpinigių, tam tikrose situacijose tai gali būti laikoma dideliu įžeidimu.

Sveikata: rekomenduojama negerti vandens iš čiaupo.

Saugumas: Japonija yra viena iš saugiausių valstybių pasaulyje. Nors nusikaltimų skaičius yra labai nedidelis, tačiau rekomenduojama pasisaugoti kišenvagių.

Lauktuvės: tradiciniai japonų drabužiai (Yukata), vėduoklės, valgymo lazdelės, Kendama žaidimas, elektronika, vietiniai saldumynai.

KĄ PAMATYTI? KUR PAILSĖTI?

Tokijas – Japonijos sostinė, kuriai apžiūrėti prireiks maždaug dviejų dienų. Viename didžiausių pasaulio miestų rasite daugybę lankytinų objektų: rekomenduojama užsukti į Nacionalinį šiuolaikinio meno muziejų, aplankyti Bridžstono dailės muziejų, Tokijo dailės muziejų, apžiūrėti įspūdingus Imperatoriaus rūmus (tai – vienas gražiausių ir didingiausių statinių visame mieste). Taip pat verta aplankyti Meno ir istorijos muziejų, kurį supa preciziškai išpuoselėti tradiciniai japonų sodai. Tokijuje nestinga žaliųjų zonų, kurioms viešnagės metu taip pat rekomenduojama skirti šiek tiek laiko.

Niko – tai kalnuotos vietovės miestelis, esantis 140 km nuo Tokijo. Turistus šis miestelis vilioja senoviniais pastatais, šventyklomis ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Vienas populiariausių objektų – Niko šventyklų kompleksas, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Gamtos mylėtojams taip pat neteks nusivilti – miestelis yra apsuptas kalnų, čia galima rasti nedidelių ežerėlių bei karštų versmių.

Kiotas – tai senoji Japonijos sostinė, esanti Honšiū saloje. Šiandien Kiotas yra pagrindinis kultūros, istorijos ir pramonės centras, kuris yra itin mėgstamas turistų. Kioto senamiestyje yra net 14 istorinių paminklų, kurie įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Viešint Kiote rekomenduojama pamatyti Todži šventyklą, Kiemidzu-dera budistų šventovę, Saihodži vienuolyną, Šiuolaikinės dailės muziejų, Kioto valstybinį muziejų bei Kioto tradicinių amatų muziejų. Vienas įspūdingiausių objektų – Kiyomizudera šventykla, stūgsanti šalia krioklio. Tai yra garsiausia šventykla visoje Japonijoje, nuo kurios terasos atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai.

Himedži pilis yra viena lankomiausių visoje šalyje. Tai – tikras architektūrinis šedevras, kurio nesugriovė net prasiautęs Antrasis pasaulinis karas. Dėl savo spalvos šis statinys yra pramintas Baltojo garnio pilimi. Šis objektas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Pilis stūgso Himedžio mieste, esančiame Honšiū salos pietvakariuose.

Fudži kalnas – vienas įspūdingiausių objektų visoje Japonijoje. Šis aukščiausias šalies kalnas siekia net 3776 m aukštį ir yra laikomas Japonijos simboliu. Fudži kalnas yra vis dar aktyvus ugnikalnis, tačiau paskutinis išsiveržimas buvo užfiksuotas ganėtinai seniai – 1707 metais. Kiekvienais metais į Fudži kalną užkopia apie 200 000 žmonių: nors ši užduotis nebus pati paprasčiausia, tačiau pastangos tikrai atsiperka.

Beždžionių kurortas – tai geizeriais ir karštosiomis versmėmis garsėjantis slėnis. Karštų versmių gydomosios savybės yra itin vertinamos, tad nieko keisto, kad ši vietovė yra gausiai` lankoma ne tik turistų, bet taip pat ir vietinių gyventojų. Keliautojams ypatingai didelį įspūdį palieka čia besilankančios makakos, kurios taip pat neatsisako karštųjų versmių teikiamų malonumų.

Japoniški sodai garsėja itin aukštu estetikos lygiu. Meistriškos augalų kompozicijos yra populiarios visoje šalyje, tačiau gražiausiu sodu yra laikomas Ritsurin parkas. Taip pat turistams rekomenduojama aplankyti Kairakuein, Kenrokuen ir Korakuen parkus.

Hirošima – po visiems žinomos tragedijos atsigavęs miestas, kuriame šiandien ir vėl verda įprastas gyvenimas. Hirošima buvo visiškai sugriauta, todėl lankytinų objektų nėra labai daug. Vienas jų – tai Hirošimos taikos memorialas.

Aošimos sala – netoli Japonijos krantų įsikūrusi sala, kuri dar žinoma kaip Kačių sala. Šiandien šioje saloje gyvena vos 13 žmonių, tačiau kačių čia suskaičiuojama net 130! Kadaise čia buvo atgabentos katės, kad išgaudytų saloje esančias peles, o tuometiniams gyventojams (jų buvo apie 1000) kačių draugija buvo tikrai maloni. Deja, laikui bėgant žmonės iš salos išsikraustė ieškodami geresnių darbų, o katės čia taip ir liko.
Singapūras – prabanga alsuojanti šalis

Singapūras – tai nedidelė valstybė, kuriai priklauso Tegongo, Sentosos, Ubilo salos ir dar daugiau nei 50 mažesnių salelių, kurių didžioji dalis yra negyvenamos. Beveik visą šalies teritoriją užima tokio pat pavadinimo sostinė – Singapūras. Nors šalies reljefas yra išmargintas kalvomis, tačiau jos nėra aukštos – aukščiausia viršukalnė tesiekia 166 metrus virš jūros lygio. Dėl nedidelio atstumo iki pusiaujo, Singapūre karšta ištisus metus, o dienos ilgis visais metų laikais yra maždaug 12 valandų. Taigi, tai iš tiesų puiki kelionių kryptis išsiilgusiems saulės spindulių ir šilumos.

KLIMATAS

Singapūro klimatas yra tropinių miškų, čia ištisus metus vyrauja tik vienas sezonas – vasara! Temperatūrų svyravimai Singapūre yra labai nežymūs, vyrauja didelė drėgmė, iškrenta daug kritulių. Paprastai temperatūra svyruoja nuo 23°C iki 32°C, santykinė drėgmė rytais siekia 79 procentus, po pietų – apie 72 proc. Šilčiausi balandžio ir gegužės mėnesiai, nuo liepos iki spalio mėnesį šalies teritoriją dažnai gaubia migla, kurią sukelia kaimyninėje Indonezijoje siaučiantys gaisrai. Daugiausiai kritulių iškrenta lapkričio-sausio mėnesiais. Suskaičiuota, kad per metus vidutiniškai pasitaiko 177 lietingos dienos, o saulėtų valandų per metus suskaičiuojama maždaug 2200.
Vidutinė oro ir vandens metinė temperatūra:

Mėnuo

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

26

27

27

27

27

27

27

27

27

27

26

26

Vandens temperatūra

28

28

29

30

30

30

30

29

29

29

29

29z


ĮDOMŪS FAKTAI APIE SINGAPŪRĄ

 • Vietiniu dialektu šalies pavadinimas reikštų „liūtų miestas“, tačiau neapsigaukite – liūtai čia niekada negyveno. Pasakojama, kad vienas imperijos princų, išsilaipinęs saloje, pamatė gyvūną, kurį palaikė liūtu, ir dėl to suteikė vietovei tokį vardą, kuris netrukus prigijo;
 • Singapūras garsėja kaip švariausias pasaulio miestas. Tikėtina, kad taip yra dėl įvairių griežtų draudimų: Singapūre negalima prekiauti kramtomąja guma ir kramtyti ją viešoje vietoje (išimtis taikoma tik tada, jei kramtoma gydytojo išrašyta kramtomoji guma, padedanti mesti rūkyti). Taip pat griežtai draudžiama spjaudytis gatvėje ir lesinti paukščius;
 • Automobilių spūstys Singapūre gyventojų negąsdina. Kodėl? Paprasčiausiai šalyje yra ribojamas automobilių pardavimas, čia tokios transporto priemonės įsigijimas kainuotų maždaug tris kartus brangiau nei kitose šalyse;
 • Draudimų Singapūre tikrai nestinga – už kalbėjimą mobiliuoju telefonu kelionės metu vairuotojai gali būti baudžiami pusės metų kalėjimu;
 • Į Singapūrą kasmet atvyksta daugiau turistų nei šalyje yra gyventojų;
 • Singapūras yra beveik 100 kartų mažesnis už Lietuvą, tačiau gyventojų yra beveik du kartus daugiau;
 • Singapūro gyventojų vidutinė gyvenimo trukmė siekia 83 metus, o jų virtuvė pagal sveikumą yra laikoma antrąja pasaulyje.

KAIP PAŽINTI SINGAPŪRĄ?

Šalies sostinėje yra puikiai išvystyta viešojo transporto sistema – galima keliauti metro ar autobusais, čia naudojamasi elektroniniais bilietais. Į šalia esančias salas galima nuvykti keltais arba privačiais laivais, taip pat galimi vietiniai skrydžiai – svarbiausiu tranzitiniu centru laikomas Čiangio oro uostas. Taksi paslaugos šalyje nėra tokios brangios, kaip gali atrodyti – už pusvalandžio kelionę sumokėsite kelis eurus (dienos metu tarifai yra mažesni). Vienkartinis viešojo transporto bilietas Singapūre kainuos maždaug 1 €, kilometro kelionė taksi – 0,3 €, taksi įsėdimas – 2 €, litras degalų – 1,24 € (vis dėlto, transporto priemonių nuoma nebus labai pigi). Pirkdami bilietą autobuse visada turėkite reikalingą sumą be grąžos, nes jos vairuotojai paprastai neduoda.

SINGAPŪRO VIRTUVĖ

Singapūro virtuvėje juntama kinų, indų, Indonezijos ir Vakarų maisto gaminimo tradicijų įtaka. Šalyje auginamos kokosų palmės, įvairūs prieskoniai, tropiniai vaisiai (greipfrutai, mangostanai, žvaigždanyžiai, ir t.t.), įvairios daržovės. Tradiciniu patiekalu laikomas vištienos, krevečių ir austrių kebabas, kuris valgomas su tirštu žemės riešutų padažu (Sate). Daugelis Singapūro restoranų labiau primena pigias užkandines, tačiau taip pat galima rasti ir labai prabangių restoranų. Vietiniai gyventojai beveik nevalgo mėsos, tačiau maisto gamyboje naudoja žuvį, ryžius ir daržoves. Vietoj saldumynų Singapūro gyventojai mieliau renkasi tropinius vaisius ir lengvus iš jų pagamintus desertus. Galbūt dėl to šalyje apkūnūs žmonės sudaro tik labai nedidelę gyventojų dalį – 1,8 proc.

Tradiciniai patiekalai, kurių verta paragauti nuvykus:

 • Laksa – aštri kokosų sriuba;
 • Kaya toast – tradiciniai skrebučiai su kokoso pieno džemu;
 • Rotti prata– paplotėlis, valgomas su kario padažu;
 • Hainanese chicken rice – nacionalinis patiekalas iš vištienos;
 • Chilli Krabas – aštrus krabas, valgomas su mantou (bandelėmis);
 • Mutabak – indiškas kebabas su mėsa (vištiena arba aviena);
 • Satay – mėsos barbekiu.

Singapūro alkoholiniai gėrimai:

 • Tiger beer – tradicinis Singapūro alus;
 • Singapore Sling – tradicinis alkoholinis kokteilis su džinu.

NAUDINGA INFORMACIJA

Kalba: malajų, kinų, tamilų, anglų.

Kelionės dokumentai: Lietuvos piliečiams viza nėra reikalinga, tačiau svarbu turėti pasą. Lietuvos piliečiai 180 dienų laikotarpiu viešėti Singapūre gali ne daugiau nei 90 dienų.

Valiuta: Singapūro doleris (SGD), kuris atitinka 0,63 €.

Draudimai: čia jų tikrai nestinga. Negalima viešai kramtyti gumos, į metro riedėti riedlente ar riedučiais, stotyse ir metro uždrausta valgyti, viešuoju transportu negalima gabenti durianų - vaisių (jie labai dvokia), rūkyti ne tam skirtose vietose.

Saugumas: Singapūras yra laikomas viena saugiausių pasaulio šalių. Taip yra dėl to, kad šalyje egzistuoja daugybė taisyklių, kurių reikia laikytis. Taisyklių pažeidėjams gali tekti gerokai patuštinti piniginę (valgymas metro gali kainuoti 330 €, rūkymas ne tam skirtoje vietoje – 660 €, degių medžiagų gabenimas – 3300 €...) Už narkotikų laikymą baudžiama mirties bausme.

Kainos: nors Singapūras yra viena turtingiausių pasaulio valstybių, kainos čia nėra labai didelės. Pavyzdžiui, nebrangiuose restoranuose galima pavalgyti už 2-4 eurus, o nakvynė nebrangiame viešbutyje gali kainuoti maždaug 40 eurų. Vidutinio lygio restorane papietausite už 20-30 eurų, vietinis alus kainuos maždaug 4 €, puodelis kavos – 2-3€.

Lauktuvės: turistai neretai rekomenduoja apsipirkti viešbučiuose įsikūrusiose parduotuvėse. Išpardavimų metu čia galima apsipirkti gerokai pigiau, ir taip pat galima įsigyti narystės kortelę, kurioje yra kaupiami taškai, ir galima įvairių prekių įsigyti dar mažesne kaina. Singapūras yra tikras rojus žinomų prabangių prekinių ženklų mylėtojams – čia prabangių parduotuvių tikrai nestinga, o vykstant išpardavimams galėsite rasti prekių tikrai patraukliomis kainomis.

PRAMOGOS SINGAPŪRE

Marina Bay įlanka garsėja moderniais pastatais – Marina Bay Sands kompleksu ir Esplanade teatru, kuris savo forma primena du duriano vaisius. Jei yra galimybė, rekomenduojama Mariana Bay įlanką aplankyti tamsiuoju paros metu – jus tikrai nustebins kiekvieną vakarą vykstantys vandens, šviesų ir lazerių šou, kuris pasakoja Singapūro istoriją.

Merlionas – Marina Bay įlankoje esanti statula, kuri laikoma Singapūro simboliu. Tai – žuvies su liūto galva statula, kuri turi savitą istoriją. Žuvis – tai Singapūro kilmės simbolis, nes kadaise jis buvo žvejų kaimas. Liūto galva simbolizuoja miesto kilmę, nes, kaip pasakojama legendoje, imperijos princas pamatytą gyvūną palaikė liūtu, ir pavadino vietovę „Singa Pura“, kas išvertus iš sanskrito kalbos reikštų „Liūto miestas“.

Gardens by the Bay – tai 100 hektarų plote esantis parkas, kuriame galima apsilankyti nemokamai. Vis dėlto norint pamatyti „Flower Dome“ ir „Cloud Forest“ paviljonus, reikės susimokėti 28 SGD. Parke taip pat siūloma pramoga – pasivaikščiojimas ant dirbtinių medžių viršūnių pakabintu tiltu kainuos 8 SGD. Toks pasivaikščiojimas ypač rekomenduojamas sutemus, nes tokiu metu yra įjungiamas įvairiaspalvis apšvietimas.

Marina Bay Sands – tai prabangus, net 2500 kambarių turintis viešbutis, kuriame dirba įvairių žinomų prekių ženklų parduotuvės bei kazino. Taip pat šiam viešbučiui priklauso ant stogo esantis baseinas („Infinity Pool“), kuriame plaukiojant galima pasigėrėti Singapūro vaizdais. Viešbučio viršuje yra apžvalgos aikštelė, į kurią pasikelti bus galima už 23 SGD, tačiau taip pat siūloma ir puiki alternatyva – 57 aukšte esančiame bare galėsite apsilankyti nemokėdami už pakilimą. Vis dėlto, šiame bare nėra labai pigu, buteliukas alaus kainuos maždaug 12 eurų.

Singapūro zoologijos sodas yra laikomas vienu geriausių visame pasaulyje, o apžvalgos ratas „Singapore Flyer“ netgi dydžiu pranoksta žymųjį „London Eye“. „Universal Studios“ – tai pramogų parkas, kuriame galėsite apsilankyti su visa šeima.

Istoriniai kvartalai: kai Didžioji Britanija kolonizavo Singapūrą, miestas buvo padalintas į keturis etninius kvartalus: centrinį, kinų, indų ir malajų (Colonial District, Chinatown, Little India ir Kampong Glam). Kinų kvartale rekomenduojama pamatyti budistų Buddha Tooth Relic šventyklą.

Orchard Road – tai daugiau nei du kilometrus nusidriekęs bulvaras su prabangiomis parduotuvėmis, viešbučiais ir restoranais. Net ir tada, jei nežadate nieko pirkti, čia pasidairyti tikrai verta – Singapūras ir prabanga yra neatsiejami dalykai.

Pulau Ubin – tai viena iš nedaugelio Singapūrui priklausančių salelių, kurią galima pasiekti keltu iš Changi Point laivų terminalo. Įdomu tai, kad Pulau Ubin yra visiška Singapūro sostinės priešingybė – čia nerasite modernių pastatų, bet galėsite pamatyti tankias džiungles, pelkes ir kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius. Jei norite pabėgti nuo miesto šurmulio, nuvykite į šią salą – čia galėsite stovyklauti, važinėti dviračiais ar žvejoti.

Kranji ir Lim Chu Kang – tai toli nuo sostinės centro esantis rajonas, kurį sunku pasiekti viešuoju transportu. Vis dėlto, čia apsilankyti tikrai verta – galėsite aplankyti iki šiol veikiančius kaimo barus, kuriuose, kaip bebūtų keista, susirenka turtingi verslininkai. Taip pat rajone gausu fermų bei ūkių.

Punggol Point – tai parkas su vaizdu į Malaizijos pakrantę. Čia vietiniai gyventojai atvyksta ramiai pabūti su draugais ar šeima, taip pat užsiimama žvejyba.

Henderson Waves – tai aukščiausiai esantis pėsčiųjų takas, kuris garsėja novatorišku dizainu ir įspūdingu gamtos grožiu. Sentosa Boardwalk – tai dar vienas rekomenduojamas pėsčiųjų takas, kuris jungia Sentosą ir Singapūrą.
Vietnamas – intriguojanti nuotykių šalis

Pietryčių Azijoje esantis Vietnamas – nuostabaus grožio gamtos, draugiškų vietinių gyventojų ir fantastiškos virtuvės šalis. Tai turistų rojaus kampelis, stebinantis savo dinamiškumu – čia įsikūrę niekad nerimstantys miestai, viliojantys įvairiomis pramogomis, o nuostabi Vietnamo gamta atskleidžia, kiek daug gamtos stebuklų yra šiam pasaulyje. Kinijos, Kambodžos ir Laoso kaimynystėje įsikūrusi valstybė atspindi komunizmo bei kolonializmo laikų įtaką, čia labai saugomos ir vertinamos tradicijos, svarbią vietą užima žemdirbystė. Leiskitės į kelionę po Vietnamą ir atvykę čionai pasijusite apsupti ne tik aukštų kalnų, besidriekiančių ryžių laukų, dangišku ramumu atsiduodančių paplūdimių bei stūksančių istorinių šventyklų; jus čia taip pat sveikins visur ir visados zvimbiantys motoroleriai ir nuoširdžios vietinių gyventojų šypsenos.

KLIMATAS

Dėl Vietnamo geografinės padėties, klimatas šioje šalyje itin skiriasi šiaurėje ir pietuose. Nors apie šaltą žiemą čia niekas nėra net girdėjęs , tačiau, vykstant pasisvečiuoti į Vietnamą, svarbu žinoti, jog dėl musoninių vėjų šaliai kartais tenka mirkti lietuje. Tropiniai musonai apsilanko šalies viduryje nuo spalio iki balandžio mėnesių, o šiaurėje ir pietuose, nuo gegužės iki iki rugsėjo mėnesio. Iš tiesų, šiltas klimatas čia lepina ištisus metus – pietuose karšta ir drėgna nuolatos, šalies šiaurėje tik žiema būna vėsesnė ir drėgnesnė, šalies viduryje vidutinė temperatūra apie 27°C. Tad geriausias metas norintiems keliauti po visą šalį yra nuo lapkričio iki balandžio mėnesio.

VIDUTINĖ ORO IR VANDENS TEMPERATŪRA:

Mėnuo

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

22

23

25

28

29

31

30

29

28

26

24

23

Vandens temperatūra

26

23

23

23

25

28

28

29

29

26

27

24

ĮDOMŪS FAKTAI

 • Vietnamo keliais kiekvieną dieną praūžia apie 10 milijonų motorolerių;
 • Vietnamas - daugiausia anakardžių riešutų pasaulyje eksportuojanti šalis;
 • Šioje šalyje Naujieji Metai – pati didžiausia ir labiausiai laukiama šventė ir jie čia kasmet vyksta vis kitu metu.

KAIP PAŽINTI VIETNAMĄ?

Keliaujantiems Vietname didesnius atstumus, pavyzdžiui, iš šiaurės į pietus, itin patogu skristi lėktuvu. Vietinių skrydžių kainos nėra didelės ir tai – sutaupantis laiko keliavimo būdas. Kelionės traukiniais nėra populiarios, tačiau tai puikus būdas išvengti spūsčių keliuose. Bilietus patartina pirkti iš anksto, kaina priklauso nuo pasirenkamos klasės ir važiuojamo atstumo. Vietiniai autobusai laikomi arba tikru košmaru, arba labai linksma pažintimi su vietnamietiškąja kultūra. Taigi, prieš įlipdami į autobusą nusiteikite, kad gali tekti stovėti, apsuptiems žmonių ir suspaustiems, lyg silkėms statinėje. Didesniuose miestuose stotelės aiškiai matomos, tačiau mažesniuose miesteliuose sunku nuspėti, kur sustos autobusas. Kainos dažniausiai parašytos autobusų stotelėse ir yra nedidelės, mažiau nei 10 000 vietnamietiškų dongų (0,4€), tačiau kartais jas pavyksta dar labiau nusiderėti. Taksi važinėti Vietname labai populiaru, kainos neaukštos – nuo 12 000 iki 15 000 VND (0,5 – 0,6€) už kilometrą, tačiau kainą reikėtų susitarti prieš įsėdant į automobilį. Xe om – motoroleris taksi, tinkantis keliauti trumpus atstumus ir neturint su savimi daug daiktų. Dėl kainos susitariama prieš važiuojant. Turistai, norintieji išsinuomoti automobile, to padaryti čia negalės, dėl tai draudžiančių įstatymų, tačiau galima išsinuomoti automobilį su vairuotoju, kuris jus nuveš, kur tik panorėsite. Automobilių nuomos kainos yra nuo 500 000 iki 10 000 000 VND ( 20-40€) už dieną.

VIETNAMIETIŠKA VIRTUVĖ

Vietnamietiški patiekalai – lengvi, subtilaus skonio, dažniausiai verdami ar troškinami, kuriuose naudojama daugybė įvairiausių žolelių bei prieskonių. Be ryžių ir makaronų čia nė dienos negalima įsivaizduoti. Taip pat gausu įvairių egzotiškų vaisių bei daržovių, jūros gėrybių. Be to, atvykę į Vietnamą galite prisiragauti ir niekur neregėtų ,,skanėstų”, pavyzdžiui šunienos arba vištų vidurių su neišsiritusiais kiaušiniais.

Tradiciniai patiekalai, kuriuos verta paragauti nuvykus:

 • Pho – ryžių miltų makaronų sriuba, gaminama iš vištienos arba jautienos sultinio su daržovėmis ir prieskoniais;
 • Bun cha – Hanojuje gaminamas patiekalas – ant grotelių kepta kiaulienos sriuba su makaronais ir šalia patiekiamomis salotomis bei padažais;
 • Banh xeo – blyneliai, gaminami iš ryžių miltų, svogūnų laiškų ir kokosų pieno, įdaromi su kiaulienos, krevečių ir šparaginių pupelių įdaru.

Vietnamiečių gėrimai:

 • Bia hoi – vietnamietiškas alus.

Arbatos gėrimas Vietname – ritualinis procesas – stipri žalia arbata mažuose puodeliuose čia patiekiama visiems atvykusiems. Kavą čionykščiai taip pat geria stiprią ir nedideliais kiekiais, kartais su šiek tiek kondensuoto pieno. Iš gaiviųjų gėrimų Vietname populiariausios šviežios kokosų, laimo ir apelsinų sultys, taip pat mia da cukranendrių sultys.

NAUDINGA INFORMACIJA

Arbatpinigiai. Viešbučiuose arbatpinigių palikti nebūtina, nebent už itin gerą priėmimą. Restoranuose ir kavinėse galioja ta pati taisyklė; kai kurių prašmatnesnių restoranų sąskaitose 5 -10 proc. arbatpinigių jau būna įtraukti į sąskaitą. Taksi vairuotojams arbatpinigių palikti nebūtina.
Kalba. Oficiali kalba – vietnamiečių. Anglų kalba čia darosi vis populiaresnė, tad ir ja gali pavykti susišnekėti su vietos gyventojais.
Sveikata. Gerti vandenį iš krano Vietname nepatartina, taip pat nesiūloma gerti gėrimų su ledukais, išskyrus aukštos klasės viešbučiuose. Užterštas vanduo čia dažnas atvejis, tad patariame būti atsargiems ir vandenį pirkti buteliuose. Privalomų skiepų, vykstant į Vietnamą, nėra. Taip pat dėl čia būdingos kaitrios saulės nepamirškite galvos apdangalų ir kremo nuo saulės.
Saugumas. Nepamirškite gatvėse ir viešajame transporte laikytis visų atsargumo priemonių, būti budriems, saugoti savo daiktus. Čia vagystės ir smulkios apgaulės nutinka kasdien!

PRAMOGOS VIETNAME

Hanojus. Raudonosios upės deltoje esanti šalies sostinė – tai vieta, kur šalies tradicijos susipina su miestietišku gyvenimu. Čia nuolat zvimbia motoroleriai, gatvėse kvapu vilioja vietinis maistas, o vaikštinėjant po sostinės gatves galima nusikelti į praeitį, kai ryžtingieji Hanojaus gyventojai priešinosi kinų ir prancūzų okupacijai. Miesto centro senajame rajone galima pasivaikščioti po atviru dangumi esantį Prancūzijos ir Azijos kolonijinės architektūros muziejų, susipažinti su vietiniais produktais ir amatais judriajame sostinės turguje bei įsigyti ten keletą suvenyrų. Taip pat rekomenduojama apžiūrėti prezidento rūmus, pagodas, iškilmingąjį operos teatrą, didingąją neogotikinio stiliaus Šv. Juozapo katedrą.

Halongo įlanka. Tik įsivaizduokite – akvamarino spalvos vanduo, gausybė mažų, jūros drakonus primenančių iškilusių salelių ir visoje įlankoje žaižaruojanti žalia spalva. Atvykę į šią šalies šiaurėje esančią įlanką, pasijusite tarsi pasakoje. Apžiūrėti mažąsias saleles, kurių čia yra net virš 2000, geriausia valtelėmis arba laivais, iš kurių galėsite grožėtis unikaliais urvais, grotais, čia esančiais ežeriukais bei smegduobėmis.

Hojanas. Gražus savo paprastumu, senovinis Vietnamo miestelis, įsikūręs rytų pakrantėje. Šiame nedidukame miestelyje aptiksite daug mažų klaidinančių gatvelių, tradicinių medinių namukų, o senamiestyje galėsite praleisti valandų valandas vaikštinėdami po mažas parduotuvėles, kuriose galėsite įsigyti tradicinių drabužių, papuošalų ir rankų darbo suvenyrų.

Apsuptas aukštų kalnų, tarsi iš paveiksliuko į jus žvelgia Sapa miestas. Tai ramus, nedidelis miestelis, kuriame žaliuoja bekraštės ryžių terasos, o keliautojai kviečiami pasivaikščioti kalnų trasomis ir pasigrožėti didingais kriokliais. Vietinės gyventojų gentys mielai supažindins su miesto papročiais ir tradicijomis, bei vietnamietiškais patiekalais.

Hujė. Tai kadaise Vietname gyvavusios Ngujen dinastijos sostinė. Dabar šalies architektūra, kultūra ir vietinė virtuvė primena apie buvusiuosius laikus ir kviečia keliautojus susipažinti su miesto istorija. Šio miesto ,,įžymybė” – Citadelė - didingų rūmų, šventyklų, senoviškų vartų ir galerijų kompleksas. Čia atvykus taip pat galima leistis į kelionę Kvepalų upe, kuria plaukdami galėsite apžiūrėti buvusių imperatorių kapus bei miesto simbolį – Tien Mu pagodą.

Hošiminas. Didžiausiame Vietnamo mieste, dar kitaip žinomame kaip Saigonas, nuobodžiauti neteks. Šiame dinamiškame mieste susipina istorija ir modernieji laikai, mieste pilna naujų restoranų, naktinių klubų ir viešbučių, tačiau čia vietos netrūksta ir mažoms medinėms parduotuvėlėms, kolonijiniams statiniams. Čia verta aplankyti Vietnamo karo liekanų muziejų, Nepriklausomybės rūmus, Noterdamo katedrą, Saigono operos namus, spalvinguosius Binh Tay ir Ben Thanh turgus, užkopti į Bitekso bokšto 49-tąjį aukštą ir pasigrožėti miesto panorama. O norintiems praleisti laiką šmirinėjant po parduotuves ir skaniai pavalgyti kolonijinių laikų architektūros apsuptyje, kviečiame užsukti į šurmuliuojančią Dong Khoi gatvę.

Atsidūrę Mekongo Deltoje, išties pasijusite tarsi būtumėte kitame pasaulyje. Vietnamo ryžių krepšiu vadinamame regione išvysite vandenyje plūduriuojančius turgus, ryžių laukus, cukranendrių plantacijas, vaisių sodus ir egzotiškų paukščių draustinius. Čia pagrindinis eismas vyksta vandenyje - kanalų labirintais, o šiame regione užauginamų produktų užtenka pamaitinti trečdaliui visos šalies.

Niačangas bus puikus kelionės tikslas tiems, kas neįsivaizduoja atostogų be paplūdimio ir palmių pavėsio. Viena iš gražiausių Azijos pakrančių bus tikras rojus nardymo fanatikams, vandens pramogų mėgėjams, bei tiesiog norintiems išsitiesti ant balto smėliuko ir pasigrožėti nuostabiais kalnais ir žaliuojančia augalija.

Dalatas. Kadaise šiame slėnių apsuptame miestelyje vasaras leisdavo Vietnamo imperatoriai ir prancūzai kolonistai, o šiandien čia atvykę keliautojai mėgaujasi vėsesniu, nei visame Vietname oru ir leidžiasi į klajones po nuo kolonijinių laikų išlikusias gatveles, užsiima alpinizmu, žaidžia golfą ar maloniai plaukioja baidarėmis.

Norintiems pabėgti nuo turistų srauto Vietname, kviečiame užsukti į uostamiestį Kuinioną. Šis miestas patrauks savo tvarkingomis gatvelėmis ir ilgais pasivaikščiojimais po nuostabaus grožio paplūdimį.

Fongniakebangas. Šis nacionalinis Vietnamo parkas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Ten dunkso patys seniausi visoje Azijoje karstiniai kalnai, susipynę įvairiausių urvų ir grotų labirintai, šniokščia požeminės upės. Parke taip pat leidžiama vaikštinėti po čia nusidriekusius miškus bei išsinuomoti kalnų dviračius.

Danangas. Greitai besivystantis miestas yra apstatytas naujais prašmatniais viešbučiais, restoranais ir tiltais. Čia esantis Kinijos paplūdimys taip pat vertas dėmesio. Marmūriniai kalnai privers pakelti akis į dangų ir pasigrožėti gamtos stebuklais, o Cham muziejus supažindins su viena geriausių Cham meno kolekcijų pasaulyje. Miesto centrą labiausiai patartina apžiūrėti sutemus, kuomet visas miestas paskęsta mirgančiose šviesose.

Mietuotas. Tai vieta kavos mėgėjams. Šiame regione yra gaminama viena geriausių vietnamietiškųjų kavų, o kovo mėnesį kavos garbei net surengiamas festivalis, kurio metu vyksta dramblių lenktynės. Šalimais yra 115 000 hektarų užimantis žaliuojantis Yok Don nacionalinis parkas, šniokšiantys kriokliai ir gausybė vietinių kaimelių, kuriuose gyvena apie 44 skirtingų etninių grupių atstovų.
EGZOTIŠKAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, VIETNAMĄ, KINIJĄ IR JAPONIJĄ

1899€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +31


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Sea View Lodge 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1679€
Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Uroa Bay Beach Resort 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1799€
Madagaskaras (7 naktys) - Palm Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

Madagaskaras (7 naktys) - Palm Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

 • Palm Beach Resort & Spa 4*
 • 7 n.
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1963€
Maldyvai (7 naktys) - Sandies Bathala Maldives 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Maldyvai (7 naktys) - Sandies Bathala Maldives 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sandies Bathala Maldives 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2021€
Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Kiwengwa Beach Resort 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
2159€
Zanzibaras (14 naktų) - Sultan Sands Island Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (14 naktų) - Sultan Sands Island Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sultan Sands Island Resort 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2028€
Omanas (14 naktų) - Fanar & Residences 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Omanas (14 naktų) - Fanar & Residences 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Fanar & Residences 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1673€
Maldyvai (7 naktys) - Diamonds Athuruga Beach & Water Villas 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Maldyvai (7 naktys) - Diamonds Athuruga Beach & Water Villas 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Diamonds Athuruga Beach & Water Villas 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2165€
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Dongwe Club 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Dongwe Club 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

 • Dongwe Club 4.5*
 •  7 naktys
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
2049€
Dominikos respublika (7 naktys) - Lopesan Costa Bavaro 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Lopesan Costa Bavaro 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Lopesan Costa Bavaro 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1688€
Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Diamonds Mapenzi Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras iš Vilniaus (14 naktų) - Diamonds Mapenzi Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Diamonds Mapenzi Beach 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
2149€
Zanzibaras (14 naktų) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (14 naktų) - Kiwengwa Beach Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Kiwengwa Beach Resort 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1978€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Dunas Beach Resort & Spa 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1712€
Omanas (14 naktų) - Rotana Salalah Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Omanas (14 naktų) - Rotana Salalah Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Rotana Salalah Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1628€
Dominikos respublika (14 naktų) - Serenade Beach & Spa Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (14 naktų) - Serenade Beach & Spa Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Serenade Beach & Spa Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2062€
Dominikos respublika (7 naktys) - Grand Bavaro Princess 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Grand Bavaro Princess 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 •  Grand Bavaro Princess 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2004€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Llana Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Llana Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Llana Beach Resort & Spa 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1952€
Zanzibaras (7 naktys) - Melia Zanzibar 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Melia Zanzibar 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Zanzibar 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1925€
Dominikos respublika (14 naktų) - Grand Sirenis Punta Cana Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (14 naktų) - Grand Sirenis Punta Cana Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Grand Sirenis Punta Cana Resort 5*
 •  14 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1963€
Zanzibaras (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Uroa Bay Beach Resort 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1651€
Maldyvai (7 naktys) - Paradise Island 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota (soft) maitinimu

Maldyvai (7 naktys) - Paradise Island 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota (soft) maitinimu

 • Paradise Island 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1901€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Tortuga Beach 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1712€
Madagaskaras (14 naktų) - Vanilla & SPA 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Madagaskaras (14 naktų) - Vanilla & SPA 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Vanila & SPA 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2099€
Madagaskaras (14 naktų) - Royal Beach 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Madagaskaras (14 naktų) - Royal Beach 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Royal Beach 4+*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2122€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Hilton Cabo Verde Sal Resort 5* viešbutyje su pasirinktu maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Hilton Cabo Verde Sal Resort 5* viešbutyje su pasirinktu maitinimu

 • Hilton Cabo Verde Sal Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2030€
Dominikos respublika (7 naktys) - Occidental Punta Cana 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Occidental Punta Cana 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Occidental Punta Cana 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1623€
Zanzibaras (7 naktys) - Royal Zanzibar Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Royal Zanzibar Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Royal Zanzibar Beach Resort 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1922€
Madagaskaras (14 naktų) - Orangea 3.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Madagaskaras (14 naktų) - Orangea 3.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Orangea 3+*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2092€
Madagaskaras (7 naktys) - Vanilla & SPA 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Madagaskaras (7 naktys) - Vanilla & SPA 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Vanila & SPA 4*
 • 7 n.
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1662€
Zanzibaras (14 naktų) - Zanzibar Queen 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (14 naktų) - Zanzibar Queen 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Zanzibar Queen 4.5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
2178€