Pažintinė kelionė į Keniją - laukinė, bet svetinga, egzotiška, bet artima

2399€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +30
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 44* viešbutis


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą

Kenija… Ji šokiruojanti ir išskirtinė, ji laukinė, bet svetinga, ji nesislepia po turistams pritaikytomis kaukėmis, ji nepalieka abejingų, ji įstringa atmintyje, kartais gali pasirodyti grėsminga, bet tuo pat metu ji ir romantiška. Daugybė jausmų, įspūdžių, nuotykių ir atradimų susipina viduje, pirmą kartą susipažinus su Kenija. Koks didingas jausmas apima stebint migruojančias nevaldomas, tūkstantines gyvūnų bandas, kurios drebina sausą ir suskeldėjusią žemę po savo kojomis... Koks keistas jausmas apima pamačius žmones (masajus) gyvenant namuose, pastatytuose (kaip čia gražiau pasakius...) iš gyvūnų mėšlo... Koks malonus jausmas apima susipažinus su ramiomis ir švelniomis žirafomis, stebinčiomis aplinką pro savo ilgas blakstienas... Koks šiurpus jausmas apima pamačius liūtą sugaunantį savo bejėgį grobį (žinoma nieko nepadarysi, tokia jau toji tikroji laukinė gamta)... Koks stulbinantis jausmas apima apsilankius vietiniame turguje (kuris atrodo tikriausiai taip pat, kaip atrodė ir prieš kelis šimtus metų)... Išvada tokia: Kenija, pažinties proga, dovanoja tūkstančius, o gal milijonus pačių įvariausių ir keisčiausių pojūčių... O juk kelionės prasmė ir yra jausmas!


DĖMESIO:

Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Primename, kad pamatę Jums patinkantį pasiūlymą iš karto skubėtumėte rezervuoti kol kelionės kaina nepakilo. O jei atsitiko taip, kad Jūsų norima kelionė pabrango, visada galite susisiekti su mumis ir mes su malonumu surasime kitų kelionių alternatyvų asmeniškai Jums.

 

Kelionės datos: 


2019.11.28 - 2019.12.11

2020.01.30 - 2020.02.12

DĖMESIO! Kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje!


Kelionės trukmė: 13 dienų (10 nakvynių viešbučiuose)
 

Skrydis: Vilnius - Kenija - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų)


KELIONĖS PROGRAMA: 

Nairobis – Naivašos ežeras – Nakuru – Nakuru ežeras – Bogorijos ežeras – Keričo arbatos plantacijos – Narokas - Masai Mara – Mombasa - Malindis

1 diena

Išvykimas iš Vilniaus oro uosto.

2 diena

KITENGELA. Atvykimas į oro uostą, pasitikimas, pervežimas iš oro uosto į vilą. Laisvas laikas poilsiui. Susipažinimas ir jaukios vietinės vaišės: vakarienė, arbata ir kava, saldumynai, vietiniai švieži vaisiai. Ekskursijos programos pristatymas, pasiūlymai ir jūsų pageidavimai (organizatoriai itin lankstūs jūsų pageidavimams ir poreikiams).

3 diena

NAIROBIS. Pusryčiai 7–8 val., kuriuos ruošia vietinis virėjas. Iš viešbučio išvykstame 9 val. Pasivaikščiojimas Nairobio centriniame verslo rajone, susipažinsite su istorija, pamatysite pagrindines institucijos (Senatą, vyriausybės pastatus, bažnyčią). Laisvas laikas apsipirkinėjimui, valiutos pasikeitimui, kavai. Arba (jei pageidausite) galite rinktis apsilankymą dramblių ir raganosių našlaičių prieglaudoje.
Po to jūsų lauks ekskursija į „Paradise Lost“ (Prarastąjį rojų) bei kavos plantacijas, taip pat pamatysite krioklį, urvus, jei norėsite, galėsite leistis į kelionę laivu, žvejoti, jodinėti, aplankyti mažus zoologijos sodus. Poilsis gamtoje. Pietūs „Paradise Lost“ (Prarastajame rojuje): vietinė kepta mėsa (nyoma chomas), užkandžiai (samosas) bei kiti vietiniai patiekalai. Sustosime prekybos centre, čia galėsite apsipirkti. Vietinio virėjo ruošta vakarienė viloje: gitcheri (vietinės pupelės), ugali (kukurūzų košė), vištiena, salotos, desertai.


4 diena

DIDŽIOJO RIFTO SLĖNIO EŽERAI. Pusryčiai nuo 6 iki 7 val. ryto. Iš viešbučio išvykstame 7 val. Šiandien lankysime pagrindinius Didžiojo Rifto slėnio ežerus. Pirma stotelė - prie „Gregory Rift“ dalies, tai – rytinė Afrikos Rifto atšaka, kuri prasideda Tanzanijos pietuose ir tęsiasi į šiaurę link Etiopijos. Slėnyje yra „Cherangani“ kalvos ir ugnikalnių grandinė, kai kurie iš jų yra veikiantys. Po to apsipirkimas vietiniame Masajų turguje. Lankysimės ir Mai Mahiu katalikų bažnyčioje, dar vadinamoje „Keliautojų bažnyčia“, kurią 1942 m. pastatė italų karo belaisviai, tai - mažiausia bažnyčia šalyje. Šiandien pamatysime gėlavandenį Naivašos ežerą. Šio ežero pavadinimas kilo iš vietinio masajaus vardo Nai'posha, reiškiančio „šiurkštus vanduo“ - dėl staigių audrų, kurios gali kilti. Susipažinsime su istorija, keliausime laivu, stebėsime gyvūnus ir paukščius, užsuksime į žuvies turgų... Po to lauks pietūs vietos restorane (skrudinta šviežia žuvis, ugali (kukurūzų košė), ryžiai, soda). Po pietų ekskursija po Nakuru - ketvirtą pagal dydį Kenijos miestą po Nairobio, Mombasos ir Kisumu. Pažintis su miesto istorija, ekskursijos. Atvykimas į Nakuru mieste esančią vilą, vakarienė pageidaujamame vietos restorane. Po vakarienės kelionė prie Nakuru ežero. Nakuru ežero nacionalinis parkas buvo įkurtas 1961 metais, aplink Nakuru ežerą, netoli Nakuru miesto. Jis geriausiai žinomas dėl tūkstančių, kartais milijonų flamingų lizdų, esančių krantuose. Taip pat prie šio ežero yra teritorija, kurioje saugomos žirafos bei juodieji ir baltieji raganosiai.


5 diena

BOGORIJOS EŽERAS - KERIČAS – NAROKAS.  Pusryčiai viešbutyje 6 val. Iš viešbučio išvykstame 7 val. ryto. Vyksime prie Bogorijos ežero. Tai - sūrus, šarminis ežeras, esantis vulkaniniame regione. Bogorijos ežeras, kaip ir Nakuru, Elmenteita, Magadžio bei Logipi ežeras, yra namai tūkstančiams flamingų. Po to apsilankymas Keričo arbatos plantacijose, ekskursija, įvairių arbatos rūšių degustacija, pažintis su vietiniais gyventojais. Vėliau keliausite per savaną, pravažiuosime nedidelius miestelius miestelius, sustosime, ragausime vietines daržoves ir vaisius. Pietūs su masajais stovyklavietėje, kuri įkurta savanoje. Po pietų keliausime į Naroką, pažintis su vietiniais, ekskursija mieste (Naroke gyvena apie 40 000 žmonių, dauguma iš jų yra masajai). Vakarienė vietiniame OSIM restorane. Nakvynė viloje su baseinu.
ĮDOMU: Arbatos pramonė – antras svarbiausias pajamų šaltinis (iš užsienio šalių) po turizmo. Arbata Keriče auginama nuo 1924 metų. Pirmiausia tuo pradėjo užsiimti Didžiosios Britanijos kompanija „Brooke Bond“, o vėliau, nuo 1984 metų „Unilever“, daugiausia „Lipton“ prekės ženklu. Žemė, kurioje auginama arbata yra arti pusiaujo ir apie 2 000 metrų virš jūros lygio - tai idealus klimatas aukštai arbatos kokybei išgauti.


6 diena

SAFARIS – MASAI MARA. Pusryčiai 5 val. Iš viešbučio išvykstame 6 val. ryto. Kelionė į Masai Mara nacionalinį parką (kelionės trukmė - 2 valandos). Nacionalinis Masai Maros rezervatas yra vieta, kurią privaloma pamatyti kiekvienam pirmą kartą vykstančiam į safarį Kenijoje. Šiame parke gyvena daugybė unikalių ir išskirtinių laukinių gyvūnų bei paukščių. Masai Mara rezervatas yra viena geriausių vietų Afrikoje, kur galima stebėti laukinius gyvūnus. Safariai yra puikus būdas apžiūrėti parką ir jie vykdomi ištisus metus. Jei didžiosios katės yra tai, ko tikitės iš Kenijos safario, garantuojate, kad čia jas pamatysite. Masai Maroje galima pamatyti visus „didžiojo penketo“ gyvūnus (dramblius, liūtus, leopardus, raganosius ir buivolus). Tačiau juodųjų raganosių populiacijai gresia didelis pavojus (nuo 2000 metų čia liko tik 37 juodieji raganosiai). Rezervate taip pat sutiksite daugybę zebrų, žirafų, šakalų, gazelių, hartebeestai, antilopių ir krokodilų. Kasmet milijonai zebrų bei antilopių migruoja į kitas vietas, ieškodami geresnių ganyklų – vaizdas įspūdingas! Paukščių mėgėjai čia taip pat bus nustebinti: čia gyvena daugiau nei 400 įvairių spalvų ir dydžių paukščių rūšių, tarp jų ir plėšrieji paukščiai. Po to jūsų lauks apsilankymas masajų kaime, kur turėsite galimybę susipažinti ir pabendrauti su vietiniais masajais jų tradicinėje aplinkoje ir pajusti bei suprasti jų kultūrą. Masajų moranai (jaunieji masajų kariai) atliks savo tradicinį šokį. Taip pat galėsite įsigyti tradicinių masajų suvenyrų bei meno dirbinių. Vakarienė - tradicinis masajų ožkų skerdimas ir kepimas arba vakarienė masajų kaime. Kelionė atgal į vilą Naroke.


7 diena

NAIROBIS – MOMBASA – MALINDIS. Pusryčiai 6 val. Išvykimas iš Naroko 7 val. Kelionė į Nairobį. Traukinys į Mombasos miestą išvyksta (14.30 val.). Po to kelionė autobusu į Malindį. Nakvynė Malindi viloje. Pasivaikščiojimas paplūdimiu. Vietinio virėjo paruošta vakarienė viloje.


8 diena

MALINDI. Pusryčiai viloje 7–8 val. Kelionė laivu į Sardenya salą, keliaudami valtimi stebėsime ir maitinsime delfinus bei skanausime jūros gėrybes. Po kelionės laivu sugrįžimas į vilą, vakarienė viloje.
Dauguma žmonių Malindyje lankosi dėl puikių smėlio paplūdimių ir skaidraus vandens - čia sau tinkamą paplūdimį atras kiekvienas. Malindyje rasite daugybę puikių pakrančių, nuostabių paplūdimio kurortų, restoranų ir platų pramogų pasirinkimą: plaukiojimas valtimis, giliavandenė žvejyba, banglenčių sportas, nardymas, vandens slidės, įvairios ekskursijos, safariai, jodinėjimas žirgais, kupranugariais...


9 diena

MALINDIS. Pusryčiai viloje 8-10 val. Apsilankymas „Marafa-Hells Kitchen“ arba „Falconry“ arba prie garsiosios Vasko da Gamos kolonos, kuri, kaip manoma, yra vienas seniausių Europos paminklų Afrikoje, pastatyta 1498 metais. Taip pat galimas „Watamu“ vėžlių stebėjimas. Vėliau poilsis paplūdimyje ir vakarienė pageidaujamame vietiniame restorane ar pramogos klube.


10 diena

MALINDIS. Pusryčiai viešbutyje 8-10 val., poilsis paplūdimyje, laisvas laikas.


11 diena

MALINDIS - MOMBASA - NAIROBIS. Pusryčiai viešbutyje 7-8 val. Kelionė į Mombasą. Kelionės į Mombasą metu aplankysime šurmulingą vaisių ir daržovių turgų, kuris veikia nuo kolonijinių laikų. Vaikščiosime siauromis senojo arabų miesto gatvelėmi, kurios per šimtus metų nė kiek nepasikeitė. Aplankysime Jėzaus fortą, kurį prieš daugiau nei 400 metų pastatė portugalai, tam, kad apsaugotų save Rytų Afrikoje nuo Omano arabų, o dabar tai – turistų lankoma vieta. Keliausime ir į „Moi Avenue“ prie garsiųjų dramblio ilčių, kurias tikriausiai esate matę senuose Afrikos nuotykių filmuose. Taip pat aplankysime Akambos medžio drožėjų centrą. Čia galėsite įsigyti dailių drožinėtų afrikietiškų dirbinių. Po to - trumpa ekskursija, kupina kultūros, istorijos arba pasivaikščiojimas po istorinį senamiestį. Galiausiai kelionė į Nairobį (15:00 val.). Nakvynė viešbutyje ir vakarienė vietiniame restorane arba vakarienė su gyva muzika K1 klube: www.klubhouse.co.ke/.


12 diena

IŠVYKIMAS. Pusryčiai viešbutyje 7 - 10 val. ryto. Pasiruošimas kelionei namo, jūsų įspūdžiai ir atsiliepimai. Pietūs vietiniame restorane ir pasirenkama veikla (jei išvykstate vakare): Nairobio safario parkas arba apsipirikinėjimas... Ir galiausiai atsisveikinimas.

13 diena

Sugrįžimas į Vilniaus oro uostą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius - Kenija - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų);
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • 10 nakvynių viešbučiuose;
 • Maitinimas: pusryčiai, 5 pietūs, 5 vakarienės;
 • Gėrimai: vanduo (visos kelionės metu);
 • Belaidis internetas;
 • Įėjimo bilietai: „Paradise Lost“ (Prarastasis rojus), Bogorijos ežeras, Jėzaus forto muziejus, dramblių ir raganosių našlaičių prieglauda Nairobyje, „Malindi Falconry“, valčių bilietai Malindyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos LIETUVIŲ KALBA (bei skrajutės lietuvių ir anglų kalbomis).

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Sveikatos draudimas kelionės metu (DRAUDIMĄ GALITE UŽSAKYTI ČIA);
 • Viza atvykus arba e-viza: (apie 50 USD);
 • Įėjimo bilietai į: Safari parką Masai Maroje (80 USD), Nakuru ežeras (80 USD), Masajų kaimas (apie 20-30 USD);
 • Maitinimas: 5 pietūs, 5 vakarienės;
 • Gaivieji ir kiti gėrimai;
 • Apsipirkimas;
 • Arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. Paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Kenija – laukinės gamtos stebuklas

Rytų Afrikoje, ties pusiauju įsikūrusi Kenija – ideali vieta, norintiems pasijusti gamtos dalimi. Šios valstybės rytus skalauja Indijos vandenynas, o sausumoje supa Somalis, Sudanas, Etiopija, Uganda ir Tanzanija. Čia žadą atims žaliuojantys nacionaliniai parkai ir jų gausa, stulbinantys paplūdimiai ir įsišaknijusi vietinių genčių kultūra. Visa tai supa didingi kalnai, tad Kenijos kraštovaizdis glostys širdį. Pagrindinė turizmo šaka Kenijoje - safariai. Galite būti tikri – tiek gyvūnijos, kiek išvysite šioje šalyje, nesate matę nei viename zoologijos sode. Laukiniai gyvūnai lydės jus nacionaliniuose parkuose, o pakėlę akis į dangų pamatysite margasparnių paukščių būrius.

KLIMATAS

Kenija yra išsidėsčiusi ties pusiauju, tad čia vyrauja malonus tropinis klimatas. Kenijos centrinėje kalningoje dalyje yra vėsu ir drėgna, o šalies šiaurėje ir rytuose – sausa ir karšta. Birželio – spalio mėnesiai šalčiausi, tada vyrauja sausasis periodas. Nors dieną aukštumose vidutiniškai būna 22°C, o žemiau 24°C šilumos, tačiau naktimis čia atvėsta iki 10°C. Tad šiuo metu keliaujantiems Kenijoje patartina su savimi įsidėti ir keletą šiltesnių drabužių. Nuo lapkričio iki gegužės šalyje vyrauja karšti ir drėgni orai. Ypač drėgna būna balandžio ir gegužės mėnesiais, tačiau gaivūs musoniniai vėjai leidžia atsikvėpti nuo saulės kaitros. Tuo metu temperatūra pakyla iki 28 laipsniai šilumos.

VIDUTINĖ ORO IR VANDENS TEMPERATŪRA:

Mėnuo

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

27

28

28

26

25

24

24

24

25

25

24

25

Vandens temperatūra

28

28

29

29

28

26

26

25

26

27

28

28

ĮDOMŪS FAKTAI

 • Yra įrodymų, jog Kenijoje gyveno pirmieji žmonės Žemėje;
 • Kenijoje prieš vestuves yra įprasta dovanoti kraitį būsimos žmonos šeimai;
 • Kenijoje vyrams leidžiama turėti daugiau nei vieną žmoną.

KAIP PAŽINTI KENIJĄ?

Norinčius keliauti aplink Keniją, džiugins gausus transporto priemonių pasirinkimas. Jei Kenijoje norite keliauti didesnius atstumus, čia yra labai patogūs vietiniai skrydžiai (Kenya airlines avialinijomis), šalyje yra virš 150 oro uostų, o žvelgdami pro lėktuvo langą galėsite išvysti nacionalinius parkus ir pamojuoti laukiniams Afrikos gyvūnams. Nuomotis automobilį Kenijoje gali tik sulaukę 23, kartais 25 metų. Vairuodami turėkite omenyje, kad šioje šalyje vairuotojai laikosi kairiosios eismo juostos, tad būkite atsargūs. Keliai čia neblogi, tačiau pasitaiko ir tokių, kurie būna itin duobėti. Nenorintys visą kelionę praleisti už vairo, Kenijoje galės keliauti itin populiariais matatus autobusiukais – taksi. Jie tinkami keliauti nedidelius atstumus, tačiau norintieji gali matatus užsisakyti ir ilgesnėms kelionėms. Ši vietinė transporto priemonė žmones pasiima ir paleidžia autobusų stotelėse, o vyraujanti kaina piniginės neskaudins: vos 3-5 Kenijos šilingai (0,03-0,05€) už kilometrą. Kai kuriuose miesteliuose taip pat galima pavažinėti tuktukais arba piki-pikiais – motoroleriais - taksi, skirtais vežti keleivius be papildomo bagažo. Tarpmiestiniai autobusai važinėja po visą šalį, bilietus patartina įsigyti iš anksto, o kaina priklauso nuo atstumo. Norintiems iš Nairobio patekti į Mombasą ir atvirkščiai, porą kartų per savaitę važiuoja naktiniai traukiniai, tad išvykę iš vieno miesto vakare, rytą sutiksite jau kitame mieste.

KENIJOS VIRTUVĖ

Mėsos mėgėjams Kenija bus tikras rojus. Čia gausu patiekalų iš jautienos ir vištienos, tačiau pagrindinis Kenijos delikatesas – ožkiena. Žuvis čia taip pat labai mėgstama, ypač tilapija, patiekaluose naudojami ryžiai, kokosų pienas, jūros gėrybės bei daugybė prieskonių. Tačiau ir vegetarams čia atsiras ką valgyti – bulvės, ryžiai, paprikos, bananai, ananasai – jų čia gausu ištisus metus. Kenijoje maistas labai sotus ir nebrangus.

Tradiciniai patiekalai, kuriuos verta paragauti nuvykus:

 • Nyama choma – griliuje kepta mėsa, pagardinta aštriu pomidorų mišiniu;
 • Ugali – kukurūzų miltų patiekalas, dažniausiai patiekiamas su mėsos troškiniu;
 • Dengu – avinžirnių padažas, patiekiamas karštas su bulvėmis, ryžiais, plantanais ir ugali.

Kenijos gėrimai:

 • Tusker – nacionalinis Kenijos alus, pavadintas žymaus dramblio garbei;
 • Mnazi – palmių vynas.

Nors Kenijos kava yra žymi visame pasaulyje ir yra labiausiai eksportuojamas produktas, jos vietiniai beveik negeria. Jie daug labiau mėgsta gurkšnoti alų arba arbatą. Nacionalinė arbata – gardžioji chai, gaminama su arbatžolėmis, pienu, vandeniu ir daug cukraus. Atsigaivinimui - didelis šviežiai spaustų sulčių pasirinkimas.

NAUDINGA INFORMACIJA

Arbatpinigiai. Arbatpinigių palikimas Kenijoje – jūsų pasirinkimas. Restoranuose ir viešbučiuose 10-15 proc. dažniausiai būna jau įtraukta į sąskaitą.
Kalba. Iš viso Kenijoje kalbama net 42 kalbomis. Nacionalinė kalba yra Kiswahili, tačiau anglų kalba čia taip pat labai plačiai vartojama.
Sveikata. Vandens iš čiaupo Kenijoje gerti nepatartina, geriau vandens buteliukus įsigykite parduotuvėse ar kavinėse. Taip pat venkite gėrimų su ledukais, parduodamų už viešbučių ribų. Norint apsisaugoti nuo ligų, rekomenduojame pasiskiepyti nuo hepatito A ir B, maliarijos, difterijos, stabligės, vidurių šiltinės. Svečiuodamiesi Kenijoje saugokitės kaitrios saulės ir uodų. Patariama miegant pasirūpinti tinkleliu nuo uodų arba miegoti apsivilkus pižamas ilgomis rankovėmis.

PRAMOGOS KENIJOJE

Nairobis. Kenijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Čia gyvenimas verda tarsi bičių pilname avilyje – turistai atvyksta apžiūrėti istorinius miesto muziejus ir galerijas, pasimėgauti vietiniu maistu, pavaikštinėti po parduotuves bei miesto turgų. Nairobio nacionalinis muziejus leis sužinoti daugiau apie Kenijos istoriją bei kultūrą, o skaičiusieji žymiąją Karen Blixen knygą ,,Iš Afrikos”, galės apsilankyti jos buvusioje rezidencijoje, dabar virtusia muziejumi. Vos už 8 kilometrų nuo miesto esantis nacionalinis Nairobio parkas – seniausias visoje Kenijoje – zebrai, žirafos, buivolai čia gyvena jau daugelį metų. Parke taip pat galėsite pažiūrėti, kaip čia rūpinamasi našlaičiais paliktais gyvūnais ir net rankose palaikyti mažylį gepardą.

Masai Mara nacionalinis rezervatas. Tai populiariausias nacionalinis parkas visoje Kenijoje. Prie Tanzanijos sienos esančiame parke klesti augalija ir gyvūnija, plyti beribės savanos, iškilusios kalvos ir akacijų miškai. Čia sutiksite džiunglių karalius liūtus, plėšriuosius gepardus bei leopardus, striksinčias antilopes bei zebrus, vaikštinėjančius didžiuosius dramblius bei žirafas ir vandenyje kiurksančius krokodilus bei begemotus. Itin įdomu šiame parke būna liepos – spalio mėnesiais, vykstant didžiajai migracijai. Jos metu didžiulis būrys antilopių bei zebrų persikelia per Mara upę, o tai stebėdami jūs galite pasijusti tarsi dokumentinio filmo dalyviai. Šis rezervatas savo pavadinimą įgijo dėl čia gyvenančios Masai genties. Jie iki šiol gyvena pirmapradiškai, verčiasi gyvulininkyste, puoselėja griežtas tradicijas.

Tsavo nacionalinis parkas. Didžiausiame šalies nacionaliniame parke galėsite pasigrožėti įspūdingais Motinos Gamtos kūriniais – bekraštėmis savanomis, didingais kriokliais, vulkaniniais kalnais bei čia visur knibždančiais laukiniais gyvūnais. Šis parkas yra padalintas į dvi dalis – Tsavo rytus bei vakarus. Rytinėje parko dalyje išvysite palmėmis nusėtas Galana upės pakrantes, Jata plynaukštę bei Lugardos krioklį, kurio papėdėje knibžda plėšrieji krokodilai - visa tai primins vaizdą iš atviruko veikiau nei realybę. Vakarinė dalis kvies apžiūrėti Mzima šaltinius, Ngulia raganosių šventovę, čia galėsite išvysti ir išgirsti klegančius egzotinius paukščius.

Amboseli nacionalinis parkas. Šiame parke, užkėlę akis į dangų, pamatysite vieną iš įspūdingiausių Afrikos ,,įžymybių” – aukščiausią žemyno kalną, matomą net nuo Tanzanijos – Kilimandžarą. Šiame rezervate iš arti galėsite stebėti praeinančių milžiniškų dramblių bandas, kitus, tik zoologijos sode sutinkamus gyvūnus bei virš 600 skirtingų paukščių rūšių, skrajojančių Kenijos padangėse.

Mombasa. Šiame mieste yra didžiausias uostas visoje šalyje. Čia mėgsta lankytis turistai iš viso pasaulio, o kadaise šiame mieste gyveno portugalai, arabai ir britai. Šiandien keliautojus čionai atvilioja net 480 kilometrų ilgio koraliniai rifai, kurių dievišką grožį galima išvysti nardant Mombasos jūrų nacionaliniame parke ir palei Vasini salą. Mombasos vandenyse taip pat galite išvysti šokinėjančius žaisminguosius delfinus bei užsiimti žvejyba. O mėgstantys išsitiesti ant smėlio po kaitria vasaros saule čia tikrai atras jaukių paplūdimių. Tiems, kuriems gamtos jau gana, galės apžiūrėti miesto grožybes – nuo XVI a. išlikusį Jėzaus fortą – pastatytą portugalų, kuriame dabar įsikūręs muziejus; senamiestį, kitus po miestą išsibarsčiusius istorinius pastatus, šventyklas.

Malindi. Tai europiečių pamėgtas kurortas. Čia galėsite praleisti valandų valandas baltutėliame Watamu paplūdimyje, nardant apžiūrėti koralų rifą, esantį Watamu nacionaliniame jūrų parke, bei sužinoti apie Svahili istoriją vaikštinėdami po istorinį miestą. Malindi mieste išvysite vieną seniausių statinių visoje Afrikoje – Vasco da Gamos kryžių ir nuo XIV a. išlikusią Jami mečetę.

Kenijos kalno nacionalinis parkas. Tai į UNESCO paveldo sąrašą įrašytas parkas, kuriame 5199 metrų aukštyje dunkso aukščiausias Kenijos kalnas. Čia atsiveria vaizdingas regiono kraštovaizdis, matomi ledynai ir apsnigtos viršukalnės, o klajojant po šį neapsakomo grožio parką, galima aptikti mineralinio vandens šaltinių, žaliuojančių miškų ir tyvuliuojančių ežerų.

Naivašos ežeras. Plaukdami valtimi šiuo gėlavandeniu ežeru išvysite tikrą gamtos stebuklą. Kiek tik akys aprėpia, jus sups gaivinanti žaluma ir didingi kalnai, o akys raibs nuo aplink ežerą susirinkusių paukščių gausos. Vandenyje sutiksite ir didžiuosius begemotus, o sausumoje jus lydės zebrai, buivolai ir antilopės.

Velnio vartų nacionalinis parkas. Puiki galimybė pasireikšti mėgstantiems kopti į kalnus ir turistauti. Galėsite laipioti buvusiais ugnikalniais, įsikurti stovyklavietėse ir leistis į kelionę po parką pėsčiomis arba su dviračiu. Karštųjų versmių šaltiniai bei geizeriai, padangėmis skraidantys ereliai, grifai ir daugybė laukinių gyvūnų rūšių – štai kas jūsų laukia Velnio vartų nacionaliniame parke.

Nakuru ežero nacionalinis parkas. Tai viena iš vietų, kurią norėsite atmintyje išsaugoti dar ilgam. Nakuru ežeras visuomet pilnutėlis rožinių flamingų, kurie papuošia regiono kraštovaizdį... Net nepajusite, kaip prabėgs laikas tiesiog stebint šiuos grakščiuosius paukščius, o kur dar ir sausumoje bešliaužiojantys pitonai bei grobio tykantys plėšrieji liūtai ir leopardai.

Dar vienas į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas objektas Kenijoje – Lamu miestelio senamiestis. Šiaurės rytuose nuo Mombasos esančio miestelio senamiestis įsikūręs nuo XII a., tad lankydamiesi Lamu pasijausite tarsi sugrįžę į praeitį. Turtinga architektūra, paveikta prieš šimtmečius čia atvykusių arabų, indų ir europiečių, Lamu muziejus, suteiksiantis informacijos apie Svahili kultūrą, jaukus paplūdimys, mielos vietinės kavinukės – ir turininga diena jau suplanuota!

Laikipia. Šiame regione patirsite puikių nuotykių, leisdamiesi į safari kelionę. Tarp Kenijos kalno ir šiaurėje esančių dykumų esančioje vietovėje – žavi gamta, o prieglobstį surado daugybė laukinių gyvūnų. Čia apsilankę galėsite išvysti juoduosius raganosius, laukinius šunis, zebrus bei daug kitų egzotinių gyvūnų.

Diani paplūdimys. Čia galėsite išsitiesti hamake, žvelgti į balto smėlio ir tviskančio vandens peizažą ir pamiršti visus rūpesčius. Vandens sporto mėgėjai čia taip pat nenuobodžiaus - šio paplūdimio bangos – puikiai tinkamos jėgos aitvarams bei banglentėms.
Pažintinė kelionė į Keniją - laukinė, bet svetinga, egzotiška, bet artima

2399€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +30
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 44* viešbutis


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Meksika - majų paslaptys, Fridos ekstravagancija ir Karibų magija
 • +30
 • Išvykimas: iš Rygos
 • Kelionės trukmė: 9 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, MALAIZIJĄ IR TAILANDĄ + POILSIS BALYJE
 • +32
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 2 n. Singapūre
 • 7 n. laive :
 • 5 n. Balyje :
 • Skrydis: iš Vilniaus