Pažintinė kelionė Maskvoje - "Meistro ir Margaritos" pėdsakais

725€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +6
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis
 • Pusryčiai


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą

DĖMESIO:

Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Primename, kad pamatę Jums patinkantį pasiūlymą iš karto skubėtumėte rezervuoti kol kelionės kaina nepakilo. O jei atsitiko taip, kad Jūsų norima kelionė pabrango, visada galite susisiekti su mumis ir mes su malonumu surasime kitų kelionių alternatyvų asmeniškai Jums. 


Kelionės datos:  


2020.05.01 - 05.05 - 745€/asm.

2020.07.08 - 07.12 - 745€/asm.

2020.09.02 - 09.06 - 725€/asm.


DĖMESIO! Kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje!

Kelionės trukmė: 5 dienos (4 nakvynės viešbučiuose)

Skrydis: Vilnius - Maskva - Vilnius


Kelionės organizatorius: Itaka Lietuva


KELIONĖS PROGRAMA: 

1 DIENA

Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į MASKVĄ, Rusijos sostinę, vieną didžiausių pasaulio miestų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Pasivaikščiojimas vakare pagrindinėmis gatvėmis (priklausomai nuo atvykimo laiko). Nakvynė. 


2 DIENA

Pusryčiai. Pravažiavimas įdomiausiomis Maskvos gatvėmis ir aikštėmis bei sustojimai nuotraukoms. Programoje: Raudonoji aikštė, pravažiavimas pro Novodevičės vienuolyną, pasigrožėjimas miesto panorama nuo Vorobjovo kalvų – puikaus apžvalgos taško, aprašomo žinomame romane „Meistras ir Margarita“. Po to valstybinis Lomonosovo universitetas, Triumfo vartai, Naujasis Arbatas, Maskvos didysis teatras, Lubiankos aikštė. Vykimas į Tretjakovo galeriją. Vienos didžiausių pasaulyje rusų meno kolekcijų, pavadintų didelio meno mėgėjo, Maskvos pirklio Pavelo Tretjakovo vardu, apžiūra. Šiuo metu tai yra valstybinis muziejų kompleksas, kuriame saugoma daugiau kaip 170 000 eksponatų, datuojamų X - XX amžiais. Galerijos kolekcijoje galima pamatyti Andrejaus Rubliovo ikonas, Iljos Repino realizmo stiliaus tapybą, Levitano ir Šiškino peizažus, taip pat Michailo Vrubelio modernistinius paveikslus. Laisvalaikis. Kruizas Maskvos upės kanalais, aplink Balčugo salą, po svarbiausias istorines vietas – puiki proga susipažinti su miestu nuo laivo denio, iš kitos perspektyvos. Trukmė: apie 1 val. Grįžimas į viešbutį metro, nakvynė. 


3 DIENA

Pusryčiai. Pervežimas į KOLOMENSKOJĘ – muziejų ir architektūros kompleksą, buvusią carų ir kunigaikščių buveinę, kurio pirmasis paminėjimas datuojamas XIV a. Apsilankymas rūmuose. Laisvalaikis. Pervažiavimas ir Borodino mūšio panoramos apžiūra – tai viena iš 10 gražiausių pasaulio panoramų, vaizduojanti Borodino mūšį, vykusį 1812 m. tarp Rusijos kariuomenės ir Didžiosios Napoleono Bonaparto armijos. Grįžimas į viešbutį, laisvalaikis. Nakvynė. 


4 DIENA

Pusryčiai. "Moscow Metro Tour" – apsilankymas kai kuriose įdomiausiose Maksvos metro stotyse. Bendras šio įspūdingo požeminio tinklo ilgis yra 333 km. Požemiuose slypi monumentali stalinizmo epochos architektūra, kiekviena stotis skirta skirtingai temai. Apsilankymas Kremliuje – Maskvos širdyje, buvusioje kunigaikščių ir carų būstinėje, dabar prezidento rezidencijoje ir unikaliame muziejaus bei kultūros komplekse, įrašytame į UNESCO paveldo sąrašą. Apsilankymas arsenale, Kremliaus iždo muziejuje, pasivaikščiojimas po Raudonąją aikštę. Aplink aikštę yra svarbiausi pastatai: pasakiškas Vasilijaus Palaimintojo soboras – vienas atpažįstamiausių miesto orientyrų, Lenino mauzoliejus – revoliucijos vado poilsio vieta (įėjimas individualus), Kazanės katedra-soboras, garsusis GUM’as - prekybos centras. Laisvalaikis. Grįžimas į viešbutį metro, nakvynė. 


5 DIENA

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius - Maskva - Vilnius;
 • Pervežimas autobusu: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 4 nakvynės 3* viešbutyje Maskvoje;  
 • Maitinimas: 4 pusryčiai;
 • Kelionė į Kolomenskojė kompleksą ir Borodino mūšio panoramą;
 • Kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Sveikatos draudimas kelionės metu (DRAUDIMĄ GALITE UŽSAKYTI ČIA);
 • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, vietiniai gidai ir viešojo transporto bilietai: apie 195 EUR;
 • Transportas po Maskvą viešuoju transportu;
 • Viza: reikia turėti galiojančią Rusijos vizą.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Rusija – architektūriniais paminklais kerinti šalis

Rusija – šalis galiūnė, apie kurios gyventojus sklando daugybė įvairių legendų. Šios šalies gyventojams būdingas itin didelis svetingumas bei dosnumas: etiketo žinovai teigia, kad nemandagu girti rusui priklausančius daiktus, nes jis jums tiesiog juos padovanos. Sunku pasakyti, ar tai tiesa, ar iš piršto laužta pasakaitė, todėl tuo jums gali tekti įsitikinti patiems. Turistai savo kelionės tikslu bene dažniausiai nusprendžia pasirinkti Maskvą arba Sankt Peterburgą – šiuose Rusijos didmiesčiuose lankytinų objektų tikrai nestinga, tad galite būti garantuoti, kad turėsite kur paganyti akis.

KLIMATAS

Dėl valstybės dydžio Rusijoje klimatas yra labai įvairus, tačiau Maskvoje ir Sank Paterburge klimatas yra labai panašus į Lietuvos. Jei mėgstate šiltesnį klimatą, šiuos miestus aplankykite pavasarį arba vasarą, kuomet galėsite pasigrožėti bundančia gamta. Sankt Peterburgas turistams yra patraukliausias vasaros laikotarpiu, kuomet galima pasidžiaugti baltosiomis naktimis.

Vidutinė oro  metinė temperatūra:

Mėnuo

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

Maskvoje

-8

-7

-2

6

13

18

19

17

12

6

-1

-6

Oro temperatūra Sankt Peterburge

-6

-6

-2

5

12

16

18

16

11

6

-1

-5

ĮDOMŪS FAKTAI APIE RUSIJĄ

 • Iki 2011 metų alus Rusijoje nebuvo laikomas alkoholiniu gėrimu. Vis dėlto, šiandien Rusijoje galioja nulio promilių įstatymas;
 • Vidutinė gyvenimo trukmė Rusijoje yra vos 64 metai;
 • Rusai tiki prietaru, kad švilpiant uždarose patalpose prašvilpiami visi pinigai;
 • Legenda pasakoja, kad rusai vietoj islamo pasirinko krikščionybę, nes nenorėjo atsisakyti alkoholio.

KAIP PAŽINTI RUSIJĄ?

Nors Rusijos miestuose keliavimo galimybių yra ganėtinai daug, tačiau jus dominančius objektus greičiausiai ir patogiausiai pasieksite keliaudami metro. Maskvos metro – tai tikras architektūrinis kūrinys, kuriuo rusai labai didžiuojasi. O kaipgi kitaip – juk tai yra vienas didžiausių metro visame pasaulyje. Kiekvieną dieną metro linijomis persikelia daugiau nei 8 milijonai keleivių: toks susisiekimas padeda išvengti spūsčių, o keliaujant metro galima pasiekti net ir pačius atokiausius Maskvos kampelius. Lankydamiesi Sankt Peterburge galėsite keliauti autobusu, metro ar naudodamiesi taksi paslaugomis (pastaroji galimybė taip pat nėra labai brangi).

RUSIJOS VIRTUVĖ

Tradicinė Rusijos virtuvė yra gana paprasta ir neįmantri: dauguma tradicinių patiekalų receptų buvo sukurti kaimuose. Patiekalų pagrindą įprastai sudaro žuvis, žvėriena, kiauliena, grybai, bulvės bei įvairios grūdinės kultūros. Vis dėlto, genialumas glūdi būtent paprastume, todėl viešėdami Rusijoje paskanaukite tradicinių barščių, paragaukite kiaulienos vyniotinio ar troškintų grybų su keptomis bulvėmis. Tradicinis rusų desertas – meduoliai su medumi, kurie tikrai paliks įspūdį kiekvienam smaližiui. Rusai mėgsta gerti naminę girą, alų bei degtinę, kurios stikliukas tikrai bus pasiūlytas viešint kiekvieno ruso namuose.

Tradiciniai patiekalai, kurių verta paragauti nuvykus:

 • Šči – kopūstų sriuba;
 • Tiurja – duonos sriuba;
 • Okroška – giros sriuba;
 • Solianka – šiupininė sriuba
 • Pelmeni – koldūnai;
 • Vareniki – virtiniai;
 • Pirožki – mielinės tešlos pyragėliai su įdaru.

Rusijos alkoholiniai gėrimai:

 • Degtinė;
 • Midus;
 • Alus.

NAUDINGA INFORMACIJA

Kalba: rusų.

Valiuta: Rusijos rublis (RUB). 1 EUR = 67.04 RUB

Kelionės dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiai privalo turėti ne tik galiojantį pasą, bet taip pat ir turistinę vizą. Pasą rekomenduojama visuomet turėti su savimi – jo gali prireikti ir keliaujant po Rusijos miestus.

Religija: didžioji dalis Rusijos gyventojų save laiko stačiatikiais.

Arbatpinigiai: Rusijoje arbatpinigiai yra ganėtinai naujas reiškinys, tačiau po truputį tampa įprasta palikti 10-15  procentų sąskaitos vertės.

Etiketas: rusai yra labai dideli patriotai, todėl prie jų nedera kalbėti apie šalyje klestinčią korupciją ar kitas Rusijos problemas. Viešint svečiuose jums tikrai bus pasiūlyta bent viena taurelė alkoholio – jei esate abstinentas, tiesiog pasakykite, kad vartojate antibiotikus, nes kitaip galite likti nesuprasti.

Saugumas: net ir už nedidelius nusižengimus Rusijoje gali grėsti ganėtinai griežtos bausmės, tačiau didmiesčiuose vertėtų saugotis ilgapirščių.

Lauktuvės: matrioškos, tradiciniai keramikos ir porceliano gaminiai, skaros.

KĄ PAMATYTI? KUR PAILSĖTI?

Maskvos Kremlius – tai tarsi Maskvos vizitinė kortelė. Kremlius pradėtas statyti dar XII amžiuje, iškentė ne vieną gaisrą, todėl jo kompozicija buvo nuolat stiprinama. Įdomiausiais Kremliaus statiniais yra laikomos Archangelsko, Uspenskio ir Blagoveščenskio cerkvės bei Ivano Didžiojo varpinė. Kremliaus statiniai taip pat yra papildyti ir įvairiais demonstraciniais objektais: pavyzdžiui, Cariniu varpu, kuris niekada neskambėjo, ar Carine patranka, kuri taip pat niekada nebuvo naudojama pagal paskirtį.

Kristaus Gelbėtojo cerkvė – tai iš tolo pastebimas pastatas, kuris tiesiog akina savo balta spalva. Cerkvė buvo pastatyta 1812 metais kaip padėkos ženklas Dievui: šiuo statiniu buvo atsidėkojama už pagalbą rusų kariuomenės kovoje su Napoleonu. 1930 metais cerkvė buvo susprogdinta komunistų, tačiau 1994 metais ji buvo atstatyta.

Tretjakovo galerija – tai viena lankomiausių vietų visoje Maskvoje. Galerijos kolekciją surinko pirklių šeimos atstovas P. M. Tretjakovas, kuris turėjo tikrai neprastą skonį meno šedevrams. Žymiausių pasaulio tapybos darbų kolekciją jis rinko tiesiog savo namuose, o 1889 metais padovanojo Maskvai.

Raudonoji aikštė – tai pagrindinė Rusijos aikštė, kuri nuo XV amžiaus yra laikoma vienu svarbiausiu architektūriniu paminklu. Nors įprasta manyti, kad aikštės pavadinimas yra kilęs nuo jos spalvos, tačiau tai nėra tiesa: verčiant iš senovės rusų kalbos „Krasnaja Ploščiadj“ reiškia „Graži aikštė“.

Novodevičjo vienuolynas buvo įkurtas dar šešioliktajame amžiuje. Įdomu tai, kad šiame vienuolyne  buvo priimamos ir globojamos tik pačios žymiausios ir turtingiausios moterys, tokios kaip carienė Sofija, Boriso Godunovo žmona, ir t.t.

Pergalės memorialas buvo įkurtas 1995 metais, kuomet buvo siekta įamžinti kariuomenės pergalę prieš nacius Antrojo pasaulinio karo metu. Tarp demonstruojamų eksponatų čia galima pamatyti legendinius sovietų tankus.

Vorobjovo kalnai – tai viena gražiausių Maskvos vietų. Nuo šių kalnų atsiveria nepakartojamas vaizdas į visą Maskvą, todėl būtų tikra nuodėmė čia neapsilankyti.

Kazanės cerkvė buvo pastatyta XVII amžiuje. Nors šis medinis pastatas buvo suniokotas gaisro, tačiau vietoj jo 1635-1637 metais buvo pastatyta akmeninė cerkvė. 1936 metais cerkvę sugriovė komunistai, o XX amžiaus pabaigoje ji buvo dar kartą atkurta.

Arbato gatvė yra viena seniausių visoje Rusijoje, todėl čia kasdien atvyksta daugybė turistų. Arbatas rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas prieš 500 metų: nors šiandien iš senosios gatvės beveik nieko neliko, tačiau čia vaikštinėdami tikrai pajusite senovinę dvasią.

Pakrovskio cerkvė – viena gražiausių šventyklų visoje Maskvoje. Nors ši cerkvė iškilo dar XVI amžiuje, tačiau ji nė karto nebuvo nugriauta.

Ermitažo muziejus – tai unikali meno kolekcija, kurioje demonstruojama viso pasaulio meno istorijos raida. Ermitažą sudaro net šeši pastatai, kurie yra išsidėstę palei Nevos upės krantą. Šiam pastatų kompleksui priklauso ir Žiemos dvaras, kuriame kadaise gyveno Rusijos imperatoriai. Muziejuje galima pamatyti daugiau nei milijoną eksponatų, kurie išdėstyti šimtuose patalpų.

Šv. Izaoko katedra-soboras seniau buvo pagrindinė Rusijos katedra. Šio architektūrinio šedevro statyboms buvo sunaudota net 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Katedros-soboro kupolo skersmuo siekia net 26 metrus, todėl šis statinys yra tapęs itin svarbia miesto panoramos dalimi.

Kraujo Gelbėtojo šventykla yra laikoma viena gražiausių visoje Rusijoje. Statant šią šventyklą buvo sunaudota itin daug įvairių tauriųjų metalų, akmenų ir brangakmenių, o šventyklos išorė ir vidus buvo kuriami žymiausių ir talentingiausių pasaulio menininkų.

Kazanės katedra-soboras – tai vienas didingiausių Sankt Peterburgo statinių, kuriame atsispindi Europos klasikinio architektūros stiliaus bruožai. Ši katedra yra laikoma itin panašia į Vatikano šv. Petro katedrą.

Rusijos muziejus yra vienas didžiausių muziejų visame pasaulyje. Čia yra saugoma daugiau nei 400 000 įvairių tapybos darbų, todėl meno mylėtojai tikrai turės kur paganyti akis. Čia yra saugomi Iljos Repino, Ivano Šiškino, Petro Kuznecovo bei kitų žymiausių Rusijos dailininkų darbai.

Carskoje selo – tai žymaus rusų poeto Puškino gimtinė ir viena mėgstamiausių jo vietų (ši vietovė neretai yra vadinama Puškino vardu). Carskoje selo taip pat buvo viena mėgstamiausių imperatorienės Jekaterinos II rezidencijų. Jekaterinos dvaras garsėja itin prašmatniais parkais bei vidinėmis dvaro patalpomis, kurios lankytojams tiesiog atima žadą.

Aleksandro kolona – tai paminklas, skirtas paminėti pergalę kovoje su Napoleonu 1834 metais. Kolona buvo pagaminta iš vientiso raudono granito luito, kuris buvo eksportuotas iš Suomijos. Beveik 48 metrų aukščio paminklo viršūnėje puikuojasi angelo statula.

Peterhofas – imperatoriškų pastatų ansamblis, kuris yra apsuptas įspūdingų parkų, sodų bei fontanų kompozicijų. Tai yra viena gražiausių vietų visame Sankt Peterburge, todėl viešėdami šiame mieste nepasididžiuokite čia užsukti.
Pažintinė kelionė Maskvoje - "Meistro ir Margaritos" pėdsakais

725€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +6
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis
 • Pusryčiai


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Kroatija - kriokliais šniokščianti, jūra ošianti ir žaluma kerinti fėjų žemė
 • +26
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Materada Plava Laguna 3*
Rodas - pasakomis dvelkianti sala, kur šiltam bučiniui susitinka dvi jūros
 • +27
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Oceanis Park 4*
Gruzija - puikus oras, nuostabus maistas ir begalinis svetingumas
 • +34
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Chveni Ezo 3*
Turkija - išsvajotas poilsis vertinantiems kokybę, gerą aptarnavimą ir ramybę
 • +21
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Utopia World Hotel 5*
Turkija - ten, kur smagu mėgautis gyvenimu dienas leidžiant ant smėlio
 • +33
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Vikingen Infinity Resort & Spa 5*
Tailandas (13n.) - praeities alsavimas, džiunglių magija, šypsenų burtai ir šventyklų didybė
 • +32
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 13 n.
 • Viešbutis: Horizon Karon Beach Resort 4*
Kreta - paskęskite svaiginančios graikiškos magijos glėbyje
 • +24
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Semiramis Village 4*
Kroatija - kriokliais, saule ir žaluma apipintas paslaptingas pasaulis
 • +24
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Plavi Plava Laguna 3*
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
Madeira - gaiviuose kalnuose sklandanti romantika ir Atlanto bangose besisupanti ramybė
 • +19
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Rocamar & Royal Orchid 4*
Fuerteventūra - pasikinkykite šiltą vėją ir šokite į putojančias Atlanto bangas
 • +23
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Design R2 Bahia Playa 4*
Rodas - ten, kur vėjai nešioja pasakomis kvepiančią viduramžių dvasią
 • +27
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Belair Beach Hotel 4*
Kreta - sekite dievų pėdsakais ir džiaukitės legendinėmis atostogomis
 • +28
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Eri Beach & Village 4*
Korfu - gaivinanti ir skaidri banga, užliejanti pabodusią kasdienybę
 • +28
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Potamaki Beach 3*
Rodas - sala, kvepianti viduramžiais ir plazdanti drugeliais
 • +27
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Blue Horizon Palm Beach Hotel & Bungalows 4*
Albanija - stiklinių ežerų, skaidrių bangų, karštų vasarų ir žalių kalnų savininkė
 • +26
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Albanian Star 4*
Albanija - žavingas kampelis praturtintas žalia gamta ir turtinga architektūra
 • +26
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Grint 4*
Turkija - graži, viliojanti, įtraukianti ir dovanojanti pačias geriausias atostogas
 • +21
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Lonicera World 4*
Zakintas - romantikos, gaivios šilumos ir graikiškos nuotaikos gurkšnis
 • +23
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kellionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Azure Resort & Spa 5*
Marokas - paslaptimis ir stebuklais dvelkianti tūkstančio karalysčių šalis
 • +24
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Al Moggar Garden Beach 3*
Egiptas (Marsa Alamas) - pasimirš visos dramos ir atsivers gražiausios panoramos
 • +27
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Future Dream Lagoon & Garden 5*
Fuerteventura - lenktyniaukite su vėju ir pagaukite gražiausią įdegį
 • +23
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: R2 Rio Calma 5*
Gran Kanarija - saulė danguje, vėjas plaukuose, šypsena veide, laisvė širdyje
 • +23
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Dunas Mirador Maspalomas 3+*
Kreta - akims ištroškusioms grožio ir širdims pasiilgusioms ramybės
 • +24
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Marilena 4*
Pažintinė kelionė Sicilijoje „Apelsinai ir mandarinai“ - daug itališkų emocijų
 • +19
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 3 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
La Gomera - vaikščioti arti dangaus, kvėpuoti kalnais ir prigulti ant juodo smėlio
 • +20
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Jardin Tecina 4*
Madeira - švelniai saldūs žiedlapių aromatai ir plaukus kedenantis šiltas vėjelis
 • +21
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Estalagem Do Mar 4*
Marokas - dykumų turtai, sūrus brizas ir jaudinantis senovės dvelksmas
 • +20
 • išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Oasis Blue Pearl 5*
Izraelis (7n.) - atverkite kultūros lobių skrynią ir atraskite naujų paslapčių
 • +31
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė ir poilsinė kelionė
Sicilija - gelato ledais, espreso kava ir apelsinais kvepiančios atostogos
 • +19
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Santa Lucia Le Sabbie D oro 4*
Tasas (Graikija) - nesižavėk šia sala iš toli, atrask jos lobynus iš arti
 • +6
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: The Dome Luxury 4*
Bulgarija - jūra, kalnais, slėniais ir miškais pasipuošusi Balkanų vilioklė
 • +27
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: MPM Hotel Azurro 4*
Tenerifė - nežemiškai graži, neapsakomai įdomi ir svaiginančiai maloni
 • +23
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Blue Sea Callao Garden 3*
Rodas - saulėtos, mitų ir legendų palytėtos graikiškos atostogos
 • +29
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Summer Dream 3*
Pažintinė kelionė Madeiroje
 • +21
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė ir poilsinė kelionė
Kosta Brava - nepriekaištingas laukinės gamtos ir gyvybingų kurortų derinys
 • +26
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Ght Oasis Park 4*
Egiptas (Marsa Alamas) - ramybe ir karščiu alsuojantis nardytojų rojus
 • +23
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Royal Tulip Beach Resort 5*
Madeira - švelniausiais gėlių aromatais dvelkianti sala, skirta gėrėtis ir grožėtis
 • +19
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Dom Pedro Garajau 3*
Pažintinė kelionė Jordanijoje „Netolimi Artimieji Rytai“ - tūkstantmečių paslaptys
 • +27
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
Albanija - vaizdingi pajūrio krantai, balti jaukūs paplūdimiai ir aukšti kalnai
 • +23
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Horizont 4*
KRUIZAS PO DUBAJŲ, SIR BANI JASĄ, CHASABĄ, MUSKATĄ, ABU DABĮ
 • +25
 • Laivas: Jewel of the Seas
 • Kelionės trukmė: 1 n. Dubajuje
 • 7 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus