Pažintinė kelionė Kinijoje „Drakonas įžengia“ - tradicijų ir modernumo derinys

1419€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +20
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis
 • 44* viešbutis
 • Pusryčiai ir vakarienė


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą

DĖMESIO:

Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Primename, kad pamatę Jums patinkantį pasiūlymą iš karto skubėtumėte rezervuoti kol kelionės kaina nepakilo. O jei atsitiko taip, kad Jūsų norima kelionė pabrango, visada galite susisiekti su mumis ir mes su malonumu surasime kitų kelionių alternatyvų asmeniškai Jums. 


Kelionės data:


2020.04.07 - 04.20 - 1419€/asm.

2020.06.16 - 06.29 - 1449€/asm.

2020.09.01 - 09.14 - 1519€/asm.


DĖMESIO! Kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje!

Kelionės trukmė: 11 nakvynių

Skrydis: Vilnius - Pekinas - Vilnius (su persėdimu)


Kelionės organizatorius: Itaka Lietuva


KELIONĖS PROGRAMA: 

Pekinas - Didžioji kinų siena - Sianas - Luojangas - Šaolino vienuolynas - Sudžou - Hangdžou - Wuzhen - Šanchajus - Pekinas

1 DIENA

Susirinkimas oro uoste. Skrydis į Kiniją.

2 DIENA

PEKINAS. Atvykimas į Pekiną, Kinijos sostinę, šalies kultūrinį, ekonominį ir politinį centrą. Miestas, kurio veidas keičiasi nepaprastai sparčiai, yra žavingas hipermodernumo, stiklinių dangoraižių ir ramių, taikių skersgatvių su nuostabia tradicine architektūra derinys. Apsilankymas Dangaus šventykloje, kuri laikoma ryšiu su dangumi, vienoje labiausiai vertinamų ir atpažįstamų Pekino orientyrų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvalaikis. Vakarienė ir nakvynė.


3 DIENA

PEKINAS. Pusryčiai. Apsilankymas Tiananmenio aikštėje, esančioje pačiame Pekino centre. Tiananmenio aikštė yra didžiausia viešoji aikštė pasaulyje, prie jos yra parlamento pastatas ir Mao Dzedongo mauzoliejus. Kelionė į Uždraustąjį miestą ir apsilankymas imperatoriškuosiuose XV a. rūmuose, dviejų paskutinių dinastijų: Mingų i Čingų rezidencijoje. Apsilankymas imperatoriškuosiuose rūmuose prasidės nuo Dangiškojo tyrumo vartų, toliau - rūmų administracinė dalis, kiemai ir paviljonai, skirti tik pačiam imperatoriui, imperatoriškajai šeimai ir aukščiausiems valstybės didžiūnams, privatūs miegamieji ir kiemeliai, kuriuose gyveno daugybė imperatoriškųjų sugulovių. Laisvalaikis Uždraustojo miesto soduose. Pasivaikščiojimas Anglies kalno parke, kuris yra žalumos ir ramybės oazė šurmuliuojančio metropolio centre. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė rikšomis po tradicinį Pekino rajoną, vadinamuosius hutongus. Vaizdingai išsidėstę aplink ežerus, jie yra gausiai turistų ir pačių Pekino gyventojų lankoma vieta. Laisvalaikis. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.


4 DIENA

DIDŽIOJI KINŲ SIENA. Pusryčiai. Pervežimas prie DIDŽIOSIOS KINŲ SIENOS – vienos didžiausių turistinių Kinijos atrakcijų. Įspūdingas statinys yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Laisvalaikis pasivaikščiojimui po vieną geriausiai išsilaikiusių sienos ruožų. Vykimas į Mingų dinastijos imperatorių kapus. Apsilankymas Chang Ling kapavietėje. Čia galima apžiūrėti įdomią imperatoriškųjų kostiumų, papuošalų ir kasdienių daiktų parodą. Grįžtant į Pekiną, sustojimas Olimpiniame parke ir galimybė iš išorės pasigrožėti Nacionalinio stadionu, kuris dar vadinamas „Paukščių lizdu”. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): Kung fu šou – nepaprastai įdomus kinų kovos menų šou, budistų vienuolių pasaulis, atvaizduotas puikios muzikos aplinkoje ir spalvingos scenografijos fone. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.


5 DIENA

PEKINAS. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas Lamos šventykloje - vienoje svarbiausių lamaistų šventyklų šioje Kinijos dalyje. Joje yra didžiausia pasaulyje Budos statula, išdrožta iš vieno medžio gabalo. Vykimas į Vasaros rūmus, pastatytus prieštaringai vertinamos imperatorienės Cisi nurodymu. Rūmai su įspūdingais sodais, beveik 3 tūkst. paviljonų ir vaizdingas Kunmingo ežeras, kuriame galima grožėtis marmurine valtimi, yra viena svarbiausių Pekino lankytinų vietų. Pasivaikščiojimas garsiąja Ilgąją galerija, norintiems (už papildomą mokestį vietoje: apie 30 CNY) trumpas kruizas Kunmingo ežeru, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į aplinkines kalvas ir rūmų paviljonus. Grįžimas į Pekiną, vakarienė. Vakare pervežimas į traukinių stotį. Naktinė kelionė į Sianą (miegamosios kupė).


6 DIENA

SIANAS. Vykimas į SIANĄ, kinų civilizacijos lopšį. Kelionė į viešbutį pusryčių. Vykimas į Terakotinės armijos muziejų. Ginkluoti pulkai iš maždaug 8 tūkst. natūralaus dydžio terakotos karių turėjo saugoti priėjimą prie imperatoriaus Čin Ši Huango kapo. UNESCO paveldo sąraše įrašyta armija yra vienas svarbiausių ir įspūdingiausių liudijimų žmonijos istorijoje. Grįžimas į Sianą. Pasivaikščiojimas po musulmonų kvartalą ‑ žaviausias miesto kampelis, pilnas parduotuvių ir krautuvėlių. Laisvalaikis pirkiniams ir pietums. Apsilankymas Didžiojoje mečetėje - didžiausioje musulmonų šventykloje Kinijoje. Vakarienė. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): dalyvavimas „Tang Dynasty“ šou, nepaprastai spalvingame Tangų dinastijos laikų, kuriuos kinai laiko geriausiu šalies istorijos periodu, muzikos ir šokių spektaklyje. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


7 DIENA

LUOJANGAS. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė greituoju traukiniu į LUOJANGĄ – vieną iš seniausių miesto tipo gyvenamųjų vietovių Kinijoje. Aplankymas: Longmen grotos – įspūdingas budistų šventyklų kompleksas uolų nišose ir urvuose. Tūkstančiai miniatiūrinių ir monumentalių Budos statulų puošia uolą beveik vieno kilometro ilgyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.


8 DIENA

ŠAOLINO VIENUOLYNAS. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas ŠAOLINO VIENUOLYNE – kinų kovos meno lopšyje, įsikūrusiame vieno iš taoistams šventų kalnų, vadinamų Sung Šan, papėdėje. Kiekvienais metais Šaoliną aplanko tūkstančiai kung fu entuziastų, kuriuos sužavėjo Bruce'o Lee legenda, o aplink vienuolyną susirenka daugybė kovos menus studijuojančių grupių. Apsilankymas vienuolyne ir vadinamajame Pagodų miške – vienuolyno vienuolių laidojimo vietoje. Vykimas į Džengdžou. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.


9 DIENA

SUDŽOU. Ankstyvi pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė supergreituoju traukiniu į Sudžou – sodų miestą ir garsųjį šilko gamybos centrą. Ši vieta garsėja vaizdingais kanalais ir pasakų sodais, įrašytais į UNESCO sąrašą, kuriais žavėjosi dar Markas Polas. Apsilankymas Tinklų meistro sode. Apsilankymas šilko fabrike – susipažinimas su šios medžiagos gamybos procesu, galimybė apsipirkti gamyklos parduotuvėje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.


10 DIENA

HANGDŽOU. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į HANGDŽOU – miestą, kurį Markas Polas apibūdino kaip patį gražiausią pasaulyje. Aplankymas: Lingyin šventykla, vadinama Sielos vienatvės šventykla, viena garsiausių budistų šventyklų kompleksų Kinijoje. Apsilankymas arbatos plantacijoje netoliese esančioje Longjing vietovėje, kurio pavadinimas reiškia „Drakono šulinį“. Vykimas prie vaizdingo Vakarų ežero. Pasivaikščiojimas po Huagango parką, esantį ant Vakarų ežero kranto. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): pasiplaukiojimas valtimis Vakarų ežeru, kuris yra miesto simbolis ir didžiausia jo atrakcija. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.


11 DIENA

WUZHEN – ŠANCHAJUS. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė ir apsilankymas WUZHEN – vaizdingame miestelyje, įsikūrusiame kaip Venecija ir žavinčiame kanalų labirintu. Apsilankymas miestelyje yra tarsi kelionė laiku - čia tvyro unikali senosios Kinijos atmosfera, šiandien žinoma tik iš senų filmų. Pasivaikščiojimas po miestelį, galimybė pasigrožėti vandenyje atspindinčiais mediniais namukais. Kelionė į SHANCHAJŲ, dangoraižių ir modernios architektūros miestą. Šanchajus yra miestas, kuris dinamiškai vystėsi pastaruosius kelis dešimtmečius, išpildydamas milijonų Kinijos žmonių svajones ir viltis dėl geresnio ir turtingesnio gyvenimo. Pasivaikščiojimas garsiąja Nankino gatve – pagrindine prekybos gatve, apšviesta tūkstančiu neoninių lempučių, kur veikia daugybė parduotuvių ir restoranų, siūlančių beveik viso pasaulio virtuves. Pasivaikščiojimas Bundo promenada. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): plaukiojimas laivu Huang Pu upe. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.


12 DIENA

ŠANCHAJUS. Pusryčiai. Apsilankymas Nefrito Budos šventykloje, kurioje saugomas nuostabus sakralinio meno lobis – 1,9 metro aukščio Budos statula, inkrustuota brangenybėmis. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis, kurios vilioja nepakartojama atmosfera. Tradicinė senamiesčio architektūra kontrastuoja su kraštovaizdyje dominuojančiais dangoraižiais. Laisvalaikis pirkiniams. Dienos metu pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): pakilimas į Rytų perlo apžvalgos aikštelę (468 m) – aukščiausias Azijos televizijos bokštas, iškilęs virš Pudongo. Grįžimas į viešbutį.


13 DIENA

PEKINAS. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė supergreituoju traukiniu į Pekiną. Pervežimas į „Silk Market“ prekybos centrą, kuriame galima nusipirkti drabužių, suvenyrų, tipiškų vietinių gaminių. Laisvalaikis pirkiniams. Kelionė į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.


14 DIENA

Pusryčiai paketo pavidalu. Išsiregistravimas iš viešbučio, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius - Pekinas - Vilnius (su persėdimu);
 • Kelionė autobusu;
 • 1 naktinė kelionė traukiniu;
 • 11 nakvynių 3*/4* viešbučiuose;
 • Maitinimas: 12 pusryčių, 9 vakarienės;
 • Kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Kinijos viza (apie 100€/asm.);
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (DRAUDIMĄ GALITE UŽSAKYTI ČIA);
 • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, vietiniai gidai, bagažo servisas, ekskursijų vadovai, priemoka už gultus (keturvietės kupė su oro kondicionavimu) ir supergreitojo traukinio bilietai: apie 360 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/asm./diena. Paso duomenis būtina pateikti rezervacijos metu. Pekine, jeigu lieka laiko, apsilankymas perlų ir arbatos gamyklose, galimybė apsipirkti;
 • Papildomi pasirenkami mokesčiai: Kung Fu šou: apie 35 USD, kelionė rikša: apie 17 USD, Tango dinastijos šou: apie 25 USD; kelionė laivu po Vakarų ežerą: apie 15 USD, kelionė laivu Huangpu upe: apie 35 USD; bokštas „Rytų perlas“: maždaug 35 USD. Visi papildomai pasirenkami renginiai vykdomi susirinkus min. 10 žmonių, į nurodytą įeina įėjimo bilietų, transporto, vietinio gido ir vairuotojo išlaidos. Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keičiami tik nepažeisti, neaprašinėti banknotai, išleisti po 2001 m. Kelionių naktiniu traukiniu metu lagaminai išsiunčiami atskiru transportu. Pasiėmimui su savimi susipakuokite rankinį bagažą. Į vietoje mokamo mokesčio sumą įskaičiuojamas vienas registruoto bagažo vienetas vienam asmeniui.

PASTABOS:

 • Bagažas yra tikrinamas ir pasitaiko atvejų, kuomet būna konfiskuojami tokie daiktai kaip didesnės nei 100 ml talpos kosmetikos aerozoliai, žiebtuvėliai, kišeniniai peiliukai.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Kinija – didingų miestų ir nuostabios gamtos lopšys

Kinija – šalis, kurios kultūros ir istorijos šaknys buvo suleistos dar 2000 m. prieš mūsų erą. Tai yra viena didžiausių valstybių ne tik plotu, bet taip pat ir gyventojų skaičiumi – statistika rodo, kad kas penktas pasaulio gyventojas yra kinas. Nors Kinijos kultūra ir gyvenimo tempas vakariečiams yra sunkiai suprantami, tačiau smalsūs turistai šią kelionių kryptį renkasi vis dažniau. O kaipgi kitaip – juk tokia gigantiška šalis tikrai turi, ką pasiūlyti keliautojams: Kinija pavergia senoviniais paminklais, įdomiomis istorinėmis vietomis, didingais miestais bei nuostabia gamta.

KLIMATAS

Kinija užima labai didelę teritoriją, todėl klimatas skirtingose vietovėse yra labai įvairus. Kinija patenka net į penkias klimato zonas, tačiau apibendrinus galima teigti, kad žiemos būna šaltos ir sausos, o vasaros – karštos ir lietingos. Į Kiniją rekomenduojama vykti kovo-gegužės arba rugsėjo-spalio mėnesiais, tačiau tai priklauso ir nuo turistus dominančio regiono.

Vidutinė oro ir vandens metinė temperatūra:

Mėnuo

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

4

6

9

15

20

24

29

29

24

19

13

7

Vandens temperatūra

9

8

9

12

16

21

24

25

22

21

16

12

ĮDOMŪS FAKTAI APIE KINIJĄ

 • Kinijos ekonomika yra antra pagal dydį pasaulyje (ji nusileidžia tik JAV);
 • Honkongas yra daugiausiai dangoraižių turintis miestas;
 • Kinams yra priskiriama daugybė išradimų: popierius, kompasas, mechaninis laikrodis, dantų šepetėlis, ir t.t.;
 • Kinija stebina technologiniu pažangumu – net ir perkant iš gatvės prekeivių įprastai galima atsiskaityti naudojantis išmaniąja programėle;
 • Didžioji kinų siena yra didžiausias žmogaus rankomis sukurtas statinys, besitęsiantis net 8 850 km.

KAIP PAŽINTI KINIJĄ?

Kinijos kelių infrastruktūra yra puikiai išplėtota, todėl turistams rekomenduojama rinktis viešąjį transportą – juo naudotis yra patogu ir nebrangu. Studentams yra suteikiamos nuolaidos naudotis viešuoju transportu – mėnesio abonementas kainuoja 15-30 €. Visus šalies miestus galima pasiekti keliaujant autobusais ar taksi automobiliais, o didžiuosiuose miestuose yra puikiai išvystyta metro sistema. Jei tektų įveikti didelius atstumus, pravartu rinktis keliones lėktuvu arba traukiniu (modernūs traukiniai gali išvystyti net 300 km/h greitį). Naudotis taksi paslaugomis yra ganėtinai nebrangu, tačiau mažesniuose miestuose vairuotojai neretai nesupranta angliškai, todėl pravartu pasiruošti svarbiausių frazių atmintinę kinų kalba.

KINIJOS VIRTUVĖ

Kinų virtuvėje vyrauja keturios pagrindinės taisyklės: suteikti valgiams tinkamą skonį, spalvą, kvapą ir formą. Šioje virtuvėje naudojama viskas, ką duoda gamta, – neretai teigiama, kad nėra nevalgomo maisto, yra tik netikę virėjai. Maisto ruošime naudojami produktai turi būti natūralūs ir kuo mažiau apdoroti, kad juose būtų išsaugoma gyvybinė energija. Visi patiekalų ingredientai yra supjaustomi kąsnio dydžio gabalėliais, mėsa, daržovės ir žuvis yra apdorojami kiek įmanoma trumpiau, kad maisto produktai neprarastų skonio ir maistinių savybių. Įprastai valgiai yra ruošiami gana nedidelėmis porcijomis (atsižvelgiama į svečių skaičių), tačiau labai iškilmingų vakarienių metu įprasta ruošti net 18 valgių! Kinijoje populiaru valgyti keptą antį, jūros gėrybių sriubą, ryklio pelekus su migdolais, varlių šlauneles. Restoranuose užsakomo maisto porcijos dažniausiai yra skirtos dviems asmenims.

Tradiciniai patiekalai, kurių verta paragauti nuvykus:

 • Bō cài miàn – tradiciniai ryžių makaronai su špinatais ir pagardais;
 • Kǎo ròu – ant grilio kepta mėsa;
 • Liáng cài – šaltas vegetariškas užkandis;
 • Chòu dòu fu – tofu sūris su padažu (nors šio patiekalo kvapas nėra pats maloniausias, tačiau skonis tikrai neblogas);
 • Jiǎo zi – kiniški koldūnai.

Kinijos alkoholiniai gėrimai:

 • Tsingtao alus;
 • Baijiu – stiprus tradicinis likeris.

NAUDINGA INFORMACIJA

Kalba: kinų.

Valiuta: Kinijos juanis (1 € - 7,72 CNY).

Kelionės dokumentai: keliaujantiems į Kiniją reikia turėti pasą ir Kinijos vizą. Nuo 2018 metų liepos 24 d. norintys keliauti į Kiniją turi atvykti į konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų atspaudus).

Religija: didelė dalis Kinijos gyventojų nepriskiria savęs nė vienai religijai. Dauguma jų tiki į dvasią, o maldos namuose lankosi tik dėl tradicijų išsaugojimo. Kas trečias Kinijos gyventojas save įvardina kaip religingą asmenį, du trečdaliai jų priskiria save daoistams-budistams, o likusi dalis – krikščioniams ir musulmonams.

Etiketas: kai kuriuose Kinijos regionuose nemandagu palikti visiškai tuščią maisto lėkštę, nes tokiu gestu tarsi sakoma, kad maisto buvo patiekta per mažai. Įprastai pirmas turi pradėti valgyti vyriausiasis asmuo, o vėliau prisijungia ir kiti. Kinai yra labai prietaringi, todėl tuomet, jei norėtumėte įteikti dovaną, venkite dovanoti laikrodį (kinų manymu, tokiu gestu linkima mirties).

Arbatpinigiai: Kinijoje arbatpinigių dažniausiai nepaliekama, nes toks iš pažiūros mandagus gestas gali įnešti gana nemažai sumaišties. Arbatpinigių galima palikti ekskursijos gidui ir vairuotojui, tačiau nenustebkite, jei jūsų duodamų arbatpinigių bus atsisakyta.

Sveikata: negerkite vandens iš čiaupo. Nors skiepai nėra privalomi, tačiau likus 2 mėnesiams iki kelionės rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatito A, hepatito B bei vidurių šiltinės.

Saugumas: turistai Kinijoje yra gerbiami, tačiau patartina saugotis kišenvagių.

Lauktuvės: arbata, smulki elektronika, šilko dirbiniai, indai, saldumynai, popieriniai karpiniai.

KĄ PAMATYTI? KUR PAILSĖTI?

Uždraustasis miestas – viena didžiausių Kinijos turizmo įžymybių. Tai yra didžiausi ir geriausiai išsilaikę rūmai visame pasaulyje – prieš 500 metų šiuose rūmuose gyveno šalį valdę Mingų ir Čingų dinastijų imperatoriai, kurių valdymo laikais kitiems asmenims į rūmus buvo draudžiama įeiti. Šių rūmų kompleksą sudaro net 980 pastatų! Priešais Uždraustąjį miestą puikuojasi didžiausia pasaulyje Tiananmeno aikštė, kuri gali sutalpinti net milijoną žmonių. Viešint Pekine nepamatyti Uždraustojo miesto būtų tikra nuodėmė!

Didžioji Kinijos siena – vienas populiariausių objektų, kurį tikisi pamatyti kone kiekvienas keliautojas. Tai – vienas iš septynių pasaulio stebuklų, kuris palieka tikrai didelį įspūdį net ir nesidomintiems istorija. Didžiosios Kinijos sienos statybos buvo pradėtos valdant pirmajam Kinijos imperatoriui Čin Ši Huangdi ir truko ne vieną amžių (statybos buvo pabaigtos valdant Mingų dinastijai 1368-1644 m.)

Didysis Lešano Buda – tai didžiausia pasaulyje stačioje uolienoje išskaptuota Budos skulptūra, kurios dydis siekia net 70,7 m. Šią skulptūrą galima pamatyti Sičuano provincijoje tarp trijų upių (Min, Dadu ir Čingji) sankirtos.

Geltonasis kalnas, kitaip dar vadinamas Huan Sanu, – tai kalnas, esantis rytinėje Kinijos dalyje, į pietvakarius nuo Šanchajaus. Jei kelionės į Kiniją metu norėsite pasigrožėti nuostabia gamta, šis objektas neabejotinai paliks tikrai didelį įspūdį. Įdomu tai, kad Geltonąjį kalną sudaro ne viena viršūnė – jų yra net 72!

Dziudžaigou slėnis – tai dar viena Kinijos vieta, kuri pavergs gamtos mylėtojų širdis. Dziudžaigou slėnis priklauso Mino kalnams, esantiems Tibeto kalnyno pakraštyje. Šios vietovės kraštovaizdis tikrai džiugina akį: čia lankydamiesi pamatysite vešlias medžių giraites, spalvingus ežerėlius (jų suskaičiuojama net 114), krioklius bei smailas uolas.

Terakotos armijos kapavietė – tai vieta, kuri bene labiausiai apipinta legendomis. Ši vietovė buvo atrasta tik 1974 metais. Atliekant kasinėjimus buvo rasta net 8000 žmogaus ūgio molinių figūrų, molinių arklių bei vežimų. Manoma, kad šioms figūroms galėtų būti daugiau nei 2000 metų. Šią vietovę rasite netoli Sianio miesto kalvotų apylinkių esančioje Lintongo gyvenvietėje.

Lotoso kalnai tokį pavadinimą gavo dėl formos panašumo į besiskleidžiantį lotoso žiedą. Šie nuostabaus grožio kalnai stūgso šalia senosios Kinijos sostinės Siano. Keliaujant naujuoju greitkeliu iš Huajino miestelio į Sianą pateksite per maždaug 1,5 h, o pakeliui galėsite aplankyti Terakotos armijos kapavietę.

Jungango urvai – tai olose iškaltos budistų šventyklos ir skulptūros. Kompleksą sudaro net 252 urvai, kuriuose galima išvysti daugiau nei 51 000 statulų. Juntango urvai yra nutolę maždaug 16 km į Vakarus nuo Datongo miesto.

Juanjango ryžių terasos – viena lankomiausių vietų Kinijoje. Tai – pasakiško grožio kampelis, esantis Kinijos pietuose, maždaug 50 km nuo Vietnamo. Šioje vietovėje ryžiai pradėti auginti maždaug prieš 1300 metų, o šiandien čia išsidriekusios milžiniško dydžio ryžių terasos su modernia drėkinimo sistema. Juanjango ryžių terasos įspūdingiausiai atrodo lapkričio-balandžio mėnesiais, tačiau čia apsilankyti galima ištisus metus.

„Avataro“ kalnai – tai po Džeimso Kamerono filmo „Įsikūnijimas“ pasirodymo išgarsėjusi vietovė. Šie kalnai yra Džangdziadzie Kinijos nacionalinio parko dalis, kuri džiugina nuostabaus grožio kanjonais, miškais ir kriokliais. Į kalnus galima pasikelti funikulieriumi, Bailongo liftu arba kopti pėsčiomis.

Čengdu pandų veisimo ir tyrimo centras tikrai sužavės gyvūnų mylėtojus. Čia galėsite pasigrožėti Didžiosiomis pandomis, kurios yra laikomos Kinijos nacionaliniu turtu. Didžiųjų pandų laukinėje gamtoje gyvena vos pusantro tūkstančio, todėl į jų globą ir veisimą investuojamos milžiniškos pinigų sumos.

Pingjao miestelis jus nukels kelis šimtus metų į praeitį. Pingjao miestelis 1997 metais buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, ir nuo to laiko buvo dedamos ypatingai didelės pastangos išsaugoti miestelio autentiškumą. Tai – geriausiai išlikęs siena apsuptas miestas visoje Kinijoje, kuris naktį apšviečiamas raudonais kiniškais žibintais. Vos tik praversite miestelio vartus, pasijusite atsidūrę visiškai kitame pasaulyje, o šį įspūdį galėsite dar labiau sustiprinti, jei apsistosite tradiciniuose svečių namuose – čia savo kailiu pajusite, kaip Kinijoje buvo gyvenama prieš kelis šimtus metų.

Fudziano provincija garsėja klestinčiais uostais, nuostabiais kalnais ir ypatingai vertinama Ulongo arbata. Ši arbata yra naudojama arbatos gėrimo ceremonijose, kurių metu stengiamasi atskleisti pačias geriausias arbatos savybes.
Pažintinė kelionė Kinijoje „Drakonas įžengia“ - tradicijų ir modernumo derinys

1419€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +20
 • Skrydis
 • Pervežimas
 • 33* viešbutis
 • 44* viešbutis
 • Pusryčiai ir vakarienė


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Kenija (14n.) - stačia galva nerkite į laukinį meilės romaną su gražuole Afrika
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Neptune Village Beach Resort & Spa 4*
KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, TAILANDĄ, KAMBODŽĄ IR MALAIZIJĄ
 • +27
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 1 n. Singapūre
 • 14 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
ĮSPŪDINGAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, MALAIZIJĄ IR TAILANDĄ
 • +33
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 2 n. Singapūre
 • 7 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
Madagaskaras - baobabai milžinai, smalsuoliai lemūrai ir pilnos saujos įspūdžių
 • +34
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Palm Beach Resort & Spa 4*
Mažasis Vietnamo turas (2019/20) - ir tingiems, ir aktyviems
 • +34
 • Išvykimas: iš Rygos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
Balis (11n.) - gamtos prieglobstis, kuriame ne būni, o tampi laisvu
 • +33
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: The Anvaya Beach Resort Bali 5*
Balis (11n.) - tradicijų sala, persismelkusi įkvepiančiais ritualais
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Sadara Boutique Beach Resort 4*
Zanzibaras (11n.) - šiltos atostogos gvazdikėliais ir cinamonu dvelkiančioje saloje
 • +28
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Paradise Beach Resort 4*
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
Omanas - prabangus, karštas ir šviežiais vaisiais kvepiantis sultono poilsis
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Hilton Salalah 5*
Tailandas (14n.) - vieta, kur nuostabiausiai gamtos fantazijai ribų nėra
 • +33
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Best Western Patong Beach 4*
Dominikos Respublika (12n.) - pajuskite ramų ir saulėtą tikrų atostogų skonį
 • +32
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 12 n.
 • Viešbutis: Vik Arena Blanca 4*
Zanzibaras - atostogos ten, kur vandenynas šiltas, smėlis baltas, o šypsenos plačios
 • +27
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Uroa Bay Beach Resort 4*
Kuba (14n.) - Hemingvėjaus mylimoji, geros nuotaikos dalintoja
 • +28
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Melia Jardines Del Rey 5*
Tailandas (14n.) - begalinis vietinių svetingumas ir gamtos didybės unikalumas
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Aonang Paradise Resort 3+*
Zanzibaras - atostogos ten, kur šiltas ne tik oras, bet ir vietiniai gyventojai
 • +26
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Kiwengwa Beach Resort 4*
Žaliojo Kyšulio salos - ten, kur laikas sustoja ir pasaulis ima suktis lėčiau
 • +25
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Melia Dunas Beach Resort & Spa 5*
Tailandas (14n.) - prisilieskite prie tikriausių stebuklų ir išmokite gyventi su džiaugsmu
 • +31
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Ibis Styles Krabi 3+*
Omanas - ten, kur ore jaučiama rytietiška mistika ir kvėpuojama pasakomis
 • +27
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Al Fanar 5*
Šri Lanka (11n.) - viliojanti drambliais ir šnaranti arbatos lapeliais
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Jie Jie Beach By Jetwing 4*
Kuba (10n.) - judinkite savo klubus pagal aistringus salsos ritmus
 • +27
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Viešbutis: Gran Caribe Sunbeach 3*
Pažinkite Vietnamą ir ilsėkitės Fukuoko saloje - mmm... Fantastiška
 • +31
 • Išvykimas: iš Rygos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
Bankokas + Krabis - begalybė pojūčių viename nepakartojamame Tailande
 • +31
 • Išvykimas: iš Rygos
 • Kelionės trukmė: 12 n.
 • Kelionės tipas: Pažintinė kelionė
Žaliojo Kyšulio salos (14n.) - atraskite šiltą ir egzotišką ramybės uostą
 • +27
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Oasis Atlantico Salinas Sea 5*
Tailandas - neišsenkantis jaudinančių nuotykių ir neišdildomų įspūdžių šaltinis
 • +34
 • Išvykas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Deevana Plaza Phuket - Patong 4*
Madagaskaras - viena unikaliausių vietų žemėje, kur pasijusite lyg atradėjas
 • +33
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Royal Beach 4+*
Zanzibaras - jaukūs žvejų kaimeliai su arabiško stiliaus architektūra
 • +28
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Sultan Sands Island Resort 4*
Brazilija (10n.) - poilsis žymiausiame pasaulio paplūdimyje
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Viešbutis: Windsor Plaza 4*
Brazilija (10n.) - uždegantys ritmai, karštos saulės vonios ir liepsnojanti aistra
 • +27
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Viešbutis: Americas Copacabana 4*
Balis (11n.) - ramybės ir harmonijos pliūpsnis smilkalais dvelkiančiame pasaulyje
 • +30
 • Išvykimas: iš Vilniaus
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Bali Garden Beach Resort 4*
Kiurasao - užburianti Karibų jūros ir plačių paplūdimių harmonija
 • +32
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Corendon Beach Resort 5*
Kuba (14n.) - laike užstrigusi ir gyvybingais salsos ritmais kunkuliuojanti
 • +28
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Memories Flamenco 5*
Maldyvai - tūkstantis palaimos salų ir nesuskaičiuojama daugybė šypsenų
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7n.
 • Viešbutis: Sun Island Resort & Spa 5*
Kuba (11n.) - paskęskite svaigios ir karštos charizmos glėbyje
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Iberostar Playa Alameda 4*
Balis (12n.) - ten, kur vidinė harmonija ir tikrasis gyvenimo džiaugsmas
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 12 n.
 • Viešbutis: Ibis Styles Bali Beno 3*
Kenija (14n.) - gana svajoti - pažinkite egzotiką, kurią sunku įsivaizduoti
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 14 n.
 • Viešbutis: Kenya Bay 3*
Dominikos Respublika (11n.) - atsisveikinkite su realybe ir mėgaukitės ramybe
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 11 n.
 • Viešbutis: Whala! Bayahibe 4*
Maldyvai - pati tobuliausia ir romantiškiausia atostogų vieta pasaulyje
 • +29
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Gangehi Island Resort 5*
Madagaskaras - margas, unikalus, didingas ir užburiantis kitoks pasaulis
 • +33
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 7 n.
 • Viešbutis: Orangea 3+*
NEPAMIRŠTAMAS KRUIZAS PO SINGAPŪRĄ, TAILANDĄ IR KAMBODŽĄ
 • +32
 • Laivas: Costa Fortuna
 • Kelionės trukmė: 2 n. Singapūre
 • 7 n. laive :
 • Skrydis: iš Vilniaus
Šri Lanka (10n.) - kvapni, šilta ir viliojanti kaip puodelis juodosios arbatos
 • +30
 • Išvykimas: iš Varšuvos
 • Kelionės trukmė: 10 n.
 • Viešbutis: Ranweli Eco Holiday Village 3*