Pažintinė kelionė po Šri Lanka su kelionės vadovu ir egzotiškas poilsis prie Indijos vandenyno

1650€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +30
 • pagal programą
 • 11 - 14 naktų
 •  iš Rygos
 • Kelios datos


DĖMESIO:

Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Primename, kad pamatę Jums patinkantį pasiūlymą iš karto skubėtumėte rezervuoti kol kelionės kaina nepakilo. O jei atsitiko taip, kad Jūsų norima kelionė pabrango, visada galite susisiekti su mumis ir mes su malonumu surasime kitų kelionių alternatyvų asmeniškai Jums.

Orientacinis kainų grafikas:

Kelionės data: 2024-11-23 - 2024-12-06
Kaina asmeniui
1840€

Trukmė: 13 n. ( 14 d.)

Kelionės kaina asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje

Pažintinė kelionė į Šri Lanką iš Rygos su poilsiu prie Indijos vandenyno su Pusryčiais ir vakarienėmis
Dvivietis kambarys
Į kainą įskaičiuota:
 • Skrydis Ryga-Kolombas-Ryga (Turkish Airlines; karšti užkandžiai ir gėrimai lėktuve;);
 • Registruojamas bagažas 30 kg.; rankinis bagažas 8 kg.;
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • Pažintinis turas pagal pateiktą programą su rusakalbiu kelionės vadovu;
 • 5 nakv. pažintinės programos dalyje 4* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis (1 nakv. Negombo, 2 nakv. Dambulla, 1 nakv. Kandy, 1 nakv. Nuwara Eliya);
 • Apgyvendinimas  4* viešbučiuose paplūdimio poilsio metu (nakvynių skaičius priklauso nuo pasirinktos kelionės trukmės);
Į kainą neįskaičiuota:
 • ETA viza (Electronic Travel Authorization) - 55 EUR, užsakoma internetu;
 • Pietūs, gėrimai ir alkoholis, arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos, leidimai filmuoti ir fotografuoti lankomuose objektuose, bet kokios ekskursijos ir transportas buvimo paplūdimyje metu;
 • Įėjimo bilietai į lankytinus objektus ~ 150 EUR/asm (mokama vietoje);

Kelionę organizuoja: BRIVDIENAS 365

Pažintinė kelionė į Šri Lanką iš Rygos su poilsiu prie Indijos vandenyno

Sveiki atvykę į egzotišką Šri Lanką!
I
eškote naujų patirčių ir unikalių kelionių krypčių? Šri Lanka - egzotiška sala Indijos vandenyne, siūlo neįtikėtiną gamtos įvairovę ir autentiškas veiklas! Leiskitės į pažintinę kelionę su poilsio pratęsimu gražiausiuose salos paplūdimiuose! Kruopščiai sukurtas maršrutas leis Jums patirti visus šios nuostabios salos lobius ir sukurs nepamirštamus įspūdžius visam gyvenimui!

Kodėl verta rinktis šią kelionę?
- Įvairiapusis maršrutas: Aplankysite svarbiausius Šri Lankos objektus – nuo istorinių miestų iki nacionalinių parkų ir garsiausių šventyklų.
- Poilsis prie Indijos vandenyno: turėsite galimybę sujungti aktyvų salos pažinimą su kelių dienų poilsiu paplūdimio kurorte.
- Profesionaluss gidas: Jus lydės patyręs ir kvalifikuotas rusakalbis gidas, kuris suteiks daug vertingos informacijos ir įdomių faktų.
- Turėsite galimybę bendrauti su vietiniais gyventojais, išbandyti tradicinius patiekalus ir dalyvauti vietinėse šventėse.

Kelionės datos. *Atkreipkite dėmesį, kad skirtingomis datomis yra skirtinga kelionės trukmė. Pažintinė programa trunka 7 dienas, likęs laikas pagal Jūsų kelionės datą - poilsis viešbutyje prie vandenyno.

2024.11.23 - 12.06 (14 d./11 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 6 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1840 EUR
2024.12.05 - 12.16 (12 d./9 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 4 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1740 EUR
2025.01.06 - 01.20 (15 d./12 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 7 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1770 EUR
2025.01.13 - 01.27 (15 d./12 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 7 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1800 EUR
2025.01.16 - 01.28 (13 d./10 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 5 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1650 EUR
2025.01.27 - 02.10 (15 d./12 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 7 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1650 EUR
2025.02.06 - 02.18 (13 d./10 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 5 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1850 EUR
2024.02.20 - 03.04 (13 d./10 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 5 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1780 EUR
2025.02.22 - 03.07 (14 d./11 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 6 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1590 EUR
2025.03.01 - 03.14 (14 d./11 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 6 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1620 EUR
2025.03.06 - 03.17 (12 d./9 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 4 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1750 EUR
2025.03.13 - 03.24 (12 d./9 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 4 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1599 EUR
2025.03.22 - 04.05 (15 d./12 nakv. 5 nakv. pažintinėje programoje + 7 nakv. poilsio prie vandenyno) - 1740 EUR

1 DIENA.
Skrydžiai Ryga – Stambulas – Kolombas

2 DIENA. Kolombas – Negombo Ayubowan
Atvykimas į Kolombo tarptautinį oro uostą. Pasitikimas ir pervežimas į Negombą, registracija Pegasus Reef Wattala 4* viešbutyje (arba panašaus tipo viešbutyje), laisvas laikas ir vakarienė. Viešbučio nuoroda:
https://www.booking.com/hotel/lk/pegasus-reef.en-gb.html

3 DIENA. Negombo – Pinnawala – Dambulla
Pusryčiai ir išsiregistravimas iš Pegasus Reef Wattala 4* viešbučio. Kelionės programa prasideda nuo pažinties su vienu svarbiausių Šri Lankos simboliu – drambliais, todėl keliautojai leisis į Pinnawala dramblių fermą, kur galės pamatyti jaunų dramblių (iki 6 m.) gyvenimą. Susipažinimas su Dambulla šventyklos urvų kompleksu, kuri laikoma viena įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje. Dambulla įsikūrusi ant 350 metrų aukščio skardžio ir susideda iš penkių urvų su unikaliais, originalių spalvų nepraradusiais sienų ir lubų paveikslais. Nuostabios Budos statulų kolekcijos aplankymas, kur dauguma iš jų skaičiuoja daugiau nei 2000 metų. Atvykimas į Palwehera 4* viešbutį (arba panašaus tipo viešbutyje), vakarienė ir nakvynė. Viešbučio nuoroda:
https://www.booking.com/hotel/lk/pelwehera-village-resort-pvt-ltd.en-gb.html

4 DIENA. Dambulla – Polonnaruwa – Sigiriya – Dambulla
Pusryčiai Palwehera 4*  viešbutyje. Dienos programa prasidės viduramžių mieste - Polonnaruwa, kuris per XI-XIII a. buvo Šri Lankos sostinė. Polonnaruwa yra gerai išsilaikę pilies griuvėsiai su išskirtinėmis Gal-Vihara Budos skulptūromis. Po Polonnaruwa ekskursijos Jūs aplankysite legendinę dangaus citadelę Sigiriya. Sigirijos uolos tvirtovė randasi ant 200 metrų uolos viršūnės. Šiandien ši tvirtovė vertinama kaip įspūdingas architektūrinis aštuntasis pasaulio stebuklas. Sigirijos uola taip pat populiari dėl savo „Dangaus dievo“ freskos. Grįžimas į Palwehera 4* viešbutį (arba panašaus tipo viešbutyje), vakarienė ir nakvynė.

5 DIENA. Dambula – Matale – Kandy
Pusryčiai Palwehera 4*  viešbutyje. Keliautojų laukia apsilankymas prieskonių sode , kuriame augina įvairius prieskonius – cinamoną, pipirus, muskato riešutus ir kitus, kurių dėka Šri Lanka taip išgarsėjo. Toliau aplankysite Kandi turgaus aikštę, brangakmenių muziejų ir batikos gamyklą, kurioje gaminami meniški audiniai. Po Kandi keliausite į Budos Šventojo danties šventyklą, kurioje saugoma viena švenčiausių budizmo relikvijų – Budos dantis, kuris princesės plaukuose buvo kontrabanda atgabentas į Šri Lanką. Šventykloje stebėsite šventą ceremoniją su savo ritualus atliekančiais vienuoliais. Vakare laukia kultūrinis šou. Atvykimas į Senani Hotel 4* viešbutį (arba panašaus tipo viešbutyje), vakarienė ir nakvynė. Viešbučio nuoroda:
https://www.booking.com/hotel/lk/senani.en-gb.html?

6 DIENA. Kandis – Nuwara Eliya
Pusryčiai Senani Hotel 4* viešbutyje. Šiandien vyksite į Peradenija esantį Karališkąjį botanikos sodą, kuris laikomas tikra ramybės oaze triukšmingame Kandyje, kuriame auga 4000 skirtingų augalų rūšių. Po Karališkojo Botanikos sodo leisitės į Nuwara Eliya arbatos fabriką su arbatos plantacijomis. Gamykloje pamatysite, kaip džiovinami ir rūšiuojami lapai, daugiau sužinosite apie įvairias arbatos rūšis. Galėsite pasimėgauti trumpa atsipalaidavimo akimirka su puodeliu šviežios arbatos. Po to Jūsų laukia ekskursija į Nuwara Eliya, taikliai vadinamą „mažuoju Anglijos miesteliu“, nes kadaise buvo sukurtą anglų, kurie ieškojo vėsesnės vietos gyvenimui. Populiariausios miesto lankytinos vietos – vešlios arbatos plantacijos, tarsi antklodė dengiančios kalnų liniją, angliška architektūra, židiniai, tvarkomi sodai ir akmenimis grįsti takai liudija ne taip seniai pasibaigusią britų epochą. Vėlyvas įsiregistravimas į Oak Ray Tea Bush 4* viešbutį (arba panašaus tipo viešbutyje), vakarienė ir nakvynė. Viešbučio nuoroda:
https://www.booking.com/hotel/lk/oak-ray-tea-bush.en-gb.html

7 DIENA. Nuwara Eliya – Poilsis pakrantėje/ Kalutara
Pusryčiai Oak Ray Tea Bush 4* viešbutyje. Ryte po pusryčių traukiniu vyksite į Elos regioną. Pakeliui galėsite mėgautis nuostabiais kalnų, arbatos plantacijų ir kvapą gniaužiančių krioklių vaizdais. Į Indijos vandenyno kurortą atvyksite dienos pabaigoje. Vėlyvas įsiregistravimas viešbutyje Turyaa Kalutara 4* (arba panašaus tipo viešbutyje) ir nakvynė. Turyaa Kalutara 4* viešbučio nuoroda:
https://www.booking.com/hotel/lk/ramada-resort.en-gb.html

8-14 DIENA. Poilsis viešbutyje ir laisvas laikas. Apgyvendinimas su pusryčiais ir vakarienėmis.  Laikas pilnai pasimėgauti Indijos vandenynu!

15 DIENA. IŠVYKIMAS Kalutara – Kolombo oro uostas
Pervežimas į oro uostą, skrydžiai Kolombas – Stambulas – Ryga.

Nepraleiskite progos patirti Šri Lankos magiją – rezervuokite savo kelionę jau šiandien ir pasiruoškite nepamirštamiems įspūdžiams! 

Apgyvendinimas:

5 nakv. pažintinės programos dalyje 4* viešbučiuose:
1 nakvynė NEGOMBO Pegasus Reef Wattala Hotel 4* (arba panašaus lygio viešbutyje) / Standartinis kambarys / Pusryčiai ir vakarienės 
2 nakvynės DAMBULLA Palwehera Hotel 4*(arba panašaus lygio viešbutyje) / Standartinis kambarys / Pusryčiai ir vakarienės
1 nakvynė KANDY Senani Hotel 3* (arba panašaus lygio viešbutyje) / Standartinis kambarys / Pusryčiai ir vakarienės
1 nakvynė NUWARA ELIYA Oak Ray Tea Bush Hotel 4* (arba panašaus lygio viešbutyje) / Standartinis kambarys / Pusryčiai ir vakarienės  
Apgyvendinimas  4* viešbučiuose paplūdimio poilsio metu, trukmė priklauso nuo pasirinktos kelionės datos:
Poilsis viešbutyje prie vandenyno KALUTARA Wadduwa Oak Ray Beach Hotel 4* - Turyaa Kalutara 4* (arba panašaus lygio viešbutyje)  / Standartinis kambarys / Pusryčiai ir vakarienės

Papildomai:
- ETA viza (Electronic Travel Authorization) –  apie 50 EUR. Formą elektroninei vizai gauti gali užpildyti https://www.srilankaevisa.lk/ 
- Įėjimo bilietai į lankytinus objektus ~ 150 EUR/asm (mokama vietoje)
- Pietūs, gėrimai ir alkoholis, arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos, leidimai filmuoti ir fotografuoti lankomuose objektuose, bet kokios ekskursijos ir transportas buvimo paplūdimyje metu. 
- Kaina vaikui (2-12m) kambaryje su tėvais - 790 EUR + lėktuvo bilietai
- Priemoka už vienvietį kambatį + 550EUR

Data  Skrydžio laikai pagal kelionių datas
2024.11.23 - 12.06 2024.11.23 Ryga - Stambulas/ 18:55 - 23:15
2024.11.24 Stambulas – Kolombas / 02:50 – 13:15
2024.12.05 Kolombas – Stambulas / 21:55–04:35*
2024.12.06 Stambulas - Ryga / 08:30 - 10:50
2024.12.05 - 12.16 2024.12.05  Ryga - Stambulas / 11:45 – 16:05
2024.12.05  Stambulas – Kolombas / 19:30–05:55*
2024.12.15 . Kolombas – Stambulas / 21:55–04:35*
2024.12.16  Stambulas - Ryga / 08:30 - 10:50
2025.01.06 - 01.20  2025.01.06 Ryga - Stambulas / 11:45 – 16:05
2025.01.06 Stambulas – Kolombas / 19:30–05:55*
2025.01.20 Kolombas – Stambulas / 07:25 - 14:05
2025.01.20  Stambulas - Ryga / 15:40 - 18:00
2025.01.13 - 01.27 2025.01.13 Ryga – Stambulas / 11:45 – 16:05
2025.01.13Stambulas – Kolombas / 19:30–05:55*
2025.01.26 Kolombas – Stambulas 21:55–04:35*
2025.01.27 Stambulas - Ryga / 08:30 - 10:50
2025.01.16 - 01.28 2025.01.16 Ryga – Stambulas / 11:45 – 16:05
2025.01.16  Stambulas – Kolombas / 19:30–05:55*
2025.01.28  Kolombas – Stambulas / 07:25 - 14:05
2025.01.28  Stambulas - Ryga / 15:40 - 18:00
2025.01.27 - 02.10 2025.01.27 Ryga – Stambulas / 11:45 – 16:05
2025.01.27 Stambulas – Kolombas / 19:30–05:55*
2025.02.09 Kolombas – Stambulas / 21:55–04:35*
2025.02.10 Stambulas - Ryga / 08:30 - 10:50
2025.02.06 - 02.18 2025.02.06 Ryga – Stambulas / 11:45 – 16:05
2025.02.06 Stambulas – Kolombas / 19:30–05:55*
2025.02.18 Kolombas – Stambulas / 07:25 - 14:05
2025.02.18 Stambulas - Ryga / 15:40 - 18:00
2025.02.22 - 03.07 2025.02.22 Ryga - Stambulas / 18:55 – 23:15
2025.02.23 Stambulas – Kolombas / 02:50 – 13:15
2025.03.06 Kolombas – Stambulas / 21:55–04:35*
2025.03.07 Stambulas - Ryga / 08:30 - 10:50
2025.03.01 - 03.14 2025.03.01 Ryga – Stambulas / 18:55 – 23:15
2025.03.02 Stambulas – Kolombas / 02:50 – 13:15
2025.03.13 Kolombas – Stambulas / 21:55–04:35*
2025.03.14 Stambulas - Ryga / 08:30 - 10:50
2025.03.06 - 03.24 2025.03.06 Ryga – Stambulas / 11:45 – 16:05
2025.03.06 Stambulas – Kolombas / 19:30–05:55*
2025.03.17 Kolombas – Stambulas / 07:25 - 14:05
2025.03.17 Stambulas - Ryga / 15: 40 - 18:00
2025.03.13 - 03.24 2025.03.13 Ryga – Stambulas / 11:45 – 16:05
2025.03.13 Stambulas – Kolombas / 19:30–05:55*
2025.03.24 Kolombas – Stambulas / 07:25 - 14:05
2025.03.24 Stambulas - Ryga / 15:40 - 18:00
2025.03.22 - 04.05 2025.03.22 Ryga – Stambulas / 18:55 – 23:15
2025.03.23 Stambulas – Kolombas / 02:50 – 13:15
2025.04.05 Kolombas – Stambulas / 06:50–12:45
2025.04.05 Stambulas - Ryga / 16:05 - 18:15KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Pasirinkę norimą datą, maitinimo tipą ir kambario tipą spauskite mygtuką REZERVUOTI ir užpildykite užsakymo formą;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Kelionės data: 2024-11-23 - 2024-12-06
Kaina asmeniui
1840€

Trukmė: 13 n. ( 14 d.)

Kelionės kaina asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje

Pažintinė kelionė į Šri Lanką iš Rygos su poilsiu prie Indijos vandenyno su Pusryčiais ir vakarienėmis
Dvivietis kambarys

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Šri Lanka – egzotiškoji Indijos Ašara

Netoli pusiaujo įsitaisiusi, Indijos vandenyno skalaujama egzotiškoji Šri Lankos sala yra geidžiama atostogų vieta ištisus metus. Ji užburia čia atvykusius savo žaliuojančiomis arbatos plantacijomis bei stūksančiais kalnais, įspūdingomis šventyklomis, senoviniais statiniais, turtinga gyvūnija ir augalija. Nors Šri Lanka dydžiu prilygsta Lietuvai, tačiau čia kur kas daugiau gyventojų, nusiteikusių svetingai priimti atvykėlius ir supažindinti su Šri Lankos tradicijomis. Atvykę į dar vadinamąjį ,,Indijos vandenyno perlą” galėsite prisiragauti aštraus salos maisto ir užsigerti nacionaline Ceilono arbata, pavažinėti vietiniais tuktukais, pamatyti įdomias šalies ceremonijas, susipažinti su Ajurvedos mokslu ir, žinoma, pasilepinti maloniu klimatu.

KLIMATAS

Šri Lanka – tikras rojus šiltojo klimato mėgėjams, joje galima lankytis ištisus metus ir būti patenkintam geru oru, šildančia saulute bei šiltu vandenynu, iš kurio net nesinori išlipti. Šri Lankos klimatas – tropinis, nors sala lepina šiltu klimatu, pučiant musonų vėjams čia iškrenta nemažai kritulių. Salos vakarinėje ir pietinėje dalyse sausiausia nuo gruodžio iki kovo mėnesio, o šiaurinėje ir rytinėje dalyse gegužės - rugsėjo mėnesiais. Na, o temperatūra čia skųstis neteks - aukštesnėse vietovėse temperatūra būna maždaug 16-20 laipsnių, kitur laikosi apie 27 laipsniai šilumos.

VIDUTINĖ ORO IR VANDENS TEMPERATŪRA:

Mėnuo

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

27

27

28

29

29

28

28

28

28

27

27

27

Vandens temperatūra

28

28

29

30

29

28

28

28

28

28

29

28

ĮDOMŪS FAKTAI

 • Šri Lankos vėliava – viena seniausių pasaulyje. Jos spalvos žymi šalyje išpažįstamas tris skirtingas religijas;
 • Kadangi saloje gausu krioklių, Šri Lankoje elektra išgaunama naudojant hidroenergiją;
 • Šri Lanka buvo pirmoji šalis pasaulyje, kurioje išrinkta premjerė ministrė moteris;
 • Anksčiau šalis buvo vadinama Ceilonu, dabar tai tradicinės Šri Lankos arbatos pavadinimas.

KAIP PAŽINTI ŠRI LANKĄ?

Vykstant į Šri Lanką, reikia nusiteikti, jog eismas čia judės lėtai. Keliai pilni automobilių, motorolerių, tuktukų, pėsčiųjų, dviratininkų, tad norint kur nors nuvykti reikia apsišarvuoti kantrybe. Kelionės autobusais nėra itin patogios, autobusai seni, pilni vietinių gyventojų, tačiau tai yra pigi susiekimo priemonė, jais galima pasiekti net atokiausias miestų vietas. Autobusų bilietų kainos nuo 50LKR (Šri Lankos rupija) iki 80LKR (0,3-0,5€). Kelionės traukiniais gali tapti ilgesnėmis negu autobusais, be to, galimi dažni traukinių vėlavimai. Na, o norintieji išsinuomoti automobilį, dėl sausakimšų kelių ir siaurų gatvelių, turėtų nusiteikti tikram išbandymui. Vietiniai pataria, jog pasiruošusiems vairuoti Šri Lankos gatvėse reikalingi ,, geri stabdžiai, geras signalas ir sėkmė”. Taip pat, išdrįsusiems išbandyti Šri Lankos gatves vairuojant, reikės pasirūpinti papildomu leidimu vairuoti saloje. Jei ketinate važiuoti taksi, kainą patartina susitarti su vairuotoju prieš įsėdant į automobilį. Kelionė tuktukais -nepamainoma patirtis, nors jie nėra itin patogūs važiuoti ilgesnius atstumus, tačiau tai itin linksmas nuotykis, o kainą su vairuotoju galima išsiderėti.

ŠRI LANKOS VIRTUVĖ

Dar viena iš Šri Lankos pravardžių – ryžių ir kario sala. Jie papildo daugelį Šri Lankos patiekalų ir be jų salos virtuvėje neapsieinama nuo pusryčių ligi vakarienės. Kaip ir Indijos virtuvėje, čia dominuoja prieskoniai ir, verta žinoti, jog dauguma patiekalų būna išties aštrūs. Taip pat gausus šviežių daržovių, vaisių ir jūros gėrybių pasirinkimas.

Tradiciniai patiekalai, kuriuos verta paragauti nuvykus:

 • Lamprais – ryžių, kario ir mėsos kukuliai, kepami suvynioti į bananų žieves;
 • Appam (hoppers) – blynai iš ryžių miltų ir kokoso pieno, patiekiami su keptu kiaušiniu;
 • Kool – jūros gėrybių troškinys, į kurį įeina palmių miltai, krevetės, krabai, kalmarai ir įvairios daržovės.

Šri Lankos gėrimai:

 • Arakas – likeris, pagamintas iš palmių sulos;
 • Lion – Šri Lankos alus;

Šri Lankoje alkoholis parduodamas nuo 21 metų, o pilnaties metu alkoholis neparduodamas.

Šri Lanka garsėja kaip daugiausia arbatos eksportuojanti šalis, tad atvykus, paragauti čia išgaunamos Ceilono arbatos tiesiog privaloma - tai šalies nacionalinis gėrimas. Taip pat saloje labai pamėgtas kokosų vanduo, palmių sultys ir imbierinis alus.

NAUDINGA INFORMACIJA

Arbatpinigiai. Viešbučiuose arbatpinigiai dažniausiai būna įtraukti į bendrą paslaugų kainą, o restoranuose, kavinėse palikti arbatpinigių nėra būtina, tačiau už gerą aptarnavimą paliekama apie 10 proc. nuo visos sumos. Taip pat arbatpinigiai paliekami ir taksi vairuotojams.
Kalba. Šalyje kalbama Sinhala ir Tamil kalbomis, anglų kalbą moka tik 10 procentų šalies gyventojų.
Sveikata. Vandens iš krano gerti nerekomenduojama, jį galima gerti tik pavirinus. Geriamuoju vandeniu galite pasirūpinti ir iš parduotuvių, kavinių ar restoranų. Nepasterizuotas pienas taip pat turėtų būti virintas. Prieš atvykstant, patariama pasiskiepyti nuo hepatito A, B ir E, difterijos, denge karštligės, o svečiuojantis šalyje atidžiai žiūrėti, ką valgote – kartais maistu, perkamu gatvėse, galima apsinuodyti.
Lauktuvės. Iš Šri Lankos leidžiama išsivežti iki 10 kilogramų arbatos.

PRAMOGOS ŠRI LANKOJE

Kolombas. Šalies vakaruose esanti sostinė, tiesiog privaloma aplankyti, atvykus į Šri Lanką. Kadaise buvusiame kolonijiniame mieste, istorija susipina su naujaisiais laikais. Sostinėje rasite viską, ko tik užsigeisite – čia pilna gerų viešbučių, kavinių, restoranų, parduotuvių, čia stūkso Senieji Parlamento rūmai, fortas, budistų ir induistų šventyklos, daugybė muziejų, galerijų, o gatvėse zvimbia visos, kokias tik galite įsivaizduoti transporto priemonės. Kolombas gali būti tiek pirmoji, tiek paskutinioji jūsų stotelė Šri Lankoje, čia niekuomet nestigs idėjų, ką nuveikti.

Kandis. Tai salos kultūros, meno ir religijos centras, iškilęs pačiame salos viduryje, taip pat ir paskutinioji Šri Lankos karalystė. Nors tai yra antrasis pagal dydį Šri Lankos miestas, Kandis atrodo tarsi mažas kaimelis, žavintis nuostabaus grožio gamta ir turtingu istoriniu paveldu. Čia stovi Budos danties šventykla, ko gero labiausiai gerbtina budistų šventykla visame pasaulyje. Taip pat svarbu paminėti, jog liepos ir rugpjūčio mėnesiais čia vyksta Esala Perahera festivalis, į kurį žmonės suplaukia iš viso pasaulio. Ši šventė trunka 10 dienų, kurios metu didžiulis išpuoštas dramblys ant savo nugaros neša Budos danties relikviją, o jį lydi gausus būrys šokėjų, būgnininkų, ugnies rijikų ir, žinoma, dramblių.

Kalnuotosios vietovės (The Hill Country). Viena gražiausių Šri Lankos vietų, esanti Kandis miesto pakraštyje, vilioja keliautojus nuostabia gamta, nacionaliniais parkais bei botanikos sodais, nesibaigiančiomis arbatos plantacijomis ir galimybe jose įsigyti vietinės Ceilono arbatos, bei susipažinti su jos gamyba. Taip pat čia galima apžiūrėti bažnyčias, išlikusias nuo kolonijinių laikų, visur knibždančius egzotinius gyvūnus ir išgirsti gatvėse skambančius tradicinių šokių ritmus. Kalnuotose vietovėse galima išvysti ir vieną aukščiausių kalnų Šri Lankoje – Adomo viršukalnę, dar kitaip vadinamą ,,Šventąja pėda”. Tai vienas didžiausių piligrimystės centrų Šri Lankoje, į kurią traukia tikintieji iš viso pasaulio, norintys prisiliesti prie šventosios relikvijos. Tikima, jog Buda šio kalno viršūnėje paliko savo pėdą, o anot Katalikų pasakojimų, šis pėdos antspaudas priklauso pirmajam vyrui Adomui, kuris kalno viršūnėje bandė išpirkti savo nuodėmę, už kurią buvo išvarytas iš rojaus. Šis kalnas supamas gausios atogrąžų žalumos ir čia mėgstančių skraidyti margaspalvių drugelių, tad šis kalnas taip pat yra vadinamas ir ,,Drugelių kalnu”.

Sigirijos uola. Įspūdinga magmos tvirtovė, pastatyta V a. karaliui Kasjapai, o dabar įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat priimkite iššūkį užkopti 1200 senovinių spiralinių laiptelių, kuriais lipdami, galėsite pasigrožėti prieš 1500 metų nupieštomis freskomis, bei, užlipę į kalvos viršūnę - gėrėtis žaliuojančių džiunglių platybe.

Džiunglių viduryje pasislėpusi viduramžių salos sostinė Polonaruva – senovinių skulptūrų miestas. Čia, užvertę galvas aukštyn, galėsite pasigrožėti milžiniškomis Budos statulomis, o tropiniai parkai puikiai tiks pasivaikščiojimams.

Svajojantiems apie pabėgimą į gamtą, smagų golfo žaidimą bei atgaivą nuo karšto Šri Lankos oro, Nuvara Elija miestelis, esantis 1990 metrų aukštyje yra tam pats tinkamiausias. Įkurtas kolonijiniais laikais čia gyvenusių britų, dirbusių arbatų plantacijose, dabar šis miestelis žavi įstabiais žaliuojančiais kalnais, puikiu golfo lauku ir Hakgala botanikos sodu, kuriame žiedus skleidžia net 10 000 įvairiausių rūšių augalų.

Prie Nuvara Elija esantis Hortono lygumų nacionalinis parkas – tai 2000 metrų aukštyje plytinti lyguma, kurioje stūkso žymioji ,,Pasaulio pabaigos” uola, nuo kurios atsiveria neapsakomas vaizdas į parko augaliją bei gyvūniją.

Anuradhapura. Kadaise buvusiame viename didingiausių Šri Lankos miestų, dar vadinamų Sinhalos karalių miestu, nuobodžiauti neteks – didžiulės dagobos (varpo pavidalo statiniai, kuriuose laikomos budizmo relikvijos), šventyklos, senoviniai baseinai – tikras architektūrinių šedevrų miestas. Čia taip pat galėsite aptikti patį seniausią pasaulyje išlikusį šventąjį Bo medį, po kuriuo, pasak legendos, bemedituojantį Budą aplankė nušvitimas.

Gale. Šis uostamiestis - puikus olandų įtakos kolonijiniais laikais atspindys. Keliautojai čionai susirenka apžiūrėti kalnuotų pakrančių, galingąjį Europiečių pastatytą fortą, Nacionalinį jūrų muziejų, Šv. Marijos katedrą, prašmatnųjį Armangala viešbutį, apgyvendinantį svečius jau nuo 1684 metų, bei populiarųjį kriketo stadioną.

Yala Nacionalinis parkas. Šio parko flora ir fauna tiesiog kerinti. Čia apsilankiusieji gali pajusti, kas yra tikroji laukinė gamta, apžiūrėti nenustygstančias įvairiausių rūšių beždžiones, į medžius įsliuogusius tinginius, prie vandens saulėje besišildančius krokodilus bei vėžlius. O būriai vaikštančių dramblių ir leopardų yra pagrindinės šio parko ,,puošmenos”.

Dar vieną vietą, patartina aplankyti dramblių mylėtojams – tai Pinavala dramblių prieglauda. Tarp sostinės Kolombo ir šventojo Kandis miesto esanti viena didžiausių pasaulyje dramblių prieglauda rūpinasi ką tik gimusiais drambliukais, sužeistaisiais, bei suaugusiais drambliais.

Alankunda paplūdimyje galėsite ne tik išsitiesti ant šilto balto smėlio, čia galima vykti apžiūrėti vandenyne plaukiojančių banginių ir delfinų, išbandyti jėgos aitvarus ir banglentes, panardyti, pažvejoti.

Dambula. Miestas, garsėjantis uolų gilumoje iškaltomis budistų šventyklomis, įrengtomis I a.pr.Kr., bei spalvingomis freskomis ir įspūdingomis skulptūromis.

Matalė miestas garsėja savo prieskonių plantacijomis. Čia susipažinsite su įvairiausiomis prieskonių rūšimis, sužinosite, kaip jie yra auginami. Atvykėlius svaigins gardūs vanilės, kakavos, čili pipirų, kardamono ir kiti kvapai.

Paplūdimių mėgėjai kojas galės panardinti į šiltą smėlį Negombo kurortiniame miestelyje, patinginiauti nenusakomo grožio paplūdimiuose, pasisvečiuoti jaukiose miestelio kavinėse ir restoranuose, kur galima prisiragauti gardžių jūros gėrybių. Šis miestelis tikras žvejų rojus, čia labai populiarus žuvų turgus, o nuo senų laikų Negombas garsėja ir kaip vienas geriausių cinamoną gaminančių miestų.

Salos pietryčiuose esanti Arugama įlanka – tikras banglentininkų rojus. Šis mažas žvejų miestelis keri didelėmis bangomis, baltu smėliu ir jaukia atpalaiduojančia atmosfera.

Bambarakanda krioklys – didžiausias visoje Šri Lankoje. Iš 240 metrų krentantis vanduo atims daugelio keliautojų žadą, tačiau nepatariama vykti apžiūrėti šio krioklio iškart po lietingojo sezono – vandens lygis bus pakilęs, o blogas kelias apkartins važiavimą.
Pažintinė kelionė po Šri Lanka su kelionės vadovu ir egzotiškas poilsis prie Indijos vandenyno

1650€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +30


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Tenerifė (14 naktų) - Sol Costa Atlantis 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Tenerifė (14 naktų) - Sol Costa Atlantis 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Sol Costa Atlantis 4*
 •  14 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1402€
Zanzibaras (7 naktys) - My Blue 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - My Blue 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • My Blue 4*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1509€
Dominikos respublika (7 naktys) - Bahia Grand Principe Punta Cana 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Bahia Grand Principe Punta Cana 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Bahia Grand Principe Punta Cana 5*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1883€
Fuerteventūra (14 naktų) - Occidental Jandia Playa 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Fuerteventūra (14 naktų) - Occidental Jandia Playa 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Occidental Jandia Playa 4*
 •  14 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1435€
Zanzibaras (7 naktys) - SBH Monica Zanzibar 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - SBH Monica Zanzibar 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • SBH Monica Zanzibar 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1558€
Malaizija, Langkawi (14 naktų) - Rebak Island Resort 4* viešbutyje su pusryčiais

Malaizija, Langkawi (14 naktų) - Rebak Island Resort 4* viešbutyje su pusryčiais

 • Rebak Island Resort 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1881€
Žaliojo Kyšulio salos, Boa Vista (7 naktys) - RIU Palace Boavista 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos, Boa Vista (7 naktys) - RIU Palace Boavista 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • RIU Palace Boavista 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1656€
Kalėdos ir Naujieji metai Zanzibare (7 naktys) - Dongwe Club 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

Kalėdos ir Naujieji metai Zanzibare (7 naktys) - Dongwe Club 4.5* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

 • Dongwe Club 4.5*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1581€
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
Kalėdos ir Naujieji metai Zanzibare (7 naktys) - Kwanza Resort By Sunrise 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Kalėdos ir Naujieji metai Zanzibare (7 naktys) - Kwanza Resort By Sunrise 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Kwanza Resort By Sunrise 5*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1728€
Tailandas, Pataja (11 naktų) - Veranda Resort Pattaya Na Jomtien MGallery 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Tailandas, Pataja (11 naktų) - Veranda Resort Pattaya Na Jomtien MGallery 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Veranda Resort Pattaya Na Jomtien MGallery 5*
 • 11 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1529€
Balio sala (10 naktų) - Candi Beach Resort & SPA 4* su pusryčiais

Balio sala (10 naktų) - Candi Beach Resort & SPA 4* su pusryčiais

 • Candi Beach Resort & SPA 4*
 •  10 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1877€
Tailandas, Pataja (11 naktų) - Lewit Pattaya 3* viešbutyje su pusryčiais

Tailandas, Pataja (11 naktų) - Lewit Pattaya 3* viešbutyje su pusryčiais

 • Lewit Pattaya 3*
 • 11 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1493€
Zakintas (14 naktų) - Zante Park Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Zante Park Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Zante Park Resort & SPA 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1499€
Kalėdos ir Naujieji metai Madagaskare (7 naktys) - Vanila 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Kalėdos ir Naujieji metai Madagaskare (7 naktys) - Vanila 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Vanila 4*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1442€
Zanzibaras (7 naktys) - Neptune Pwani Beach Resorts 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Neptune Pwani Beach Resorts 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Neptune Pwani Beach Resorts 5*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1886€
Maldyvai (10 naktų) - Royal Island Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota (soft) maitinimu

Maldyvai (10 naktų) - Royal Island Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota (soft) maitinimu

 • Royal Island Resort 5*
 • 10 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1939€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Oasis Atlantico Salinas Sea 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Oasis Atlantico Salinas Sea 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Oasis Atlantico Salinas Sea 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1663€
Zanzibaras (7 naktys) - Voi Kiwengwa Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Voi Kiwengwa Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Voi Kiwengwa Resort 4*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1516€
Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Dunas Beach Resort & Spa 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1374€
Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Tortuga Beach 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1374€
Gran Kanarija (14 naktų) - Dunas Don Gregory 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Gran Kanarija (14 naktų) - Dunas Don Gregory 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Dunas Don Gregory 4*
 •  14 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1490€
Tailandas, Krabi (7 naktys) - Dusit Thani Krabi Beach Resort 5* viešbutyje su pusryčiais

Tailandas, Krabi (7 naktys) - Dusit Thani Krabi Beach Resort 5* viešbutyje su pusryčiais

 • Dusit Thani Krabi Beach Resort 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1883€
Tailandas, Puketas (12 naktų) - Phuket Panwa Beachfront Resort 5* viešbutyje su pusryčiais

Tailandas, Puketas (12 naktų) - Phuket Panwa Beachfront Resort 5* viešbutyje su pusryčiais

 • Phuket Panwa Beachfront Resort 5*
 • 12 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1726€
Brazilija (7 naktys) - Vila Gale Mares 5* su viskas įskaičiuota maitinimu

Brazilija (7 naktys) - Vila Gale Mares 5* su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Vila Gale Mares 5*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1930€
Zakintas (14 naktų) - Caretta Paradise 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Caretta Paradise 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Caretta Paradise 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1589€
Zakintas (14 naktų) - Azure Resort & SPA 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Azure Resort & SPA 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Azure Resort & Spa 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1599€
Tasas (14 naktų) - Illio Mare 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Tasas (14 naktų) - Illio Mare 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Illio Mare 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1689€
Tasas (7 naktys) - Makryammos Bungalows 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Tasas (7 naktys) - Makryammos Bungalows 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Makryammos Bungalows 4.5*
 • 7 naktys
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1429€
Tailandas, Krabi (7 naktys) - Peace Laguna Resort 4* viešbutyje su pusryčiais

Tailandas, Krabi (7 naktys) - Peace Laguna Resort 4* viešbutyje su pusryčiais

 • Peace Laguna Resort 4*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1646€
Evija, Graikija (13 naktu) - Brown Beach Evia Island 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota

Evija, Graikija (13 naktu) - Brown Beach Evia Island 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota

 • Brown Beach Evia Island 4*
 •  13 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1849€
Kalėdos ir Naujieji metai Zanzibare (7 naktys) - Diamonds Mapenzi Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Kalėdos ir Naujieji metai Zanzibare (7 naktys) - Diamonds Mapenzi Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Diamonds Mapenzi Beach 4*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1714€
Tailandas (14n.) - tajų virtuvės paslaptys bei gundantis rytietiškos kultūros šydas

Tailandas (14n.) - tajų virtuvės paslaptys bei gundantis rytietiškos kultūros šydas

 • Cha-Da Krabi Thai Village Resort 5*
 • 14 n.
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1890€
Zanzibaras (7 naktys) - Marafiki Bungalows 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (7 naktys) - Marafiki Bungalows 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Marafiki Bungalows 4*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1463€
Žaliojo Kyšulio salos, Boa Vista (7 naktys) - RIU Touareg 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos, Boa Vista (7 naktys) - RIU Touareg 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • RIU Touareg 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1351€
Dominikos respublika (7 naktys) - Punta Cana Princess 5* viešbutyje tik suaugusiems su viskas įskaičiuota 24h maitinimu

Dominikos respublika (7 naktys) - Punta Cana Princess 5* viešbutyje tik suaugusiems su viskas įskaičiuota 24h maitinimu

 • Punta Cana Princess 5*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1797€
Zanzibaras (7 naktys) - Sultan Sands Island Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Sultan Sands Island Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sultan Sands Island Resort 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1602€
Maldyvai (7 naktys) - Royal Island Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota (soft) maitinimu

Maldyvai (7 naktys) - Royal Island Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota (soft) maitinimu

 • Royal Island Resort 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1788€
Zanzibaras (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (14 naktų) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Uroa Bay Beach Resort 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1663€
Zanzibaras (10 naktų) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (10 naktų) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Sea View Lodge 4*
 • 10 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1432€
Šiaurės Kipras (14 naktų) - Pia Bella 4* viešbutyje su soft viskas įskaičiuota maitinimu

Šiaurės Kipras (14 naktų) - Pia Bella 4* viešbutyje su soft viskas įskaičiuota maitinimu

 • Pia Bella 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1529€
Loaded in 1,355016 seconds