Deja, bet šis pasiūlymas jau nebegalioja. Apačioje rasite panašių pasiūlymų šia arba panašiomis kryptimis. Jeigu neradote Jums tinkamo pasiūlymo, rašykite mums į atostogos@alfaturas.lt

Pažintinė programa "Svajonių atostogos Šri Lankoje" - pasiruoškite nustebti

1126€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +31
 • Mūsų vadybininkai patys aplankė šį viešbutį!


Šri Lanka – tai naujų pojūčių, potyrių ir nuotykių rinkinys. Mes patys išbandėme šią programą ir norime šiuo gėriu pasidalinti su Jumis. Siūlome Jums praleisti 9 nepamirštamas ir arbata bei prieskoniais kvepiančias dienas įspūdingoje Šri Lankoje. Ašaros formą primenanti sala savo spalvų gausa bei skonių įvairove sužavės Jus iki pat širdies gelmių. Apie turtingą istoriją liudijanti išlikusi architektūra - tiesiog neapsakomai įspūdinga, o gamta šioje saloje – stulbinanti. Čia susipažinsite su daugybe egzotiškiausių gyvūnų: nuo įžūliųjų beždžionių iki didingųjų dramblių ir milžiniškų vėžlių. Nustebintas bus ir Jūsų gomurys, išbandęs keisčiausius vietinius prieskonius, augančius gyva žaluma apsigobusiose, kvapniose prieskonių ir arbatos plantacijose, kur auga muskatmedžiai, vanilės, gvazdikėliai ir daugybė kitų apetitą žadinančių gėrybių. O kiek čia sveiku protu nesuvokiamo grožio architektūros šedevrų tokių kaip: Dambula – daugiau nei du tūkstančius metų skaičiuojančios šventyklos, įrengtos uolos urvuose, Sigirija – „Liūto uola“ kažkada buvusi masyvi tvirtovė, siekianti 200 m aukštį, Kandis – buvusi trečioji šalies sostinė, vieta, kur puikuojasi garsioji Budos danties šventykla. Pasiruoškite būti nustebinti! „Palaiminta žemė“ pakerės Jus savo ypatingu, arbata,vanile, bei muskatu kvepiančiu žavesiu.


Kelionės data: 2018.02.08 - 02.21


Kelionės trukmė: 7 nakvynės programos metu + 5 nakvynės paplūdimio poilsio metu 
 

Skrydis: Vilnius - Šri Lanka - Vilnius (su persėdimu Kijevo oro uoste)


KELIONĖS PROGRAMA: 


1 DIENA. Skrydis į Šri lanką

Išvykimas iš Vilniaus oro uosto. Trumpas persėdimas Kijeve. Vėlai vakare atvykstame į Kolombo oro uostą. Pervežimas į viešbutį ir nakvynė viešbutyje. 
Nakvynė Negombo  viešbutyje „Pledge 3“ (BQ) – Deluxe tipo kambarys. Interneto svetainė: http://hotelpledge3.com/ 


2 DIENA. NEGOMBAS/PINAVALA/SIGIRIJA

Po pusryčių viešbutyje išvyksime į Sigiriją. Pakeliui aplankysime Pinavalos dramblių prieglaudą. Pinavalos dramblių prieglauda buvo įkurta 1975 metais ir prasidėjo nuo septynių našlaičiais likusių drambliukų. Šiandien kai kurie iš šių našlaičių džiaugiasi matydami savo anūkus gimstančius toje pačioje vietoje. Pradinis prieglaudos įkūrimo tikslas buvo labiau nukreiptas į turizmą, tačiau ji greitai tapo draustiniu ir švietimo centru. Su vietinių ir užsienio dramblių ekspertų pagalba, Pinavala pradėjo mokslinę dramblių veisimo nelaisvėje programą. Laisvas bandos judėjimas padidino galimybes atitinkamiems abiejų lyčių drambliams susiburti ir daugintis. Šiuo atveju netoliese esanti upė atliko svarbų vaidmenį ir 1984 metais gimė pirmasis Pinavalos jauniklis. Pinavalos sėkmės istorija atkreipė mokslininkų iš viso pasaulio dėmesį. Apie Pinavalą buvo išleista daugybė knygų ir mokslinių straipsnių keliomis kalbomis. Pinavalos bandos nariai buvo tūkstančius kartų filmuoti ir fotografuoti profesionalų. Vėliau tęsime kelionę į Sigiriją. Registracija viešbutyje ir laisvas laikas poilsiui.
Nakvynė Sigirijos viešbutyje „See Rock The King’s Domain“ (BQ) – Superior tipo kambarys. Interneto svetainė: http://seerockthekingsdomain.com/


3 DIENA. SIGIRIJA/POLONARUVA/SIGIRIJA

Po pusryčių viešbutyje aplankysime Sigirijos uolos tvirtovę. Lipsime į Sigirijos uolos tvirtovę, iškilusią V amžiuje, kuri yra Pasaulio paveldo paminklas, pastatytas karaliaus Kashyapos (477-495 m.). Sigirijos tvirtovė dar vadinama „Liūto uola“ yra neįprasto grožio statinys, kylantis 200 metrų virš džiunglių brūzgynų. Ši uola buvo giliausia 70 hektarų ploto miesto tvirtovė.  Uolos pamatą juosia grioviai, pylimai ir didžiuliai sodai. Aplankysime visame pasaulyje žinomas Sigirijos „Debesų mergelių“ freskas, kurios yra apsaugotame uolos urve, pasiekiamame spiraliniais laiptais. Šios freskos nutapytos žemės pigmentais ant tinko. Po pietų apsilankysime senoviniame Polonaruvos mieste. Polonaruva - tai antroji Šri Lankos sostinė, pastatyta XI ir XII m. e. amžiuose, kuri yra įtraukta į pasaulio paveldo sąrašą. Čia pamatysite Valdovų rūmų griuvėsius, Gal Viharaya, kur galima pamatyti 4 nuostabias iš uolos iškaltas Budos statulas stovinčioje, sėdinčioje ir gulinčioje pozose, Audiencijų salę, Lotosų vonias, karaliaus Parakramabahu statulą ir Parakrama Samudraya – ežerą, kurį įrengė karalius Parakramabahu Didysis. Taip pat čia yra garsių garbinimo vietų, tokių kaip Šivos šventykla, Lankathilake, Watadage, Galpotha, Kiri Vehera ir buvusios Budos danties šventyklos liekanos. Grįždami į viešbutį taip pat galėsite aplankyti medžio drožinių parduotuvę, kur Jums bus parodytos visos Šri Lankoje turimo medienos kietmedžio rūšys bei meistrų pagaminti baldai. Vakare grįšime į viešbutį.
Nakvynė Sigirijos viešbutyje „See Rock The King’s Domain“ (BQ) – Superior tipo kambaryje. Interneto svetainė: http://seerockthekingsdomain.com/


4 DIENA. SIGIRIJA/DAMBULA/MATALĖ/KANDIS

Po pusryčių viešbutyje išvyksime į Kandį. Pakeliui aplankysime Dambulos uolos šventyklą. Dambulos uolos šventykla buvo pastatyta karaliaus Walagambahu I a. pr. m. e., ji yra įtraukta į pasaulio paveldo  sąrašą. Tai - pati įspūdingiausia Šri Lankos uolų šventykla. Penkių urvų kompleksas su daugiau nei 2000 kv. m. ištapytomis sienomis ir lubomis yra didžiausias pasaulyje randamas paveikslų plotas. Jame yra daugiau nei 150 Budos atvaizdų, kurių didžiausias yra milžiniška Budos statula, iškalta iš uolos ir besitęsianti 14 metrų. Po apsilankymo Dambuloje kelionę tęsime vykdami į Kandį. Pakeliui sustosime aplankyti Prieskonių sodo Matalėje. Šimtmečiais prieskoniai buvo viena iš žymiausių Šri Lankos eksporto prekių. Prieskoniai dažniausiai auginami namų soduose (kaip namų pramonė) ir naudojami ne tik maistui paskaninti, bet ir medicinoje bei kosmetikoje. Tęsime kelionę į Kandį. Registracija viešbutyje Kandyje ir poilsis viešbutyje. Kandis - tai paskutinė Šri Lankos karalių sostinė, kuri yra įtraukta į pasaulio paveldo sąrašą. Pavadinimas "Kandy" sukuria prabangos ir nuostabumo vizijas. Čia su meile puoselėjama daugybė legendų bei tradicijų.
Nakvynė Kandžio viešbutyje „Thilanka“ (4*) – Deluxe tipo kambaryje. Interneto svetainė: https://thilankahotel.com/


5 DIENA. KANDIS/PERADENIJA/KANDIS

Po pusryčių viešbutyje aplankysime karališkuosius Paradenijos botanikos sodus. Karališkieji Paradenijos botanikos sodai yra apie 5.5 km į vakarus nuo Kandžio miesto Centrinėje Šri Lankos provincijoje. Jie kiekvienais metais pritraukia 2 milijonus lankytojų. Sodai yra netoli Mahavelio upės. Jie garsėja savo orchidėjų kolekcija. Soduose yra daugiau nei 4000 rūšių augalų, įskaitant orchidėjas, prieskonius, vaistinius augalus ir palmes. Prie sodų yra prijungtas Šri Lankos nacionalinis herbariumas. Bendras botanikos sodo plotas yra 147 akrai (0.59 km2). Čia pamatysite „Patrankos sviedinių“ medį, intriguojantį savo į patrankos sviedinius panašiais vaisiais, kabančiais nuo kamieno, ir didelėmis vaškinėmis rožiniai baltomis gėlėmis. Taip pat pamatysite Coco de Mer (Jūrinio kokosopalmę) - vieną iš 200 palmių rūšių, esančių Paradenijoje. Ji yra kilusi iš Seišelių ir duoda didžiausias žinomas sėklas. Šio medžio vaisiams sunokti prireikia penkerių metų. Kelionę tęsime vykdami atgal į Kandį. Vėliau aplankysime Kandžio miestąturgų, menų ir amatų centrą, brangakmenių muziejų ir šlifavimo dirbtuves. Jeigu Jus domina brangakmeniai ir juvelyriniai dirbiniai, galėsite apsilankyti brangakmenių muziejaus parduotuvėje, kuri yra daugybę metų garsėjančiame rajone. Pasivažinėsite aplink Kandžio ežerą, kurį 1798 metais įrengė paskutinis Sinhalos karalius Sri Wickrama Rajasinghe. Po apsilankymo mieste pasižiūrėsime Kultūrinio šokio spektaklį. Šios klasikinės šokio formos siejamos su įvairiais ritualais ir ceremonijomis, kurios yra amžių senumo ir pagrįstos liaudies religijos ir liaudies tikėjimų, siekiančių laikus iki Kristaus gimimo ir sinhalų tautos budizmo priėmimą III a. pr. m. e. Vėliau sugrįšime į viešbutį. Vakare aplankysime Budos danties šventyklą, kuri yra Valdovų rūmų komplekse ir saugo Budos danties relikviją. Nuo senų laikų ši relikvija turėjo svarbų vaidmenį vietinėje politikoje, kadangi yra tikima, jog tas, kuriam priklauso ši relikvija, turi ir šalies valdžią. Kandis buvo paskutine sinhalų karalių sostine ir dėl šventyklos yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.Grįšime atgal į viešbutį Kandyje.
Nakvynė Kandžio viešbutyje „Thilanka“ (4*) – Deluxe tipo kambaryje. Interneto svetainė: https://thilankahotel.com/


6 DIENA. KANDIS/ NUVARA ELIJA

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių, persikelsime į Nuvara Eliją. Pasiekę savo kelionės tikslą gėrėsimės Nuvara Elija ir čia augančia arbata. Nuvara Elija dėl savo gaivinančio kalnų klimato ir svaiginančių peizažų yra pats populiariausias Šri Lankos kalnų kurortas. Nuvara Elija taip pat yra Šri Lankos arbatos širdis (Šri Lanka pagamina didžiąją viso pasaulio geriausios arbatos dalį). Čia yra aukščiausias Šri Lankos kalnas Pidurutalagala (8282 pėdos). Nuvara Elija taip pat turi vieną iš geriausių 18 skylių golfo aikštynų Pietų Azijoje. Po pietų registracija viešbutyje ir poilsis.
Nakvynė Nuvara Elijos viešbutyje „Black Pool“ (4*+) – Deluxe tipo kambaryje. Interneto svetainė: http://www.blackpool.lk/


7 DIENA. NUVARA ELIJA/ ELA/ JALA

Pusryčiai viešbutyje. Po to, persikelsime į Jalą. Pakeliui aplankysime Nuvara Elijos miestą, vėliau sustosime Eloje ir pasimėgausime gražiu garsiosios Elos properšos vaizdu. Atvykstame į Jalą. Registracija viešbutyje ir poilsis.
Nakvynė Jalos viešbutyje „Jetwing Yala“ (4*+) – Superior tipo kambaryje. Interneto svetainė: http://www.jetwinghotels.com/jetwingyala/


8 DIENA. JALA/ GALĖ/ POILSIS PAPLŪDIMYJE

Anksti ryte išvyksime į pusės dienos safarį Jalos nacionaliniame parke su pusryčiais iškylos metu. Jalos (Ruhuna) nacionalinis parkas yra pietinėje provincijoje ir garsėja vietinių gyvūnų įvairove. Šis parkas geriausiai yra žinomas dėl didelių klajojančių dramblių bandų ir nepagaunamų leopardų. Sausi parko erškėčių krūmokšniai išsklaidyti po nedideles dulkėtas laukymes, primenančias Afriką - taip sukuriama tobula aplinka safariui. Po pietų persikelsime į Jalą, ilsėsimės paplūdimyje ir pakeliui aplankysime Galės miestą. Galė kažkada buvo pagrindinis Šri Lankos uostas. Šis miestas iki šiol yra gerai žinomas dėl rankų darbo nėrinių. Taip pat galėsite aplankyti Galės fortą (besidriekiantį 90 akrų), kurį pastatė portugalai, o vėliau 1663 m. statybas pratęsė olandai. Šis fortas taip pat yra pasaulio paveldo sąraše. Tęsime kelionę į paplūdimį. Registracija viešbutyje ir poilsis besimėgaujant vandenyno dvelksmu.


9 - 13 DIENA. PAPLŪDIMIO POILSIS

Šiomis dienomis galėsite mėgautis nuostabiaisiais Šri Lankos paplūdimiais. Galėsite džiaugtis maudynėmis šiltose bangose, saulės voniomis, grožėtis povandeniniu pasauliu nardydami arba gaudyti adrenaliną užsiimdami vandens pramogomis. Taip pat romantikos ieškotojai ilguose ir plačiuose smėlio paplūdimiuose nesunkiai suras atokių vietelių. Linkime gražaus įdegio ir gerų bangų! 

14 DIENA. SKRYDIS Į VILNIŲ

Skrydis į Vilnių - vėlai vakare, tad turėsite visą  laisvą dieną, kurią galėsie skirti poilsiui.


Pasimėgauti Šri Lankos vaizdais ir nusiteikti kelionei galite čia:


VIEŠBUČIAI, KURIUOSE APSISTOSITE PROGRAMOS METU:

„Pledge 3“ 4* su pusryčiais 

Šis elegantiškas viešbutis įsikūręs Negombo mieste, 300 m nuo paplūdimio, apie 8km nuo Bandaranaike oro uosto. Viešbutyje rasite visą parą dirbančią registratūrą, gražų lauko baseiną, restoraną, kuriame galėsite paragauti autentiškų vietinių patiekalų, barą, kuris patiekia gaivinančius kokteilius. Viešbutyje taip pat galima išsinuomoti automobilį arba dviračius. Prabangiuose ir erdviuose kambariuose yra vonia arba dušas, plaukų džiovintuvas, vonios reikmenys, plokščiaekranis televizorius, mini baras bei  yra galimybė išsivirti kavos ar arbatos.


See Rock The King’s Domain 4* su pusryčiais 

Stilingas viešbutis įsikūręs Sigirijoje, apie 5 km nuo Sigirijos uolos tvirtovės. Viešbutyje yra visą parą veikianti registratūra, lauko baseino, įsikūręs žaliuojančių sodų apsuptyje, restoranas ir baras, kuriame galėsite mėgautis gardžiais egzotiškais gėrimais. Erdviuose ir jaukiuose numeriuose yra oro kondicionierius, vonios kambarys (su vonia arba dušu), plokščiaekranis televizorius. P.S. Iš viešbučio matysite "Liūto uolą"


Thilanka 4* su pusryčiais 

Viešbutis įsikūręs kalnų ir laukinės gamtos apsuptyje, toli nuo miesto šurmulio ir civilizacijos, apie 5 min. kelio automobiliu nuo Kandžio miesto. Viešbutyje yra restoranas, baras, siūlantis įvairiausius gėrimus, SPA centras, kuriame galėsite pasimėgauti atpalaiduojančiomis procedūromis, baseinas, gultai prie baseino, automobilių stovėjimo aikštelė. Skoningai įrengtuose, erdviuose kambariuose rasite oro kondicionierių, vonios kambarys, darbo stalas, plokščiaekranis televizorius, balkonas, yra galimybė išsivirti kavos ar arbatos.


The Blackpool Hotel 4* su pusryčiais 

Viešbutis įsikūręs Nuvara Elijos mieste, apie 1,4 km nuo „Gregory“ ežero. Viešbutyje yra restoranas, kuriame galėsite nudžiuginti savo gomurį, baseinas, saulės terasa, automobilių stovėjimo aikštelė, lagaminų saugojimo kambarys, sauso valymo paslaugos. Erdviuose numeriuose yra svetainė, poilsio zona, vonios kambarys (chalatas, šepetės), plokščiaekranis televizorius, DVD grotuvas. Kai kurie numeriai yra su vaizdu į kalnus arba sodą. 

VIEŠBUTIS, KURIAME APSISTOSITE PAPLŪDIMIO POILSIO METU:

Coco Royal Beach Resort 4*

Viešbutis įsikūręs Kalutaroje, apie 4 km nuo centro, šalia gražaus smėlio paplūdimio, apie 80 km Kolombo oro uosto. Viešbutyje yra registratūra, valiutos keitykla, restoranas, 2 barai, baseinas, gultai ir skėčiai nuo saulės prie baseino. Už papildomą mokestį: suvenyrų parduotuvė, gydytojas, SPA centras. Numeriuoae yra vonios kambarys (dušas, plaukų džiovintuvas), individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, pakabinamas ventiliatorius, televizorius, telefonas, seifas, mini baras, arbatos ir kavos ruošimo įranga, terasa arba balkonas.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 12 nakvynių nurodytuose viešbučiuose arba panašaus tipo viešbučiuose;
 • 12 pusryčių ir 5 vakarienės;
 • Visi pervežimai pagal programą (transportas su kondicionieriumi ir angliškai kalbančiu vairuotoju - gidu). Rusiškai kalbantis gidas - už papildomą mokestį;
 • Pagalba oro uoste;
 • Visi vyriausybės nustatyti vietiniai mokesčiai (kurie galioja šiuo metu).

PAPILOMAI Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Vanduo atvykus, rankšluosčiai ir užkandžių dėžutė nuo mūsų partnerių;
 • Specialus sutikimas ir gėllių girliandos;
 • Nemokamas 5 minučių trukmės galvos masažas  Prieskonių sode.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius - Šri Lanka - Vilnius (kaina - nuo 625€/asm.);
 • Įėjimo mokesčiai ir mokesčiai už visureigius (apie 150€/asm.);
 • Viza (apie 35€/asm.);
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (DRAUDIMĄ GALITE UŽSAKYTI ČIA);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Veikla, kuri nurodyta pasirinktinai;
 • Arbatpinigiai;
 • Leidimai filmuoti ir fotografuoti;
 • Pietūs, vakarienė, vanduo ir kiti gėrimai kelionės metu;
 • Visas papildomas kilometražas, įėjimo mokesčiai į objektus, neįeinančius į programą.

SVARBU:

 • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis;
 • Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami;
 • Lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis;
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu. Lankomų objektų eiliškumas gali skirtis pagal sezoniškumą;
 • Svečiams suteikiami turimi laisvi kambariai. Jeigu nurodytuose viešbučiuose dėl tam tikrų priežasčių visiškai nebus laisvų vietų, bus suteikti kambariai panašiuose viešbučiuose, esančiuose kaimynystėje arba artimiausioje vietovėje.
 • Standartinis registracijos ir išregistravimo laikas viešbučiuose yra 14:00 val. - 12:00 val.
 • Informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Šri Lanka – egzotiškoji Indijos Ašara

Netoli pusiaujo įsitaisiusi, Indijos vandenyno skalaujama egzotiškoji Šri Lankos sala yra geidžiama atostogų vieta ištisus metus. Ji užburia čia atvykusius savo žaliuojančiomis arbatos plantacijomis bei stūksančiais kalnais, įspūdingomis šventyklomis, senoviniais statiniais, turtinga gyvūnija ir augalija. Nors Šri Lanka dydžiu prilygsta Lietuvai, tačiau čia kur kas daugiau gyventojų, nusiteikusių svetingai priimti atvykėlius ir supažindinti su Šri Lankos tradicijomis. Atvykę į dar vadinamąjį ,,Indijos vandenyno perlą” galėsite prisiragauti aštraus salos maisto ir užsigerti nacionaline Ceilono arbata, pavažinėti vietiniais tuktukais, pamatyti įdomias šalies ceremonijas, susipažinti su Ajurvedos mokslu ir, žinoma, pasilepinti maloniu klimatu.

KLIMATAS

Šri Lanka – tikras rojus šiltojo klimato mėgėjams, joje galima lankytis ištisus metus ir būti patenkintam geru oru, šildančia saulute bei šiltu vandenynu, iš kurio net nesinori išlipti. Šri Lankos klimatas – tropinis, nors sala lepina šiltu klimatu, pučiant musonų vėjams čia iškrenta nemažai kritulių. Salos vakarinėje ir pietinėje dalyse sausiausia nuo gruodžio iki kovo mėnesio, o šiaurinėje ir rytinėje dalyse gegužės - rugsėjo mėnesiais. Na, o temperatūra čia skųstis neteks - aukštesnėse vietovėse temperatūra būna maždaug 16-20 laipsnių, kitur laikosi apie 27 laipsniai šilumos.

VIDUTINĖ ORO IR VANDENS TEMPERATŪRA:

Mėnuo

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Oro temperatūra

27

27

28

29

29

28

28

28

28

27

27

27

Vandens temperatūra

28

28

29

30

29

28

28

28

28

28

29

28

ĮDOMŪS FAKTAI

 • Šri Lankos vėliava – viena seniausių pasaulyje. Jos spalvos žymi šalyje išpažįstamas tris skirtingas religijas;
 • Kadangi saloje gausu krioklių, Šri Lankoje elektra išgaunama naudojant hidroenergiją;
 • Šri Lanka buvo pirmoji šalis pasaulyje, kurioje išrinkta premjerė ministrė moteris;
 • Anksčiau šalis buvo vadinama Ceilonu, dabar tai tradicinės Šri Lankos arbatos pavadinimas.

KAIP PAŽINTI ŠRI LANKĄ?

Vykstant į Šri Lanką, reikia nusiteikti, jog eismas čia judės lėtai. Keliai pilni automobilių, motorolerių, tuktukų, pėsčiųjų, dviratininkų, tad norint kur nors nuvykti reikia apsišarvuoti kantrybe. Kelionės autobusais nėra itin patogios, autobusai seni, pilni vietinių gyventojų, tačiau tai yra pigi susiekimo priemonė, jais galima pasiekti net atokiausias miestų vietas. Autobusų bilietų kainos nuo 50LKR (Šri Lankos rupija) iki 80LKR (0,3-0,5€). Kelionės traukiniais gali tapti ilgesnėmis negu autobusais, be to, galimi dažni traukinių vėlavimai. Na, o norintieji išsinuomoti automobilį, dėl sausakimšų kelių ir siaurų gatvelių, turėtų nusiteikti tikram išbandymui. Vietiniai pataria, jog pasiruošusiems vairuoti Šri Lankos gatvėse reikalingi ,, geri stabdžiai, geras signalas ir sėkmė”. Taip pat, išdrįsusiems išbandyti Šri Lankos gatves vairuojant, reikės pasirūpinti papildomu leidimu vairuoti saloje. Jei ketinate važiuoti taksi, kainą patartina susitarti su vairuotoju prieš įsėdant į automobilį. Kelionė tuktukais -nepamainoma patirtis, nors jie nėra itin patogūs važiuoti ilgesnius atstumus, tačiau tai itin linksmas nuotykis, o kainą su vairuotoju galima išsiderėti.

ŠRI LANKOS VIRTUVĖ

Dar viena iš Šri Lankos pravardžių – ryžių ir kario sala. Jie papildo daugelį Šri Lankos patiekalų ir be jų salos virtuvėje neapsieinama nuo pusryčių ligi vakarienės. Kaip ir Indijos virtuvėje, čia dominuoja prieskoniai ir, verta žinoti, jog dauguma patiekalų būna išties aštrūs. Taip pat gausus šviežių daržovių, vaisių ir jūros gėrybių pasirinkimas.

Tradiciniai patiekalai, kuriuos verta paragauti nuvykus:

 • Lamprais – ryžių, kario ir mėsos kukuliai, kepami suvynioti į bananų žieves;
 • Appam (hoppers) – blynai iš ryžių miltų ir kokoso pieno, patiekiami su keptu kiaušiniu;
 • Kool – jūros gėrybių troškinys, į kurį įeina palmių miltai, krevetės, krabai, kalmarai ir įvairios daržovės.

Šri Lankos gėrimai:

 • Arakas – likeris, pagamintas iš palmių sulos;
 • Lion – Šri Lankos alus;

Šri Lankoje alkoholis parduodamas nuo 21 metų, o pilnaties metu alkoholis neparduodamas.

Šri Lanka garsėja kaip daugiausia arbatos eksportuojanti šalis, tad atvykus, paragauti čia išgaunamos Ceilono arbatos tiesiog privaloma - tai šalies nacionalinis gėrimas. Taip pat saloje labai pamėgtas kokosų vanduo, palmių sultys ir imbierinis alus.

NAUDINGA INFORMACIJA

Arbatpinigiai. Viešbučiuose arbatpinigiai dažniausiai būna įtraukti į bendrą paslaugų kainą, o restoranuose, kavinėse palikti arbatpinigių nėra būtina, tačiau už gerą aptarnavimą paliekama apie 10 proc. nuo visos sumos. Taip pat arbatpinigiai paliekami ir taksi vairuotojams.
Kalba. Šalyje kalbama Sinhala ir Tamil kalbomis, anglų kalbą moka tik 10 procentų šalies gyventojų.
Sveikata. Vandens iš krano gerti nerekomenduojama, jį galima gerti tik pavirinus. Geriamuoju vandeniu galite pasirūpinti ir iš parduotuvių, kavinių ar restoranų. Nepasterizuotas pienas taip pat turėtų būti virintas. Prieš atvykstant, patariama pasiskiepyti nuo hepatito A, B ir E, difterijos, denge karštligės, o svečiuojantis šalyje atidžiai žiūrėti, ką valgote – kartais maistu, perkamu gatvėse, galima apsinuodyti.
Lauktuvės. Iš Šri Lankos leidžiama išsivežti iki 10 kilogramų arbatos.

PRAMOGOS ŠRI LANKOJE

Kolombas. Šalies vakaruose esanti sostinė, tiesiog privaloma aplankyti, atvykus į Šri Lanką. Kadaise buvusiame kolonijiniame mieste, istorija susipina su naujaisiais laikais. Sostinėje rasite viską, ko tik užsigeisite – čia pilna gerų viešbučių, kavinių, restoranų, parduotuvių, čia stūkso Senieji Parlamento rūmai, fortas, budistų ir induistų šventyklos, daugybė muziejų, galerijų, o gatvėse zvimbia visos, kokias tik galite įsivaizduoti transporto priemonės. Kolombas gali būti tiek pirmoji, tiek paskutinioji jūsų stotelė Šri Lankoje, čia niekuomet nestigs idėjų, ką nuveikti.

Kandis. Tai salos kultūros, meno ir religijos centras, iškilęs pačiame salos viduryje, taip pat ir paskutinioji Šri Lankos karalystė. Nors tai yra antrasis pagal dydį Šri Lankos miestas, Kandis atrodo tarsi mažas kaimelis, žavintis nuostabaus grožio gamta ir turtingu istoriniu paveldu. Čia stovi Budos danties šventykla, ko gero labiausiai gerbtina budistų šventykla visame pasaulyje. Taip pat svarbu paminėti, jog liepos ir rugpjūčio mėnesiais čia vyksta Esala Perahera festivalis, į kurį žmonės suplaukia iš viso pasaulio. Ši šventė trunka 10 dienų, kurios metu didžiulis išpuoštas dramblys ant savo nugaros neša Budos danties relikviją, o jį lydi gausus būrys šokėjų, būgnininkų, ugnies rijikų ir, žinoma, dramblių.

Kalnuotosios vietovės (The Hill Country). Viena gražiausių Šri Lankos vietų, esanti Kandis miesto pakraštyje, vilioja keliautojus nuostabia gamta, nacionaliniais parkais bei botanikos sodais, nesibaigiančiomis arbatos plantacijomis ir galimybe jose įsigyti vietinės Ceilono arbatos, bei susipažinti su jos gamyba. Taip pat čia galima apžiūrėti bažnyčias, išlikusias nuo kolonijinių laikų, visur knibždančius egzotinius gyvūnus ir išgirsti gatvėse skambančius tradicinių šokių ritmus. Kalnuotose vietovėse galima išvysti ir vieną aukščiausių kalnų Šri Lankoje – Adomo viršukalnę, dar kitaip vadinamą ,,Šventąja pėda”. Tai vienas didžiausių piligrimystės centrų Šri Lankoje, į kurią traukia tikintieji iš viso pasaulio, norintys prisiliesti prie šventosios relikvijos. Tikima, jog Buda šio kalno viršūnėje paliko savo pėdą, o anot Katalikų pasakojimų, šis pėdos antspaudas priklauso pirmajam vyrui Adomui, kuris kalno viršūnėje bandė išpirkti savo nuodėmę, už kurią buvo išvarytas iš rojaus. Šis kalnas supamas gausios atogrąžų žalumos ir čia mėgstančių skraidyti margaspalvių drugelių, tad šis kalnas taip pat yra vadinamas ir ,,Drugelių kalnu”.

Sigirijos uola. Įspūdinga magmos tvirtovė, pastatyta V a. karaliui Kasjapai, o dabar įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat priimkite iššūkį užkopti 1200 senovinių spiralinių laiptelių, kuriais lipdami, galėsite pasigrožėti prieš 1500 metų nupieštomis freskomis, bei, užlipę į kalvos viršūnę - gėrėtis žaliuojančių džiunglių platybe.

Džiunglių viduryje pasislėpusi viduramžių salos sostinė Polonaruva – senovinių skulptūrų miestas. Čia, užvertę galvas aukštyn, galėsite pasigrožėti milžiniškomis Budos statulomis, o tropiniai parkai puikiai tiks pasivaikščiojimams.

Svajojantiems apie pabėgimą į gamtą, smagų golfo žaidimą bei atgaivą nuo karšto Šri Lankos oro, Nuvara Elija miestelis, esantis 1990 metrų aukštyje yra tam pats tinkamiausias. Įkurtas kolonijiniais laikais čia gyvenusių britų, dirbusių arbatų plantacijose, dabar šis miestelis žavi įstabiais žaliuojančiais kalnais, puikiu golfo lauku ir Hakgala botanikos sodu, kuriame žiedus skleidžia net 10 000 įvairiausių rūšių augalų.

Prie Nuvara Elija esantis Hortono lygumų nacionalinis parkas – tai 2000 metrų aukštyje plytinti lyguma, kurioje stūkso žymioji ,,Pasaulio pabaigos” uola, nuo kurios atsiveria neapsakomas vaizdas į parko augaliją bei gyvūniją.

Anuradhapura. Kadaise buvusiame viename didingiausių Šri Lankos miestų, dar vadinamų Sinhalos karalių miestu, nuobodžiauti neteks – didžiulės dagobos (varpo pavidalo statiniai, kuriuose laikomos budizmo relikvijos), šventyklos, senoviniai baseinai – tikras architektūrinių šedevrų miestas. Čia taip pat galėsite aptikti patį seniausią pasaulyje išlikusį šventąjį Bo medį, po kuriuo, pasak legendos, bemedituojantį Budą aplankė nušvitimas.

Gale. Šis uostamiestis - puikus olandų įtakos kolonijiniais laikais atspindys. Keliautojai čionai susirenka apžiūrėti kalnuotų pakrančių, galingąjį Europiečių pastatytą fortą, Nacionalinį jūrų muziejų, Šv. Marijos katedrą, prašmatnųjį Armangala viešbutį, apgyvendinantį svečius jau nuo 1684 metų, bei populiarųjį kriketo stadioną.

Yala Nacionalinis parkas. Šio parko flora ir fauna tiesiog kerinti. Čia apsilankiusieji gali pajusti, kas yra tikroji laukinė gamta, apžiūrėti nenustygstančias įvairiausių rūšių beždžiones, į medžius įsliuogusius tinginius, prie vandens saulėje besišildančius krokodilus bei vėžlius. O būriai vaikštančių dramblių ir leopardų yra pagrindinės šio parko ,,puošmenos”.

Dar vieną vietą, patartina aplankyti dramblių mylėtojams – tai Pinavala dramblių prieglauda. Tarp sostinės Kolombo ir šventojo Kandis miesto esanti viena didžiausių pasaulyje dramblių prieglauda rūpinasi ką tik gimusiais drambliukais, sužeistaisiais, bei suaugusiais drambliais.

Alankunda paplūdimyje galėsite ne tik išsitiesti ant šilto balto smėlio, čia galima vykti apžiūrėti vandenyne plaukiojančių banginių ir delfinų, išbandyti jėgos aitvarus ir banglentes, panardyti, pažvejoti.

Dambula. Miestas, garsėjantis uolų gilumoje iškaltomis budistų šventyklomis, įrengtomis I a.pr.Kr., bei spalvingomis freskomis ir įspūdingomis skulptūromis.

Matalė miestas garsėja savo prieskonių plantacijomis. Čia susipažinsite su įvairiausiomis prieskonių rūšimis, sužinosite, kaip jie yra auginami. Atvykėlius svaigins gardūs vanilės, kakavos, čili pipirų, kardamono ir kiti kvapai.

Paplūdimių mėgėjai kojas galės panardinti į šiltą smėlį Negombo kurortiniame miestelyje, patinginiauti nenusakomo grožio paplūdimiuose, pasisvečiuoti jaukiose miestelio kavinėse ir restoranuose, kur galima prisiragauti gardžių jūros gėrybių. Šis miestelis tikras žvejų rojus, čia labai populiarus žuvų turgus, o nuo senų laikų Negombas garsėja ir kaip vienas geriausių cinamoną gaminančių miestų.

Salos pietryčiuose esanti Arugama įlanka – tikras banglentininkų rojus. Šis mažas žvejų miestelis keri didelėmis bangomis, baltu smėliu ir jaukia atpalaiduojančia atmosfera.

Bambarakanda krioklys – didžiausias visoje Šri Lankoje. Iš 240 metrų krentantis vanduo atims daugelio keliautojų žadą, tačiau nepatariama vykti apžiūrėti šio krioklio iškart po lietingojo sezono – vandens lygis bus pakilęs, o blogas kelias apkartins važiavimą.
Pažintinė programa "Svajonių atostogos Šri Lankoje" - pasiruoškite nustebti

1126€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +31
 • Mūsų vadybininkai patys aplankė šį viešbutį!


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Tortuga Beach 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Tortuga Beach 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1195€
Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Sol Dunas 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Sol Dunas 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Sol Dunas 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1075€
Zanzibaras iš Vilniaus (7 naktys) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras iš Vilniaus (7 naktys) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Sea View Lodge 4*
 •  7 naktys
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1289€
Zanzibaras iš Vilniaus (7 naktys) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras iš Vilniaus (7 naktys) - Uroa Bay Beach Resort 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Uroa Bay Beach Resort 4*
 •  7 naktys
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1369€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Oasis Atlantico Belorizonte 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Oasis Atlantico Belorizonte 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Oasis Atlantico Belorizonte 4*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1185€
Madeira (14 naktų) - Castanheiro Boutique 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (14 naktų) - Castanheiro Boutique 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Castanheiro Boutique 4.5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1349€
Madeira (14 naktų) - Monte Mar Palace 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (14 naktų) - Monte Mar Palace 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Monte Mar Palace 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
919€
Madeira (7 naktys) - Savoy Palace 5* viešbutyje su pusryčiais

Madeira (7 naktys) - Savoy Palace 5* viešbutyje su pusryčiais

 • Savoy Palace 5*
 • 7 naktys
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
959€
Tapkite registruotu vartotoju Ir naudokitės klientų Vip zona
Draugaukime
Fuerteventūra (14 naktų) - R2 Rio Calma 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Fuerteventūra (14 naktų) - R2 Rio Calma 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • R2 Rio Calma 5*
 •  14 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1090€
Tenerifė (14 naktų) - Blue Sea Lagos De Cesar 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Tenerifė (14 naktų) - Blue Sea Lagos De Cesar 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Blue Sea Lagos De Cesar 4*
 •  14 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
959€
Zakintas (14 naktų) - Porto Planos Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Porto Planos Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Porto Planos Beach 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
879€
Maldyvai (7 naktys) - Eriyadu Island Resort 4* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

Maldyvai (7 naktys) - Eriyadu Island Resort 4* viešbutyje su pusryčiais, pietūmis ir vakarienėmis

 • Eriyadu Island Resort 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1344€
Lanzarotė (14 naktų) - Beatriz Playa & Spa 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Lanzarotė (14 naktų) - Beatriz Playa & Spa 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Beatriz Playa & Spa 4*
 •  14 naktų
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
907€
Omanas (7 naktys) - Rotana Salalah Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Omanas (7 naktys) - Rotana Salalah Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Rotana Salalah Resort 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1176€
Tasas (14 naktų) - Bomo Zoe 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Tasas (14 naktų) - Bomo Zoe 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Bomo Zoe 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1119€
Zakintas (14 naktų) - Azure Memories 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Azure Memories 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Azure Memories 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1339€
Madeira (14 naktų) - Duas Torres 4* viešbutyje su pusryčiais

Madeira (14 naktų) - Duas Torres 4* viešbutyje su pusryčiais

 • Duas Torres 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
919€
Albanija (14 naktų) - Horizont 4* su viskas įskaičiuota maitinimu

Albanija (14 naktų) - Horizont 4* su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Horizont 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1039€
Tasas (14 naktų) - Thassos Grand Resort 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Tasas (14 naktų) - Thassos Grand Resort 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Thassos Grand Resort 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1357€
Madeira (14 naktų) - Estalagem Do Mar 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (14 naktų) - Estalagem Do Mar 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Estalagem Do Mar 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
929€
Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Hilton Cabo Verde Sal Resort 5* viešbutyje su pasirinktu maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Hilton Cabo Verde Sal Resort 5* viešbutyje su pasirinktu maitinimu

 • Hilton Cabo Verde Sal Resort 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1419€
Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Dunas Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Dunas Beach Resort & Spa 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1195€
Madeira (14 naktų) - Madeira Panoramico 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (14 naktų) - Madeira Panoramico 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Madeira Panoramico 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1139€
Zanzibaras (7 naktys) - Veraclub Sunset Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

Zanzibaras (7 naktys) - Veraclub Sunset Beach 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota soft maitinimu

 • Veraclub Sunset Beach 4*
 •  7 naktys
 •  iš Varšuvos
 • Kelios datos
1269€
Zakintas (7 naktys) - Golden Coast Family Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (7 naktys) - Golden Coast Family Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Golden Coast Family Resort 4*
 • 7 naktys
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
839€
Madeira (14 naktų) - Melia Madeira Mare Resort & SPA 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (14 naktų) - Melia Madeira Mare Resort & SPA 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Melia Madeira Mare Resort & SPA 5*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1059€
Zakintas (7 naktys) - Zante Park Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (7 naktys) - Zante Park Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Zante Park Resort & Spa 5*
 • 7 naktys
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
899€
Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Oasis Atlantico Salinas Sea 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (14 naktų) - Oasis Atlantico Salinas Sea 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Oasis Atlantico Salinas Sea 5*
 • 14 naktų
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1423€
Zakintas (7 naktys) - Cavo Orient Beach Hotel & Suites 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (7 naktys) - Cavo Orient Beach Hotel & Suites 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Cavo Orient Beach Hotel & Suites 4*
 • 7 naktys
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
879€
Madeira (7 naktys) - Saccharum Resort & SPA 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (7 naktys) - Saccharum Resort & SPA 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Saccharum Resort & SPA 5*
 • 7 naktys
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
939€
Zanzibaras (7 naktys) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Zanzibaras (7 naktys) - Sea View Lodge 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Sea View Lodge 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1097€
Zakintas (14 naktų) - Pelagos Zante 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Zakintas (14 naktų) - Pelagos Zante 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Pelagos Zante 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
1079€
Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Oasis Atlantico Belorizonte 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Oasis Atlantico Belorizonte 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Oasis Atlantico Belorizonte 4*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
961€
Madeira (14 naktų) - Rocamar & Royal Orchid 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (14 naktų) - Rocamar & Royal Orchid 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Rocamar & Royal Orchid 4*
 • 14 naktų
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
959€
Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Llana Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Žaliojo Kyšulio salos (7 naktys) - Melia Llana Beach Resort & Spa 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Melia Llana Beach Resort & Spa 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1391€
Tasas (7 naktys) - Thassos Grand Resort 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Tasas (7 naktys) - Thassos Grand Resort 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Thassos Grand Resort 5*
 • 7 naktys
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
848€
Omanas (7 naktys) - Fanar & Residences 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Omanas (7 naktys) - Fanar & Residences 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Fanar & Residences 5*
 • 7 naktys
 • iš Varšuvos
 • Kelios datos
1236€
Albanija (14 naktų) - Alvin Comfort 4* su viskas įskaičiuota maitinimu

Albanija (14 naktų) - Alvin Comfort 4* su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Alvin Comfort 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
859€
Albanija (14 naktų) - Dolce Vita 4* su viskas įskaičiuota maitinimu

Albanija (14 naktų) - Dolce Vita 4* su viskas įskaičiuota maitinimu

 • Dolce Vita 4*
 •  14 naktų
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
1049€
Madeira (7 naktys) - Castanheiro Boutique 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

Madeira (7 naktys) - Castanheiro Boutique 4.5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Castanheiro Boutique 4.5*
 • 7 naktys
 • iš Vilniaus
 • Kelios datos
839€