Kipras - sala, kur susitinka dvi margos ir charakteringos kultūros

224€


Pajuskite praeitį, surenkite šventę savo skrandžiui ir svarbiausiai, vienos kelionės metu susipažinkite su keliomis kultūromis - visa tai Jums gali pasiūlyti žavingasis Kipras. Taip... Kipras - be jokių abejonių unikali sala, talpinanti savyje minkštutėliu smėliu nuklotus paplūdimius, kuriuos tartum milžinai saugo uolėti kalnai, kur ne kur apaugę žaliais krūmokšniais, besididžiuojanti įvairiausiais atspalviais nuspalvinta kultūra: venecijiečių sienomis, bizantiečių pilimis ir bažnyčiomis, romėniškų pastatų liekanomis ir islamo tikėjimą globojančiomis mečetėmis ir galinti pasikpuikuoti itin ryškia virtuve, kvepiančia įvairiausiomis žolelėmis, migdolais ir rožių vandeniu.


Kelionės data: 2017.05.11 - 05.18

Kelionės trukmė: 7 nakvynės

Skrydis: Vilnius – Larnaka - Vilnius


Kelionės organizatorius: Tez Tour


Viešbučiai, kuriuose siūlome apsistoti:

Boronia Hotel 2* be maitinimo. Kaina asmeniui 224€!

Viešbutis pastatytas 1984 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2014 metais. Įsikūręs apie 120 m iki paplūdimio, apie 18 km iki Larnakos oro uosto, apie 5 km iki miesto centro. Viešbutyje yra restoranas, baras, baseinas, bevielis internetas. Kambariuose yra dušai, virtuvėlės, balkonai bei oro kondicionieriai. Vaikams – galimos auklės paslaugos (už papildomą mokestį).


Cactus Hotel 2* su pusryčiais. Kaina asmeniui 266€!

Viešbutis yra gyvenamųjų namų kvartale,  apie 2 km iki miestelio centro, apie 5 km iki Larnakos oro uosto, apie 100 m iki paplūdimio ir apie 200 m iki garsiojo Mackenzie Beach paplūdimio. Viešbutyje yra konferencijų salė, 2 barai, 2 restoranai, baseinas, skėčiai nuo saulės, gultai, automobilių stovėjimo aikštelė, belaidis internetas. Kambariuose yra balkonai, dušai, plaukų džiovintuvai, oro kondicionieriai, telefonai bei televizija.


Crown Resorts Henipa 3* su viskas įskaičiuota maitinimo tipu. Kaina asmeniui 409,50€!

Viešbutis nutolęs apie 10 km nuo Larnakos oro uosto, apie 7 km nuo Larnakos centro ir apie 100 m nuo paplūdimio. Viešbutyje yra 2 restoranai, baras, 2 konferencijų salės, 2 baseinai, gultai bei skėčiai nuo saulės prie baseino bei automobilių stovėjimo aikštelė. Kambariuose yra balkonas arba  terasa, vonia, centrinis oro kondicionierius, telefonas, televizorius, plaukų džiovintuvas (kambariai tvarkomi kasdien).


Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius - Larnaka - Vilnius;
 • Pervežimas į viešbutį ir atgal;
 • 7 nakvynės viešbutyje su pasirinktu maitinimo tipu;
 • Oro uosto ir kuro mokesčiai;
 • 20 kg registruotas ir 5 kg rankinis bagažas;
 • Lietuviškai kalbančio atstovo rūpestis ir pagalba.

DĖMESIO:

Kas dieną peržiūrime tūkstančius viešbučių ir kelionių pasiūlymų ieškodami geriausių ir pateikiame juos būtent Jums. Deja, gerų kainų pasiūlymų skaičius beveik visada būna ribotas, todėl kainos kinta. Jei kaina nesutampa su ta, kurią nurodėme savo išskirtiniuose pasiūlymuose, greičiausiai per tą laiką nuo paskelbimo iki skambučio mums, kažkoks kitas keliautojas siūlomą kelionę rezervavo ar net įsigijo. Dar kartą primename, kad pamatę gerų kainų pasiūlymą iš karto skubėtumėte rezervuoti, o ne lauktumėte kelias valandas ar net dienas. Visada galite susisiekti su mumis, ir mes su malonumu pabandysime rasti kitų kelionių alternatyvų asmeniškai Jums.

KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?

 • Spauskite mygtuką UŽSAKYTI ir suveskite savo kontaktinius duomenis, mūsų vadybininkai su Jumis susisieks;
 • Rašykite mums el. paštu atostogos@alfaturas.lt
 • Skambinkite mums +370 5 269 1680
 • Atvykite pas mus i biurą, esantį A. Smetonos 7A - 14, Vilnius


Geros kelionės Jums linki Alfaturo komanda! Turite klausimų? Užduokite juos el. paštu atostogos@alfaturas.lt , pokalbių langelyje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinę tel. +370 5 269 1680.

Neradote ko ieškojote?

Rašykite mums!

Kipras - sala, kur susitinka dvi margos ir charakteringos kultūros

224€
 • Kelionės metu vidutinė temperatūra +


Netinka kelionės data? Pateikite užklausą
Zakintas (7 naktys) - Chryssi Akti 3* viešbutyje su pusryčiais

Zakintas (7 naktys) - Chryssi Akti 3* viešbutyje su pusryčiais

 • Chryssi Akti 3*
 •  7 naktys
 •  iš Vilniaus
 • Kelios datos
516€
Loaded in 2,489109 seconds