UAB Alfaturas - kelionių organizatorius, turizmo rinkoje dirbantis jau nuo 2002 metų. Per visus šiuos metus, užmezgėme daug kontaktų ir susiradome daugybę draugų visame pasaulyje, net ir atokiausiuose kampeliuose.  

Šiuo metu bendradarbiaujame su daugiau nei 300 kelionių agentūrų visoje Lietuvoje, todėl galite dar patogiau įsigyti mūsų atstovaujamų organizatorių keliones mėgstamoje kelionių agentūroje savo mieste. Gausus partnerių tinklas – mūsų nuoseklaus bei sėkmingo darbo vaisius, o kartu ir didžiulė atsakomybė.

Iš gausaus partnerių būrio norėtume išskirti lyderiaujantį kelionių organizatorių Lenkijoje - ITAKA. Mes esame oficialūs ir vieninteliai tiesioginiai ITAKOS atstovai Lietuvoje. Šis kelionių organizatorius siūlo ne tik itin platų krypčių pasirinkimo spektrą, bet ir konkurencingas kelionių kainas. Kelionių organizatoriaus ITAKA keliones ypač mėgsta didelės keliautojų grupės bei šeimos su vaikais, nes vykstant iš Varšuvos ar kitų Lenkijos miestų neabejotinai galima sutaupyti.

Siekdami dar geriau aptarnauti savo klientus, rūpinamės, kad mūsų darbuotojai turėtų aukščiausią kvalifikaciją ir nuolatos tobulėtų. Kiekvienais metais mūsų darbuotojai vyksta į populiariausius ir naujausius kurortus, tam, kad vėliau galėtų papasakoti savo įspūdžius klientams ir objektyviai pristatyti ne tik šalį, bet ir konkrečius viešbučius, bei vietoje siūlomas pramogas.

Visuomet nuoširdžiai stengiamės patarti ir padėti išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančią kelionę – juk atostogos visų laukiamiausias įvykis metuose! Geras Jūsų poilsis ir nuostabūs įspūdžiai yra mūsų pagrindiniai darbo tikslai.

Kilus klausimams, skambinkite ir teiraukitės – mes visuomet pasiruošę Jums padėti! Esame tikri, kad patenkintas klientas yra neįkainojama vertybė, o grįžtantys klientai – siekiamybė. Keliaukite, pažinkite ir kaupkite nepamirštamų prisiminimų ir įspūdžių bagažą!

KELIAUKIME! GYVENKIME ČIA IR DABAR!

Kartą prisilietęs prie pasaulio, savąjį pakeiti amžiams. Troškimas keliauti ir ragauti pasaulį gyvena kiekviename iš mūsų... Juk dažnai tenka pasvajoti, jog norėtume nuvykti į KUBĄ ir stebėti aistra trykštančio vietinio gyventojo pirštuose smilkstančio cigaro dūmus, arba į TAILANDĄ, kur vidutinis šypsenų skaičius viename kvadratiniame metre yra stulbinantis, arba į ŠRI LANKĄ, kur aksominei tamsai apgaubus šiltą dangų galėtume stebėti milžiniškus vėžlius, išnyrančius iš druska kvepiančio Indijos vandenyno, arba į VIETNAMĄ, kur galbūt išdrįstume, o gal ir neišdrįstume išgerti gėrimo su kobros krauju, arba į BALĮ, kur pajustume nepaaiškinamą ryšį su šia sala, arba į MAURICIJŲ, kur gėrėtumėmės nepaprastu gamtos šedevru - „Septynių spalvų žeme“, arba į rojaus kampeliu tituluojamus MALDYVUS, kur prisimerkę nuo akinančio smėlio baltumo ir saulės ryškumo, žiūrėtume į savo mylimąjį...

Kiek daug pasaulyje yra kampelių, kuriuos norėtume priliesti savo ranka, pamatyti savo nuotykių trokštančiomis akimis ir paragauti savo smalsiais skonio receptoriais. Tad ko mes laukiame? Nustokime ieškoti priežasčių, kodėl mes negalime nuveikti to, ką norime, verčiau ieškokime priežasčių, kodėl MES TAI GALIME! Atverkime duris ir ženkime į pasaulį, vykime ieškoti naujų įspūdžių ir patirčių, leiskime laimei užlieti širdį ir aktyviai pildykime savo prisiminimų bagažą! Kada jei ne DABAR?