Alfaturas – tavo bilietas į pasaulį

Kam kelionės? Jums? Tuomet keliaukite pas mus ir atsiimkite savo bilietą į... kur tik norite, nes mes žinome kaip Jūsų atostogas paversti IDEALIOMIS. Esame patikimas, pilnametystės sulaukęs kelionių organizatorius - mums jau 18 metų. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad turime daug patirties turizmo srityje. Nors patirties turime daug, mes vis tiek nuolatos mokomės, tobulėjame, augame ir daug keliaujame, ne tik dėl savęs, bet ir dėl Jūsų, kad užtikrintai galėtume pasiūlyti tai, ko Jums reikia, kad Jūsų kelionė būtų sklandi ir nepriekaištinga. Taip pat (nenorime girtis, bet...) turime daugybę draugų bei partnerių visame pasaulyje, kurių dėka galime pasiūlyti ne tik poilsines, egzotines, bet ir pažintines bei kruizines keliones.

Iš gausaus savo partnerių būrio norėtume išskirti lyderiaujantį Lenkijos kelionių organizatorių – NOWA ITAKA. Mes - oficialūs ir vieninteliai tiesioginiai NOWA ITAKOS atstovai Lietuvoje. Šis kelionių organizatorius siūlo ne tik itin platų krypčių pasirinkimo spektrą, bet ir konkurencingas kelionių kainas. Taigi, turėkite omenyje, jog keliaudami iš Varšuvos ar kitų Lenkijos miestų galite sutaupyti.

Nepamirštamas Jūsų poilsis ir tik patys geriausi įspūdžiai yra pagrindiniai mūsų darbo tikslai. Todėl nesidrovėkite - skambinkite, rašykite, atvykite – mes visuomet Jums padėsime!