Alfaturas - kelionių akimirkos trunka amžinai!

Jau 20 metų esame viena patikimiausių kelionių agentūrų Lietuvoje ir jau daugiau nei 13 metų esame vieninteliai tiesioginiai Lenkijos kelionių organizatoriaus "ITAKA" atstovai Lietuvoje. Tūkstančiai rezervacijų, 60 000 laimingų keliautojų, dešimtys sėkmingų ir kartais nesėkmingų patirčių ir daugybė vertingų draugysčių skirtingose Lietuvos agentūrose.

Siekiame suteikti naujausią ir aktualiausią kelionių informaciją bei patirtį savo klientams ir partneriams, todėl nuolatos leidžiamės į edukacines keliones, kurių metu pažindinamės su šalimi, aplankome viešbučius, bendraujame su vietiniais gyventojais ir turizmo atstovais. Sukaupę visą patirtį galime profesionaliai ir kokybiškai patarti Alfaturo keliautojmas kur ir kada geriau skristi, kokiame viešbutyje apsistoti, kaip parinkti specialią atostogų vietą ypatingai progai - sužadėtuvėms, vestuvėms, povestuvinei kelionei ar gimtadieniui, kokias unikalias vietas aplankyti. 

Alfaturo komanda turi unikalią patirtį organizuojant poilsines egzotines keliones ir kviečia aplankyti Maldyvus, Dominikos respubliką, Madagaskarą, Zanzibarą ir daugybę kitų unikalių egzotiškų krypčių. Išskyrus egzotines keliones pasirūpinsime poilsiu artimesniuose kraštuose - Madeiroje, Graikijoje, Albanijoje, Egipte, Kanarų salose ir kt.

Dėl kelionių organizavimo kreipkitės tiesiogiai, nes kelionės planavimas prasideda jau dabar.